VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek

2018-04-15 Mońki, PRESTIGE - Białystok


Plik z wynikami

UWAGA

Trenerzy startujących par są naszymi gośćmi po zgłoszeniu się na maila: ptt.podlaski@op.pl

UWAGA! kat. 10-11 G, 12-13 H , do 9 H przeniesiono na godz. 16.30
Zgłoszenia nr tel.605 273 143

BLOK 2, rejestracja 13:00 - 13:30, próba parkietu 13:30, start: 14:00

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gliński Adam
Stepaniuk Zofia
KADRYL - Białystok
Gliński Adam
Stepaniuk Zofia
Gliński AdamStepaniuk ZofiaKADRYL - Białystok2 (+2)221
2.Zawistowski Patryk
Sztachelska Maja
GCK - Grajewo
Zawistowski Patryk
Sztachelska Maja
Zawistowski PatrykSztachelska MajaGCK - Grajewo6 (+2)262
3.Krasowski Jakub Jan
Klepacka Zuzanna
KADRYL - Białystok
Krasowski Jakub Jan
Klepacka Zuzanna
Krasowski Jakub JanKlepacka ZuzannaKADRYL - Białystok3 (+1)133

 

BLOK 3, rejestracja 15:30 - 16:00, próba parkietu 16:00, start: 16:30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jura Kamil
Łapa Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Jura Kamil
Łapa Gabriela
Jura KamilŁapa GabrielaIMPET TEAM WARSZAWA3, 3 (+2)23, 31
2.Piechowski Piotr
Popławska Julia
CENTRUM KULTURY CHOROSZCZ
Piechowski Piotr
Popławska Julia
Piechowski PiotrPopławska JuliaCENTRUM KULTURY CHOROSZCZ6 (+2)261
3.Skutnik Karol
Toczydłowska Patrycja
PRESTIGE - Białystok
Skutnik Karol
Toczydłowska Patrycja
Skutnik KarolToczydłowska PatrycjaPRESTIGE - Białystok2 (+2)221
4.Ambroziak Kewin
Sojko Martyna
KADRYL - Białystok
Ambroziak Kewin
Sojko Martyna
Ambroziak KewinSojko MartynaKADRYL - Białystok5 (+1)152
5.Maciejewski Oliwier
Jabłońska Martyna
GCK - Grajewo
Maciejewski Oliwier
Jabłońska Martyna
Maciejewski OliwierJabłońska MartynaGCK - Grajewo1 (+1)112

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin3 (+1)131
2.Citko Dawid
Bielawska Dominika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Bielawska Dominika
Citko DawidBielawska DominikaKADRYL - Białystok5 52
3.Grabowski Kornel
Stawowska Kamila
KADRYL - Białystok
Grabowski Kornel
Stawowska Kamila
Grabowski KornelStawowska KamilaKADRYL - Białystok1 13
4.Okoń Filip
Nowak Zuzanna
IMPET TEAM WARSZAWA
Okoń Filip
Nowak Zuzanna
Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM WARSZAWA5 5

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin7 (+1)171
2.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM WARSZAWA3 32
3.Grabowski Kornel
Stawowska Kamila
KADRYL - Białystok
Grabowski Kornel
Stawowska Kamila
Grabowski KornelStawowska KamilaKADRYL - Białystok1 13

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa9 (+1)191
2.Szumacher Artur
Walczak Aleksandra
ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
Szumacher Artur
Walczak Aleksandra
Szumacher ArturWalczak AleksandraROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA9 (+1)192
3.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM WARSZAWA6 (+1)163
4.Zaprzalka Jakub
Ziembińska Julia
KADRYL - Białystok
Zaprzalka Jakub
Ziembińska Julia
Zaprzalka JakubZiembińska JuliaKADRYL - Białystok7 74
5.Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
KADRYL - Białystok
Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL - Białystok9 95
6.Chmielewski Michał
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Sawicka Klaudia
Chmielewski MichałSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok0 06
7.Oksień Dominik
Rutkowska Agata
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Rutkowska Agata
Oksień DominikRutkowska AgataKADRYL - Białystok0 07

