XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

2018-04-21 Hala MOSiR Tarnobrzeg al. Niepodległości 2,


Plik z wynikami

UWAGA

Możliwość rejestracji do czwartku do godziny 23:00, w czwartek rejestracja na maila: stsamba@op.pl

UWAGA zmiany w programie!!!

Nowe godziny rejestracji i rozpoczęcia turnieju w bloku 2, 3 i 4:

BLOK 2

- rejestracja i próba parkietu: 11:15 - 12:00
- rozpoczęcie 2 bloku: 12:15

BLOK 3

- rejestracja i próba parkietu: 14:15 - 15:00
- rozpoczęcie 3 bloku: 15:15

BLOK 4

- rejestracja i próba parkietu: 17:00 - 17:30
-rozpoczęcie bloku 4: 18:00

BLOK 1, rejestracja 8:15 - 9:00, próba parkietu 8:15 - 9:00, start: 9:30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babula Kacper
Minorczyk Erita
GALA - Mielec
Babula Kacper
Minorczyk Erita
Babula KacperMinorczyk EritaGALA - Mielec8 (+2)281
2.Bernat Franciszek
Kocik Antonina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kocik Antonina
Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO - Tomaszów Maz.7 (+2)271
3.Rybak Kajetan
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Rybak Kajetan
Sosin Patrycja
Rybak KajetanSosin PatrycjaKLASA - Tarnów7 (+2)271
4.Rzeźnik Dawid
Czyrny Zuzanna
GALA - Mielec
Rzeźnik Dawid
Czyrny Zuzanna
Rzeźnik DawidCzyrny ZuzannaGALA - Mielec8 (+2)281
5.Wiercioch Wojciech
Rak Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Wojciech
Rak Wiktoria
Wiercioch WojciechRak WiktoriaAKSEL - Rzeszów10, 6 (+2)210, 61
6.Łeptuch Bartłomiej
Pasieka Joanna
Łeptuch Bartłomiej
Pasieka Joanna
Łeptuch BartłomiejPasieka Joanna Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
7.Bajcer Mikołaj
Jachyra Marlena
Bajcer Mikołaj
Jachyra Marlena
Bajcer MikołajJachyra Marlena9, 9 (+1)19, 92
8.Dul Jakub
Rawska Monika
Dul Jakub
Rawska Monika
Dul JakubRawska Monika8, 8 (+1)18, 82
9.Kowalski Kuba
Wilk Aleksandra
GALA - Mielec
Kowalski Kuba
Wilk Aleksandra
Kowalski KubaWilk AleksandraGALA - Mielec8 (+1)182
10.Krzanowski Bartosz
Brzozowska Maja
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krzanowski Bartosz
Brzozowska Maja
Krzanowski BartoszBrzozowska MajaDŻET - Rzeszów-Boguchwała8 (+1)182
11.Płaneta Julia
Pankiewicz Julia
Płaneta Julia
Pankiewicz Julia
Płaneta JuliaPankiewicz Julia1, 1 (+1)11, 12
12.Ziółkowski Jakub
Cielecka Julia
Ziółkowski Jakub
Cielecka Julia
Ziółkowski JakubCielecka Julia3, 3 (+1)13, 32

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś Amelia Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Gdula Natalia
Bańka Maja
Gdula Natalia
Bańka Maja
Gdula NataliaBańka Maja4, 2 (+2)24, 21
3.Gniewek Mateusz
Cieniek Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Gniewek Mateusz
Cieniek Aleksandra
Gniewek MateuszCieniek AleksandraAKSEL - Rzeszów Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
4.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra Nicola
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra Nicola
Rakicki BartoszZając Aleksandra NicolaJUST DANCE - Stalowa Wola5 (+2)251
5.Jankowski Jan
Gronek Julia
Jankowski Jan
Gronek Julia
Jankowski JanGronek Julia3, 1 (+1)13, 12
6.Jankowski Maciej
Stefańska Paula
Jankowski Maciej
Stefańska Paula
Jankowski MaciejStefańska Paula3, 1 (+1)13, 12
7.Jarkowski Oskar
Zimnicka Wiktoria
Jarkowski Oskar
Zimnicka Wiktoria
Jarkowski OskarZimnicka Wiktoria3, 3 (+1)13, 32
8.Paterek Adrian
Kozłowska Aleksandra
Paterek Adrian
Kozłowska Aleksandra
Paterek AdrianKozłowska Aleksandra1, 1 (+1)11, 12

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
GASIEK - Rzeszów
Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK - Rzeszów F (+2)2F1
2.Suda Przemysław
Ptak Julia
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Ptak Julia
Suda PrzemysławPtak JuliaKLASA - Tarnów8 (+2)281
3.Nowak Filip
Para Klaudia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nowak Filip
Para Klaudia
Nowak FilipPara KlaudiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6 (+2)262
4.Pańko Gabriel
Dudek Dorota
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pańko Gabriel
Dudek Dorota
Pańko GabrielDudek DorotaGOLDEN DANCE - Przemyśl10 (+2)2102
5.Chara Oskar
Marynowska Oliwia
Chara Oskar
Marynowska Oliwia
Chara OskarMarynowska Oliwia10 (+1)1103
6.Klubek Hubert
Tomaszewska Milena
Klubek Hubert
Tomaszewska Milena
Klubek HubertTomaszewska Milena8 (+1)183
7.Szulich Jakub
Barszcz Amelia
Szulich Jakub
Barszcz Amelia
Szulich JakubBarszcz Amelia2 (+1)123

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Dominik
Pieprzyk Weronika
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Pieprzyk Weronika
Jakubowski DominikPieprzyk WeronikaZAMEK - Lublin3 (+1)131
2.Mostowiec Adrian
Żywicka Paulina
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Żywicka Paulina
Mostowiec AdrianŻywicka PaulinaZAMEK - Lublin4 (+1)142
3.Fus Filip
Januszewska Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Fus Filip
Januszewska Kornelia
Fus FilipJanuszewska KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 (+1)143
4.Wójtowicz Ignacy
Michałowska Paulina
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Michałowska Paulina
Wójtowicz IgnacyMichałowska PaulinaTAKT - Chełm3 (+1)134
5.Drogosz Szymon
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Szymon
Dulewicz Nina
Drogosz SzymonDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 (+1)135
6.Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
Płodzień AdrianSułkowska Julia3 (+1)136
7.Chruściel Mateusz
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Kłosowska Kornelia
Chruściel MateuszKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów4 (+1)147
8.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów1 (+1)117
9.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola1 19
10.Janczy Kacper
Kołacz Marta
Janczy Kacper
Kołacz Marta
Janczy KacperKołacz Marta0 010
11.Borys Jakub
Walczak Gabriela
TAKT - Jarosław
Borys Jakub
Walczak Gabriela
Borys JakubWalczak GabrielaTAKT - Jarosław0 011
12.Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin3 312
13.Kłos Przemysław
Osmala Natalia
Kłos Przemysław
Osmala Natalia
Kłos PrzemysławOsmala Natalia1 113
14.Pasieka Jakub
Bulwa Dominika
Pasieka Jakub
Bulwa Dominika
Pasieka JakubBulwa Dominika0 014
15.Zawierucha Wiktor
Rżany Aleksandra
ELIDA - Mielec
Zawierucha Wiktor
Rżany Aleksandra
Zawierucha WiktorRżany AleksandraELIDA - Mielec2 215
16.Samczak Mateusz
Mazurkiewicz Katarzyna
Samczak Mateusz
Mazurkiewicz Katarzyna
Samczak MateuszMazurkiewicz Katarzyna2 216

