Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie

2018-05-26 Dębe Wielkie k/Warszawy, CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA


UWAGA

Zgłoszenia po terminie smsem na numer 668 851 637

Nagrody rzeczowe o łącznej wartości 35 000zł
Oświetlenie, nagłośnienie, parkiet, transmisja live - ARC Music
Link do transmisji live:
https://www.youtube.com/channel/UC1LWpi0LpuSHIrplOEW30CQ/live

BLOK 1, rejestracja 10.00-10.30, próba parkietu 10.00-10.45, start: 11.00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

WA,Q,CCC, POL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
MAKO - Sulejówek
Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO - Sulejówek
2.Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
MAKO - Sulejówek
Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO - Sulejówek
3.Sołtysiak Jakub
Czajkowska Karolina
FAST-STEP Warszawa
Sołtysiak Jakub
Czajkowska Karolina
Sołtysiak JakubCzajkowska KarolinaFAST-STEP Warszawa
4.Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART - Płońsk
5.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
6.Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

WA,WW, Q,CCC, S, POL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP Warszawa
2.Gagat Franciszek
Łagowska Sara
GALA - Mielec
Gagat Franciszek
Łagowska Sara
Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA - Mielec

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

WA,Q,CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP Warszawa
2.Jarząb Filip
Koszarska Marika
BRAWO - WARSZAWA
Jarząb Filip
Koszarska Marika
Jarząb FilipKoszarska MarikaBRAWO - WARSZAWA
3.Pawelec Miłosz
Jarmułowicz Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pawelec Miłosz
Jarmułowicz Julia
Pawelec MiłoszJarmułowicz JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
4.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA
5.Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP Warszawa

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

WA,WW, Q,CCC, S, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernat Franciszek
Kocik Antonina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kocik Antonina
Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO - Tomaszów Maz.
2.Czarnecki Marcel
Sobolewska Klaudia
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Sobolewska Klaudia
Czarnecki MarcelSobolewska KlaudiaDCS BRWINÓW
3.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - Góra Kalwaria
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - Góra Kalwaria
4.Rozwadowski Aleksander
Szynkiewicz Wioletta
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szynkiewicz Wioletta
Rozwadowski AleksanderSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP Warszawa
5.Szczurowski Michał
Regulska Martyna
EMOTION - Góra Kalwaria
Szczurowski Michał
Regulska Martyna
Szczurowski MichałRegulska MartynaEMOTION - Góra Kalwaria

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 9

WA,WW, Q,CCC, S, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabiński Marcin
Koval Yelizavieta
FAST-STEP Warszawa
Grabiński Marcin
Koval Yelizavieta
Grabiński MarcinKoval YelizavietaFAST-STEP Warszawa
2.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka
3.Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART - Płońsk
4.Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP Warszawa
5.Olszewski Mateusz
Ostrowska Wiktoria
ZAMEK - Biała Podlaska
Olszewski Mateusz
Ostrowska Wiktoria
Olszewski MateuszOstrowska WiktoriaZAMEK - Biała Podlaska
6.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
DREAM DANCE - WARSZAWA
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaDREAM DANCE - WARSZAWA
7.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
8.Wolski Piotr
Banaszek Alicja
ZAMEK - Biała Podlaska
Wolski Piotr
Banaszek Alicja
Wolski PiotrBanaszek AlicjaZAMEK - Biała Podlaska
9.Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE - Kobyłka

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

WA,Q,CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - Góra Kalwaria
2.Gutowski Mateusz
Łozowska Zofia
MAKO - Sulejówek
Gutowski Mateusz
Łozowska Zofia
Gutowski MateuszŁozowska ZofiaMAKO - Sulejówek
3.Madejski Jakub
Biernacka Julianna
FAST-STEP Warszawa
Madejski Jakub
Biernacka Julianna
Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP Warszawa
4.Szymborski Krzysztof
Cytloch Amelia
START - Płońsk
Szymborski Krzysztof
Cytloch Amelia
Szymborski KrzysztofCytloch AmeliaSTART - Płońsk

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

WA,WW, Q,CCC, S, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Denarski Korneliusz
Pulchny Karolina
FAST-STEP Warszawa
Denarski Korneliusz
Pulchny Karolina
Denarski KorneliuszPulchny KarolinaFAST-STEP Warszawa
2.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3.Krasowski Jakub Jan
Klepacka Zuzanna
KADRYL - Białystok
Krasowski Jakub Jan
Klepacka Zuzanna
Krasowski Jakub JanKlepacka ZuzannaKADRYL - Białystok
4.Kuźdub Maksymilian
Jeziorska Kinga
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kuźdub Maksymilian
Jeziorska Kinga
Kuźdub MaksymilianJeziorska KingaCENTRUM TAŃCA - Radom
5.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice
6.Matusiak Piotr
Jałocha Oliwia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Matusiak Piotr
Jałocha Oliwia
Matusiak PiotrJałocha OliwiaKORDASZEWSCY - Garwolin
7.Mroczek Kacper
Gąska Kinga
KORDASZEWSCY - Garwolin
Mroczek Kacper
Gąska Kinga
Mroczek KacperGąska KingaKORDASZEWSCY - Garwolin
8.Wardak Sebastian
Gac Maria
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Sebastian
Gac Maria
Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY - Garwolin
9.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC - Warszawa

