II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice

2018-03-10 Prusice k/Wrocławia, IMPRESSIONANTE - Wrocław


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8 45 - 9 3o, próba parkietu 9 oo - 9 45, start: 10 oo

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 19

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Brydak Szymon
Zelek Martyna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Brydak Szymon
Zelek Martyna
Brydak SzymonZelek MartynaIMPRESSIONANTE - Wrocław
2.Brykarz Tomasz
Bugaj Weronika
PRESTIGE - Wrocław
Brykarz Tomasz
Bugaj Weronika
Brykarz TomaszBugaj WeronikaPRESTIGE - Wrocław
3.Górka Adam
Jackowiak Maria
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Górka Adam
Jackowiak Maria
Górka AdamJackowiak MariaIMPRESSIONANTE - Wrocław
4.Hryciew Maksymilian
Ulanowska Kornelia
TABOR - Jelenia Góra
Hryciew Maksymilian
Ulanowska Kornelia
Hryciew MaksymilianUlanowska KorneliaTABOR - Jelenia Góra
5.Jąkała Bartosz
Sroczyńska Antonina
4STEP - Wrocław
Jąkała Bartosz
Sroczyńska Antonina
Jąkała BartoszSroczyńska Antonina4STEP - Wrocław
6.Kulesza Paweł
Kamińska Zofia
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kulesza Paweł
Kamińska Zofia
Kulesza PawełKamińska ZofiaIMPRESSIONANTE - Wrocław
7.Mazurek Bartosz
Rzeźnik Martyna
PRESTIGE - Wrocław
Mazurek Bartosz
Rzeźnik Martyna
Mazurek BartoszRzeźnik MartynaPRESTIGE - Wrocław
8.Mech Kacper
Jóźwiak Alicja
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Mech Kacper
Jóźwiak Alicja
Mech KacperJóźwiak AlicjaIMPRESSIONANTE - Wrocław
9.Ruszkiewicz Kacper
Rudkiewicz Michalina
PRESTIGE - Wrocław
Ruszkiewicz Kacper
Rudkiewicz Michalina
Ruszkiewicz KacperRudkiewicz MichalinaPRESTIGE - Wrocław
10.Rzeźnik Jakub
Rzeźnik Gabriela
PRESTIGE - Wrocław
Rzeźnik Jakub
Rzeźnik Gabriela
Rzeźnik JakubRzeźnik GabrielaPRESTIGE - Wrocław
11.Rzeźnik Kacper
Jankowiak Laura
PRESTIGE - Wrocław
Rzeźnik Kacper
Jankowiak Laura
Rzeźnik KacperJankowiak LauraPRESTIGE - Wrocław
12.Skotnicka Amelia
Skiba Emilia
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Skotnicka Amelia
Skiba Emilia
Skotnicka AmeliaSkiba EmiliaIMPRESSIONANTE - Wrocław
13.Staliś Filip
Strycharczyk Maria
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Staliś Filip
Strycharczyk Maria
Staliś FilipStrycharczyk MariaIMPRESSIONANTE - Wrocław
14.Stępień Kinga
Wołosz Maja
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Stępień Kinga
Wołosz Maja
Stępień KingaWołosz MajaIMPRESSIONANTE - Wrocław
15.Sęk Martyna
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Sęk Martyna
Mania Zofia
Sęk MartynaMania ZofiaINSPIRACJA - Wrocław
16.Zielińska Natalia
Grucka Paulina
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Zielińska Natalia
Grucka Paulina
Zielińska NataliaGrucka PaulinaIMPRESSIONANTE - Wrocław
17.Łukasiewicz Kamil
Walszewska Weronika
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Łukasiewicz Kamil
Walszewska Weronika
Łukasiewicz KamilWalszewska WeronikaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
18.Świtała Zuzanna
Pilczuk Zuzanna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Świtała Zuzanna
Pilczuk Zuzanna
Świtała ZuzannaPilczuk ZuzannaIMPRESSIONANTE - Wrocław
19.Żabiński Mateusz
Zubik Kornelia
TABOR - Jelenia Góra
Żabiński Mateusz
Zubik Kornelia
Żabiński MateuszZubik KorneliaTABOR - Jelenia Góra

