XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana Wieczystego

2017-12-08 Kraków,


Plik z wynikami
BLOK 1

16+ (Powyżej 15) D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 29

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasza Konrad
Jaworek Gabriela
ArtDance - Kraków
Kasza Konrad
Jaworek Gabriela
Kasza KonradJaworek GabrielaArtDance - Kraków CC1
2.Szczęśniak Dorian
Nowak Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Szczęśniak Dorian
Nowak Julia
Szczęśniak DorianNowak JuliaKIEPURA - Sosnowiec CC2
3.Podolak Dorian
Kaczperska Anita
ASTRA - Szczecin
Podolak Dorian
Kaczperska Anita
Podolak DorianKaczperska AnitaASTRA - Szczecin CC3
4.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno C (+1)1C4
5.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec C (+1)1C5
6.Olejniczak Mikołaj
Muszkieta Magdalena
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Muszkieta Magdalena
Olejniczak MikołajMuszkieta MagdalenaMARGO - Leszno7 (+1)176
7.Rusin Mateusz
Ślósarz Milena
Kuźnia Tańca Kraków
Rusin Mateusz
Ślósarz Milena
Rusin MateuszŚlósarz MilenaKuźnia Tańca Kraków5 (+1)157
8.Weronowski Miłosz Jakub
Żłobecka Aleksandra
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Weronowski Miłosz Jakub
Żłobecka Aleksandra
Weronowski Miłosz JakubŻłobecka AleksandraRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5 (+1)158
9.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca Kraków1 (+1)119
10.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły2 (+1)1210
11.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)1111
12.Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 612
13.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 513
14.Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM - Zabrze0 014
15.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
RIVIERA Warszawa
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Warszawa0 015
16.Gałek Albert
Strzelec Martyna
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Strzelec Martyna
Gałek AlbertStrzelec MartynaSEMPRE - Kraków0 016
17.Uthke Jan
Warchał Helena
RYTM - Kraków
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke JanWarchał HelenaRYTM - Kraków0 017
18.Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE - Szczecin0 018
19.Kawecki Mariusz
Fatyga Justyna
BAWINEK - Kraków
Kawecki Mariusz
Fatyga Justyna
Kawecki MariuszFatyga JustynaBAWINEK - Kraków5 519
20.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice4 420
21.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET TEAM WARSZAWA
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM WARSZAWA0 021
22.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze0 022
23.Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 023
24.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów2 224
25.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 025
26.Kasprzycki Dariusz
Wołos Iwona
BAWINEK - Kraków
Kasprzycki Dariusz
Wołos Iwona
Kasprzycki DariuszWołos IwonaBAWINEK - Kraków4 426
27.Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE - Kraków0 027
28.Maciejczyk Jan
Maciejczyk Dorota
NARCYZ Kraków
Maciejczyk Jan
Maciejczyk Dorota
Maciejczyk JanMaciejczyk DorotaNARCYZ Kraków5 528
29.Raszyński Mateusz
Pilor Olga
FINEZJA - Poznań
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA - Poznań6 (-1)-16

16+ (Powyżej 15) D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 29

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno CC1
2.Kasza Konrad
Jaworek Gabriela
ArtDance - Kraków
Kasza Konrad
Jaworek Gabriela
Kasza KonradJaworek GabrielaArtDance - Kraków CC2
3.Grajewski Mateusz
Wojtych Dominika
WIR - Mysłowice
Grajewski Mateusz
Wojtych Dominika
Grajewski MateuszWojtych DominikaWIR - Mysłowice CC3
4.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice6 (+1)164
5.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły2 (+1)125
6.Bahir Adam
Zając Oliwia
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Bahir Adam
Zając Oliwia
Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl3 (+1)136
7.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice2 (+1)127
8.Olejniczak Mikołaj
Muszkieta Magdalena
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Muszkieta Magdalena
Olejniczak MikołajMuszkieta MagdalenaMARGO - Leszno5 (+1)158
9.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)139
10.Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)1110
11.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
ArtDance - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance - Kraków1 (+1)1111
12.Uthke Jan
Warchał Helena
RYTM - Kraków
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke JanWarchał HelenaRYTM - Kraków1 112
13.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO - Leszno3 313
14.Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
ArtDance - Kraków
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance - Kraków2 214
15.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków3 315
16.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków3 316
17.Podolak Dorian
Kaczperska Anita
ASTRA - Szczecin
Podolak Dorian
Kaczperska Anita
Podolak DorianKaczperska AnitaASTRA - Szczecin4 417
18.Wiercigroch Szymon
Porębska Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Wiercigroch Szymon
Porębska Julia
Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 018
19.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra0 019
20.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM - Słubice0 020
21.Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
Zborowski WiktorMuszkieta MartaMARGO - Leszno0 021
22.Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE - Szczecin0 022
23.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM WARSZAWA2 223
24.Politański Waldemar
Kosicka Weronika
SŁOŃCE - Poznań
Politański Waldemar
Kosicka Weronika
Politański WaldemarKosicka WeronikaSŁOŃCE - Poznań2 224
25.Bysiak Jakub
Hojka Karolina
SKT AGH - Kraków
Bysiak Jakub
Hojka Karolina
Bysiak JakubHojka KarolinaSKT AGH - Kraków0 025
26.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 026
27.Marcisz Piotr
Cooper Joanna
SŁOŃCE - Poznań
Marcisz Piotr
Cooper Joanna
Marcisz PiotrCooper JoannaSŁOŃCE - Poznań0 027
28.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze0 028
29.Otfinowski Piotr
Marzec Anna
BAWINEK - Kraków
Otfinowski Piotr
Marzec Anna
Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK - Kraków0 (-1)-10

16+ (Powyżej 15) C ST Puchar Wieczystego PREMIUM 32

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaruszewski Dawid
Kainka Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Kainka Wiktoria
Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry BB1
2.Winkler Miłosz
Seydlewicz Daria
DZIUPLA - Poznań
Winkler Miłosz
Seydlewicz Daria
Winkler MiłoszSeydlewicz DariaDZIUPLA - Poznań BB2
3.Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin BB3
4.Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
Starski KacperSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard BB4
5.Szumacher Artur
Walczak Aleksandra
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Szumacher Artur
Walczak Aleksandra
Szumacher ArturWalczak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława7 (+1)175
6.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno2 (+1)126
7.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź7 (+1)177
8.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)118
9.Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
ArtDance - Kraków
Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaArtDance - Kraków1 (+1)119
10.Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
KADRYL - Białystok
Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL - Białystok9 (+1)1910
11.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice3 (+1)1311
12.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)1412
13.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice4 (+1)1413
14.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno5 514
15.Mikulski Kamil
Urban Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Urban Patrycja
Mikulski KamilUrban PatrycjaDANCECLUB - Szczecin5 515
16.Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 316
17.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom6 617
18.Czinar Mateusz
Pych Izabela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Pych Izabela
Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM - Wrocław2 218
19.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM WARSZAWA1 119
20.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków0 020
21.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków0 021
22.Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
MARGO - Leszno
Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO - Leszno0 022
23.Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
ArtDance - Kraków
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance - Kraków0 023
24.Biela Ernest
Zajda Dorota
BAWINEK - Kraków
Biela Ernest
Zajda Dorota
Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK - Kraków0 024
25.Wiercigroch Szymon
Porębska Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Wiercigroch Szymon
Porębska Julia
Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 025
26.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków0 026
27.Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE - Kraków1 127
28.Otfinowski Piotr
Marzec Anna
BAWINEK - Kraków
Otfinowski Piotr
Marzec Anna
Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK - Kraków0 028
29.Domiański Michał
Kolińska Julia
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Domiański Michał
Kolińska Julia
Domiański MichałKolińska JuliaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle0 029
30.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 030
31.Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl5 531
32.Karwas Emil
Janik Klaudia
JEDYNKA - Łódź
Karwas Emil
Janik Klaudia
Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA - Łódź0 032

16+ (Powyżej 15) C LA Puchar Wieczystego PREMIUM 44

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin BB1
2.Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
Grabowski WojciechLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA BB2
3.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO Opole
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO Opole BB3
4.Bociański Kacper
Kończyńska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Bociański Kacper
Kończyńska Wiktoria
Bociański KacperKończyńska WiktoriaDANCECLUB - Szczecin BB4
5.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów BB5
6.Stolarczyk Szymon
Mysiorek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Szymon
Mysiorek Julia
Stolarczyk SzymonMysiorek JuliaALFA-ASTRA - Stargard7 (+1)176
7.Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
ArtDance - Kraków
Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaArtDance - Kraków2 (+1)127
8.Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
ST NOVOMEX Opole
Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
Sobania AndreasBartosiewicz KingaST NOVOMEX Opole4 (+1)148
9.Lesiak Grzegorz
Woźny Milena
ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
Lesiak Grzegorz
Woźny Milena
Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA5 (+1)159
10.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik2 (+1)1210
11.Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
KADRYL - Białystok
Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL - Białystok B (+1)1B11
12.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)1212
13.Szumacher Artur
Walczak Aleksandra
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Szumacher Artur
Walczak Aleksandra
Szumacher ArturWalczak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława6 (+1)1613
14.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław1 (+1)1114
15.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)1115
16.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)1216
17.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY Opole1 (+1)1117
18.Pycio Sebastian
Zduńczyk Paulina
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Zduńczyk Paulina
Pycio SebastianZduńczyk PaulinaESKADRA - Pabianice2 218
19.Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
ArtDance - Kraków
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaArtDance - Kraków3 319
20.Cichoń Michał
Michalska Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Michalska Julia
Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 020
21.Mikulski Kamil
Urban Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Urban Patrycja
Mikulski KamilUrban PatrycjaDANCECLUB - Szczecin5 521
22.Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK - Rzeszów5 522
23.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola4 423
24.Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle4 424
25.Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE - Kraków0 025
26.Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
MARGO - Leszno
Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO - Leszno0 026
27.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 027
28.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 128
29.Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
RYTM - Chełm
Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
Hałaj SewerynParalusz RoksanaRYTM - Chełm0 029
30.Waśniewski Jakub
Szumacher Patrycja
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Waśniewski Jakub
Szumacher Patrycja
Waśniewski JakubSzumacher PatrycjaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława4 430
31.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno0 031
32.Szelecheda Dominik
Brodacka Nikola
SZYBIAK DANCE STUDIO Jelenia Góra
Szelecheda Dominik
Brodacka Nikola
Szelecheda DominikBrodacka NikolaSZYBIAK DANCE STUDIO Jelenia Góra5 532
33.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski0 033
34.Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
Starski KacperSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard3 334
35.Piątkowski Jakub
Martyna Oliwia Luiza
BAWINEK - Kraków
Piątkowski Jakub
Martyna Oliwia Luiza
Piątkowski JakubMartyna Oliwia LuizaBAWINEK - Kraków0 035
36.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec4 436
37.Kielek Rafał
Pakos Anna
ESKADRA - Pabianice
Kielek Rafał
Pakos Anna
Kielek RafałPakos AnnaESKADRA - Pabianice0 037
38.Maciejczyk Jan
Suder Anna
NARCYZ Kraków
Maciejczyk Jan
Suder Anna
Maciejczyk JanSuder AnnaNARCYZ Kraków5 538
39.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 239
40.Karwas Emil
Janik Klaudia
JEDYNKA - Łódź
Karwas Emil
Janik Klaudia
Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA - Łódź0 040
41.Domiański Michał
Kolińska Julia
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Domiański Michał
Kolińska Julia
Domiański MichałKolińska JuliaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle0 041
42.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard7 741
43.Rzepecki Mikołaj
Bielec Natalia
STYL - Kraków
Rzepecki Mikołaj
Bielec Natalia
Rzepecki MikołajBielec NataliaSTYL - Kraków0 041
44.Raszyński Mateusz
Pilor Olga
FINEZJA - Poznań
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA - Poznań-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) B ST Puchar Wieczystego PREMIUM 51

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maślanka Mateusz
Rudkowska Julita
DANCE TEAM - Wrocław
Maślanka Mateusz
Rudkowska Julita
Maślanka MateuszRudkowska JulitaDANCE TEAM - Wrocław AA1
2.Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL - WARSZAWA AA2
3.Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
ARTS STUDIO - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO - Oława AA3
4.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra AA4
5.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik AA5
6.Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
ELITE DANCE - MŁAWA
Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
Bojarski BartoszRychlica KatarzynaELITE DANCE - MŁAWA8 (+1)186
7.Trytko Michał
Woźniak Ewelina
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Trytko Michał
Woźniak Ewelina
Trytko MichałWoźniak EwelinaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice10 (+1)1107
8.Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
ZAMEK - Biała Podlaska
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK - Biała Podlaska5 (+1)158
9.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra12 (+1)1129
10.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice6 (+1)1610
11.Nazaruk Michał
Danisz Julia
Kuźnia Tańca Kraków
Nazaruk Michał
Danisz Julia
Nazaruk MichałDanisz JuliaKuźnia Tańca Kraków8 (+1)1811
12.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory4 (+1)1412
13.Maciejewski Przemysław
Żegalski Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Maciejewski Przemysław
Żegalski Alicja
Maciejewski PrzemysławŻegalski AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa9 (+1)1913
14.Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
SUKCES - Częstochowa
Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraSUKCES - Częstochowa7 (+1)1714
15.Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
AKSEL - Rzeszów
Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL - Rzeszów10 (+1)11015
16.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM - Wrocław11 (+1)11116
17.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)1317
18.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki5 (+1)1518
19.Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES - Częstochowa1 (+1)1119
20.Nowak Marcel
Markiewicz Paulina
PASJA - Lublin
Nowak Marcel
Markiewicz Paulina
Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA - Lublin8 820
21.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław0 021
22.Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
KIEPURA - Sosnowiec
Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaKIEPURA - Sosnowiec1 122
23.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY Opole3 323
24.Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek OskarDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów8 824
25.Sobieraj Paweł -
Grabowska Karina Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Sobieraj Paweł -
Grabowska Karina Agnieszka
Sobieraj Paweł -Grabowska Karina AgnieszkaJEDYNKA - Łódź9 925
26.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole0 026
27.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze8 827
28.Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
Kuźnia Tańca Kraków
Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaKuźnia Tańca Kraków2 228
29.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO Opole1 129
30.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
MIX - Rybnik
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX - Rybnik6 630
31.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra2 231
32.Misiak Mateusz
Lampart Sandra
GALA - Mielec
Misiak Mateusz
Lampart Sandra
Misiak MateuszLampart SandraGALA - Mielec4 432
33.Szymczak Adam
Mykicka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Szymczak Adam
Mykicka Aleksandra
Szymczak AdamMykicka AleksandraIGLICA - Wrocław6 633
34.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
KARISMA Kraków
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta AnnaKARISMA Kraków4 434
35.Stolarczyk Szymon
Mysiorek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Szymon
Mysiorek Julia
Stolarczyk SzymonMysiorek JuliaALFA-ASTRA - Stargard0 035
36.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 236
37.Panachida Szymon
Moncport Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Moncport Natalia
Panachida SzymonMoncport NataliaDANCECLUB - Szczecin0 037
38.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice3 338
39.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole1 139
40.Szymczak Mateusz
Kaczmarek Aleksandra
IMPET TEAM WARSZAWA
Szymczak Mateusz
Kaczmarek Aleksandra
Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraIMPET TEAM WARSZAWA3 340
41.Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 041
42.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 342
43.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 743
44.Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK - Kraków0 044
45.Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 045
46.Ciok Michał
Mitka Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ciok Michał
Mitka Katarzyna
Ciok MichałMitka KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 146
47.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków0 047
48.Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
ArtDance - Kraków
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaArtDance - Kraków0 048
49.Kielek Rafał
Pakos Anna
ESKADRA - Pabianice
Kielek Rafał
Pakos Anna
Kielek RafałPakos AnnaESKADRA - Pabianice0 049
50.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda1 1
51.Herasimionak Kiryll
Davidovich Aliaksandra
Tango
(Białoruś)
Herasimionak Kiryll
Davidovich Aliaksandra
Herasimionak KiryllDavidovich AliaksandraTango
(Białoruś)

16+ (Powyżej 15) B LA Puchar Wieczystego PREMIUM 54

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Trytko Michał
Woźniak Ewelina
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Trytko Michał
Woźniak Ewelina
Trytko MichałWoźniak EwelinaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice AA1
2.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra AA2
3.Chojnowski Bartosz
Kłaput Natalia
DUET - Warszawa
Chojnowski Bartosz
Kłaput Natalia
Chojnowski BartoszKłaput NataliaDUET - Warszawa AA3
4.Bedla Filip
Kałuzińska Kaja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bedla Filip
Kałuzińska Kaja
Bedla FilipKałuzińska KajaCANTINERO - Tomaszów Maz. AA4
5.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory AA5
6.Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM - Wrocław AA6
7.Cygan Jakub
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Stolarska Kinga
Cygan JakubStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała12 (+1)1127
8.Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
ROYAL DANCE - Szczecin
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE - Szczecin6 (+1)168
9.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM - Wrocław7 (+1)179
10.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.7 (+1)1710
11.Skupień Łukasz
Pietrzyk Sylwia
POLISH CLUB - Warszawa
Skupień Łukasz
Pietrzyk Sylwia
Skupień ŁukaszPietrzyk SylwiaPOLISH CLUB - Warszawa7 (+1)1711
12.Skórski Marcel
Rut Amelia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skórski Marcel
Rut Amelia
Skórski MarcelRut AmeliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.9 (+1)1912
13.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice5 (+1)1513
14.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory10 (+1)11014
15.Czinar Mateusz
Pych Izabela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Pych Izabela
Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM - Wrocław2 (+1)1215
16.Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek OskarDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów8 (+1)1816
17.Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 (+1)1717
18.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)1718
19.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra11 (+1)11119
20.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)1220
21.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaCHAMPION TEAM - Wrocław11 (+1)11121
22.Pędziwiatr Adrian
Rykowska Aleksandra
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Pędziwiatr Adrian
Rykowska Aleksandra
Pędziwiatr AdrianRykowska AleksandraCORTE TOP DANCE - Warszawa6 622
23.Osipov Pavlo
Sholohova Alona
MAGIC-DANCE - Lublin
Osipov Pavlo
Sholohova Alona
Osipov PavloSholohova AlonaMAGIC-DANCE - Lublin1 123
24.Mędak Karol
Stawna Klaudia
FINEZJA - Poznań
Mędak Karol
Stawna Klaudia
Mędak KarolStawna KlaudiaFINEZJA - Poznań4 424
25.Kakakis Nikodem
Maćkała Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Kakakis Nikodem
Maćkała Paulina
Kakakis NikodemMaćkała PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław4 425
26.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra6 626
27.Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK - Rzeszów6 627
28.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole0 028
29.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno1 129
30.Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
Kuźnia Tańca Kraków
Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaKuźnia Tańca Kraków6 630
31.Machnio Damian
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Salamaga Julia
Machnio DamianSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom6 631
32.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław1 132
33.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA7 733
34.Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL - WARSZAWA4 434
35.Stankiewicz Tomasz
Bednarska Joanna
IGLICA - Wrocław
Stankiewicz Tomasz
Bednarska Joanna
Stankiewicz TomaszBednarska JoannaIGLICA - Wrocław0 035
36.Kazakov Oleg
Abramenko Darya
Russia klub Imperia
(Rosja)
Kazakov Oleg
Abramenko Darya
Kazakov OlegAbramenko DaryaRussia klub Imperia
(Rosja)
36
37.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław1 137
38.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań0 038
39.Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
BAWINEK - Kraków
Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK - Kraków0 039
40.Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl7 740
41.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice1 141
42.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole0 042
43.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
DUET - Warszawa
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk MilenaDUET - Warszawa1 143
44.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 044
45.Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK - Kraków0 045
46.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź1 146
47.Panachida Szymon
Moncport Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Moncport Natalia
Panachida SzymonMoncport NataliaDANCECLUB - Szczecin1 147
48.Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
Sportowy Klub Taneczny Styl Kraków
(Afganistan)
Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaSportowy Klub Taneczny Styl Kraków
(Afganistan)
48
49.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków1 149
50.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 050
51.Ciok Michał
Mitka Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ciok Michał
Mitka Katarzyna
Ciok MichałMitka KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 651
52.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 052
53.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 053
54.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda3 3

16+ (Powyżej 15) A ST Puchar Wieczystego PREMIUM 32

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
KIEPURA - Sosnowiec
Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA - Sosnowiec SS1
2.Karpiński Marcin
Czerner Aleksandra
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Karpiński Marcin
Czerner Aleksandra
Karpiński MarcinCzerner AleksandraUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle SS2
3.Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom SS3
4.Argier Adam
Sapińska Iwona
MAESTRO Opole
Argier Adam
Sapińska Iwona
Argier AdamSapińska IwonaMAESTRO Opole SS4
5.Wiatrowicz Marcin
Walo Monika
MERENGUE - Stalowa Wola
Wiatrowicz Marcin
Walo Monika
Wiatrowicz MarcinWalo MonikaMERENGUE - Stalowa Wola11 (+3)3115
6.Talik Mikołaj
Langier Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Talik Mikołaj
Langier Julia
Talik MikołajLangier JuliaKIEPURA - Sosnowiec3 (+3)336
7.Loppe Dominik
Jokiel Maja
KIEPURA - Sosnowiec
Loppe Dominik
Jokiel Maja
Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA - Sosnowiec3 (+3)337
8.Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
SUKCES - Częstochowa
Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES - Częstochowa2 (+2)228
9.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA5 (+2)259
10.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa3 (+2)2310
11.Mróz Łukasz
Jakus Magdalena
IDEA - Kraków
Mróz Łukasz
Jakus Magdalena
Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA - Kraków9 (+1)1911
12.Koguciuk Jakub
Gawlik Daria
RYTM - Chełm
Koguciuk Jakub
Gawlik Daria
Koguciuk JakubGawlik DariaRYTM - Chełm1 (+1)1112
13.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik12 (+1)11213
14.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 114
15.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków5 515
16.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY - Jaworzno3 316
17.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra0 017
18.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 718
19.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra1 119
20.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie0 020
21.Gura Tomasz
Wilk Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Gura Tomasz
Wilk Klaudia
Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 021
22.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 022
23.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
IMPET TEAM WARSZAWA
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM WARSZAWA0 023
24.Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
Szlachtowski MichałFajkis JuliaKIEPURA - Sosnowiec0 024
25.Chuchro Szymon
Pijar Karolina
PASJA - Lublin
Chuchro Szymon
Pijar Karolina
Chuchro SzymonPijar KarolinaPASJA - Lublin0 025
26.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków2 226
27.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaCHAMPION TEAM - Wrocław0 027
28.Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
SKT AGH - Kraków
Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH - Kraków0 028
29.Tołpa Konrad
Grzelaczyk Nikola
DANCE TEAM - Wrocław
Tołpa Konrad
Grzelaczyk Nikola
Tołpa KonradGrzelaczyk NikolaDANCE TEAM - Wrocław0 029
30.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO Opole
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO Opole-1 -130
31.Chosta Bartłomiej
Wojaczek Monika
RONDO - Rybnik
Chosta Bartłomiej
Wojaczek Monika
Chosta BartłomiejWojaczek MonikaRONDO - Rybnik0 031
32.Praharenka Dmitryi
Aheyeva Eugenia
Tango
(Białoruś)
Praharenka Dmitryi
Aheyeva Eugenia
Praharenka DmitryiAheyeva EugeniaTango
(Białoruś)

16+ (Powyżej 15) A LA Puchar Wieczystego PREMIUM 38

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krentosz Aleksander
Rytkowska Wiktoria
RONDO - Rybnik
Krentosz Aleksander
Rytkowska Wiktoria
Krentosz AleksanderRytkowska WiktoriaRONDO - Rybnik SS1
2.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice SS2
3.Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL - WARSZAWA SS3
4.Kmita Sebastian
Chwastowska Joanna
STYL - Kraków
Kmita Sebastian
Chwastowska Joanna
Kmita SebastianChwastowska JoannaSTYL - Kraków SS4
5.Tyburek Szymon
Kamińska Sara
LIDER - Lublin
Tyburek Szymon
Kamińska Sara
Tyburek SzymonKamińska SaraLIDER - Lublin11 (+3)3115
6.Archacki Sebastian
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Archacki Sebastian
Widlarz Patrycja
Archacki SebastianWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów4 (+3)346
7.Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA - Kraków5 (+3)357
8.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra3 (+3)338
9.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA2 (+2)229
10.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice2 (+2)2210
11.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław2 (+2)2211
12.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice9 (+2)2912
13.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław3 (+1)1313
14.Brzeziński Przemysław
Krzysztofczyk Karolina
RONDO - Rybnik
Brzeziński Przemysław
Krzysztofczyk Karolina
Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk KarolinaRONDO - Rybnik1 (+1)1114
15.Kapitan Cyprian
Lubowicka Nikola
MASTER DANCE - Gliwice
Kapitan Cyprian
Lubowicka Nikola
Kapitan CyprianLubowicka NikolaMASTER DANCE - Gliwice4 (+1)1415
16.Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE - Poznań8 (+1)1816
17.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
IMPET TEAM WARSZAWA
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM WARSZAWA0 017
18.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław1 118
19.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB - Szczecin1 119
20.Maryniowski Maciej
Bil Paulina
LIDER - Lublin
Maryniowski Maciej
Bil Paulina
Maryniowski MaciejBil PaulinaLIDER - Lublin0 020
21.Bienert Paweł
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań3 321
22.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin8 822
23.Oleksik Mateusz
Skrolecka Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Skrolecka Agata
Oleksik MateuszSkrolecka AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry0 023
24.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 024
25.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 025
26.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań0 026
27.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 027
28.Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
ZAMEK - Lublin
Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK - Lublin0 028
29.Borówka Paweł
Roszkowska Maria
DZIUPLA - Poznań
Borówka Paweł
Roszkowska Maria
Borówka PawełRoszkowska MariaDZIUPLA - Poznań0 029
30.Mróz Łukasz
Jakus Magdalena
IDEA - Kraków
Mróz Łukasz
Jakus Magdalena
Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA - Kraków8 830
31.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok2 231
32.Nazaruk Michał
Danisz Julia
Kuźnia Tańca Kraków
Nazaruk Michał
Danisz Julia
Nazaruk MichałDanisz JuliaKuźnia Tańca Kraków0 032
33.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 233
34.Jucha Jakub
Falda Karina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Jucha Jakub
Falda Karina
Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 034
35.Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
KLASA - Tarnów
Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA - Tarnów0 035
36.Uller Mateusz
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Uller Mateusz
Gromadzka Sara
Uller MateuszGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin0 036
37.Piotrowski Patryk
Mazur Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Piotrowski Patryk
Mazur Anna
Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa-1 (-1)-1-1
38.Herasimionak Kiryll
Davidovich Aliaksandra
Tango
(Białoruś)
Herasimionak Kiryll
Davidovich Aliaksandra
Herasimionak KiryllDavidovich AliaksandraTango
(Białoruś)