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczyński Wiktor
Gajowy Oliwia
ZAMEK - Biała Podlaska
Barczyński Wiktor
Gajowy Oliwia
Barczyński WiktorGajowy OliwiaZAMEK - Biała Podlaska
2.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk
3.Gaworek Szymon
Białołęcka Katarzyna
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Białołęcka Katarzyna
Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART - Płońsk
4.Lynov Victor
Romaniuk Julia
ELITE DANCE - Warszawa
Lynov Victor
Romaniuk Julia
Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE - Warszawa
5.Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Żochowska Maja
Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION - Góra Kalwaria
6.Sobczyk Wiktor
Kosędka Amanda
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sobczyk Wiktor
Kosędka Amanda
Sobczyk WiktorKosędka AmandaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
7.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko
8.Wilford James
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Wilford James
Janczuk Julia
Wilford JamesJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa

 

BLOK 2, rejestracja 12.30-13.30, próba parkietu 12.45-13.45, start: 14.00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

WA,WW, Q,CCC, S, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Flader Stanisław
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Flader Stanisław
Szlom Maria
Flader StanisławSzlom MariaRS - WARSZAWA
2.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA
3.Pawelec Dawid
Zdyb Patrycja
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pawelec Dawid
Zdyb Patrycja
Pawelec DawidZdyb PatrycjaCENTRUM TAŃCA - Radom
4.Piasecki Tomasz Franciszek
Szczurowska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Piasecki Tomasz Franciszek
Szczurowska Julia
Piasecki Tomasz FranciszekSzczurowska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria
5.Waśko Mateusz
Sznajder Weronika
PRESTIGE - Białystok
Waśko Mateusz
Sznajder Weronika
Waśko MateuszSznajder WeronikaPRESTIGE - Białystok

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC - Warszawa
2.Smith Oliver
Marchewka Izabela
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Smith Oliver
Marchewka Izabela
Smith OliverMarchewka IzabelaCREATIVE DANCE - Kobyłka
3.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski
2.Mordka Kacper
Kuźdub Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Mordka Kacper
Kuźdub Julia
Mordka KacperKuźdub JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
3.Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION - Góra Kalwaria

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Wydurska Izabela
ELITE DANCE - MŁAWA
Baran Michał
Wydurska Izabela
Baran MichałWydurska IzabelaELITE DANCE - MŁAWA
2.Mordka Kacper
Kuźdub Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Mordka Kacper
Kuźdub Julia
Mordka KacperKuźdub JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
3.Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION - Góra Kalwaria
4.Piwowarski Mateusz
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Piwowarski Mateusz
Łuczyńska Wiktoria
Piwowarski MateuszŁuczyńska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.
5.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin
2.Busiek Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Busiek Jakub
Urbańska Paulina
Busiek JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom
3.Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA - Łódź
4.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
5.Grabowski Kornel
Stawowska Kamila
KADRYL - Białystok
Grabowski Kornel
Stawowska Kamila
Grabowski KornelStawowska KamilaKADRYL - Białystok
6.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
RIVIERA Warszawa
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Warszawa
7.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA - Łódź
2.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
3.Grabowski Kornel
Stawowska Kamila
KADRYL - Białystok
Grabowski Kornel
Stawowska Kamila
Grabowski KornelStawowska KamilaKADRYL - Białystok
4.Kuleta Adrian
Frąckiewicz Kinga
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kuleta Adrian
Frąckiewicz Kinga
Kuleta AdrianFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
5.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski

 

BLOK 3, rejestracja 16.00-17.00, próba parkietu 16.30-17.30, start: 18.00

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boś Jan
Czarnocka Alicja
ELITE DANCE - Warszawa
Boś Jan
Czarnocka Alicja
Boś JanCzarnocka AlicjaELITE DANCE - Warszawa
2.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin
3.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski
4.Mostowiec Adrian
Żywicka Paulina
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Żywicka Paulina
Mostowiec AdrianŻywicka PaulinaZAMEK - Lublin
5.Motyka Maciej
Pastuszka Wiktoria
ZAMEK - Szydłowiec
Motyka Maciej
Pastuszka Wiktoria
Motyka MaciejPastuszka WiktoriaZAMEK - Szydłowiec
6.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
PASJA - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA - Lublin
7.Nowak Szymon
Zawistowska Natalia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Zawistowska Natalia
Nowak SzymonZawistowska NataliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
8.Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa
9.Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
10.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź
11.Sobczyk Oktawiusz
Michnicka Martyna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sobczyk Oktawiusz
Michnicka Martyna
Sobczyk OktawiuszMichnicka MartynaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
12.Wołek Jakub
Pawul Maria
TICO - Opoczno
Wołek Jakub
Pawul Maria
Wołek JakubPawul MariaTICO - Opoczno
13.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa
14.Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC - Warszawa

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin
2.Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
ZAMEK - Biała Podlaska
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK - Biała Podlaska
3.Demianiuk Maciej
Szor Angelika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Maciej
Szor Angelika
Demianiuk MaciejSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
4.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno
5.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin
6.Siemianowski Mateusz
Woźniak Aleksandra
ELITE DANCE - MŁAWA
Siemianowski Mateusz
Woźniak Aleksandra
Siemianowski MateuszWoźniak AleksandraELITE DANCE - MŁAWA

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin
2.Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
ZAMEK - Biała Podlaska
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK - Biała Podlaska
3.Demianiuk Maciej
Szor Angelika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Maciej
Szor Angelika
Demianiuk MaciejSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
4.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno
5.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin
6.Siemianowski Mateusz
Woźniak Aleksandra
ELITE DANCE - MŁAWA
Siemianowski Mateusz
Woźniak Aleksandra
Siemianowski MateuszWoźniak AleksandraELITE DANCE - MŁAWA
7.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm
8.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa
9.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
10.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karwas Emil
Janik Klaudia
JEDYNKA - Łódź
Karwas Emil
Janik Klaudia
Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA - Łódź
2.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa
3.Pikuła Cezary
Furgała Karolina
ELITE DANCE - Warszawa
Pikuła Cezary
Furgała Karolina
Pikuła CezaryFurgała KarolinaELITE DANCE - Warszawa
4.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn
5.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM WARSZAWA

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom
2.Brzeski Bruno
Popławska Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Brzeski Bruno
Popławska Julia
Brzeski BrunoPopławska JuliaPOLISH CLUB - Warszawa
3.Busiek Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Busiek Jakub
Urbańska Paulina
Busiek JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom
4.Chmielewski Michał
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Sawicka Klaudia
Chmielewski MichałSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok
5.Karwas Emil
Janik Klaudia
JEDYNKA - Łódź
Karwas Emil
Janik Klaudia
Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA - Łódź
6.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa
7.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin
8.Lesiak Grzegorz
Woźny Milena
ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
Lesiak Grzegorz
Woźny Milena
Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
9.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn
10.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom
2.Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
DUET - Warszawa
Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
Bojarski BartoszRychlica KatarzynaDUET - Warszawa
3.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
IMPET TEAM WARSZAWA
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM WARSZAWA
4.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom
5.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin
6.Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
7.Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
8.Zyglarski Piotr
Rosińska Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Rosińska Izabela
Zyglarski PiotrRosińska IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
9.Łyda Konrad
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Łyda Konrad
Ornat Dominika
Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
Grabowski WojciechLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
2.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom
3.Machnio Damian
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Salamaga Julia
Machnio DamianSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
4.Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
START - Płońsk
Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART - Płońsk
5.Oberda Jakub
Oworuszko Dominika
LIDER - Lublin
Oberda Jakub
Oworuszko Dominika
Oberda JakubOworuszko DominikaLIDER - Lublin
6.Szuba Michał
Gmochowska Justyna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Gmochowska Justyna
Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
7.Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
8.Zyglarski Piotr
Rosińska Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Rosińska Izabela
Zyglarski PiotrRosińska IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
9.Łyda Konrad
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Łyda Konrad
Ornat Dominika
Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - Radom
2.Michalak Krystian
Kwiatek Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Kwiatek Aleksandra
Michalak KrystianKwiatek AleksandraBRASIL - WARSZAWA
3.Starowicz Piotr
Drożyner-Starowicz Paulina
MUZA - Olsztyn
Starowicz Piotr
Drożyner-Starowicz Paulina
Starowicz PiotrDrożyner-Starowicz PaulinaMUZA - Olsztyn
4.Stetsyuk Mikhail
Plichta Klaudia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stetsyuk Mikhail
Plichta Klaudia
Stetsyuk MikhailPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borówka Paweł
Roszkowska Maria
DZIUPLA - Poznań
Borówka Paweł
Roszkowska Maria
Borówka PawełRoszkowska MariaDZIUPLA - Poznań
2.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
3.Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
4.Kacprzak Kacper
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Lato Weronika
Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom
5.Michalak Krystian
Kwiatek Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Kwiatek Aleksandra
Michalak KrystianKwiatek AleksandraBRASIL - WARSZAWA
6.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
7.Stetsyuk Mikhail
Plichta Klaudia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stetsyuk Mikhail
Plichta Klaudia
Stetsyuk MikhailPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa