GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

2018-06-16 Opole, MAESTRO - Opole


Plik z wynikami

UWAGA

Turniej odbywać się będzie na dwóch niezależnych parkietach w Centrum Wystawienniczo Kongresowym w Opolu .

GALA FINAŁOWA ( live music) BLOK IV: godz. 19:00 :
FINAŁY: 14-15 GPP ST/LA, 16-18 GPP ST/LA,
1/2 FINAŁU I FINAŁ: pow. 19 GPP ST/LA

Nagrody finansowe dla par w kategorii Dorosłych Grand Prix Polski.

BLOK 1, rejestracja 8:30-9:30, próba parkietu 9:00-9:45, start: 10:00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 10

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań E (+1)1E1
2.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań2 (+1)122
3.Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
Krawiec MichałKupczyk Edyta7 (+1)173
4.Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
AKTAN - Wrocław
Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
Mądry MateuszŁuczak NikolaAKTAN - Wrocław E (+1)1E4
5.Chen Filip
Kozdraś Wanessa
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chen Filip
Kozdraś Wanessa
Chen FilipKozdraś WanessaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 15
6.Tkacz Jan
Hołoś Daria
RETRO - Kępno
Tkacz Jan
Hołoś Daria
Tkacz JanHołoś DariaRETRO - Kępno1 16
7.Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
RYTM - Żory
Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM - Żory0 07
8.Otto Adam
Pawełczak Paulina
MAESTRO - Opole
Otto Adam
Pawełczak Paulina
Otto AdamPawełczak PaulinaMAESTRO - Opole0 08
9.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Siechnice0 09
10.Skubański Marcel
Biliczak Anna-Wiktoria
MAESTRO - Opole
Skubański Marcel
Biliczak Anna-Wiktoria
Skubański MarcelBiliczak Anna-WiktoriaMAESTRO - Opole2 29

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomiński Miłosz
Nocoń Maja
SUKCES - Jaworzno
Tomiński Miłosz
Nocoń Maja
Tomiński MiłoszNocoń MajaSUKCES - Jaworzno3 (+1)131
2.Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
Sobczyk WiktorKosętka AmandaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)162
3.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza D (+1)1D3
4.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
FALLAWAY - Opole
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY - Opole1 14
5.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
FALLAWAY - Opole
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY - Opole1 15
6.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 06
7.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 07

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nagel Adam
Pitry Michalina
KTT REWIA - Racibórz
Nagel Adam
Pitry Michalina
Nagel AdamPitry MichalinaKTT REWIA - Racibórz10 (+2)2101
2.Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
KTT REWIA - Racibórz
Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
Bawoł PatrykŚciborska WiktoriaKTT REWIA - Racibórz F (+2)2F2
3.Wilhelm Grzegorz
Antosik Tamara
ISKRA - Praszka
Wilhelm Grzegorz
Antosik Tamara
Wilhelm GrzegorzAntosik TamaraISKRA - Praszka10 (+2)2102
4.Labak Igor
Środa Katarzyna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Labak Igor
Środa Katarzyna
Labak IgorŚroda KatarzynaCIEŚLAK - Jelenia Góra7 (+1)173
5.Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
ETIUDA - Radomsko
Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA - Radomsko5 (+1)153

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 12

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno C (+1)1C1
2.Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
Korzekwa JakubSusek ZuzannaIMPULS - Chorzów C (+1)1C2
3.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław4 (+1)143
4.Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA - Łódź C (+1)1C4
5.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice6 (+1)165
6.Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska Julia6 (+1)166
7.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny Malwina3 37
8.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań0 08
9.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
MAESTRO - Opole
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO - Opole1 19
10.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO - Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO - Opole1 19
11.Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław1 111
12.Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY - Jaworzno0 012

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław5 (+1)151
2.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno5 (+1)152
3.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław6 (+1)163
4.Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno6 (+1)164
5.Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA - Łódź2 25
6.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 76
7.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań0 07
8.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny Malwina1 18
9.Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY - Jaworzno0 09

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 6

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA - Wolsztyn2 (+1)121
2.Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
MASTER DANCE - Gliwice
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE - Gliwice4 (+1)142
3.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno1 (+1)113
4.Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM - Zabrze0 04
5.Włodarz Jakub
Misiak Kaja
RETRO - Kępno
Włodarz Jakub
Misiak Kaja
Włodarz JakubMisiak KajaRETRO - Kępno0 05
6.Hojak Oskar
Skiba Magdalena
RETRO - Kępno
Hojak Oskar
Skiba Magdalena
Hojak OskarSkiba MagdalenaRETRO - Kępno0 06

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 6

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA - Wolsztyn1 (+1)111
2.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno2 (+1)122
3.Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM - Zabrze1 (+1)113
4.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków0 04
5.Włodarz Jakub
Misiak Kaja
RETRO - Kępno
Włodarz Jakub
Misiak Kaja
Włodarz JakubMisiak KajaRETRO - Kępno0 05
6.Hojak Oskar
Skiba Magdalena
RETRO - Kępno
Hojak Oskar
Skiba Magdalena
Hojak OskarSkiba MagdalenaRETRO - Kępno0 06

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa D (+1)1D1
2.Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE - Wrocław D (+1)1D2
3.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław2 23
4.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków4 44
5.Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 45

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)151
2.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław D (+1)1D2
3.Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
MASTER DANCE - Gliwice
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE - Gliwice0 03
4.Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 34
5.Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 35

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 20

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno10 (+1)1101
2.Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
DUET - Warszawa
Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
Bojarski BartoszRychlica KatarzynaDUET - Warszawa A (+1)1A2
3.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki10 (+1)1103
4.Łyda Konrad
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Łyda Konrad
Ornat Dominika
Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa7 (+1)174
5.Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
Przygoda JeremiSzalbot MagdaFORUM - Zabrze12 (+1)1125
6.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek Magdalena8 (+1)186
7.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa A (+1)1A7
8.Olejnik Bartosz
Zaklińska Joanna
ISKRA - Praszka
Olejnik Bartosz
Zaklińska Joanna
Olejnik BartoszZaklińska JoannaISKRA - Praszka4 (+1)147
9.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO - Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO - Opole2 (+1)129
10.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin8 (+1)189
11.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole8 811
12.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole2 211
13.Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
SUKCES - Częstochowa
Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraSUKCES - Częstochowa8 813
14.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY - Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY - Opole2 214
15.Okon Sebastian
Smolarek Agata
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Okon Sebastian
Smolarek Agata
Okon SebastianSmolarek AgataIMPRESSIONANTE - Wrocław1 115
16.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa0 016
17.Majak Jakub
Nieczyszczak Klaudyna
IGLICA - Wrocław
Majak Jakub
Nieczyszczak Klaudyna
Majak JakubNieczyszczak KlaudynaIGLICA - Wrocław1 117
18.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice4 417
19.Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów0 019
20.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory0 020

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 19

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piechota Dominik
Żółkiewska Katarzyna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Piechota Dominik
Żółkiewska Katarzyna
Piechota DominikŻółkiewska KatarzynaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki7 (+1)171
2.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA - Wolsztyn8 (+1)182
3.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra A (+1)1A3
4.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno8 (+1)184
5.Czinar Mateusz
Pych Izabela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Pych Izabela
Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM - Wrocław7 (+1)175
6.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY - Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY - Opole1 (+1)116
7.Kot Szymon
Kudzielko Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Kot Szymon
Kudzielko Zuzanna
Kot SzymonKudzielko ZuzannaIMPULS - Chorzów5 (+1)157
8.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 (+1)157
9.Łyda Konrad
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Łyda Konrad
Ornat Dominika
Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa3 (+1)137
10.Mędak Karol
Stawna Klaudia
FINEZJA - Poznań
Mędak Karol
Stawna Klaudia
Mędak KarolStawna KlaudiaFINEZJA - Poznań8 810
11.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 511
12.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole0 012
13.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 013
14.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice2 214
15.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 014
16.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno1 116
17.Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
Kakakis NikodemDominek Katarzyna2 216
18.Mohana Adam
Kowalczyk Julia
ETIUDA - Radomsko
Mohana Adam
Kowalczyk Julia
Mohana AdamKowalczyk JuliaETIUDA - Radomsko0 016
19.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO - Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO - Opole0 019

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 3

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+1)131
2.Hamulecki Krzysztof
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki Krzysztof
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz Oliwia1 12
3.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO - Opole
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO - Opole-1 -13

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 8

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice1 (+1)111
2.Chrzan Adrian
Toczek Paulina
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Toczek Paulina
Chrzan AdrianToczek PaulinaIGLICA - Wrocław2 (+1)122
3.Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)133
4.Karczewicz Adrian
Rubik Iga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Rubik Iga
Karczewicz AdrianRubik IgaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)124
5.Bednarczuk Mateusz
Kimliczko Marta
Bednarczuk Mateusz
Kimliczko Marta
Bednarczuk MateuszKimliczko Marta2 25
6.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Częstochowa
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Częstochowa0 06
7.Mocek Mateusz
Tomczak Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Tomczak Magdalena
Mocek MateuszTomczak MagdalenaSŁOŃCE - Poznań14 147
8.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław6 68

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-12:00, próba parkietu 12:00-12:45, start: 13:00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław10 (+2)2101
2.Nowak Jakub
Tomkowicz Sara
SKYDANCE - Wrocław
Nowak Jakub
Tomkowicz Sara
Nowak JakubTomkowicz SaraSKYDANCE - Wrocław2 (+2)221
3.Pułkownik Tomasz
Piur Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Pułkownik Tomasz
Piur Maja
Pułkownik TomaszPiur MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4, 4 (+2)24, 41
4.Woźniak Maciej
Ćwiklińska Zofia
4STEP - Siechnice
Woźniak Maciej
Ćwiklińska Zofia
Woźniak MaciejĆwiklińska Zofia4STEP - Siechnice5 (+2)251
5.Jąkała Bartosz
Sroczyńska Antonina
4STEP - Siechnice
Jąkała Bartosz
Sroczyńska Antonina
Jąkała BartoszSroczyńska Antonina4STEP - Siechnice7 (+1)172
6.Plaminiak Adam
Krawczyk Milena
RÓŻA - Olesno
Plaminiak Adam
Krawczyk Milena
Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA - Olesno1 (+1)112
7.Skrzyszewski Szymon
Jędrychowska Maria
MAESTRO - Opole
Skrzyszewski Szymon
Jędrychowska Maria
Skrzyszewski SzymonJędrychowska MariaMAESTRO - Opole3 (+1)132
8.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Bolero - Bolesławiec
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga LenaBolero - Bolesławiec7, 7 (+1)17, 72

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+2)221
2.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra6 (+2)262
3.Olkowski Jan
Sroczyńska Aleksandra
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Sroczyńska Aleksandra
Olkowski JanSroczyńska Aleksandra4STEP - Siechnice7 (+1)173
4.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec3 (+1)133

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 17

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieślak Jagoda
Lewicki Wiktor
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Cieślak Jagoda
Lewicki Wiktor
Cieślak JagodaLewicki WiktorCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz2, 2 (+2)22, 21
2.Fiedler Aleksander
Nowara Lena
MAESTRO - Opole
Fiedler Aleksander
Nowara Lena
Fiedler AleksanderNowara LenaMAESTRO - Opole4, 4 (+2)24, 41
3.Gradzik Norbert
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Sikora Laura
Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa8, 8 (+2)28, 81
4.Heidt Oskar
Matusiak Julia
Bolero - Bolesławiec
Heidt Oskar
Matusiak Julia
Heidt OskarMatusiak JuliaBolero - Bolesławiec Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
5.Kowalska Anna
Klaska Miłosz
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Kowalska Anna
Klaska Miłosz
Kowalska AnnaKlaska MiłoszCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz2, 2 (+2)22, 21
6.Salamon Łukasz
Koczan Zofia
4STEP - Siechnice
Salamon Łukasz
Koczan Zofia
Salamon ŁukaszKoczan Zofia4STEP - Siechnice G (+2)2G1
7.Salicki Oskar
Włoch Paulina
ISKRA - Praszka
Salicki Oskar
Włoch Paulina
Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA - Praszka10, 10 (+2)210, 101
8.Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
JEDYNKA - Łódź
Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA - Łódź4 (+2)241
9.Ściborski Jakub
Grzybek Leonie
KTT REWIA - Racibórz
Ściborski Jakub
Grzybek Leonie
Ściborski JakubGrzybek LeonieKTT REWIA - Racibórz12, 8 Ściborski Jakub - G (+2)212, 8Ściborski Jakub - G1
10.Howley Aleksander
Szczapińska Julia
GEMAR - Wrocław
Howley Aleksander
Szczapińska Julia
Howley AleksanderSzczapińska JuliaGEMAR - Wrocław6 (+1)162
11.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)122
12.Nowak Krzysztof
Wieczorek Sara
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Nowak Krzysztof
Wieczorek Sara
Nowak KrzysztofWieczorek SaraDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)122
13.Ogrodnik Szymon
Kaniak Stella
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Kaniak Stella
Ogrodnik SzymonKaniak StellaRÓŻA - Olesno3 (+1)132
14.Sowa Dominik
Kociok Emilia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Sowa Dominik
Kociok Emilia
Sowa DominikKociok EmiliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)122
15.Stefaniszyn Błażej
Wandzioch Maja
MAESTRO - Opole
Stefaniszyn Błażej
Wandzioch Maja
Stefaniszyn BłażejWandzioch MajaMAESTRO - Opole5 (+1)152
16.Walczak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Walczak Jakub
Jabłońska Dominika
Walczak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice7 (+1)172
17.Wójcik Wojciech
Lerche Martyna
RÓŻA - Olesno
Wójcik Wojciech
Lerche Martyna
Wójcik WojciechLerche MartynaRÓŻA - Olesno1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majewski Mateusz
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Majewski Mateusz
Deręgowska Lena
Majewski MateuszDeręgowska Lena4STEP - Siechnice11 (+2)2111
2.Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Częstochowa
Brol Jakub
Kołomycew Daria
Brol JakubKołomycew DariaZORBA - Częstochowa2 (+2)222
3.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)163
4.Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO - Kępno3, 3 (+1)13, 33

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 9

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)141
2.Szołtysik Piotr
Musiał Anna
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Musiał Anna
Szołtysik PiotrMusiał AnnaIMPULS - Chorzów4 (+1)142
3.Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+1)123
4.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce E (+1)1E4
5.Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
JEDYNKA - Łódź
Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
Kotkowski NikodemPijet MajaJEDYNKA - Łódź0 05
6.Rogala Tomasz
Saj Liliana
MAESTRO - Opole
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO - Opole0 06
7.Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
Banasiak JakubKrakowczyk Pola4STEP - Siechnice0 07
8.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
DANCELOOK - Gliwice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaDANCELOOK - Gliwice1 18
9.Ternka Patryk
Siwoń Natalia
KTT REWIA - Racibórz
Ternka Patryk
Siwoń Natalia
Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA - Racibórz1 19

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hurko Marcel
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
Hurko Marcel
Grygiel Karolina
Hurko MarcelGrygiel KarolinaETIUDA - Radomsko Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Pawelec Wiktor
Kin Zofia
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kin Zofia
Pawelec WiktorKin ZofiaRONDO - Rybnik8, 8 (+2)28, 81
3.Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
ISKRA - Praszka
Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
Popczyk BartłomiejPawelczyk AmeliaISKRA - Praszka5, 5 (+2)25, 51
4.Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki11 (+1)1112
5.Ćwieląg Mateusz
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Ćwieląg Mateusz
Glomb Wiktoria
Ćwieląg MateuszGlomb WiktoriaRÓŻA - Olesno7 (+1)172

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa8 (+2)281
2.Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa11 (+2)2111
3.Markuszewski Mateusz
Wolny Jadwiga
Markuszewski Mateusz
Wolny Jadwiga
Markuszewski MateuszWolny Jadwiga2 (+2)222
4.Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 (+2)282
5.Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Bolero - Bolesławiec
Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero - Bolesławiec3 (+1)133
6.Gąszczak Filip
Lamek Aleksandra
BARANOWSKIE ST - Baranów
Gąszczak Filip
Lamek Aleksandra
Gąszczak FilipLamek AleksandraBARANOWSKIE ST - Baranów4 (+1)143
7.Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
RYTM - Żory
Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM - Żory2, 2 (+1)12, 23
8.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław3 (+1)133

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 10

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kruk Dawid
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Kruk Dawid
Naramska Maria
Kruk DawidNaramska MariaFORUM - Zabrze4 (+1)141
2.Kubaczyk Jakub
Drzymała Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Drzymała Zuzanna
Kubaczyk JakubDrzymała ZuzannaLATINA - Wolsztyn2 (+1)122
3.Depta Artur
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Depta Artur
Błaszczyk Sandra
Depta ArturBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze2 (+1)123
4.Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin4 (+1)144
5.Nowakowski Łukasz
Rudzka Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nowakowski Łukasz
Rudzka Monika
Nowakowski ŁukaszRudzka MonikaMASTER DANCE - Gliwice0 05
6.Golla Patryk
Rosa Martyna
FALLAWAY - Opole
Golla Patryk
Rosa Martyna
Golla PatrykRosa MartynaFALLAWAY - Opole4 46
7.Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
KTT REWIA - Racibórz
Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA - Racibórz2 27
8.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO - Kępno0 08
9.Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA - Częstochowa4 49
10.Kühn Tomasz
Błach Manuela
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kühn Tomasz
Błach Manuela
Kühn TomaszBłach ManuelaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle2 2

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 10

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)121
2.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko7 (+1)172
3.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów2 (+1)123
4.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)124
5.Ciesielski Jakub
Kubica Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Kubica Katarzyna
Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 05
6.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin0 06
7.Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
RONDO - Rybnik
Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO - Rybnik1 17
8.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa0 08
9.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 29
10.Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
MAESTRO - Opole
Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
Kubicz JakubSnitsar AnastasiaMAESTRO - Opole0 010

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 15

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kleczko Jakub
Bała Weronika
SUKCES - Jaworzno
Kleczko Jakub
Bała Weronika
Kleczko JakubBała WeronikaSUKCES - Jaworzno8 (+1)181
2.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko B (+1)1B2
3.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa3 (+1)133
4.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)124
5.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław7 (+1)175
6.Ciesielski Jakub
Kubica Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Kubica Katarzyna
Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)136
7.Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
MAESTRO - Opole
Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
Kubicz JakubSnitsar AnastasiaMAESTRO - Opole1 (+1)117
8.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno5 58
9.Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska Julia0 09
10.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra0 010
11.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
MAESTRO - Opole
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO - Opole0 011
12.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin2 211
13.Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
RONDO - Rybnik
Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO - Rybnik3 313
14.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 114
15.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO - Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO - Opole0 015

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa C (+1)1C1
2.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław7 (+1)172
3.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice1 (+1)113
4.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory0 04
5.Janus Jakub
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus JakubPielka WeronikaAKCENT - Będzin6 65
6.Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław0 06

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa C (+1)1C1
2.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory4 (+1)142
3.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław2 23
4.Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław2 24

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 9

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA - Praszka
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA - Praszka B (+1)1B1
2.Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Ciołczyk DominikWrona OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 (+1)122
3.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory7 (+1)173
4.Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
SUKCES - Częstochowa
Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES - Częstochowa B (+1)1B4
5.Czinar Mateusz
Pych Izabela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Pych Izabela
Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM - Wrocław9 95
6.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice7 76
7.Smaroń Konrad
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS - Chorzów7 77
8.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa9 98
9.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno6 69

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 10

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
Sobania AndreasBartosiewicz Kinga B (+1)1B1
2.Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Ciołczyk DominikWrona OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków8 (+1)182
3.Kucharski Damian
Sadowska Magdalena
IGLICA - Wrocław
Kucharski Damian
Sadowska Magdalena
Kucharski DamianSadowska MagdalenaIGLICA - Wrocław1 (+1)113
4.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole6 (+1)164
5.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik9 95
6.Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
SKT PASJA - Kraków
Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
Andruszko JacekMadaj KlaudiaSKT PASJA - Kraków0 06
7.Zarzycki Gabriel
Arczyńska Daria
Zarzycki Gabriel
Arczyńska Daria
Zarzycki GabrielArczyńska Daria5 57
8.Markiewicz Jakub
Kucharska Justyna
Markiewicz Jakub
Kucharska Justyna
Markiewicz JakubKucharska Justyna5 58
9.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory2 29
10.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz0 010

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 19

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Budzik Tomasz
Krystek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Krystek Kinga
Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa - Tarnów8 81201
2.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław0 02167
3.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec0 03144
4.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory0 04121
5.Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
Mrozek DanielDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław4 4598
6.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra11 11675
7.Mróz Łukasz
Jakus Magdalena
IDEA - Kraków
Mróz Łukasz
Jakus Magdalena
Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA - Kraków0 0752
8.Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - Radom9 9828
9.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza Maria0 0828
10.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa6 61026
11.Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
SUKCES - Częstochowa
Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES - Częstochowa0 01124
12.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów0 01124
13.Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES - Częstochowa8 81323
14.Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK - Lublin1 11422
15.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno10 101521
16.Hamulecki Krzysztof
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki Krzysztof
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz Oliwia1 11620
17.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01718
18.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin8 81718
19.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO - Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO - Opole2 21917

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 16

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław4 41198
2.Klekowski Seweryn
Młynarczyk Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Młynarczyk Weronika
Klekowski SewerynMłynarczyk WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 02164
3.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk KacperBudzińska MałgorzataIGLICA - Wrocław5 53141
4.Faracik Szymon
Iskra Joanna
IGLICA - Wrocław
Faracik Szymon
Iskra Joanna
Faracik SzymonIskra JoannaIGLICA - Wrocław6 64118
5.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice0 0595
6.Kowalczyk Konrad
Pszczoła Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalczyk Konrad
Pszczoła Natalia
Kowalczyk KonradPszczoła NataliaZORBA - Częstochowa8 8672
7.Ujczak Paweł
Cicherska Natalia
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Cicherska Natalia
Ujczak PawełCicherska NataliaIGLICA - Wrocław0 0748
8.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 4825
9.Bolek Michał
Radwan Oliwia
IGLICA - Wrocław
Bolek Michał
Radwan Oliwia
Bolek MichałRadwan OliwiaIGLICA - Wrocław0 0924
10.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice1 11023
11.Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - Radom8 81122
12.Mróz Łukasz
Jakus Magdalena
IDEA - Kraków
Mróz Łukasz
Jakus Magdalena
Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA - Kraków8 81221
13.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno8 81320
14.Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 31419
15.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO - Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO - Opole0 01518
16.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO - Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO - Opole0 01617

 

BLOK 3, rejestracja 14:30-15:30, próba parkietu 15:00-15:45, start: 16:00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T PREMIUM 10

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Ciastowicz Dominik
Łuczak Lena
AKTAN - Wrocław
Ciastowicz Dominik
Łuczak Lena
Ciastowicz DominikŁuczak LenaAKTAN - Wrocław
2.Gorek Franciszek
Bednarz Natalia
FALLAWAY - Opole
Gorek Franciszek
Bednarz Natalia
Gorek FranciszekBednarz NataliaFALLAWAY - Opole
3.Grod Michał
Konopka Małgorzata
SKYDANCE - Wrocław
Grod Michał
Konopka Małgorzata
Grod MichałKonopka MałgorzataSKYDANCE - Wrocław
4.Konopka Krzysztof
Boduch Sara
FALLAWAY - Opole
Konopka Krzysztof
Boduch Sara
Konopka KrzysztofBoduch SaraFALLAWAY - Opole
5.Kołaciński Kajetan
Idzikowska Dagmara
FALLAWAY - Opole
Kołaciński Kajetan
Idzikowska Dagmara
Kołaciński KajetanIdzikowska DagmaraFALLAWAY - Opole
6.Lipiński Jakub
Stańczyk Barbara
SKYDANCE - Wrocław
Lipiński Jakub
Stańczyk Barbara
Lipiński JakubStańczyk BarbaraSKYDANCE - Wrocław
7.Płonka Franciszek
Antosik Małgorzata
4STEP - Wrocław
Płonka Franciszek
Antosik Małgorzata
Płonka FranciszekAntosik Małgorzata4STEP - Wrocław
8.Rola Mikołaj
Lankamer Karolina
SKYDANCE - Wrocław
Rola Mikołaj
Lankamer Karolina
Rola MikołajLankamer KarolinaSKYDANCE - Wrocław
9.Sekita Jakub
Kozakowska Barbara
FALLAWAY - Opole
Sekita Jakub
Kozakowska Barbara
Sekita JakubKozakowska BarbaraFALLAWAY - Opole
10.Łucków Tomasz
Walas Aleksandra
FALLAWAY - Opole
Łucków Tomasz
Walas Aleksandra
Łucków TomaszWalas AleksandraFALLAWAY - Opole

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T PREMIUM 1

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczyk Oktawiusz
Michnicka Martyna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sobczyk Oktawiusz
Michnicka Martyna
Sobczyk OktawiuszMichnicka MartynaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)141
2.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów2 (+1)122
3.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław D (+1)1D3
4.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały4 (+1)144
5.Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław2 25
6.Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
Krężel MateuszStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław3 36
7.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle0 07
8.Szymański Filip
Rakowska Katarzyna
ANIMA DANZA - Głogów
Szymański Filip
Rakowska Katarzyna
Szymański FilipRakowska KatarzynaANIMA DANZA - Głogów5 58

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 4

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 01151
2.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec4 42123
3.Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA - Zielona Góra4 43104
4.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław7 7486

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 5

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 01152
2.Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA - Zielona Góra5 52124
3.Janus Jakub
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus JakubPielka WeronikaAKCENT - Będzin0 03105
4.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław2 2486
5.Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 0568

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 11

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
ARTDANCE
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaARTDANCE0 01173
2.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 02142
3.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 03121
4.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 04100
5.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów4 4579
6.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa5 5658
7.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria0 0737
8.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa0 0816
9.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin0 0915
10.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
11.Kleczko Jakub
Bała Weronika
SUKCES - Jaworzno
Kleczko Jakub
Bała Weronika
Kleczko JakubBała WeronikaSUKCES - Jaworzno

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 13

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 01176
2.Stupachenko Kyrylo
Matusiak Marcelina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Stupachenko Kyrylo
Matusiak Marcelina
Stupachenko KyryloMatusiak MarcelinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra5 52145
3.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 03124
4.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa5 54103
5.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów6 6582
6.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
ARTDANCE
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaARTDANCE0 0661
7.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko0 0740
8.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław7 7819
9.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 0917
10.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa3 3917
11.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria0 01116
12.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin2 21215
13.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 5

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Tabor Natan
Surleta Michalina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 31121
2.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno0 02102
3.Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP Warszawa5 5383
4.Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
MAESTRO - Opole
Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO - Opole0 0473
5.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 4554

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
BARANOWSKIE ST - Baranów
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST - Baranów C (+1)1C1
2.Markiewicz Jakub
Kucharska Justyna
Markiewicz Jakub
Kucharska Justyna
Markiewicz JakubKucharska Justyna5 (+1)152
3.Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław2 (+1)123
4.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 04
5.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 55
6.Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle2 26
7.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz5 57

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 (+1)171
2.Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle1 12
3.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA6 63

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 22

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław0 01205
2.Budzik Tomasz
Krystek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Krystek Kinga
Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa - Tarnów8 82171
3.Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
Mrozek DanielDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław4 43147
4.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory0 04124
5.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra2 25101
6.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra6 6678
7.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 0755
8.Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES - Częstochowa8 8832
9.Sokołowski Kamil
Snopek Kaja
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Kamil
Snopek Kaja
Sokołowski KamilSnopek KajaCHAMPION TEAM - Wrocław8 8931
10.Grzywaczewski Wiktor
Kazimierczak Julia
SUKCES - Częstochowa
Grzywaczewski Wiktor
Kazimierczak Julia
Grzywaczewski WiktorKazimierczak JuliaSUKCES - Częstochowa6 61030
11.Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
DUET - Warszawa
Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
Bojarski BartoszRychlica KatarzynaDUET - Warszawa0 01128
12.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 31128
13.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki10 101326
14.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik0 01425
15.Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
WIR - Mysłowice
Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
Knapik JakubKnapik AleksandraWIR - Mysłowice0 01524
16.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory-1 -11622
17.Łyda Konrad
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Łyda Konrad
Ornat Dominika
Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa7 71622
18.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów1 11821
19.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole8 81920
20.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 02017
21.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory0 02017
22.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole2 22017

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 23

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław0 01206
2.Krentosz Aleksander
Rytkowska Wiktoria
RONDO - Rybnik
Krentosz Aleksander
Rytkowska Wiktoria
Krentosz AleksanderRytkowska WiktoriaRONDO - Rybnik0 02172
3.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk KacperBudzińska MałgorzataIGLICA - Wrocław5 53149
4.Pieczyrak Karol
Nowak Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Karol
Nowak Zuzanna
Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES - Jaworzno1 14125
5.Fałek Konrad
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Balcerek Nela
Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 25102
6.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 3679
7.Ujczak Paweł
Cicherska Natalia
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Cicherska Natalia
Ujczak PawełCicherska NataliaIGLICA - Wrocław0 0756
8.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 4833
9.Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
SUKCES - Częstochowa
Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES - Częstochowa4 4932
10.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 01031
11.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała10 101130
12.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 11229
13.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 01328
14.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra1 11426
15.Łyda Konrad
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Łyda Konrad
Ornat Dominika
Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa3 31525
16.Jadczak Jakub
Biskup Roksana
ZORBA - Częstochowa
Jadczak Jakub
Biskup Roksana
Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA - Częstochowa0 01624
17.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole0 01723
18.Czarnik Kamil
Kawa Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Czarnik Kamil
Kawa Julia
Czarnik KamilKawa JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 21822
19.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 01920
20.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 51920
21.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole6 62118
22.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 52118
23.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 02317

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 26

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Furman Jakub
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Furman Jakub
Guzik Magdalena
Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA - Kraków0 01208
2.Łokiński Michał Tomasz
Michalecka Beata
JEDYNKA - Łódź
Łokiński Michał Tomasz
Michalecka Beata
Łokiński Michał TomaszMichalecka BeataJEDYNKA - Łódź0 02174
3.Wiatrowicz Marcin
Kuśnierz Sylwia
MERENGUE - Stalowa Wola
Wiatrowicz Marcin
Kuśnierz Sylwia
Wiatrowicz MarcinKuśnierz SylwiaMERENGUE - Stalowa Wola25 253151
4.Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK - Kraków0 04128
5.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź0 05105
6.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 0681
7.Litewka Michał
Palak Natalia
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Palak Natalia
Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE - Stalowa Wola0 0758
8.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Częstochowa
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Częstochowa0 0835
9.Argier Adam
Sapińska Iwona
MAESTRO - Opole
Argier Adam
Sapińska Iwona
Argier AdamSapińska IwonaMAESTRO - Opole0 0934
10.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 01032
11.OrzechowskiAnglia FilipAnglia
WołowiecAnglia GabrielaAnglia
GASIEK - Rzeszów
OrzechowskiAnglia FilipAnglia
WołowiecAnglia GabrielaAnglia
OrzechowskiAnglia FilipAngliaWołowiecAnglia GabrielaAngliaGASIEK - Rzeszów0 01032
12.Karpinski Marcin
Czerner Aleksandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Karpinski Marcin
Czerner Aleksandra
Karpinski MarcinCzerner AleksandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle0 01231
13.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza Maria0 01330
14.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik-1 -11428
15.Lozinszek Aleksander
Lozinszek Barbara
WIR - Mysłowice
Lozinszek Aleksander
Lozinszek Barbara
Lozinszek AleksanderLozinszek BarbaraWIR - Mysłowice0 01428
16.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów0 01626
17.Mróz Łukasz
Jakus Magdalena
IDEA - Kraków
Mróz Łukasz
Jakus Magdalena
Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA - Kraków0 01725
18.Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
Blacha ŁukaszSzcześniak BeataBAWINEK - Kraków6 61824
19.Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
Szlachtowski MichałFajkis JuliaKIEPURA - Sosnowiec0 01923
20.Lozinszek Michał
Maślanka Julia
WIR - Mysłowice
Lozinszek Michał
Maślanka Julia
Lozinszek MichałMaślanka JuliaWIR - Mysłowice0 02022
21.Maciejewski Przemysław
Żegalski Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Maciejewski Przemysław
Żegalski Alicja
Maciejewski PrzemysławŻegalski AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa0 02120
22.Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
Przygoda JeremiSzalbot MagdaFORUM - Zabrze12 122120
23.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO - Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO - Opole2 22318
24.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice4 42318
25.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO - Opole
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO - Opole-1 -12517
26.Michalak Krystian
Kwiatek Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Kwiatek Aleksandra
Michalak KrystianKwiatek AleksandraBRASIL - WARSZAWA

