III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ

2018-12-02 WARSZAWA-WESOŁA, FAST-STEP Warszawa


Plik z wynikami

UWAGA

Na turnieju odbędzie się Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej 2018

BLOK 1, rejestracja 12:00-12:30, próba parkietu 12:30-13:00, start: 13:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bielecki Karol
Butrym Zofia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Bielecki Karol
Butrym Zofia
Bielecki KarolButrym ZofiaBLUE CLASSIC - Warszawa2, 2 (+2)22, 21
2.Dylon Mateusz
Czajkowska Karolina
FAST-STEP Warszawa
Dylon Mateusz
Czajkowska Karolina
Dylon MateuszCzajkowska KarolinaFAST-STEP Warszawa8 (+2)281
3.Kalbarczyk Karol
Zajkowska Urszula
KADRYL - Białystok
Kalbarczyk Karol
Zajkowska Urszula
Kalbarczyk KarolZajkowska UrszulaKADRYL - Białystok8 (+2)281
4.Majewski Filip Aleksander
Grześ Julia
KADRYL - Białystok
Majewski Filip Aleksander
Grześ Julia
Majewski Filip AleksanderGrześ JuliaKADRYL - Białystok7 (+2)271
5.Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
MAKO - Sulejówek
Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO - Sulejówek8, 8 (+2)28, 81
6.Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
MAKO - Sulejówek
Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO - Sulejówek11, 11 (+2)211, 111
7.Suvorov Matvii
Voynarovska Mariia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Suvorov Matvii
Voynarovska Mariia
Suvorov MatviiVoynarovska MariiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5, 5 (+2)25, 51
8.Suvorov Nikita
Bekdas Blanka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Suvorov Nikita
Bekdas Blanka
Suvorov NikitaBekdas BlankaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
9.Trzaskowski Aleksander
Sobczak Nela
FAST-STEP Warszawa
Trzaskowski Aleksander
Sobczak Nela
Trzaskowski AleksanderSobczak NelaFAST-STEP Warszawa10, 9 (+2)210, 91
10.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria3, 3 (+1)13, 32
11.Krupiński Masri
Krystman Natalia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Krupiński Masri
Krystman Natalia
Krupiński MasriKrystman NataliaBLUE CLASSIC - Warszawa1, 1 (+1)11, 12
12.Mieszczanek Oliwier
Gruba Roksana
MAKO - Sulejówek
Mieszczanek Oliwier
Gruba Roksana
Mieszczanek OliwierGruba RoksanaMAKO - Sulejówek3, 3 (+1)13, 32
13.Milewski Szymon
Żelazowska Aleksandra
MAKO - Sulejówek
Milewski Szymon
Żelazowska Aleksandra
Milewski SzymonŻelazowska AleksandraMAKO - Sulejówek3, 3 (+1)13, 32
14.Muchowski Szymon
Mazurowska Jagoda
RS - WARSZAWA
Muchowski Szymon
Mazurowska Jagoda
Muchowski SzymonMazurowska JagodaRS - WARSZAWA1 (+1)112
15.Rębacz Jerzy
Rudnicka Inga
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rębacz Jerzy
Rudnicka Inga
Rębacz JerzyRudnicka IngaBLUE CLASSIC - Warszawa1, 1 (+1)11, 12
16.Sołtysiak Jakub
Galas-Bandyk Janina
FAST-STEP Warszawa
Sołtysiak Jakub
Galas-Bandyk Janina
Sołtysiak JakubGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP Warszawa7 (+1)172
17.Staniewski Krzysztof
Szkudlarz Oliwia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Staniewski Krzysztof
Szkudlarz Oliwia
Staniewski KrzysztofSzkudlarz OliwiaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)112
18.Wójcik Damian
Dźbik Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Wójcik Damian
Dźbik Wiktoria
Wójcik DamianDźbik WiktoriaMAKO - Sulejówek3, 3 (+1)13, 32

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gumiński Patryk
Kośnik Lena
WIKA - Olsztyn
Gumiński Patryk
Kośnik Lena
Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA - Olsztyn6 (+2)261
2.Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART - Płońsk5 (+2)251
3.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa F (+2)2F1
4.Michniewicz Mikołaj
Jagłowska Marcelina
Michniewicz Mikołaj
Jagłowska Marcelina
Michniewicz MikołajJagłowska Marcelina2 (+2)222
5.Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
EMOTION - Góra Kalwaria
Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+2)222
6.Ilinicz Stanisław
Drozińska Lena
WIKA - Olsztyn
Ilinicz Stanisław
Drozińska Lena
Ilinicz StanisławDrozińska LenaWIKA - Olsztyn1 (+1)113
7.Malesiński Jakub
Siebiedzińska Marcjanna
Malesiński Jakub
Siebiedzińska Marcjanna
Malesiński JakubSiebiedzińska Marcjanna1 (+1)113
8.Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART - Płońsk4 (+1)143
9.Szelugowski Filip
Żakowska Elena
WIKA - Olsztyn
Szelugowski Filip
Żakowska Elena
Szelugowski FilipŻakowska ElenaWIKA - Olsztyn2 (+1)123
10.Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa11 (+1)1113

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kawa Kacper
Białecka Anna
ETIUDA - Radomsko
Kawa Kacper
Białecka Anna
Kawa KacperBiałecka AnnaETIUDA - Radomsko9, 9 (+2)29, 91
2.Kornatowski Tomasz
Zielińska Marcelina
ELITE DANCE - Warszawa
Kornatowski Tomasz
Zielińska Marcelina
Kornatowski TomaszZielińska MarcelinaELITE DANCE - Warszawa8 (+2)281
3.Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN3 (+2)231
4.Szymborski Krzysztof
Cytloch Amelia
START - Płońsk
Szymborski Krzysztof
Cytloch Amelia
Szymborski KrzysztofCytloch AmeliaSTART - Płońsk7, 7 (+2)27, 71
5.Janiszewicz Szymon Michał
Krupińska Magda
Janiszewicz Szymon Michał
Krupińska Magda
Janiszewicz Szymon MichałKrupińska Magda5 (+1)152
6.Joźwiak Mateusz
Turkowicz Alicja
FAST-STEP Warszawa
Joźwiak Mateusz
Turkowicz Alicja
Joźwiak MateuszTurkowicz AlicjaFAST-STEP Warszawa1 (+1)112
7.Szymborski Michał
Gołembiewska Maja
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Szymborski Michał
Gołembiewska Maja
Szymborski MichałGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN2 (+1)122

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+2)231
2.Rogoziński Jakub
Szczurowska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Rogoziński Jakub
Szczurowska Julia
Rogoziński JakubSzczurowska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria9 (+2)291
3.Zawistowski Patryk
Sztachelska Maja
Zawistowski Patryk
Sztachelska Maja
Zawistowski PatrykSztachelska Maja2 (+2)221
4.Madejski Jakub
Biernacka Julianna
FAST-STEP Warszawa
Madejski Jakub
Biernacka Julianna
Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP Warszawa3 (+2)232
5.Szczepankowski Karol
Karwowska Zuzanna
Szczepankowski Karol
Karwowska Zuzanna
Szczepankowski KarolKarwowska Zuzanna6 (+2)262
6.Juda Jakub
Klonowska Wiktoria
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Juda Jakub
Klonowska Wiktoria
Juda JakubKlonowska WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń7 (+1)173
7.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź3 (+1)133
8.Kwarta Kacper
Kopiec Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Kopiec Oliwia
Kwarta KacperKopiec OliwiaETIUDA - Radomsko1 (+1)113
9.Mazurek Jan
Sutryk Iga
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Sutryk Iga
Mazurek JanSutryk IgaRYTM - Chełm7 (+1)173

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gaworek Szymon
Bilińska Natalia
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Bilińska Natalia
Gaworek SzymonBilińska NataliaSTART - Płońsk4 (+1)141
2.Lynov Victor
Romaniuk Julia
ELITE DANCE - Warszawa
Lynov Victor
Romaniuk Julia
Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE - Warszawa5 (+1)152
3.Barczyński Wiktor
Gajowy Oliwia
ZAMEK - Biała Podlaska
Barczyński Wiktor
Gajowy Oliwia
Barczyński WiktorGajowy OliwiaZAMEK - Biała Podlaska1 (+1)113
4.Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń4 (+1)144
5.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin3 (+1)135
6.Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Żochowska Maja
Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION - Góra Kalwaria4 (+1)146
7.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk2 (+1)127
8.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 08
9.Poździak Rafał
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa3 39
10.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 410
11.Małecki Filip
Grabowska Barbara
SHOW TIME - Płock
Małecki Filip
Grabowska Barbara
Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME - Płock2 211
12.Wardak Sebastian
Gac Maria
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Sebastian
Gac Maria
Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY - Garwolin0 012
13.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA0 013
14.Denarski Korneliusz
Pulchny Karolina
FAST-STEP Warszawa
Denarski Korneliusz
Pulchny Karolina
Denarski KorneliuszPulchny KarolinaFAST-STEP Warszawa0 014
15.Diaków Paweł
Gumińska Zuzanna
WIKA - Olsztyn
Diaków Paweł
Gumińska Zuzanna
Diaków PawełGumińska ZuzannaWIKA - Olsztyn2 215

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Daraż Adam
Mrowicka Paulina
JEDYNKA - Łódź
Daraż Adam
Mrowicka Paulina
Daraż AdamMrowicka PaulinaJEDYNKA - Łódź5 (+1)151
2.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 (+1)142
3.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski1 (+1)113
4.Baran Michał
Wydurska Izabela
START - Płońsk
Baran Michał
Wydurska Izabela
Baran MichałWydurska IzabelaSTART - Płońsk0 04
5.Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 55
6.Czyż Damian
Piórkowska Paulina
SHOW TIME - Płock
Czyż Damian
Piórkowska Paulina
Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME - Płock-1 -16

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuleta Adrian
Frąckiewicz Kinga
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kuleta Adrian
Frąckiewicz Kinga
Kuleta AdrianFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA C (+1)1C1
2.Baran Michał
Wydurska Izabela
START - Płońsk
Baran Michał
Wydurska Izabela
Baran MichałWydurska IzabelaSTART - Płońsk1 (+1)112
3.Jędro Jacek
Haremska Emiliana
FINEZJA - Poznań
Jędro Jacek
Haremska Emiliana
Jędro JacekHaremska EmilianaFINEZJA - Poznań7 (+1)173
4.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa C (+1)1C4
5.Jędrzejczak Bartosz
Sobolewska Karolina
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Bartosz
Sobolewska Karolina
Jędrzejczak BartoszSobolewska KarolinaELITE DANCE - Warszawa4 45
6.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 26
7.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski0 07
8.Czyż Damian
Piórkowska Paulina
SHOW TIME - Płock
Czyż Damian
Piórkowska Paulina
Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME - Płock1 18
9.Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
START - Płońsk
Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART - Płońsk1 19
10.Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 310

 

BLOK 2, rejestracja 15:00-15:30, próba parkietu 15:30-16:00, start: 16:00

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP Warszawa1
2.Suvorov Nikita
Bekdas Blanka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Suvorov Nikita
Bekdas Blanka
Suvorov NikitaBekdas BlankaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2
3.Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART - Płońsk3

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ambroziak Kewin
Sojko Martyna
KADRYL - Białystok
Ambroziak Kewin
Sojko Martyna
Ambroziak KewinSojko MartynaKADRYL - Białystok11 (+2)2111
2.Błaszczyk Zofia
Sienkiewicz Krzysztof
BLUE CLASSIC - Warszawa
Błaszczyk Zofia
Sienkiewicz Krzysztof
Błaszczyk ZofiaSienkiewicz KrzysztofBLUE CLASSIC - Warszawa Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW10, 10 (+2)210, 101
4.Piechowski Piotr
Popławska Julia
Piechowski Piotr
Popławska Julia
Piechowski PiotrPopławska Julia10 (+2)2101
5.Szymborski Jakub
Wiśniewska Blanka
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Szymborski Jakub
Wiśniewska Blanka
Szymborski JakubWiśniewska BlankaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN3 (+2)231
6.Piątek Krzysztof
Kordus Małgorzata
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Kordus Małgorzata
Piątek KrzysztofKordus MałgorzataEMOTION - Góra Kalwaria2, 2 (+1)12, 22
7.Pogorzelski Krzysztof
Drzażdżyńska Oliwia
MAKO - Sulejówek
Pogorzelski Krzysztof
Drzażdżyńska Oliwia
Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaMAKO - Sulejówek3, 3 (+1)13, 32
8.Zubel Radosław
Śmiałek Wiktoria
RS - WARSZAWA
Zubel Radosław
Śmiałek Wiktoria
Zubel RadosławŚmiałek WiktoriaRS - WARSZAWA1 (+1)112
9.Zygarowicz Karol
Boniukiewicz Melania
RIVIERA Warszawa
Zygarowicz Karol
Boniukiewicz Melania
Zygarowicz KarolBoniukiewicz MelaniaRIVIERA Warszawa5, 5 (+1)15, 52

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 (+2)221
2.Pawelec Miłosz
Jarmułowicz Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pawelec Miłosz
Jarmułowicz Julia
Pawelec MiłoszJarmułowicz JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+2)221
3.Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP Warszawa9 (+2)291
4.Zając Mieszko
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Zając Mieszko
Brzezińska Julia
Zając MieszkoBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria9 (+2)291
5.Dzieliński Igor
Sękowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Dzieliński Igor
Sękowska Martyna
Dzieliński IgorSękowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa2 (+2)222
6.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk6 (+2)262
7.Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
FAST-STEP Warszawa
Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP Warszawa3 (+2)232
8.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA3 (+2)232
9.Czarnecki Marcel
Sobolewska Klaudia
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Sobolewska Klaudia
Czarnecki MarcelSobolewska KlaudiaDCS BRWINÓW6 (+1)163
10.Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP Warszawa6 (+1)163
11.Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
Drzewiecki StanisławGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.8 (+1)183
12.Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
SHOW TIME - Płock
Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME - Płock8 (+1)183
13.Krutul Damian
Domitrz Aleksandra Gabriela
Krutul Damian
Domitrz Aleksandra Gabriela
Krutul DamianDomitrz Aleksandra Gabriela5 (+1)153
14.Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
EMOTION - Góra Kalwaria
Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)113
15.Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM - Chełm3 (+1)133

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK - Biała Podlaska E (+1)1E1
2.Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaZAMEK - Biała Podlaska3 (+1)132
3.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka4 (+1)143
4.Olszewski Mateusz
Ostrowska Wiktoria
ZAMEK - Biała Podlaska
Olszewski Mateusz
Ostrowska Wiktoria
Olszewski MateuszOstrowska WiktoriaZAMEK - Biała Podlaska1 (+1)114
5.Zajkowski Maciej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zajkowski Maciej
Dąbrowska Maja
Zajkowski MaciejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa2 (+1)125
6.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria4 (+1)146
7.Popielewicz Szymon
Filipek Anna
ZAMEK - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Filipek Anna
Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK - Biała Podlaska1 17
8.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - Góra Kalwaria
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - Góra Kalwaria1 18
9.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Kobyłka1 19
10.Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE - Kobyłka0 010
11.Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń1 111
12.Książek Damian
Schab Marta
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Schab Marta
Książek DamianSchab MartaEMOTION - Góra Kalwaria1 112
13.Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
START - Płońsk
Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART - Płońsk0 013

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
DANCE TEAM - Wrocław
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaDANCE TEAM - Wrocław6 (+1)161
2.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA5 (+1)152
3.Ostałowski Dawid
Bogus Maja
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Bogus Maja
Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP Warszawa1 (+1)113
4.Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA6 (+1)164
5.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa4 45
6.Grabiński Marcin
Koval Yelizavieta
FAST-STEP Warszawa
Grabiński Marcin
Koval Yelizavieta
Grabiński MarcinKoval YelizavietaFAST-STEP Warszawa1 16
7.Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
RYTM - Żory
Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM - Żory4 47
8.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 38

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm6 (+1)161
2.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 (+1)112
3.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)113
4.Szyjka Igor
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Szyjka Igor
Żaba Karolina
Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno1 (+1)114
5.Demianiuk Maciej
Szor Angelika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Maciej
Szor Angelika
Demianiuk MaciejSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 15
6.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin0 06
7.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin0 07
8.Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
ZAMEK - Biała Podlaska
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK - Biała Podlaska0 08
9.Siemianowski Mateusz
Woźniak Aleksandra
START - Płońsk
Siemianowski Mateusz
Woźniak Aleksandra
Siemianowski MateuszWoźniak AleksandraSTART - Płońsk0 08
10.Markiewicz Jakub
Maliszewska Agnieszka
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Markiewicz Jakub
Maliszewska Agnieszka
Markiewicz JakubMaliszewska AgnieszkaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole2 210

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 (+1)171
2.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm6 (+1)162
3.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin1 (+1)113
4.Siemianowski Mateusz
Woźniak Aleksandra
START - Płońsk
Siemianowski Mateusz
Woźniak Aleksandra
Siemianowski MateuszWoźniak AleksandraSTART - Płońsk1 (+1)114
5.Demianiuk Maciej
Szor Angelika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Maciej
Szor Angelika
Demianiuk MaciejSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 15
6.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin0 06
7.Markiewicz Jakub
Maliszewska Agnieszka
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Markiewicz Jakub
Maliszewska Agnieszka
Markiewicz JakubMaliszewska AgnieszkaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole5 57
8.Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
ZAMEK - Biała Podlaska
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK - Biała Podlaska0 08

 

BLOK 3, rejestracja 18:00-18:30, próba parkietu 18:30-19:00, start: 19:00

30+ (Senior 2 + Senior 1) Open ST 0

30+ (Senior 2 + Senior 1) Open LA 0

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
ETIUDA - Radomsko
Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA - Radomsko10 (+2)2101
2.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA10 (+2)2101
3.Mielecki Andrzej
Kawczyńska-Banaszek Laura
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Kawczyńska-Banaszek Laura
Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek LauraRS - WARSZAWA8 (+2)282
4.Piasecki Tomasz Franciszek
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Piasecki Tomasz Franciszek
Kłos Jowita
Piasecki Tomasz FranciszekKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria10 (+2)2102
5.Flader Stanisław
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Flader Stanisław
Szlom Maria
Flader StanisławSzlom MariaRS - WARSZAWA5 (+1)153
6.Liniewski Szymon
Dudzińska Krystyna
Liniewski Szymon
Dudzińska Krystyna
Liniewski SzymonDudzińska Krystyna4 (+1)143
7.Olkowicz Kuba
Skwarek Maria
EMOTION - Góra Kalwaria
Olkowicz Kuba
Skwarek Maria
Olkowicz KubaSkwarek MariaEMOTION - Góra Kalwaria7 (+1)173

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko5 (+1)151
2.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok5 (+1)152
3.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa4 (+1)143
4.Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC - Warszawa4 44
5.Jakubowski Damian
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Jakubowski Damian
Rosłonkiewicz Klaudia
Jakubowski DamianRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria0 05
6.Wołek Jakub
Pawul Maria
TICO - Opoczno
Wołek Jakub
Pawul Maria
Wołek JakubPawul MariaTICO - Opoczno4 46

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin4 (+1)141
2.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 (+1)112
3.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)113
4.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin7 (+1)174
5.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa1 15
6.Boś Jan
Czarnocka Alicja
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Boś Jan
Czarnocka Alicja
Boś JanCzarnocka AlicjaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA6 66
7.Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Mróz Maria
Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 17
8.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC - Warszawa1 18

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin C (+1)1C1
2.Boś Jan
Czarnocka Alicja
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Boś Jan
Czarnocka Alicja
Boś JanCzarnocka AlicjaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA5 (+1)152
3.Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Mróz Maria
Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)123
4.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 (+1)114
5.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa0 05
6.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria4 46
7.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC - Warszawa0 07
8.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin0 08

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pikuła Cezary
Furgała Karolina
ELITE DANCE - Warszawa
Pikuła Cezary
Furgała Karolina
Pikuła CezaryFurgała KarolinaELITE DANCE - Warszawa B (+1)1B1
2.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)142
3.Urbański Robert
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Oczkowska Urszula
Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom0 03
4.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gapiński Dominik
Suchoń Paulina
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Gapiński Dominik
Suchoń Paulina
Gapiński DominikSuchoń PaulinaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA7 (+1)171
2.Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA3 (+1)132
3.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin7 (+1)173
4.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
DUET - Warszawa
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk MilenaDUET - Warszawa2 (+1)124
5.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaBLUE CLASSIC - Warszawa2 25
6.Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
START - Płońsk
Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART - Płońsk0 06
7.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź1 17
8.Lesiak Grzegorz
Woźny Milena
ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
Lesiak Grzegorz
Woźny Milena
Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA0 08
9.Urbański Robert
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Oczkowska Urszula
Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom0 08

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Aleksieiev Arsenii
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Aleksieiev Arsenii
Cuber Gabriela
Aleksieiev ArseniiCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa1 (+1)111
2.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk1 (+1)112
3.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin9 93
4.Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
ZAMEK - Biała Podlaska
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK - Biała Podlaska8 84
5.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaBLUE CLASSIC - Warszawa0 05