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 3

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bodo Wiktor
Szyjka Hanna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Bodo Wiktor
Szyjka Hanna
Bodo WiktorSzyjka HannaIMPRESSIONANTE - Wrocław
2.Hryciew Florian
Iurato Laura
TABOR - Jelenia Góra
Hryciew Florian
Iurato Laura
Hryciew FlorianIurato LauraTABOR - Jelenia Góra
3.Palac Patryk
Jamborska Oliwia
AKTAN - Wrocław
Palac Patryk
Jamborska Oliwia
Palac PatrykJamborska OliwiaAKTAN - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tabor Natan
Surleta Michalina
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra3 (+1)131
2.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały4 (+1)142
3.Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA - Pabianice3 (+1)133
4.Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
4STEP - Wrocław
Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
Banasiak JakubKrakowczyk Pola4STEP - Wrocław0 04
5.Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 05
6.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 06
7.Skulski Igor
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Skulski Igor
Żejmo Karolina
Skulski IgorŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 07

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin2 (+1)121
2.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)122
3.Woźniak Maciej
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Capar Hanna
Woźniak MaciejCapar HannaASTRA - Szczecin3 (+1)133
4.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)114
5.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)125
6.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 26
7.Winkiel Hubert
Zakrzewska Kornelia
IGLICA - Wrocław
Winkiel Hubert
Zakrzewska Kornelia
Winkiel HubertZakrzewska KorneliaIGLICA - Wrocław0 07
8.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 08
9.Baran Kamil
Górka Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Baran Kamil
Górka Oliwia
Baran KamilGórka OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 09
10.Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
MARGO - Leszno
Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
Kowalski ŁukaszRatajszczak MariannaMARGO - Leszno0 010
11.Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
Okulicz-Kozaryn ArturKorszeń KarolinaDIAMENT - Wrocław0 010

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Wrocław
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Wrocław3 (+1)131
2.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno2 (+1)123
4.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra1 14
5.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów0 05
6.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań1 16
7.Kuliński Karol
Adamska Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuliński Karol
Adamska Martyna
Kuliński KarolAdamska MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 07

 

BLOK 2, rejestracja 12 15 - 12 45, próba parkietu 12 15 - 13 oo, start: 13 15

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS - Dzierżoniów1 (+1)111
2.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów1 (+1)111
3.Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 (+1)151
4.Majewski Mateusz
Deręgowska Lena
4STEP - Wrocław
Majewski Mateusz
Deręgowska Lena
Majewski MateuszDeręgowska Lena4STEP - Wrocław5 (+1)151
5.Salamon Łukasz
Koczan Zofia
4STEP - Wrocław
Salamon Łukasz
Koczan Zofia
Salamon ŁukaszKoczan Zofia4STEP - Wrocław1 (+1)111
6.Janus Maksymilian
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Janus Maksymilian
Bieniek Karolina
Janus MaksymilianBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra4 42
7.Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO - Leszno2, 2 2, 22
8.Lis Krzysztof
Kukla Partycja
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Lis Krzysztof
Kukla Partycja
Lis KrzysztofKukla PartycjaIMPRESSIONANTE - Wrocław0, 0 0, 02
9.Niebylski Maciej
Wilk Magdalena
PRESTIGE - Wrocław
Niebylski Maciej
Wilk Magdalena
Niebylski MaciejWilk MagdalenaPRESTIGE - Wrocław0 02
10.Kowalski Bartosz
Skowron Hanna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kowalski Bartosz
Skowron Hanna
Kowalski BartoszSkowron HannaIMPRESSIONANTE - Wrocław-1, -1 (-1)-1-1, -1

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice5 (+1)151
2.Sopel Szymon
Poznańska Julia
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Sopel Szymon
Poznańska Julia
Sopel SzymonPoznańska JuliaIMPRESSIONANTE - Wrocław1 (+1)111
3.Jabłoński Jan
Wargala Jessica
GRACJA - Zielona Góra
Jabłoński Jan
Wargala Jessica
Jabłoński JanWargala JessicaGRACJA - Zielona Góra1 12
4.Sobociński Marcel
Korwin Anastazja
FRASZKA - Kamienna Góra
Sobociński Marcel
Korwin Anastazja
Sobociński MarcelKorwin AnastazjaFRASZKA - Kamienna Góra0 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogala Tomasz
Saj Liliana
MAESTRO - Opole
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO - Opole2 (+1)121
2.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra5 (+1)152
3.Ternka Patryk
Siwoń Natalia
KTT REWIA - Racibórz
Ternka Patryk
Siwoń Natalia
Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA - Racibórz2 (+1)122
4.Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
Furmaniak JakubPiskorowska UrszulaIMPULS - Prochowice3 33
5.Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
Kowalczyk JakubRutkiewicz DominikaIMPULS - Prochowice2 23

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chen Filip
Kozdraś Wanessa
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chen Filip
Kozdraś Wanessa
Chen FilipKozdraś WanessaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)111
2.Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO - Rybnik F (+1)1F1
3.Listwan Miłosz
Hercuń Marta
AMETYST - Lubań
Listwan Miłosz
Hercuń Marta
Listwan MiłoszHercuń MartaAMETYST - Lubań1 (+1)111
4.Wysocki Jakub
Osowska Emilia
IMPRESS - Dzierżoniów
Wysocki Jakub
Osowska Emilia
Wysocki JakubOsowska EmiliaIMPRESS - Dzierżoniów1 (+1)111
5.Bajerski Bartosz
Świędrych Anna
BANS - Strzegom
Bajerski Bartosz
Świędrych Anna
Bajerski BartoszŚwiędrych AnnaBANS - Strzegom3 (+1)132
6.Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
Drapiewski AleksanderNowak JuliaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
7.Kaczmarek Michał
Brzostowska Alicja
ESTERA - Myślibórz
Kaczmarek Michał
Brzostowska Alicja
Kaczmarek MichałBrzostowska AlicjaESTERA - Myślibórz F (+1)1F2
8.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Wrocław
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Wrocław1 (+1)112
9.Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA - Wolsztyn2 23
10.Sowa Aleksander
Midziak Olga
IMPRESS - Dzierżoniów
Sowa Aleksander
Midziak Olga
Sowa AleksanderMidziak OlgaIMPRESS - Dzierżoniów0 03
11.Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra1 13
12.Tkacz Jan
Hołoś Daria
RETRO - Kępno
Tkacz Jan
Hołoś Daria
Tkacz JanHołoś DariaRETRO - Kępno1 13
13.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław0 03
14.Zalewski Mariusz
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Wrocław
Zalewski Mariusz
Nadbrzeska Martyna
Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna4STEP - Wrocław3 33
15.Łukianowski Michał
Michalczyk Milena
DANCE TEAM - Wrocław
Łukianowski Michał
Michalczyk Milena
Łukianowski MichałMichalczyk MilenaDANCE TEAM - Wrocław1 13

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
3.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)134
5.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 66
7.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
IGLICA - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA - Wrocław0 07
8.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn0 08
9.Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra0 09

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
IGLICA - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA - Wrocław2 (+1)122
3.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)133
4.Czech Patryk
Włodarczyk Weronika
IGLICA - Wrocław
Czech Patryk
Włodarczyk Weronika
Czech PatrykWłodarczyk WeronikaIGLICA - Wrocław1 (+1)114
5.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław0 05
6.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn0 09

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skolut Kamil
Szawernoga Natalia
INES - Wrocław
Skolut Kamil
Szawernoga Natalia
Skolut KamilSzawernoga NataliaINES - Wrocław5 (+1)151
2.Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
3.Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
Krężel MateuszStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław1 (+1)113
4.Suszek Witold
Suszek Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Suszek Witold
Suszek Natalia
Suszek WitoldSuszek NataliaKIEPURA - Sosnowiec1 (+1)114
5.Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO - Leszno5 (+1)155
6.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno0 06
7.Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN - Wrocław3 37
8.Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
DREAM - Poznań
Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
Ludwiczak SebastianFischbock IngaDREAM - Poznań0 08
9.Buczakowski Szymon
Zielińska Daniela
RUDAN - Nowa Ruda
Buczakowski Szymon
Zielińska Daniela
Buczakowski SzymonZielińska DanielaRUDAN - Nowa Ruda2 29
10.Plackowski Jakub
Ryks Magdalena
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Ryks Magdalena
Plackowski JakubRyks MagdalenaPOEZJA - Kościan2 210
11.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
ASTRA - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaASTRA - Szczecin0 011
12.Trefler Tomasz
Trefler Maja
AMETYST - Lubań
Trefler Tomasz
Trefler Maja
Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST - Lubań0 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)151
2.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno2 (+1)122
3.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań6 (+1)163
4.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)114
5.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO - Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO - Opole0 05
6.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław0 06
7.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
MAESTRO - Opole
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO - Opole0 07
8.Szozda Michał
Goranczewska Julia
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole4 48

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO - Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO - Opole4 (+1)142
3.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
MAESTRO - Opole
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO - Opole2 (+1)123
4.Szozda Michał
Goranczewska Julia
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole5 (+1)154
5.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno1 15
6.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań5 56
7.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra2 27
8.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław0 07

 

BLOK 3, rejestracja 16 3o - 17 oo, próba parkietu 16 3o - 17 15, start: 17 3o

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
Lewandowski IgorSadecka HannaIMPRESSIONANTE - Wrocław1, 1 (+1)11, 11
2.Nawrot Alan
Nawrot Barbara
4STEP - Wrocław
Nawrot Alan
Nawrot Barbara
Nawrot AlanNawrot Barbara4STEP - Wrocław3 (+1)131
3.Olkowski Jan
Sroczyńska Aleksandra
4STEP - Wrocław
Olkowski Jan
Sroczyńska Aleksandra
Olkowski JanSroczyńska Aleksandra4STEP - Wrocław2 (+1)121
4.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+1)141
5.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno4, 4 (+1)14, 41
6.Białowąs Borys
Niemczuk Katarzyna
IMPULS - Prochowice
Białowąs Borys
Niemczuk Katarzyna
Białowąs BorysNiemczuk KatarzynaIMPULS - Prochowice0 02
7.Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
Furmaniak KacperNowak AlicjaIMPULS - Prochowice2 22
8.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra0 02
9.Woźniak Maciej
Ćwiklińska Zofia
4STEP - Wrocław
Woźniak Maciej
Ćwiklińska Zofia
Woźniak MaciejĆwiklińska Zofia4STEP - Wrocław-1 -12
10.Łupicki Norbert
Sowińska Oliwia
POEZJA - Kościan
Łupicki Norbert
Sowińska Oliwia
Łupicki NorbertSowińska OliwiaPOEZJA - Kościan0, 0 0, 02

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław5 (+1)151
2.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)112
3.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin0 03
4.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 04

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin3 (+1)131
2.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)112
3.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław0 04

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA - Pabianice4 (+1)141
2.Hofbauer Maciej
Śnieżek Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Maciej
Śnieżek Julia
Hofbauer MaciejŚnieżek JuliaINSPIRACJA - Wrocław6 (+1)162
3.Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
Zborowski WiktorMuszkieta MartaMARGO - Leszno D (+1)1D3
4.Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)114
5.Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE - Wrocław4 (+1)145
6.Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
CT WYPYCH - Kalisz
Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH - Kalisz3 (+1)136
7.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław1 (+1)117
8.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź2 28
9.Zgodzaj Jonasz
Jaskólska Oliwia
BALLARE - Częstochowa
Zgodzaj Jonasz
Jaskólska Oliwia
Zgodzaj JonaszJaskólska OliwiaBALLARE - Częstochowa0 08
10.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław0 010
11.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan3 311
12.Bulenda Rafał
Chluba Nicole
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Chluba Nicole
Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE - Wodzisław Śl.0 011
13.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław1 113
14.Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
CT WYPYCH - Kalisz
Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH - Kalisz0 014
15.Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
AMETYST - Lubań
Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
Piskorski PatrykDaniłów OliwiaAMETYST - Lubań3 315
16.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
PIETRZYK - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK - Wrocław4 416
17.Sudacki Sebastian
Dudek Kornelia
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Sudacki Sebastian
Dudek Kornelia
Sudacki SebastianDudek KorneliaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 016
18.Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 018

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław1 (+1)111
2.Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA - Pabianice3 (+1)132
3.Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław E (+1)1E3
4.Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
AMETYST - Lubań
Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
Piskorski PatrykDaniłów OliwiaAMETYST - Lubań4 (+1)144
5.Lasocki Sebastian
Gawlik Julia
RONDO - Rybnik
Lasocki Sebastian
Gawlik Julia
Lasocki SebastianGawlik JuliaRONDO - Rybnik1 (+1)115
6.Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)116
7.Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
CT WYPYCH - Kalisz
Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH - Kalisz3 37
8.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław0 08
9.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
PIETRZYK - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK - Wrocław2 29
10.Zgodzaj Jonasz
Jaskólska Oliwia
BALLARE - Częstochowa
Zgodzaj Jonasz
Jaskólska Oliwia
Zgodzaj JonaszJaskólska OliwiaBALLARE - Częstochowa0 09
11.Merchel Julian
Merchel Anna
3ARTE - Gliwice
Merchel Julian
Merchel Anna
Merchel JulianMerchel Anna3ARTE - Gliwice1 111
12.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław1 112
13.Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 013
14.Bulenda Rafał
Chluba Nicole
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Chluba Nicole
Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE - Wodzisław Śl.0 014
15.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź1 114
16.Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
CT WYPYCH - Kalisz
Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH - Kalisz0 016

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły3 (+1)131
2.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132
3.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz2 (+1)123
4.Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław0 04
5.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER - Kluczbork0 05
6.Studnicki Patryk
Machnik Laura
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Machnik Laura
Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 06

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młynarski Maciej
Guettner Klara
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław2 (+1)121
2.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER - Kluczbork3 (+1)132
3.Hofbauer Maciej
Śnieżek Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Maciej
Śnieżek Julia
Hofbauer MaciejŚnieżek JuliaINSPIRACJA - Wrocław1 (+1)113
4.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły4 (+1)144
5.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan1 15
6.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice6 66
7.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań6 67
8.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
MAESTRO - Opole
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO - Opole4 49
10.Studnicki Patryk
Machnik Laura
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Machnik Laura
Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 010

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice5 (+1)151
2.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno1 (+1)112
3.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice7 (+1)173
4.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice2 (+1)124
5.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno5 55
6.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno2 26
7.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
MAESTRO - Opole
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO - Opole0 07
8.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań1 18
9.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań1 19

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole1 (+1)111
2.Okon Sebastian
Smolarek Agata
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Okon Sebastian
Smolarek Agata
Okon SebastianSmolarek AgataIMPRESSIONANTE - Wrocław1 (+1)112
3.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra2 23
4.Pałka Rafał
Deckas Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Rafał
Deckas Kornelia
Pałka RafałDeckas KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 34

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0