Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów

2018-04-22 Świdnica k/Zielonej Góry, STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!!!

DO BLOKU I DOŁOŻONO KATEGORIĘ 12-13 D

Zgodnie z Uchwałą nr 38/2018 ZG PTT z dnia 18.04.2018 r., Zarząd Okręgu Lubuskiego postanawia rozegranie Mistrzostw Okręgu w kategoriach seniorskich w kat. Open w 4 tańcach zarówno w stylu standardowym (WA,T,WW,Q ) jak i w stylu latynoamerykańskim (Cc,S,R,J) .
W związku z powyższym rejestracja zostaje przedłużona do czwartku do godziny 24.

BLOK 1, rejestracja 8.30 - 9.30, próba parkietu 9.15 - 9.45, start: 10.00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów8, 8 (+2)28, 81
2.Hreczyński Alan
Hasiów Michalina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hreczyński Alan
Hasiów Michalina
Hreczyński AlanHasiów MichalinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3, 7 (+1)13, 72

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+2)221
2.Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
FAN DANCE - Międzyrzecz
Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
Dobosiewicz BartoszŚroda NataliaFAN DANCE - Międzyrzecz8 (+2)282
3.Ditmar Damian
Kryczka Partycja
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Ditmar Damian
Kryczka Partycja
Ditmar DamianKryczka PartycjaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól3 (+1)133
4.Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
FAN DANCE - Międzyrzecz
Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
Orzłowski JanDobosiewicz MajaFAN DANCE - Międzyrzecz2 (+1)123

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czochara Hubert
Kuś Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Czochara Hubert
Kuś Julia
Czochara HubertKuś JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól10 (+2)2101
2.Howley Aleksander
Szczapińska Julia
GEMAR - Wrocław
Howley Aleksander
Szczapińska Julia
Howley AleksanderSzczapińska JuliaGEMAR - Wrocław1 (+2)211
3.Pluskota Stanisław
Kwiatkowska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Kwiatkowska Nikola
Pluskota StanisławKwiatkowska NikolaGRACJA - Zielona Góra10 (+2)2101
4.Wachelka Jan
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Plezia Karina
Wachelka JanPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra7 (+2)271
5.Kołosowski Jakub
Paluch Paulina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kołosowski Jakub
Paluch Paulina
Kołosowski JakubPaluch PaulinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3, 3 (+1)13, 32
6.Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
Potęga OskarRudy AleksandraGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
7.Tkaczyk Oliwier
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Tkaczyk Oliwier
Łuszczek Zofia
Tkaczyk OliwierŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)182
8.Święcicki Brajan
Smolińska Klaudia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Święcicki Brajan
Smolińska Klaudia
Święcicki BrajanSmolińska KlaudiaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól9 (+1)192
9.Tymczy Joanna
Kantorek Malwina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Tymczy Joanna
Kantorek Malwina
Tymczy JoannaKantorek MalwinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1, 1 (-1)-1-1, 1

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bober Grzegorz
Lamla Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Bober Grzegorz
Lamla Karolina
Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA - Głogów8 (+2)281
2.Staniak Hubert
Gierłowska Natalia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Staniak Hubert
Gierłowska Natalia
Staniak HubertGierłowska NataliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.10 (+2)2101
3.Bloch Mateusz
Rybczyńska Zuzanna
FANTOM - Głogów
Bloch Mateusz
Rybczyńska Zuzanna
Bloch MateuszRybczyńska ZuzannaFANTOM - Głogów8 (+2)282
4.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra2 (+2)222
5.Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
Barczak KamilNieczygłębska JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól2 (+1)123
6.Grotkiewicz Piotr
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Marcinkiewicz Blanka
Grotkiewicz PiotrMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113
7.Janus Maksymilian
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Janus Maksymilian
Bieniek Karolina
Janus MaksymilianBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chudziński Maksym
Kaczmarek Marta
POEZJA - Kościan
Chudziński Maksym
Kaczmarek Marta
Chudziński MaksymKaczmarek MartaPOEZJA - Kościan8, 8 (+2)28, 81
2.Michalak Wojciech
Serocka Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Serocka Ewelina
Michalak WojciechSerocka EwelinaGRACJA - Zielona Góra4 (+2)241
3.Szydło Tomasz
Piotr Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szydło Tomasz
Piotr Hanna
Szydło TomaszPiotr HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól7, 8 (+2)27, 81
4.Jabłoński Jan
Wargala Jessica
GRACJA - Zielona Góra
Jabłoński Jan
Wargala Jessica
Jabłoński JanWargala JessicaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
5.Romejko Michał
Tarasek Aleksandra
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Romejko Michał
Tarasek Aleksandra
Romejko MichałTarasek AleksandraST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól2 (+1)122
6.Wojciechowski Mikołaj
Lupa Natalia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wojciechowski Mikołaj
Lupa Natalia
Wojciechowski MikołajLupa NataliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 12

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław3 33
4.Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin0 04

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin4 (+1)141
2.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
IGLICA - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA - Wrocław4 (+1)142
3.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław1 13
4.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 05

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO - Leszno6 (+1)161
2.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały3 (+1)132
3.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno0 03
4.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno0 04

 

BLOK 2, rejestracja 11.30 - 12.30, próba parkietu 12.15 - 12.45, start: 13.00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marzec Tomasz
Jabłońska Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Tomasz
Jabłońska Zuzanna
Marzec TomaszJabłońska ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)141
2.Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA - Głogów1 (+1)112
3.Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
Binkowski WojciechBiadała ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3 (+1)133
4.Szymański Dawid
Bednarczuk Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szymański Dawid
Bednarczuk Aleksandra
Szymański DawidBednarczuk AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 (+1)114
5.Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
Raczykowski MaciejKostrzewa MagdalenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 15
6.Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
Hasiów SzymonSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 06
7.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3 37
8.Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
MARGO - Leszno
Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
Kowalski ŁukaszRatajszczak MariannaMARGO - Leszno0 08

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań5 (+1)152
3.Gmurkowski Mikołaj
Ryngier Katarzyna
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Gmurkowski Mikołaj
Ryngier Katarzyna
Gmurkowski MikołajRyngier KatarzynaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól4 (+1)143
4.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów2 24
5.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra2 25
6.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Kuliński Karol
Adamska Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuliński Karol
Adamska Martyna
Kuliński KarolAdamska MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 07

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard2 23
4.Możdżeń Dominik
Surman Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Surman Paulina
Możdżeń DominikSurman PaulinaGRACJA - Zielona Góra0 04

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard1 13
4.Możdżeń Dominik
Surman Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Surman Paulina
Możdżeń DominikSurman PaulinaGRACJA - Zielona Góra0 04

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna
2.Zajma Miłosz
Zajma Zuzanna
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Zajma Miłosz
Zajma Zuzanna
Zajma MiłoszZajma ZuzannaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zajma Miłosz
Zajma Zuzanna
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Zajma Miłosz
Zajma Zuzanna
Zajma MiłoszZajma ZuzannaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów

30+ (Senior 1) Open ST 4T Mistrzostwa Okręgu lubuski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak MarzenaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól0 01

30+ (Senior 1) Open LA 4T Mistrzostwa Okręgu lubuski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak MarzenaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól0 01

60+ (Senior 4) Open ST 4T Mistrzostwa Okręgu lubuski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 01

60+ (Senior 4) Open LA 4T Mistrzostwa Okręgu lubuski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 01

 

BLOK 3, rejestracja 15.30 - 16.30, próba parkietu 16.15 - 16.45, start: 17.00

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 (+2)261
2.Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra8 (+2)281
3.Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
Drapiewski AleksanderNowak JuliaGRACJA - Zielona Góra7 (+2)272
4.Roszkiewicz Martin
Bączyk Agata
GRACJA - Zielona Góra
Roszkiewicz Martin
Bączyk Agata
Roszkiewicz MartinBączyk AgataGRACJA - Zielona Góra5 (+2)252
5.Adamczak Karol
Piechocka Lidia
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Piechocka Lidia
Adamczak KarolPiechocka LidiaDREAM - Poznań9 (+1)193
6.Kielech Łukasz
Kowalczuk Aleksandra
ALEX - Żagań
Kielech Łukasz
Kowalczuk Aleksandra
Kielech ŁukaszKowalczuk AleksandraALEX - Żagań3 (+1)133
7.Plezia Robert
Barzyk Kalina
GRACJA - Zielona Góra
Plezia Robert
Barzyk Kalina
Plezia RobertBarzyk KalinaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)183
8.Żarczyński Piotr
Bibik Adrianna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Żarczyński Piotr
Bibik Adrianna
Żarczyński PiotrBibik AdriannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3 (+1)133

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaworski Michał
Gałka Sylwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Jaworski Michał
Gałka Sylwia
Jaworski MichałGałka SylwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 (+1)161
2.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
3.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)153
4.Zięba Jakub
Pułka Marta
ALFA-ASTRA - Stargard
Zięba Jakub
Pułka Marta
Zięba JakubPułka MartaALFA-ASTRA - Stargard1 14
5.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna3 35
6.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna5 56

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)151
2.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)122
3.Jaworski Michał
Gałka Sylwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Jaworski Michał
Gałka Sylwia
Jaworski MichałGałka SylwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 (+1)153
4.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna0 04
5.Zięba Jakub
Pułka Marta
ALFA-ASTRA - Stargard
Zięba Jakub
Pułka Marta
Zięba JakubPułka MartaALFA-ASTRA - Stargard1 15
6.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 06
7.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań6 6

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno7 (+1)171
2.Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra1 12
3.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły0 03

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
ROYAL DANCE - Szczecin
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE - Szczecin12 (+1)1121
2.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno5 (+1)152
3.Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły0 04
5.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 05

40+ (Senior 2) Open ST 4T Mistrzostwa Okręgu lubuski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól0 01
2.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól5 52
3.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra1 14
5.Sosiński Andrzej
Strycharz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Sosiński Andrzej
Strycharz Ewa
Sosiński AndrzejStrycharz EwaGRACJA - Zielona Góra0 05

40+ (Senior 2) Open LA 4T Mistrzostwa Okręgu lubuski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól6 61
2.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól3 32
3.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra2 23
4.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra2 24
5.Sosiński Andrzej
Strycharz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Sosiński Andrzej
Strycharz Ewa
Sosiński AndrzejStrycharz EwaGRACJA - Zielona Góra0 05

50+ (Senior 3) Open ST 4T Mistrzostwa Okręgu lubuski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK - Nowa Sól4 41
2.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól5 52
3.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 63
4.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX - Żagań3 34
5.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra2 25

50+ (Senior 3) Open LA 4T Mistrzostwa Okręgu lubuski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól6 61
2.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.7 72
3.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX - Żagań1 13
4.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra3 34