XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018

2018-03-25 Skwierzyna, FANTAZJA - Skwierzyna


Plik z wynikami

UWAGA

Kategoria 12-13 E+F została rozdzielona na E i F

Ze względu na zbyta małą ilość par w kategorii 10-11 OPEN , kategoria ta zostaje wycofana z Mistrzostw Okręgu.

BLOK 1, rejestracja 8.00 - 9.00, próba parkietu 8.30 - 9.15, start: 9.30

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chwirot Milena
Kłobus Dawid
FANTAZJA - Skwierzyna
Chwirot Milena
Kłobus Dawid
Chwirot MilenaKłobus DawidFANTAZJA - Skwierzyna4, 4 (+1)14, 41
2.Cyrulewski Bartosz
Bandura Ada
ESTERA - Myślibórz
Cyrulewski Bartosz
Bandura Ada
Cyrulewski BartoszBandura AdaESTERA - Myślibórz4 (+1)141
3.Dunal Miłosz
Jachimowska Amelia
ESTERA - Myślibórz
Dunal Miłosz
Jachimowska Amelia
Dunal MiłoszJachimowska AmeliaESTERA - Myślibórz1 (+1)111
4.Górniewicz Hanna
Pupkowska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Górniewicz Hanna
Pupkowska Zuzanna
Górniewicz HannaPupkowska ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna1, 1 (+1)11, 11
5.Jachimowski Maciej
Kwaśna Antonina
ESTERA - Myślibórz
Jachimowski Maciej
Kwaśna Antonina
Jachimowski MaciejKwaśna AntoninaESTERA - Myślibórz5 (+1)151
6.Kraj Zuzanna
Porwisiak Stanisław
FANTAZJA - Skwierzyna
Kraj Zuzanna
Porwisiak Stanisław
Kraj ZuzannaPorwisiak StanisławFANTAZJA - Skwierzyna2, 2 (+1)12, 21
7.Kryza Antoni
Skrzypek Sonia
LATINA - Wolsztyn
Kryza Antoni
Skrzypek Sonia
Kryza AntoniSkrzypek SoniaLATINA - Wolsztyn3, 3 (+1)13, 31
8.Kubicki Jan
Bobin Irena
KS DANCE MIX - Deszczno
Kubicki Jan
Bobin Irena
Kubicki JanBobin IrenaKS DANCE MIX - Deszczno1 (+1)111
9.Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
ESTERA - Myślibórz
Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
Kuczyński BłażejKowalewska KlaudiaESTERA - Myślibórz1 (+1)111
10.Kulesz Julia
Lis Kacper
FANTAZJA - Skwierzyna
Kulesz Julia
Lis Kacper
Kulesz JuliaLis KacperFANTAZJA - Skwierzyna4, 0 (+1)14, 01
11.Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna4, 0 (+1)14, 01
12.Ulm Aleksandra
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Ulm Aleksandra
Olejniczak Michalina
Ulm AleksandraOlejniczak MichalinaFANTAZJA - Skwierzyna1, 1 (+1)11, 11
13.Bartkowiak Michał
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Bartkowiak Michał
Kupińska Hanna
Bartkowiak MichałKupińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna0, 0 0, 02
14.Boryczka Lena
Hofanowski Patryk
FANTAZJA - Skwierzyna
Boryczka Lena
Hofanowski Patryk
Boryczka LenaHofanowski PatrykFANTAZJA - Skwierzyna0, 0 0, 02
15.Buczyński Wiktor
Gradowska Helena
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Wiktor
Gradowska Helena
Buczyński WiktorGradowska HelenaKS DANCE MIX - Deszczno-1 -12
16.Dymianowski Julian
Jaros Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
Dymianowski Julian
Jaros Natalia
Dymianowski JulianJaros NataliaFANTAZJA - Skwierzyna0, 0 0, 02
17.Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów2, 2 2, 22
18.Maksymiuk Filip
Mandziuk Liwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Maksymiuk Filip
Mandziuk Liwia
Maksymiuk FilipMandziuk LiwiaFANTAZJA - Skwierzyna0, 0 0, 02
19.Pieńczykowski Bartłomiej
Pieńczykowska Natasza
KS DANCE MIX - Deszczno
Pieńczykowski Bartłomiej
Pieńczykowska Natasza
Pieńczykowski BartłomiejPieńczykowska NataszaKS DANCE MIX - Deszczno1 12
20.Łagódka Adam
Watral Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Łagódka Adam
Watral Hanna
Łagódka AdamWatral HannaKS DANCE MIX - Deszczno0 02
21.Łagódka Dominik
Bieniek Lena
KS DANCE MIX - Deszczno
Łagódka Dominik
Bieniek Lena
Łagódka DominikBieniek LenaKS DANCE MIX - Deszczno1 12