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 31

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa0 01232
2.Ostrowski Mateusz
Dykman Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dykman Marzena
Ostrowski MateuszDykman MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 02194
3.Swetik Filip
Kaczmarek Anna
TK MARENDI
(Czechy)
Swetik Filip
Kaczmarek Anna
Swetik FilipKaczmarek AnnaTK MARENDI
(Czechy)
3
4.Fedko Adam
Fedko Joanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Fedko Adam
Fedko Joanna
Fedko AdamFedko JoannaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 04169
5.Główka Tomasz
Jureczko Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Główka Tomasz
Jureczko Marta
Główka TomaszJureczko MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05144
6.Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
ZORBA - Częstochowa
Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA - Częstochowa0 06119
7.Zabrodzki Przemysław
Wawrzusiszyn Agata
POLISH CLUB - Warszawa
Zabrodzki Przemysław
Wawrzusiszyn Agata
Zabrodzki PrzemysławWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB - Warszawa0 0794
8.Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaDANCELOOK - Gliwice0 0868
9.Kotov Viacheslav
Jedwabna Weronika
MASTER DANCE - Gliwice
Kotov Viacheslav
Jedwabna Weronika
Kotov ViacheslavJedwabna WeronikaMASTER DANCE - Gliwice0 0943
10.Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
LIDER - Lublin
Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER - Lublin0 01042
11.Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
SUKCES - Jaworzno
Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES - Jaworzno0 01140
12.Gavva Luka
Wrótniak Anna
MASTER DANCE - Gliwice
Gavva Luka
Wrótniak Anna
Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE - Gliwice0 01140
13.Gułaj Sebastian
Drozd Wiktoria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gułaj Sebastian
Drozd Wiktoria
Gułaj SebastianDrozd WiktoriaCHAMPION TEAM - Wrocław4 41338
14.Matecki Adam
Wołowiec Katarzyna
SŁOŃCE - Poznań
Matecki Adam
Wołowiec Katarzyna
Matecki AdamWołowiec KatarzynaSŁOŃCE - Poznań0 01437
15.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice10 101536
16.Piechota Dominik
Żółkiewska Katarzyna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Piechota Dominik
Żółkiewska Katarzyna
Piechota DominikŻółkiewska KatarzynaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki7 71635
17.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01734
18.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Dancers United - WARSZAWA
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaDancers United - WARSZAWA0 01832
19.Karczewicz Adrian
Rubik Iga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Rubik Iga
Karczewicz AdrianRubik IgaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 21931
20.Chrzan Adrian
Toczek Paulina
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Toczek Paulina
Chrzan AdrianToczek PaulinaIGLICA - Wrocław2 22029
21.Zdziech Przemysław
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Woźniak Kamila
Zdziech PrzemysławWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom0 02029
22.Spręga Seweryn
Bobryk Karolina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Spręga Seweryn
Bobryk Karolina
Spręga SewerynBobryk KarolinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk0 02228
23.Borówka Paweł
Roszkowska Maria
DZIUPLA - Poznań
Borówka Paweł
Roszkowska Maria
Borówka PawełRoszkowska MariaDZIUPLA - Poznań0 02325
24.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB - Szczecin2 22325
25.Musiałkowski Piotr
Syzdoł Monika
DUET - Warszawa
Musiałkowski Piotr
Syzdoł Monika
Musiałkowski PiotrSyzdoł MonikaDUET - Warszawa2 22524
26.Bednarczuk Mateusz
Kimliczko Marta
Bednarczuk Mateusz
Kimliczko Marta
Bednarczuk MateuszKimliczko Marta2 22623
27.Więckowski Rafał
Stępień Katarzyna
Więckowski Rafał
Stępień Katarzyna
Więckowski RafałStępień Katarzyna-1 -12722
28.Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
Blacha ŁukaszSzcześniak BeataBAWINEK - Kraków0 02820
29.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków1 12919
30.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice2 23018
31.Michalak Krystian
Kwiatek Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Kwiatek Aleksandra
Michalak KrystianKwiatek AleksandraBRASIL - WARSZAWA

 

BLOK 4, rejestracja ----, próba parkietu 18:00- 19:00, start: 19:00

GALA FINAŁOWA Z MUZYKĄ NA ŻYWO - FINAŁY: 14-15 GPP ST/LA, 16-18 GPP ST/LA, 1/2 FINAŁU I FINAŁ: pow. 19 GPP ST/LA