XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Złote Pantofelki”

2018-02-24 Kęty, RAGTIME - Kęty


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA W PROGRAMIE
POŁĄCZONO BLOK 2 i 3

BLOK 1, rejestracja 8:30 – 9:30, próba parkietu 9:00-9:45, start: 10:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 0

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 0

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Cholewik Dariusz
Szemik Lena
RAGTIME - Kęty
Cholewik Dariusz
Szemik Lena
Cholewik DariuszSzemik LenaRAGTIME - Kęty
2.Kubieniec Maksymilian
Foremska Milena
SWING Żywiec-Kuków
Kubieniec Maksymilian
Foremska Milena
Kubieniec MaksymilianForemska MilenaSWING Żywiec-Kuków
3.Misiura Artur
Misiura Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiura Artur
Misiura Natalia
Misiura ArturMisiura NataliaSWING Żywiec-Kuków
4.Olejarz Kacper
Prochownik Gracjana
RAGTIME - Kęty
Olejarz Kacper
Prochownik Gracjana
Olejarz KacperProchownik GracjanaRAGTIME - Kęty
5.Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
RAGTIME - Kęty
Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
Sztafa MaciejSztafa SoniaRAGTIME - Kęty
6.Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE Wieliczka

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sosna Oliwier
Walczyk Maja
RAGTIME - Kęty
Sosna Oliwier
Walczyk Maja
Sosna OliwierWalczyk MajaRAGTIME - Kęty

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 0

 

BLOK 2, rejestracja 12:00-13:00, próba parkietu 12:45-13:15, start: 13:30

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Foryś Kacper
Czaicka Oliwia
RAGTIME - Kęty
Foryś Kacper
Czaicka Oliwia
Foryś KacperCzaicka OliwiaRAGTIME - Kęty
2.Piekiełko Błażej
Drożdż Magdalena
RAGTIME - Kęty
Piekiełko Błażej
Drożdż Magdalena
Piekiełko BłażejDrożdż MagdalenaRAGTIME - Kęty
3.Tomas Karol
Konicka Katarzyna
SWING Żywiec-Kuków
Tomas Karol
Konicka Katarzyna
Tomas KarolKonicka KatarzynaSWING Żywiec-Kuków

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
Bieniek StanisławDąbek GabrielaJUST DANCE Wieliczka
2.Korzonkiewicz Daniel
Sienkiewicz Wiktoria
RAGTIME - Kęty
Korzonkiewicz Daniel
Sienkiewicz Wiktoria
Korzonkiewicz DanielSienkiewicz WiktoriaRAGTIME - Kęty
3.Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE Wieliczka
4.Lisowski Filip
Sosna Emilia
RAGTIME - Kęty
Lisowski Filip
Sosna Emilia
Lisowski FilipSosna EmiliaRAGTIME - Kęty

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 5T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
PLĄS - Kraków
Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
Gębuś DawidChowaniec IzabelaPLĄS - Kraków
2.Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
Lindner MiłoszPietrusińska ZuzannaJUST DANCE Wieliczka
3.Wróbel Michał
Tomas Róża
SWING Żywiec-Kuków
Wróbel Michał
Tomas Róża
Wróbel MichałTomas RóżaSWING Żywiec-Kuków

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Hałat Dawid
Orawczak Żaklina
RAGTIME - Kęty
Hałat Dawid
Orawczak Żaklina
Hałat DawidOrawczak ŻaklinaRAGTIME - Kęty
2.Sapeta Szymon
Konicka Anna
SWING Żywiec-Kuków
Sapeta Szymon
Konicka Anna
Sapeta SzymonKonicka AnnaSWING Żywiec-Kuków

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ternka Patryk
Siwoń Natalia
KTT REWIA - Racibórz
Ternka Patryk
Siwoń Natalia
Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA - Racibórz1 (+1)111
2.Skowronek Krzysztof
Misz Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skowronek Krzysztof
Misz Oliwia
Skowronek KrzysztofMisz OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)152
3.Stwora Szymon
Gliwa Amelia
RAGTIME - Kęty
Stwora Szymon
Gliwa Amelia
Stwora SzymonGliwa AmeliaRAGTIME - Kęty-1 -13

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno3 (+1)131
2.Pieprz Krystian
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Pieprz Krystian
Chmura Aleksandra
Pieprz KrystianChmura AleksandraLATINO - Żabno3 (+1)132
3.Ryczek Piasecki Dominik
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ryczek Piasecki Dominik
Kotwa Martyna
Ryczek Piasecki DominikKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 43
4.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków0 03

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Madej Michał
Nędza Oliwia
PLĄS - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaPLĄS - Kraków1 (+1)111
2.Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 02
3.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 23
4.Pudełko Mikołaj
Kliś Aneta
RAGTIME - Kęty
Pudełko Mikołaj
Kliś Aneta
Pudełko MikołajKliś AnetaRAGTIME - Kęty1 1

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnota Adrian
Sanetra Gabriela
SWING Żywiec-Kuków
Czarnota Adrian
Sanetra Gabriela
Czarnota AdrianSanetra GabrielaSWING Żywiec-Kuków1 (+1)111
2.Siwik Mateusz
Niewadzi Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Siwik Mateusz
Niewadzi Małgorzata
Siwik MateuszNiewadzi MałgorzataJUST DANCE Wieliczka1 (+1)112
3.Chlebus Adam
Foremska Nikola
SWING Żywiec-Kuków
Chlebus Adam
Foremska Nikola
Chlebus AdamForemska NikolaSWING Żywiec-Kuków0 03
4.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka0 04