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Binert Wiktor
Wilczyńska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Wilczyńska Maria
Binert WiktorWilczyńska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 (+1)111
2.Łagódka Grzegorz
Gębarowska Iga
KS DANCE MIX - Deszczno
Łagódka Grzegorz
Gębarowska Iga
Łagódka GrzegorzGębarowska IgaKS DANCE MIX - Deszczno3 (+1)131
3.Gumienny Bartosz
Bijak Marika
KS DANCE MIX - Deszczno
Gumienny Bartosz
Bijak Marika
Gumienny BartoszBijak MarikaKS DANCE MIX - Deszczno4 (+1)142
4.Twardowski Szymon
Bobik Dorota
KS DANCE MIX - Deszczno
Twardowski Szymon
Bobik Dorota
Twardowski SzymonBobik DorotaKS DANCE MIX - Deszczno3 (+1)132
5.Wiśniewski-Stręczyński Gabriel
Jabłońska Milena
ESTERA - Myślibórz
Wiśniewski-Stręczyński Gabriel
Jabłońska Milena
Wiśniewski-Stręczyński GabrielJabłońska MilenaESTERA - Myślibórz1 (+1)112
6.Ditmar Damian
Kryczka Partycja
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Ditmar Damian
Kryczka Partycja
Ditmar DamianKryczka PartycjaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól0 03
7.Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
FAN DANCE - Międzyrzecz
Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
Dobosiewicz BartoszŚroda NataliaFAN DANCE - Międzyrzecz2 23
8.Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
LATINA - Wolsztyn
Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
Konefon NikodemZakrzewska KarolinaLATINA - Wolsztyn0 03
9.Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
FAN DANCE - Międzyrzecz
Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
Orzłowski JanDobosiewicz MajaFAN DANCE - Międzyrzecz0 03

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buczyński Marcel
Kaczmarek Estera
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Kaczmarek Estera
Buczyński MarcelKaczmarek EsteraKS DANCE MIX - Deszczno2 (+1)121
2.Kotowski Piotr
Wełnic Daria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kotowski Piotr
Wełnic Daria
Kotowski PiotrWełnic DariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 (+1)111
3.Staniak Hubert
Gierłowska Natalia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Staniak Hubert
Gierłowska Natalia
Staniak HubertGierłowska NataliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 (+1)131
4.Balik Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Balik Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
Balik BartoszFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin2 (+1)122
5.Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
Mikuczewski JakubBak WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)112
6.Tomczak Wojciech
Bandura Iza
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Bandura Iza
Tomczak WojciechBandura IzaESTERA - Myślibórz4 (+1)142
7.Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
Barczak KamilNieczygłębska JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól0 03
8.Grotkiewicz Piotr
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Marcinkiewicz Blanka
Grotkiewicz PiotrMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra0 03
9.Janus Maksymilian
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Janus Maksymilian
Bieniek Karolina
Janus MaksymilianBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 03
10.Konieczny Szymon
Kłobus Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Konieczny Szymon
Kłobus Zuzanna
Konieczny SzymonKłobus ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna0 03
11.Mandziuk Antoni
Sienkowska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Sienkowska Zuzanna
Mandziuk AntoniSienkowska ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna0 03
12.Żuk Franciszek
Górnicka Nikola
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Górnicka Nikola
Żuk FranciszekGórnicka NikolaFANTAZJA - Skwierzyna1 13
13.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra2 (-1)-12

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
ANIMA DANZA - Głogów
Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
Gabrysz SzymonKałużna HaniaANIMA DANZA - Głogów2 (+1)121
2.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 (+1)112
3.Kaczmarski Maciej
Ducka Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Ducka Wiktoria
Kaczmarski MaciejDucka WiktoriaASTRA - Szczecin2 (+1)123
4.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno3 34
5.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 05
6.Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
FINEZJA - Poznań
Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
Gorzyński MaciejPiechowiak EmiliaFINEZJA - Poznań1 16
7.Skulski Igor
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Skulski Igor
Żejmo Karolina
Skulski IgorŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 07

