XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice

2018-05-27 Hala Widowiskowo- Sportowa MOSiR Mysłowice, MULTIDANCE - Mysłowice


UWAGA

Blok II rozpocznie się o godz. 12:30
(w związku z dużą ilością par w blok I próba parkietu bloku II może również ulec małej zmianie godz.)

BLOK 1, rejestracja 8:15- 9:15, próba parkietu 8:30- 9:15, start: 9:30- 11:00

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Francik Adrian
Zielińska Zofia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Francik Adrian
Zielińska Zofia
Francik AdrianZielińska ZofiaST CIEPŁY - Jaworzno
2.Holewik Krzysztof
Sternik Oliwia
SZOK - Gliwice
Holewik Krzysztof
Sternik Oliwia
Holewik KrzysztofSternik OliwiaSZOK - Gliwice
3.Jaworski Jakub
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Jaworski Jakub
Skiba Julia
Jaworski JakubSkiba JuliaIMPULS - Chorzów
4.Jeżak Aleksander
Koczar Bogna
RYTM - Żory
Jeżak Aleksander
Koczar Bogna
Jeżak AleksanderKoczar BognaRYTM - Żory
5.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko
6.Kin Zofia
Pawelec Wiktor
RONDO - Rybnik
Kin Zofia
Pawelec Wiktor
Kin ZofiaPawelec WiktorRONDO - Rybnik
7.Kostuj Adam
Stępniak Wiktoria
WIR - Mysłowice
Kostuj Adam
Stępniak Wiktoria
Kostuj AdamStępniak WiktoriaWIR - Mysłowice
8.Lupa Michał
Marciniak Milena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Michał
Marciniak Milena
Lupa MichałMarciniak MilenaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
9.Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
10.Proksa Hanna
Czerniec Kamil
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Proksa Hanna
Czerniec Kamil
Proksa HannaCzerniec KamilST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
11.Solny Grzegorz
Brauner Lilly
IMPULS - Chorzów
Solny Grzegorz
Brauner Lilly
Solny GrzegorzBrauner LillyIMPULS - Chorzów
12.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2.Kępiński Kacper
Rudek Aneta
PERFECT - Będzin
Kępiński Kacper
Rudek Aneta
Kępiński KacperRudek AnetaPERFECT - Będzin
3.Misiaszek Szymon
Celej Amelia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Misiaszek Szymon
Celej Amelia
Misiaszek SzymonCelej AmeliaST CIEPŁY - Jaworzno
4.Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES - Jaworzno
5.Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
6.Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
RYTM - Żory
Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM - Żory
7.Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
PERFECT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
Szczepaniak PiotrLedwoń KingaPERFECT - Będzin

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2.Janus Miłosz
Orządała Malwina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Janus Miłosz
Orządała Malwina
Janus MiłoszOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3.Jaróg Robert
Sięka Iga
CUBANA - Nowy Targ
Jaróg Robert
Sięka Iga
Jaróg RobertSięka IgaCUBANA - Nowy Targ
4.Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
Krawiec MichałKupczyk EdytaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
5.Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA - Mykanów
6.Mruk Arkadiusz
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Mruk Arkadiusz
Jacher Oliwia
Mruk ArkadiuszJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów
7.Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
CUBANA - Nowy Targ
Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA - Nowy Targ
8.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko
9.Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
RYTM - Żory
Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM - Żory
10.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL - Bielsko-Biała
2.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
3.Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała
4.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała
5.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
FALLAWAY - Opole
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY - Opole
6.Rachoń Stanisław
Hennessy Emilia
EVOLUTION - Kraków
Rachoń Stanisław
Hennessy Emilia
Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION - Kraków
7.Sobczyk Wiktor
Kosędka Amanda
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sobczyk Wiktor
Kosędka Amanda
Sobczyk WiktorKosędka AmandaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
8.Wołczański Michał
Lasek Aleksandra
K-STUDIO Krosno
Wołczański Michał
Lasek Aleksandra
Wołczański MichałLasek AleksandraK-STUDIO Krosno
9.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Białecki Kacper
Rachtan Marta
FORUM - Zabrze
Białecki Kacper
Rachtan Marta
Białecki KacperRachtan MartaFORUM - Zabrze
2.Czarnota Adrian
Sanetra Gabriela
SWING Żywiec-Kuków
Czarnota Adrian
Sanetra Gabriela
Czarnota AdrianSanetra GabrielaSWING Żywiec-Kuków
3.Drogosz Szymon
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Szymon
Dulewicz Nina
Drogosz SzymonDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
4.Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
ETIUDA - Radomsko
Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA - Radomsko
5.Golla Patryk
Rosa Martyna
FALLAWAY - Opole
Golla Patryk
Rosa Martyna
Golla PatrykRosa MartynaFALLAWAY - Opole
6.Gruszecki Wojciech
Melnarowicz Oliwia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Melnarowicz Oliwia
Gruszecki WojciechMelnarowicz OliwiaCHAMPION TEAM - Wrocław
7.Kruk Dawid
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Kruk Dawid
Naramska Maria
Kruk DawidNaramska MariaFORUM - Zabrze
8.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
9.Mienkina Adam
Czajka Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mienkina Adam
Czajka Zuzanna
Mienkina AdamCzajka ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
10.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
11.Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA - Częstochowa
12.Skutnik Igor
Radziewska Hanna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Radziewska Hanna
Skutnik IgorRadziewska HannaFORUM - Zabrze
13.Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
KTT REWIA - Racibórz
Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA - Racibórz
14.Taborek Adam
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Taborek Adam
Rachwał Jessica
Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
15.Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czerny Szymon
Organiściak Karolina
ZORBA - Częstochowa
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA - Częstochowa
2.Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
Krężel MateuszStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław
3.Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY - Jaworzno
4.Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
Lozinszek ArturSzewczyk JuliaWIR - Mysłowice
5.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź
6.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko
7.Suszek Witold
Suszek Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Suszek Witold
Suszek Natalia
Suszek WitoldSuszek NataliaKIEPURA - Sosnowiec
8.Szczyrk Mikołaj
Kruczała Marcelina
RAGTIME - Kęty
Szczyrk Mikołaj
Kruczała Marcelina
Szczyrk MikołajKruczała MarcelinaRAGTIME - Kęty
9.Zglinicki Dawid
Furman Daria
FORUM - Zabrze
Zglinicki Dawid
Furman Daria
Zglinicki DawidFurman DariaFORUM - Zabrze

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-12:00, próba parkietu 11:15-12:00, start: 12:15- 13:45

Blok II rozpocznie się o godz. 12:30


Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrobok Adrian
Fijoł Emilia
WIR - Mysłowice
Chrobok Adrian
Fijoł Emilia
Chrobok AdrianFijoł EmiliaWIR - Mysłowice
2.Leśniak Wojciech
Szczepańczyk Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Wojciech
Szczepańczyk Oliwia
Leśniak WojciechSzczepańczyk OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Flak Dominik
Korpak Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Flak Dominik
Korpak Wiktoria
Flak DominikKorpak WiktoriaEVOLUTION - Kraków
2.Gawur Jan
Broniszewska Hanna
ETIUDA - Radomsko
Gawur Jan
Broniszewska Hanna
Gawur JanBroniszewska HannaETIUDA - Radomsko
3.Grabara Artur
Starzyńska Kamila
PERFECT - Będzin
Grabara Artur
Starzyńska Kamila
Grabara ArturStarzyńska KamilaPERFECT - Będzin
4.Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL - Bielsko-Biała
5.Rygasiewicz Pola
Szczepaniak Paweł
RONDO - Rybnik
Rygasiewicz Pola
Szczepaniak Paweł
Rygasiewicz PolaSzczepaniak PawełRONDO - Rybnik
6.Ściborski Jakub
Grzybek Leonie
KTT REWIA - Racibórz
Ściborski Jakub
Grzybek Leonie
Ściborski JakubGrzybek LeonieKTT REWIA - Racibórz

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kisiela Tomasz
Wilk Julia
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Kisiela Tomasz
Wilk Julia
Kisiela TomaszWilk JuliaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
2.Lisowski Filip
Sosna Emilia
RAGTIME - Kęty
Lisowski Filip
Sosna Emilia
Lisowski FilipSosna EmiliaRAGTIME - Kęty
3.Merzlykin Artem
Ciapała Aniela
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Ciapała Aniela
Merzlykin ArtemCiapała AnielaFLAMENCO - Siemianowice
4.Stołtny Wojciech
Grądek Dominika
SZOK - Gliwice
Stołtny Wojciech
Grądek Dominika
Stołtny WojciechGrądek DominikaSZOK - Gliwice

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
WIR - Mysłowice
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
Czechowski PatrykCzechowska AmeliaWIR - Mysłowice
2.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
DANCELOOK - Gliwice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaDANCELOOK - Gliwice
3.Szołtysik Piotr
Musiał Anna
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Musiał Anna
Szołtysik PiotrMusiał AnnaIMPULS - Chorzów
4.Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
RYTM - Żory
Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM - Żory

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fehr Michał
Pelczar Emilia
K-STUDIO Krosno
Fehr Michał
Pelczar Emilia
Fehr MichałPelczar EmiliaK-STUDIO Krosno
2.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory
3.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec
4.Janus Jakub
Pielka Weronika
PERFECT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus JakubPielka WeronikaPERFECT - Będzin
5.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
IGLICA - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA - Wrocław
6.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław
7.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fehr Michał
Pelczar Emilia
K-STUDIO Krosno
Fehr Michał
Pelczar Emilia
Fehr MichałPelczar EmiliaK-STUDIO Krosno
2.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory
3.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
IGLICA - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA - Wrocław
4.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław
5.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
KTT REWIA - Racibórz
Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
Bawoł PatrykŚciborska WiktoriaKTT REWIA - Racibórz
2.Kolenda Dominik
Kolenda Agnieszka
DANCELOOK - Gliwice
Kolenda Dominik
Kolenda Agnieszka
Kolenda DominikKolenda AgnieszkaDANCELOOK - Gliwice
3.Konopka Robert
Kasprzyk Marlena
BALLARE - Częstochowa
Konopka Robert
Kasprzyk Marlena
Konopka RobertKasprzyk MarlenaBALLARE - Częstochowa
4.Nagel Adam
Pitry Michalina
KTT REWIA - Racibórz
Nagel Adam
Pitry Michalina
Nagel AdamPitry MichalinaKTT REWIA - Racibórz
5.Wilhelm Grzegorz
Antosik Tamara
ISKRA - Praszka
Wilhelm Grzegorz
Antosik Tamara
Wilhelm GrzegorzAntosik TamaraISKRA - Praszka

 

BLOK 3, rejestracja 13:30-14:30, próba parkietu 14:00-14:45, start: 15:00- 17:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bryndza Patryk
Żarow Nadia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Bryndza Patryk
Żarow Nadia
Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL - Bielsko-Biała
2.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
3.Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław
4.Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
Korzekwa JakubSusek ZuzannaIMPULS - Chorzów
5.Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Mróz Maria
Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
6.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów
7.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice
8.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE - Kraków
9.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bryndza Patryk
Żarow Nadia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Bryndza Patryk
Żarow Nadia
Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL - Bielsko-Biała
2.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
3.Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław
4.Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Mróz Maria
Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
5.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów
6.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice
7.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE - Kraków
8.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM - Zabrze
2.Bulenda Rafał
Chluba Nicole
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Chluba Nicole
Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE - Wodzisław Śl.
3.Hojak Oskar
Skiba Magdalena
RETRO - Kępno
Hojak Oskar
Skiba Magdalena
Hojak OskarSkiba MagdalenaRETRO - Kępno
4.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków
5.Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
MASTER DANCE - Gliwice
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE - Gliwice
6.Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
7.Róg Jerzy
Oświęcimska Dominika
SKT AGH - Kraków
Róg Jerzy
Oświęcimska Dominika
Róg JerzyOświęcimska DominikaSKT AGH - Kraków
8.Wrona Michał
Wieczorek Marta
DIAMENT - Wrocław
Wrona Michał
Wieczorek Marta
Wrona MichałWieczorek MartaDIAMENT - Wrocław
9.Włodarz Jakub
Misiak Kaja
RETRO - Kępno
Włodarz Jakub
Misiak Kaja
Włodarz JakubMisiak KajaRETRO - Kępno

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM - Zabrze
2.Bulenda Rafał
Chluba Nicole
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Chluba Nicole
Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE - Wodzisław Śl.
3.Data Marcin
Muszalska Natalia
SEMPRE - Kraków
Data Marcin
Muszalska Natalia
Data MarcinMuszalska NataliaSEMPRE - Kraków
4.Hojak Oskar
Skiba Magdalena
RETRO - Kępno
Hojak Oskar
Skiba Magdalena
Hojak OskarSkiba MagdalenaRETRO - Kępno
5.Lasocki Sebastian
Gawlik Julia
RONDO - Rybnik
Lasocki Sebastian
Gawlik Julia
Lasocki SebastianGawlik JuliaRONDO - Rybnik
6.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków
7.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno
8.Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
MASTER DANCE - Gliwice
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE - Gliwice
9.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze
10.Róg Jerzy
Oświęcimska Dominika
SKT AGH - Kraków
Róg Jerzy
Oświęcimska Dominika
Róg JerzyOświęcimska DominikaSKT AGH - Kraków
11.Wrona Michał
Wieczorek Marta
DIAMENT - Wrocław
Wrona Michał
Wieczorek Marta
Wrona MichałWieczorek MartaDIAMENT - Wrocław
12.Włodarz Jakub
Misiak Kaja
RETRO - Kępno
Włodarz Jakub
Misiak Kaja
Włodarz JakubMisiak KajaRETRO - Kępno

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław
2.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
ArtDance - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance - Kraków
3.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice
4.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków
5.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno
6.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze
7.Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław
2.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
ArtDance - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance - Kraków
3.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice
4.Halama Paweł
Robak Natalia
BAWINEK - Kraków
Halama Paweł
Robak Natalia
Halama PawełRobak NataliaBAWINEK - Kraków
5.Klimek Filip
Kajzer Karolina
DANCELOOK - Gliwice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK - Gliwice
6.Korlatowicz Piotr
Szylar Joanna
EVOLUTION - Kraków
Korlatowicz Piotr
Szylar Joanna
Korlatowicz PiotrSzylar JoannaEVOLUTION - Kraków
7.Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
8.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
9.Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca Kraków
2.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz
3.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko
4.Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA - Łódź
5.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno
6.Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
7.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów
8.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice
9.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
10.Szynal Daniel
Wysocka Julia
PERFECT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT - Będzin
11.Tokarski Mieszko
Kilnar Anna
3ARTE - Gliwice
Tokarski Mieszko
Kilnar Anna
Tokarski MieszkoKilnar Anna3ARTE - Gliwice

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bahir Adam
Zając Oliwia
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Bahir Adam
Zając Oliwia
Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl
2.Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA - Łódź
3.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno
4.Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
5.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów
6.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków
7.Szynal Daniel
Wysocka Julia
PERFECT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT - Będzin
8.Tokarski Mieszko
Kilnar Anna
3ARTE - Gliwice
Tokarski Mieszko
Kilnar Anna
Tokarski MieszkoKilnar Anna3ARTE - Gliwice

 

BLOK 4, rejestracja 16:30- 17:30, próba parkietu 17:00-17:45, start: 18:00- 21:00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków
2.Dziereń Kamil
Hoppe Amelia
KIEPURA - Sosnowiec
Dziereń Kamil
Hoppe Amelia
Dziereń KamilHoppe AmeliaKIEPURA - Sosnowiec
3.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.
4.Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
DANCELOOK - Gliwice
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraDANCELOOK - Gliwice
5.Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
RONDO - Rybnik
Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO - Rybnik
6.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów
7.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków
2.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków
3.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław
4.Kleczko Jakub
Bała Weronika
SUKCES - Jaworzno
Kleczko Jakub
Bała Weronika
Kleczko JakubBała WeronikaSUKCES - Jaworzno
5.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.
6.Kuś Dawid
Terlikowska Maja
PERFECT - Będzin
Kuś Dawid
Terlikowska Maja
Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT - Będzin
7.Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
RONDO - Rybnik
Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO - Rybnik

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków
3.Kondratiev Kostiantyn
Krzynówek Paulina
STYL - Kraków
Kondratiev Kostiantyn
Krzynówek Paulina
Kondratiev KostiantynKrzynówek PaulinaSTYL - Kraków
4.Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA - Sosnowiec
5.Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
6.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory
7.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków
8.Smaroń Konrad
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS - Chorzów
9.Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
PERFECT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT - Będzin
10.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów
2.Bąk Dominik
Ilczak Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bąk Dominik
Ilczak Agnieszka
Bąk DominikIlczak AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
4.Górski Piotr
Gatner Natalia
WIR - Mysłowice
Górski Piotr
Gatner Natalia
Górski PiotrGatner NataliaWIR - Mysłowice
5.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza
6.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Kuźnia Tańca Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca Kraków
7.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole
8.Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
9.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków
10.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze
11.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko
12.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
13.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory
14.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaruszewski Dawid
Kainka Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Kainka Wiktoria
Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry
2.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole
3.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
MIX - Rybnik
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX - Rybnik
4.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory
5.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze
6.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze
7.Rudnicki Szymon
Bólad Aleksandra
ArtDance - Kraków
Rudnicki Szymon
Bólad Aleksandra
Rudnicki SzymonBólad AleksandraArtDance - Kraków
8.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
9.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice
10.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory
11.Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES - Częstochowa
12.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bolek Marcel
Ryk Klaudia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bolek Marcel
Ryk Klaudia
Bolek MarcelRyk KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa
3.Czarnik Kamil
Kawa Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Czarnik Kamil
Kawa Julia
Czarnik KamilKawa JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
4.Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów
5.Kot Szymon
Kudzielko Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Kot Szymon
Kudzielko Zuzanna
Kot SzymonKudzielko ZuzannaIMPULS - Chorzów
6.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
7.Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
FLAMENCO - Siemianowice
Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO - Siemianowice
8.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
9.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała
10.Rudnicki Szymon
Bólad Aleksandra
ArtDance - Kraków
Rudnicki Szymon
Bólad Aleksandra
Rudnicki SzymonBólad AleksandraArtDance - Kraków
11.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice
12.Szczur Bartłomiej
Nowak Magdalena
FORUM - Zabrze
Szczur Bartłomiej
Nowak Magdalena
Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM - Zabrze
13.Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM - Zabrze
14.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza