WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy

2018-09-29 WARSZAWA, STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA


FOR FOREIGN COUPLES

BLOK 1, rejestracja 09:00-09:45, próba parkietu 09:15-09:45, start: 10:00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Trzaskowski Aleksander
Sobczak Nela
FAST-STEP Warszawa
Trzaskowski Aleksander
Sobczak Nela
Trzaskowski AleksanderSobczak NelaFAST-STEP Warszawa

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA
2.Szczurowski Michał
Regulska Martyna
EMOTION - Góra Kalwaria
Szczurowski Michał
Regulska Martyna
Szczurowski MichałRegulska MartynaEMOTION - Góra Kalwaria

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 11:30-12:30, próba parkietu 13:00-13:30, start: 13:30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borodzik Leon
Drożdż Emilia
RIVIERA Warszawa
Borodzik Leon
Drożdż Emilia
Borodzik LeonDrożdż EmiliaRIVIERA Warszawa
2.Szymański Jan
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Szymański Jan
Szybicka Sofia
Szymański JanSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa
3.Zygarowicz Karol
Boniukiewicz Melania
RIVIERA Warszawa
Zygarowicz Karol
Boniukiewicz Melania
Zygarowicz KarolBoniukiewicz MelaniaRIVIERA Warszawa

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ostałowski Dawid
Bogus Maja
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Bogus Maja
Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP Warszawa

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
2.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA

16-18 (Młodzież) Open ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
2.Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
3.Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Flader Stanisław
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Flader Stanisław
Szlom Maria
Flader StanisławSzlom MariaRS - WARSZAWA
2.Mielecki Andrzej
Kawczyńska-Banaszek Laura
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Kawczyńska-Banaszek Laura
Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek LauraRS - WARSZAWA
3.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA

 

BLOK 3, rejestracja 15:30-16:30, próba parkietu 16:30-17:30, start: 17:30

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
Grabowski WojciechLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
2.Sobieraj Paweł -
Grabowska Karina Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Sobieraj Paweł -
Grabowska Karina Agnieszka
Sobieraj Paweł -Grabowska Karina AgnieszkaJEDYNKA - Łódź

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gapiński Dominik
Suchoń Paulina
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Gapiński Dominik
Suchoń Paulina
Gapiński DominikSuchoń PaulinaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
2.Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
Grabowski WojciechLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
3.Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
4.Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Dancers United - WARSZAWA
Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaDancers United - WARSZAWA
5.Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
2.Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA

16-18 (Młodzież) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
2.Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
3.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
4.Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA

19+ (Powyżej 18) Open ST 0

19+ (Powyżej 18) Open LA 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Dancers United - WARSZAWA
Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaDancers United - WARSZAWA

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0