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL - WARSZAWA10 (+1)1101
2.Szuba Michał
Gmochowska Justyna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Gmochowska Justyna
Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA5 (+1)152
3.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok10 103
4.Zaprzalka Jakub
Ziembińska Julia
KADRYL - Białystok
Zaprzalka Jakub
Ziembińska Julia
Zaprzalka JakubZiembińska JuliaKADRYL - Białystok0 04

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowski Szymon Piotr
Gabrylewska Amelia
KADRYL - Białystok
Kozłowski Szymon Piotr
Gabrylewska Amelia
Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska AmeliaKADRYL - Białystok2 (+2)221
2.Sikorski Adam
Kozłowska Katarzyna
KADRYL - Białystok
Sikorski Adam
Kozłowska Katarzyna
Sikorski AdamKozłowska KatarzynaKADRYL - Białystok4 (+2)242
3.Birycki Gabriel
Giba Aleksandra Daria
KADRYL - Białystok
Birycki Gabriel
Giba Aleksandra Daria
Birycki GabrielGiba Aleksandra DariaKADRYL - Białystok1 (+1)113
4.Krutul Damian
Domitrz Aleksandra Gabriela
GCK - Grajewo
Krutul Damian
Domitrz Aleksandra Gabriela
Krutul DamianDomitrz Aleksandra GabrielaGCK - Grajewo1 (+1)113

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrząszczewski Marcel
Gorzechowska Wiktoria
ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
Chrząszczewski Marcel
Gorzechowska Wiktoria
Chrząszczewski MarcelGorzechowska WiktoriaROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA5 (+2)251
2.Kalbarczyk Karol
Zajkowska Urszula
KADRYL - Białystok
Kalbarczyk Karol
Zajkowska Urszula
Kalbarczyk KarolZajkowska UrszulaKADRYL - Białystok2 (+2)221
3.Majewski Filip Aleksander
Grześ Julia
KADRYL - Białystok
Majewski Filip Aleksander
Grześ Julia
Majewski Filip AleksanderGrześ JuliaKADRYL - Białystok4 (+2)241
4.Malesiński Jakub
Siebiedzińska Marcjanna
Studio Tańca ESKA - Augustów
Malesiński Jakub
Siebiedzińska Marcjanna
Malesiński JakubSiebiedzińska MarcjannaStudio Tańca ESKA - Augustów6 (+2)261
5.Rogalewski Szymon
Zawistowska Pola
KADRYL - Białystok
Rogalewski Szymon
Zawistowska Pola
Rogalewski SzymonZawistowska PolaKADRYL - Białystok4 (+2)241
6.Cudowski Marcel
Dłutek Amelia
CENTRUM KULTURY CHOROSZCZ
Cudowski Marcel
Dłutek Amelia
Cudowski MarcelDłutek AmeliaCENTRUM KULTURY CHOROSZCZ5 (+1)152
7.Jacewicz Jakub
Seweryn Gabriela
CENTRUM KULTURY CHOROSZCZ
Jacewicz Jakub
Seweryn Gabriela
Jacewicz JakubSeweryn GabrielaCENTRUM KULTURY CHOROSZCZ1 (+1)112

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janiszewicz Szymon Michał
Suprun Justyna
GCK - Grajewo
Janiszewicz Szymon Michał
Suprun Justyna
Janiszewicz Szymon MichałSuprun JustynaGCK - Grajewo4 (+2)241
2.Rogalewski Hubert
Michałowska Weronika
KADRYL - Białystok
Rogalewski Hubert
Michałowska Weronika
Rogalewski HubertMichałowska WeronikaKADRYL - Białystok6 (+2)261
3.Wiszniewski Mateusz
Jurkowska Julia
KADRYL - Białystok
Wiszniewski Mateusz
Jurkowska Julia
Wiszniewski MateuszJurkowska JuliaKADRYL - Białystok2 (+2)221
4.Moszczyński Mateusz
Pawełkowska Marta
GCK - Grajewo
Moszczyński Mateusz
Pawełkowska Marta
Moszczyński MateuszPawełkowska MartaGCK - Grajewo0 (+1)102
5.Zawistowski Patryk
Sztachelska Maja
GCK - Grajewo
Zawistowski Patryk
Sztachelska Maja
Zawistowski PatrykSztachelska MajaGCK - Grajewo6 (+1)162