XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY

2018-04-28 Hala Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy ul. Kościelna 9, CHAMPION TEAM - Wrocław


UWAGA

UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE TURNIEJU - PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z NOWĄ ROZPISKĄ!!!!!!

BLOK 1, rejestracja 12 oo - 13 oo, próba parkietu 12 45 - 13 15, start: 13 3o

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 22

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Berliński Dominik
Waliczek Zuzanna
AKTAN - Wrocław
Berliński Dominik
Waliczek Zuzanna
Berliński DominikWaliczek ZuzannaAKTAN - Wrocław
2.Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
AKTAN - Wrocław
Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
Ciastowicz DominikKuś-Chorążyczewska MilenaAKTAN - Wrocław
3.Czuchwicka Natalia
Kałafut Laura
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czuchwicka Natalia
Kałafut Laura
Czuchwicka NataliaKałafut LauraCHAMPION TEAM - Wrocław
4.Dróżdż Witold
Skulska Milena
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Witold
Skulska Milena
Dróżdż WitoldSkulska MilenaIGLICA - Wrocław
5.Giżycki Dominik
Kiesewetter Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kiesewetter Maria
Giżycki DominikKiesewetter MariaIMPRESS - Dzierżoniów
6.Hryciew Maksymilian
Ulanowska Kornelia
TABOR - Jelenia Góra
Hryciew Maksymilian
Ulanowska Kornelia
Hryciew MaksymilianUlanowska KorneliaTABOR - Jelenia Góra
7.Iwaszkiewicz Karol
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Iwaszkiewicz Karol
Kulej Katarzyna
Iwaszkiewicz KarolKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów
8.Kowalik Krzysztof
Organiściak Hania
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kowalik Krzysztof
Organiściak Hania
Kowalik KrzysztofOrganiściak HaniaCHAMPION TEAM - Wrocław
9.Kramek Wojciech
Frass Kornelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Kramek Wojciech
Frass Kornelia
Kramek WojciechFrass KorneliaIMPRESS - Dzierżoniów
10.Kłak Adam
Stępień Zosia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kłak Adam
Stępień Zosia
Kłak AdamStępień ZosiaCHAMPION TEAM - Wrocław
11.Masztalerz Karol
Gawron Agnieszka
CHAMPION TEAM - Wrocław
Masztalerz Karol
Gawron Agnieszka
Masztalerz KarolGawron AgnieszkaCHAMPION TEAM - Wrocław
12.Mazurek Bartosz
Rzeźnik Martyna
PRESTIGE - Wrocław
Mazurek Bartosz
Rzeźnik Martyna
Mazurek BartoszRzeźnik MartynaPRESTIGE - Wrocław
13.Mitura Rafał
Żygadło Michalina
IMPRESS - Dzierżoniów
Mitura Rafał
Żygadło Michalina
Mitura RafałŻygadło MichalinaIMPRESS - Dzierżoniów
14.Młodak Amelia
Pęk Milena
CHAMPION TEAM - Wrocław
Młodak Amelia
Pęk Milena
Młodak AmeliaPęk MilenaCHAMPION TEAM - Wrocław
15.Pawlikowski Szymon
Orłowska Magda
IMPRESS - Dzierżoniów
Pawlikowski Szymon
Orłowska Magda
Pawlikowski SzymonOrłowska MagdaIMPRESS - Dzierżoniów
16.Rzeźnik Jakub
Rzeźnik Gabriela
PRESTIGE - Wrocław
Rzeźnik Jakub
Rzeźnik Gabriela
Rzeźnik JakubRzeźnik GabrielaPRESTIGE - Wrocław
17.Rzeźnik Kacper
Jankowiak Laura
PRESTIGE - Wrocław
Rzeźnik Kacper
Jankowiak Laura
Rzeźnik KacperJankowiak LauraPRESTIGE - Wrocław
18.Siciński Marcin
Janiak-Gauden Klementyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Siciński Marcin
Janiak-Gauden Klementyna
Siciński MarcinJaniak-Gauden KlementynaCHAMPION TEAM - Wrocław
19.Tokarski Miłosz
Sołtys Nadia
IMPRESS - Dzierżoniów
Tokarski Miłosz
Sołtys Nadia
Tokarski MiłoszSołtys NadiaIMPRESS - Dzierżoniów
20.Widanka Bartek
Wesołowska Monika
CHAMPION TEAM - Wrocław
Widanka Bartek
Wesołowska Monika
Widanka BartekWesołowska MonikaCHAMPION TEAM - Wrocław
21.Łabuz Jakub
Kapłon Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Łabuz Jakub
Kapłon Julia
Łabuz JakubKapłon JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław
22.Żabiński Mateusz
Zubik Kornelia
TABOR - Jelenia Góra
Żabiński Mateusz
Zubik Kornelia
Żabiński MateuszZubik KorneliaTABOR - Jelenia Góra

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 4

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Albekier Gabriel
Dereń Blanka
CHAMPION TEAM - Wrocław
Albekier Gabriel
Dereń Blanka
Albekier GabrielDereń BlankaCHAMPION TEAM - Wrocław
2.Hryciew Florian
Iurato Laura
TABOR - Jelenia Góra
Hryciew Florian
Iurato Laura
Hryciew FlorianIurato LauraTABOR - Jelenia Góra
3.Senko Maria
Drwięga Hanna
INSPIRACJA - Wrocław
Senko Maria
Drwięga Hanna
Senko MariaDrwięga HannaINSPIRACJA - Wrocław
4.Sójka Michalina
Drążęk Magdalena
INSPIRACJA - Wrocław
Sójka Michalina
Drążęk Magdalena
Sójka MichalinaDrążęk MagdalenaINSPIRACJA - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław
2.Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
Furmaniak JakubPiskorowska UrszulaIMPULS - Prochowice
3.Melski Alan
Skowron Hanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Skowron Hanna
Melski AlanSkowron HannaTAKT - Legnica
4.Rogala Tomasz
Saj Liliana
MAESTRO Opole
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO Opole
5.Tomaszewski Hubert
Nawrocka Weronika
SPIN - Rawicz
Tomaszewski Hubert
Nawrocka Weronika
Tomaszewski HubertNawrocka WeronikaSPIN - Rawicz

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS - Dzierżoniów
2.Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
Iwanowski KacperNawrot WiktoriaCHAMPION TEAM - Wrocław
3.Kubik Filip
Kryściak Kamila
BARANOWSKIE ST - Baranów
Kubik Filip
Kryściak Kamila
Kubik FilipKryściak KamilaBARANOWSKIE ST - Baranów
4.Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki
5.Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
ISKRA Praszka
Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
Popczyk BartłomiejPawelczyk AmeliaISKRA Praszka
6.Sobociński Marcel
Korwin Anastazja
FRASZKA - Kamienna Góra
Sobociński Marcel
Korwin Anastazja
Sobociński MarcelKorwin AnastazjaFRASZKA - Kamienna Góra
7.Sopel Szymon
Poznańska Julia
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Sopel Szymon
Poznańska Julia
Sopel SzymonPoznańska JuliaIMPRESSIONANTE - Wrocław

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błędek Mateusz
Chrebela Maja
ŁDK - Łódź
Błędek Mateusz
Chrebela Maja
Błędek MateuszChrebela MajaŁDK - Łódź
2.Gruszecki Wojciech
Melnarowicz Oliwia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Melnarowicz Oliwia
Gruszecki WojciechMelnarowicz OliwiaCHAMPION TEAM - Wrocław
3.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok
4.Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
ZORBA - Mykanów
Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA - Mykanów
5.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
6.Sierka Filip
Palac Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Sierka Filip
Palac Wiktoria
Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN - Wrocław
7.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno
2.Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław
3.Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
Mecha KamilWitkowska WiktoriaASTRA - Szczecin
4.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław
5.Suszek Witold
Suszek Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Suszek Witold
Suszek Natalia
Suszek WitoldSuszek NataliaKIEPURA - Sosnowiec
6.Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO - Leszno

 

BLOK 2, rejestracja 16 oo - 16 3o, próba parkietu 16 oo - 16 45, start: 17 oo

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław
2.Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
Furmaniak KacperNowak AlicjaIMPULS - Prochowice
3.Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
Lewandowski IgorSadecka HannaIMPRESSIONANTE - Wrocław
4.Ora Oskar
Pastuch Hanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Ora Oskar
Pastuch Hanna
Ora OskarPastuch HannaFRASZKA - Kamienna Góra
5.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec
6.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Bolero - Bolesławiec
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga LenaBolero - Bolesławiec

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bazylak Filip
Czubala Maria
AKTAN - Wrocław
Bazylak Filip
Czubala Maria
Bazylak FilipCzubala MariaAKTAN - Wrocław
2.Dobrzyńska Daria
Rymarz Piotr
RETRO - Kępno
Dobrzyńska Daria
Rymarz Piotr
Dobrzyńska DariaRymarz PiotrRETRO - Kępno
3.Heidt Oskar
Matusiak Julia
Bolero - Bolesławiec
Heidt Oskar
Matusiak Julia
Heidt OskarMatusiak JuliaBolero - Bolesławiec
4.Howley Aleksander
Szczapińska Julia
GEMAR - Wrocław
Howley Aleksander
Szczapińska Julia
Howley AleksanderSzczapińska JuliaGEMAR - Wrocław
5.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
SKYDANCE - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaSKYDANCE - Wrocław
6.Kowalski Bartosz
Skowron Hanna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kowalski Bartosz
Skowron Hanna
Kowalski BartoszSkowron HannaIMPRESSIONANTE - Wrocław
7.Palac Patryk
Jamborska Oliwia
AKTAN - Wrocław
Palac Patryk
Jamborska Oliwia
Palac PatrykJamborska OliwiaAKTAN - Wrocław

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice
2.Młynarski Maciej
Guettner Klara
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM - Wrocław
2.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice
3.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno
4.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa
5.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań
6.Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA Praszka
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA Praszka

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów
2.Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
ARTS STUDIO - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO - Oława
3.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno
4.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
5.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
6.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki
7.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole
8.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM - Wrocław

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
ARTS STUDIO - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO - Oława
2.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki