"Taneczne Powitanie Lata"

2018-06-02 Sława k/Nowej Soli, KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól


FOR FOREIGN COUPLES

BLOK 1, rejestracja 8.45 - 9.45, próba parkietu 8.45 - 9.45, start: 10.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 0

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fursewicz Mateusz
Grygorczuk Ada
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Fursewicz Mateusz
Grygorczuk Ada
Fursewicz MateuszGrygorczuk AdaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
2.Gotowała Judyta
Niedbalska Amelia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Gotowała Judyta
Niedbalska Amelia
Gotowała JudytaNiedbalska AmeliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
3.Halka Mikołaj
Banaś Wiktoria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Halka Mikołaj
Banaś Wiktoria
Halka MikołajBanaś WiktoriaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
4.Hreczyński Alan
Hasiów Michalina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hreczyński Alan
Hasiów Michalina
Hreczyński AlanHasiów MichalinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
5.Piwowarczyk Sebastian
Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Piwowarczyk Sebastian
Macewicz Maja
Piwowarczyk SebastianMacewicz MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
6.Trześniewska Magda
Stańczyk Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Trześniewska Magda
Stańczyk Maja
Trześniewska MagdaStańczyk MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
7.Zarzecka Hanna
Rogala Amelia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Zarzecka Hanna
Rogala Amelia
Zarzecka HannaRogala AmeliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lisek Kacper
Kasperczak Kinga
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Lisek Kacper
Kasperczak Kinga
Lisek KacperKasperczak KingaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
2.Majer Bartłomiej
Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Majer Bartłomiej
Halka Zuzanna
Majer BartłomiejHalka ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
3.Włodarczyk Paweł
Szczudło Weronika
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Włodarczyk Paweł
Szczudło Weronika
Włodarczyk PawełSzczudło WeronikaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
4.Zdral Natalia
Dziadura Małgorzata
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Zdral Natalia
Dziadura Małgorzata
Zdral NataliaDziadura MałgorzataKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
5.Śniecińska Maja
Bibik Adrianna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Śniecińska Maja
Bibik Adrianna
Śniecińska MajaBibik AdriannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarski Maciej
Ducka Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Ducka Wiktoria
Kaczmarski MaciejDucka WiktoriaASTRA - Szczecin

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały

 

BLOK 2, rejestracja 11.45 - 12.45, próba parkietu 12.00 - 12.45, start: 13.00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuliński Karol
Adamska Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuliński Karol
Adamska Martyna
Kuliński KarolAdamska MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Marcel
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Urban Greta
Mazur MarcelUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Marcel
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Urban Greta
Mazur MarcelUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól

 

BLOK 3, rejestracja 15.45 - 16.45, próba parkietu 15.45 - 16.45, start: 17.00

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kiepura Nikola
Zalas Marta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kiepura Nikola
Zalas Marta
Kiepura NikolaZalas MartaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
2.Kępkowski Hubert
Synowiec Kamila
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kępkowski Hubert
Synowiec Kamila
Kępkowski HubertSynowiec KamilaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
3.Szydło Tomasz
Piotr Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szydło Tomasz
Piotr Hanna
Szydło TomaszPiotr HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cader Szymon
Majer Oliwia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Cader Szymon
Majer Oliwia
Cader SzymonMajer OliwiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
2.Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra
3.Żarczyński Piotr
Markiewicz Gabriela
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Żarczyński Piotr
Markiewicz Gabriela
Żarczyński PiotrMarkiewicz GabrielaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
Binkowski WojciechBiadała ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
2.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
3.Cetner Adam
Rotko Gabriela
IGLICA - Wrocław
Cetner Adam
Rotko Gabriela
Cetner AdamRotko GabrielaIGLICA - Wrocław
4.Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
Hasiów SzymonSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
5.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
6.Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
Raczykowski MaciejKostrzewa MagdalenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
7.Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
8.Szymański Dawid
Bednarczuk Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szymański Dawid
Bednarczuk Aleksandra
Szymański DawidBednarczuk AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0