OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA

2018-01-13 Siewierz, PERFECT - Będzin


Plik z wynikami

UWAGA

Termin zgłoszeń na turniej przedłużony do czwartku 11.01.2018r. do godziny 23:59.

Usunięto kategorie: Do 9 G, 12-13 F,E,D, 14-15 E oraz 14-15 C ST

Pozostałe pary prosimy o zapoznanie się ze zmianami w programie.

Do zobaczenia w sobotę

BLOK 1, rejestracja 10:30-11:30, próba parkietu 11:00-11:45, start: 12:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kieras Kamil
Baran Anna
A+S - Częstochowa
Kieras Kamil
Baran Anna
Kieras KamilBaran AnnaA+S - Częstochowa0, 0 0, 01

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bawor Adam
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Malasiewicz Zosia
Bawor AdamMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4, 4 (+1)14, 41
2.Czarnecki Marcel
Sobolewska Klaudia
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Sobolewska Klaudia
Czarnecki MarcelSobolewska KlaudiaDCS BRWINÓW2, 2 (+1)12, 21
3.Grabara Artur
Starzyńska Kamila
PERFECT - Będzin
Grabara Artur
Starzyńska Kamila
Grabara ArturStarzyńska KamilaPERFECT - Będzin1, 1 (+1)11, 11
4.Lach Wiktoria
Krzywiński Kacper
DANCELOOK - Gliwice
Lach Wiktoria
Krzywiński Kacper
Lach WiktoriaKrzywiński KacperDANCELOOK - Gliwice2, 2 2, 22
5.Muller Mateusz
Paczyńska Aleksandra
KIEPURA - Sosnowiec
Muller Mateusz
Paczyńska Aleksandra
Muller MateuszPaczyńska AleksandraKIEPURA - Sosnowiec0, 0 0, 02
6.Skuza Filip
Góra Magdalena
BALLARE - Częstochowa
Skuza Filip
Góra Magdalena
Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE - Częstochowa0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szołtysik Piotr
Musiał Anna
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Musiał Anna
Szołtysik PiotrMusiał AnnaIMPULS - Chorzów3 (+1)131
2.Klar Mikołaj
Kalynowycz Daria
JEDYNKA - Łódź
Klar Mikołaj
Kalynowycz Daria
Klar MikołajKalynowycz DariaJEDYNKA - Łódź3 (+1)132
3.Kacuga Oskar
Rzepa Julia
PERFECT - Będzin
Kacuga Oskar
Rzepa Julia
Kacuga OskarRzepa JuliaPERFECT - Będzin4 43
4.Ternka Patryk
Siwoń Natalia
KTT REWIA - Racibórz
Ternka Patryk
Siwoń Natalia
Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA - Racibórz0 03

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
RYTM - Żory
Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM - Żory0 01

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Mykanów
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Mykanów3, 3 (+1)13, 31
2.Szpara Filip
Pazio Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szpara Filip
Pazio Oliwia
Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała1, 1 (+1)11, 11
3.Łyżwa Aleksander
Stadnik Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Łyżwa Aleksander
Stadnik Wiktoria
Łyżwa AleksanderStadnik WiktoriaETIUDA - Radomsko4, 4 (+1)14, 41
4.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice3 32
5.Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
RYTM - Żory
Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM - Żory5, 5 5, 52

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
RYTM - Żory
Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM - Żory4 (+1)141
2.Szaleniec Jakub
Margiel Kamila
PERFECT - Będzin
Szaleniec Jakub
Margiel Kamila
Szaleniec JakubMargiel KamilaPERFECT - Będzin2 (+1)122
3.Kimla Maksym
Borecka Kornelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kimla Maksym
Borecka Kornelia
Kimla MaksymBorecka KorneliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź E (+1)1E1
2.Zglinicki Dawid
Furman Daria
FORUM - Zabrze
Zglinicki Dawid
Furman Daria
Zglinicki DawidFurman DariaFORUM - Zabrze E (+1)1E2
3.Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
FORUM - Zabrze
Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
Ochnik BartoszKrzywda WeronikaFORUM - Zabrze1 (+1)113
4.Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
KTT REWIA - Racibórz
Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA - Racibórz1 14
5.Kruk Dawid
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Kruk Dawid
Naramska Maria
Kruk DawidNaramska MariaFORUM - Zabrze0 05
6.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle2 26
7.Depta Artur
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Depta Artur
Błaszczyk Sandra
Depta ArturBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze0 07

 

BLOK 2, rejestracja 13:00-14:00, próba parkietu 14:00-14:45, start: 15:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietras Kornel
Motyka Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Pietras Kornel
Motyka Zuzanna
Pietras KornelMotyka ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)141
2.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6 (+1)162
3.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 13
4.Wojaczek Paweł
Łabuda Patrycja
MIX - Rybnik
Wojaczek Paweł
Łabuda Patrycja
Wojaczek PawełŁabuda PatrycjaMIX - Rybnik0 04

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)131
2.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle7 (+1)172
3.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 53
4.Pietras Kornel
Motyka Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Pietras Kornel
Motyka Zuzanna
Pietras KornelMotyka ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04
5.Wojaczek Paweł
Łabuda Patrycja
MIX - Rybnik
Wojaczek Paweł
Łabuda Patrycja
Wojaczek PawełŁabuda PatrycjaMIX - Rybnik0 05

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca Kraków4 (+1)141
2.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno1 (+1)112
3.Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle6 (+1)163
4.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice2 (+1)124
5.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno3 35
6.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź0 06
7.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa1 17
8.Zgodzaj Jonasz
Jaskólska Oliwia
BALLARE - Częstochowa
Zgodzaj Jonasz
Jaskólska Oliwia
Zgodzaj JonaszJaskólska OliwiaBALLARE - Częstochowa0 08
9.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków1 19
10.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków0 010

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle D (+1)1D1
2.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno5 (+1)152
3.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice2 (+1)123
4.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa2 (+1)124
5.Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca Kraków3 35
6.Zgodzaj Jonasz
Jaskólska Oliwia
BALLARE - Częstochowa
Zgodzaj Jonasz
Jaskólska Oliwia
Zgodzaj JonaszJaskólska OliwiaBALLARE - Częstochowa0 06
7.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno0 07
8.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź0 08
9.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków0 09

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szynal Daniel
Wysocka Julia
PERFECT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT - Będzin1 (+1)111
2.Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa C (+1)1C2
3.Lizura Jakub
Klekot Karolina
SUKCES - Częstochowa
Lizura Jakub
Klekot Karolina
Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES - Częstochowa2 (+1)123
4.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA7 74
5.Raszyński Mateusz
Pilor Olga
FINEZJA - Poznań
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA - Poznań7 75
6.Starnawski Piotr
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z - Przemyśl0 06

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa C (+1)1C1
2.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków4 (+1)142
3.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA7 (+1)173
4.Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)124
5.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków4 45
6.Szynal Daniel
Wysocka Julia
PERFECT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT - Będzin0 06
7.Starnawski Piotr
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z - Przemyśl0 07
8.Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS - Dzierżoniów6 68

 

BLOK 3, rejestracja 16:00-17:00, próba parkietu 17:00-17:45, start: 18:00

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuś Dawid
Terlikowska Maja
PERFECT - Będzin
Kuś Dawid
Terlikowska Maja
Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT - Będzin1 11

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko5 (+1)151
2.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice4 (+1)142
3.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice8 (+1)183
4.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice1 14
5.Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05
6.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków1 16
7.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 47

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko6 (+1)161
2.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)122
3.Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)123
4.Górski Piotr
Gatner Natalia
WIR - Mysłowice
Górski Piotr
Gatner Natalia
Górski PiotrGatner NataliaWIR - Mysłowice8 (+1)184
5.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec6 (+1)165
6.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 06
7.Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 17
8.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice0 08
9.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 19
10.Raszyński Mateusz
Pilor Olga
FINEZJA - Poznań
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA - Poznań0 010
11.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 111
12.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice0 012

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Trytko Michał
Woźniak Ewelina
DANCELOOK - Gliwice
Trytko Michał
Woźniak Ewelina
Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK - Gliwice12 (+1)1121
2.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)112
3.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory5 (+1)153
4.Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek OskarDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów10 (+1)1104
5.Nowak Marcel
Markiewicz Paulina
PASJA - Lublin
Nowak Marcel
Markiewicz Paulina
Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA - Lublin11 (+1)1115
6.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice7 76
7.Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
AKSEL - Rzeszów
Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL - Rzeszów12 127
8.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice3 38
9.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 09
10.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
KARISMA Kraków
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta AnnaKARISMA Kraków4 410
11.Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK - Kraków0 011

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa9 (+1)191
2.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)122
3.Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek OskarDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów10 (+1)1103
4.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)114
5.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa1 15
6.Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM - Zabrze0 06
7.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice1 17
8.Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK - Kraków0 08