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań2 (+1)121
2.Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
Drapiewski AleksanderNowak JuliaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
3.Sawukinas Kacper
Manyś Nicole
FILEMON - Szamotuły
Sawukinas Kacper
Manyś Nicole
Sawukinas KacperManyś NicoleFILEMON - Szamotuły2 (+1)121
4.Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA - Wolsztyn4 (+1)141
5.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań3 (+1)131
6.Adamczak Karol
Piechocka Lidia
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Piechocka Lidia
Adamczak KarolPiechocka LidiaDREAM - Poznań5 (+1)152
7.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań2 (+1)122
8.Roszkiewicz Martin
Bączyk Agata
GRACJA - Zielona Góra
Roszkiewicz Martin
Bączyk Agata
Roszkiewicz MartinBączyk AgataGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
9.Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)122
10.Biniak Jakub
Pittner Oliwia
FILEMON - Szamotuły
Biniak Jakub
Pittner Oliwia
Biniak JakubPittner OliwiaFILEMON - Szamotuły0 03
11.Minorowicz Jakub
Majchrzak Martyna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Minorowicz Jakub
Majchrzak Martyna
Minorowicz JakubMajchrzak MartynaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 53
12.Plezia Robert
Barzyk Kalina
GRACJA - Zielona Góra
Plezia Robert
Barzyk Kalina
Plezia RobertBarzyk KalinaGRACJA - Zielona Góra3 33
13.Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 13
14.Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
Włodarczyk ŁukaszWita WiktoriaLATINA - Wolsztyn3 33
15.Żarczyński Piotr
Bibik Adrianna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Żarczyński Piotr
Bibik Adrianna
Żarczyński PiotrBibik AdriannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 13
16.Żok Oliwier
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Żok Oliwier
Sierżant Natalia
Żok OliwierSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn0 03

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn B (+1)1B1
2.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
3.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno2 (+1)123
4.Piechota Konrad
Pietrzykowska Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Piechota Konrad
Pietrzykowska Natalia
Piechota KonradPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA - Stargard B (+1)1B4
5.Marcinkowski Jan
Gabrysz Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Marcinkowski Jan
Gabrysz Zuzanna
Marcinkowski JanGabrysz ZuzannaANIMA DANZA - Głogów5 55
6.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno5 56
7.Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
Czabator MichałPawłowska AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 17
8.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA - Poznań1 18

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
Czabator MichałPawłowska AleksandraGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Marcinkowski Jan
Gabrysz Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Marcinkowski Jan
Gabrysz Zuzanna
Marcinkowski JanGabrysz ZuzannaANIMA DANZA - Głogów7 (+1)172
3.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 (+1)163
4.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno2 24
5.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra5 55
6.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA - Poznań5 56

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin2 (+1)121
2.Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra2 23
4.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA - Wolsztyn0 04
5.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły0 05

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA - Wolsztyn4 (+1)141
2.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin2 (+1)122
3.Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły0 04
5.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno1 15

 

BLOK 2, rejestracja 11.30 - 12.30, próba parkietu 12.00 - 12.45, start: 13.00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Filip
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Banasiak Filip
Wojtaszek Wiktoria
Banasiak FilipWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna4, 4 (+1)14, 41
2.Dobrowolski Dawid
Michalska Oliwia
FAN DANCE - Międzyrzecz
Dobrowolski Dawid
Michalska Oliwia
Dobrowolski DawidMichalska OliwiaFAN DANCE - Międzyrzecz4, 4 (+1)14, 41
3.Figiel Wojciech
Bartosik Małgorzata
LEW - Legnica
Figiel Wojciech
Bartosik Małgorzata
Figiel WojciechBartosik MałgorzataLEW - Legnica5 (+1)151
4.Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
Jarmuszkiewicz DavidWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin4 (+1)141
5.Kaniecki Karol
Kownacka Joanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaniecki Karol
Kownacka Joanna
Kaniecki KarolKownacka JoannaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)141
6.Kownacka Magdalena
Marciniak Bartosz
FANTAZJA - Skwierzyna
Kownacka Magdalena
Marciniak Bartosz
Kownacka MagdalenaMarciniak BartoszFANTAZJA - Skwierzyna3, 2 (+1)13, 21
7.Kusak Ernest
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Kusak Ernest
Siwiela Michalina
Kusak ErnestSiwiela MichalinaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)131
8.Majer Bartłomiej
Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Majer Bartłomiej
Halka Zuzanna
Majer BartłomiejHalka ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+1)141
9.Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
Piechocki WojciechAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań3, 3 (+1)13, 31
10.Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
Potęga OskarRudy AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 (+1)111
11.Wachelka Jan
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Plezia Karina
Wachelka JanPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
12.Haraburda Gabriela
Janas Michał
FANTAZJA - Skwierzyna
Haraburda Gabriela
Janas Michał
Haraburda GabrielaJanas MichałFANTAZJA - Skwierzyna2, 4 2, 42
13.Jankowski Paweł
Waligórska Alicja
FANTAZJA - Skwierzyna
Jankowski Paweł
Waligórska Alicja
Jankowski PawełWaligórska AlicjaFANTAZJA - Skwierzyna0, 0 0, 02
14.Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
Kryś NatanielKielusiak WiktoriaLATINA - Wolsztyn0, 0 0, 02
15.Lisek Kacper
Kasperczak Kinga
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Lisek Kacper
Kasperczak Kinga
Lisek KacperKasperczak KingaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl1 12
16.Markiewicz Gabriela
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Markiewicz Gabriela
Śniecińska Maja
Markiewicz GabrielaŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 2 0, 22
17.Nowosadzki Oliwier
Pałczak Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Nowosadzki Oliwier
Pałczak Oliwia
Nowosadzki OliwierPałczak OliwiaFANTAZJA - Skwierzyna3 32
18.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn0, 0 0, 02
19.Winnicki Marcin
Nawojska Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Winnicki Marcin
Nawojska Julia
Winnicki MarcinNawojska JuliaFANTAZJA - Skwierzyna4 42
20.Święcicki Brajan
Smolińska Klaudia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Święcicki Brajan
Smolińska Klaudia
Święcicki BrajanSmolińska KlaudiaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól3 32

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cader Szymon
Majer Oliwia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Cader Szymon
Majer Oliwia
Cader SzymonMajer OliwiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5 (+1)151
2.Chudziński Maksym
Kaczmarek Marta
POEZJA - Kościan
Chudziński Maksym
Kaczmarek Marta
Chudziński MaksymKaczmarek MartaPOEZJA - Kościan2, 2 (+1)12, 21
3.Jabłoński Jan
Wargala Jessica
GRACJA - Zielona Góra
Jabłoński Jan
Wargala Jessica
Jabłoński JanWargala JessicaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
4.Nowak Kinga
Waligórski Jan
FANTAZJA - Skwierzyna
Nowak Kinga
Waligórski Jan
Nowak KingaWaligórski JanFANTAZJA - Skwierzyna1, 1 (+1)11, 11
5.Szydło Tomasz
Kiepura Nikola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szydło Tomasz
Kiepura Nikola
Szydło TomaszKiepura NikolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 2 (+1)12, 21
6.Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
Kozak GrzegorzWojtaszek MajaFANTAZJA - Skwierzyna3 32
7.Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Majorczyk MateuszKrzyśków MartaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl1 12
8.Michalak Wojciech
Serocka Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Serocka Ewelina
Michalak WojciechSerocka EwelinaGRACJA - Zielona Góra0 02
9.Romejko Michał
Tarasek Aleksandra
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Romejko Michał
Tarasek Aleksandra
Romejko MichałTarasek AleksandraST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól0, 0 0, 02

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin2 (+1)121
2.Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA - Szczecin2 (+1)122
3.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143
4.Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
Binkowski WojciechBiadała ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 (+1)124
5.Smuniewski Szymon
Andrzejczak Nikola
ASTRA - Szczecin
Smuniewski Szymon
Andrzejczak Nikola
Smuniewski SzymonAndrzejczak NikolaASTRA - Szczecin2 (+1)125
6.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
ASTRA - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaASTRA - Szczecin1 16
7.Szymański Dawid
Bednarczuk Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szymański Dawid
Bednarczuk Aleksandra
Szymański DawidBednarczuk AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 07
8.Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
Hasiów SzymonSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 08
9.Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 09
10.Kaczmarek Michał
Brzostowska Alicja
ESTERA - Myślibórz
Kaczmarek Michał
Brzostowska Alicja
Kaczmarek MichałBrzostowska AlicjaESTERA - Myślibórz0 010
11.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 211
12.Klepacki Krzysztof
Kutrzuba Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Klepacki Krzysztof
Kutrzuba Zuzanna
Klepacki KrzysztofKutrzuba ZuzannaESTERA - Myślibórz0 012
13.Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
Raczykowski MaciejKostrzewa MagdalenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 113

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
2.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)122
3.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań2 (+1)123
4.Gmurkowski Mikołaj
Ryngier Katarzyna
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Gmurkowski Mikołaj
Ryngier Katarzyna
Gmurkowski MikołajRyngier KatarzynaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól3 34
5.Lochert Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Lochert Jan
Andrzejewska Julia
Lochert JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno0 05
6.Kuliński Karol
Adamska Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuliński Karol
Adamska Martyna
Kuliński KarolAdamska MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 06

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra D (+1)1D1
2.Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
Mecha KamilWitkowska WiktoriaASTRA - Szczecin3 (+1)132
3.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 13
4.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 14
5.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno0 05

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)171
2.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań7 (+1)172
3.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra1 13
4.Możdżeń Dominik
Surman Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Surman Paulina
Możdżeń DominikSurman PaulinaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Ubych Marcel
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Derlatka Amelia
Ubych MarcelDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard0 05

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra C (+1)1C1
2.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)122
3.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań6 (+1)163
4.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin1 14
5.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin1 15
6.Możdżeń Dominik
Surman Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Surman Paulina
Możdżeń DominikSurman PaulinaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Ubych Marcel
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Derlatka Amelia
Ubych MarcelDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard2 27

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra11 111
2.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra1 12

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra5 51
2.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra9 92

 

BLOK 3, rejestracja 15.30 - 16.30, próba parkietu 16.00 - 16.45, start: 17.00

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA - Zielona Góra3 31
2.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra2 22
3.Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra2 25
6.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra2 26

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA - Zielona Góra4 43
4.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra2 25
6.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra2 26

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra7 71
2.Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra1 13
4.Możdżeń Dominik
Surman Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Surman Paulina
Możdżeń DominikSurman PaulinaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra2 22
3.Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Możdżeń Dominik
Surman Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Surman Paulina
Możdżeń DominikSurman PaulinaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)131
2.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO - Leszno D (+1)1D2
3.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)143
4.Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
ESTERA - Myślibórz
Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
Koneczniak DawidKlepacka KatarzynaESTERA - Myślibórz1 14
5.Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
FINEZJA - Poznań
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA - Poznań4 45
6.Pura Filip
Oset Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Oset Oliwia
Pura FilipOset OliwiaFANTAZJA - Skwierzyna0 06
7.Zajma Miłosz
Zajma Zuzanna
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Zajma Miłosz
Zajma Zuzanna
Zajma MiłoszZajma ZuzannaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów0 07

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna5 (+1)151
2.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)132
3.Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
ESTERA - Myślibórz
Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
Koneczniak DawidKlepacka KatarzynaESTERA - Myślibórz1 (+1)113
4.Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
FINEZJA - Poznań
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA - Poznań5 54
5.Pura Filip
Oset Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Oset Oliwia
Pura FilipOset OliwiaFANTAZJA - Skwierzyna0 05
6.Zajma Miłosz
Zajma Zuzanna
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Zajma Miłosz
Zajma Zuzanna
Zajma MiłoszZajma ZuzannaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów0 06

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oleszak Hubert
Friedensberg Estera
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Friedensberg Estera
Oleszak HubertFriedensberg EsteraALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)151
2.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna3 (+1)132
3.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143
4.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły4 44
5.Jaworski Michał
Gałka Sylwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Jaworski Michał
Gałka Sylwia
Jaworski MichałGałka SylwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 55
6.Krawczyk Kacper
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Krawczyk Kacper
Chytra Klaudia
Krawczyk KacperChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard7 76
7.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard2 27

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oleszak Hubert
Friedensberg Estera
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Friedensberg Estera
Oleszak HubertFriedensberg EsteraALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)121
2.Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin6 (+1)162
3.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113
4.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)124
5.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO - Leszno3 35
6.Jaworski Michał
Gałka Sylwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Jaworski Michał
Gałka Sylwia
Jaworski MichałGałka SylwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 46
7.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 07
8.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły5 58

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra1 13
4.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra3 35
6.Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra1 16
7.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra5 57
8.Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
Czabator MichałPawłowska AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 18

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra1 11
2.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
Czabator MichałPawłowska AleksandraGRACJA - Zielona Góra4 46
7.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra5 57
8.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra2 21
2.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 02

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 03