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Kamil
Saja Oliwia
Brożyna Kamil
Saja Oliwia
Brożyna KamilSaja Oliwia5 (+1)151
2.Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl3 (+1)132
3.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin5 (+1)153
4.Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl6 (+1)164
5.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin2 (+1)125
6.Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)116
7.Pieprzyk Mateusz
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Pieprzyk Mateusz
Mazur Kinga
Pieprzyk MateuszMazur KingaZAMEK - Lublin1 (+1)117
8.Świątek Bartosz
Popiel Martyna
GRACJA - Krosno
Świątek Bartosz
Popiel Martyna
Świątek BartoszPopiel MartynaGRACJA - Krosno3 (+1)137
9.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski0 09
10.Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec0 09
11.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec2 211
12.Wołoszyn Kamil
Pituch Pola
JUMP - Janów Lubelski
Wołoszyn Kamil
Pituch Pola
Wołoszyn KamilPituch PolaJUMP - Janów Lubelski0 012
13.Reut Dominik
Rusinek Patrycja
BALANS - Lublin
Reut Dominik
Rusinek Patrycja
Reut DominikRusinek PatrycjaBALANS - Lublin0 013
14.Garko Kamil
Grucela Maja
AKSEL - Rzeszów
Garko Kamil
Grucela Maja
Garko KamilGrucela MajaAKSEL - Rzeszów0 014

 

BLOK 2, rejestracja 11:15 - 12:00, próba parkietu 11:15 - 12:00, start: 12:15

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski1 (+1)111
2.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków1 (+1)112
3.Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+1)133
4.Bonar Kamil
Kuleta Magdalena
SEMPRE - Kraków
Bonar Kamil
Kuleta Magdalena
Bonar KamilKuleta MagdalenaSEMPRE - Kraków1 (+1)114
5.Mitał Miłosz
Paściak Kinga
Mitał Miłosz
Paściak Kinga
Mitał MiłoszPaściak Kinga2 25
6.Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
Bartyzel JakubKuroczko Aleksandra3 37
8.Grzegorczyk Dariusz
Drabik Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Grzegorczyk Dariusz
Drabik Wiktoria
Grzegorczyk DariuszDrabik WiktoriaZAMEK - Lublin0 08

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski5 (+1)151
2.Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL - Rzeszów6 (+1)162
3.Gałek Albert
Strzelec Martyna
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Strzelec Martyna
Gałek AlbertStrzelec MartynaSEMPRE - Kraków1 (+1)113
4.Bonar Kamil
Kuleta Magdalena
SEMPRE - Kraków
Bonar Kamil
Kuleta Magdalena
Bonar KamilKuleta MagdalenaSEMPRE - Kraków3 (+1)134
5.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław5 55
6.Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION - Góra Kalwaria2 26
7.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków0 07
8.Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
Bartyzel JakubKuroczko Aleksandra1 18
9.Grzegorczyk Dariusz
Drabik Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Grzegorczyk Dariusz
Drabik Wiktoria
Grzegorczyk DariuszDrabik WiktoriaZAMEK - Lublin0 09
10.Mitał Miłosz
Paściak Kinga
Mitał Miłosz
Paściak Kinga
Mitał MiłoszPaściak Kinga2 210

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałek Albert
Strzelec Martyna
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Strzelec Martyna
Gałek AlbertStrzelec MartynaSEMPRE - Kraków4 (+1)141
2.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław1 (+1)112
3.Nenutil Maciej
Buś Dominika
Nenutil Maciej
Buś Dominika
Nenutil MaciejBuś Dominika2 (+1)123
4.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin4 (+1)144
5.Kawecki Mariusz
Fatyga Justyna
BAWINEK - Kraków
Kawecki Mariusz
Fatyga Justyna
Kawecki MariuszFatyga JustynaBAWINEK - Kraków7 75
6.Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE - Kraków0 06
7.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów2 27
8.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski0 08
9.Wójcik Michał
Borkowska Gabriela
Wójcik Michał
Borkowska Gabriela
Wójcik MichałBorkowska Gabriela4 49
10.Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
TAKT - Jarosław
Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT - Jarosław0 010

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice7 (+1)171
2.Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna Oliwia6 (+1)162
3.Sygitowicz Mikołaj
Sygitowicz Oliwia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sygitowicz Mikołaj
Sygitowicz Oliwia
Sygitowicz MikołajSygitowicz OliwiaCANTINERO - Tomaszów Maz.6 (+1)163
4.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin C (+1)1C4
5.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków7 75
6.Nenutil Maciej
Buś Dominika
Nenutil Maciej
Buś Dominika
Nenutil MaciejBuś Dominika0 06
7.Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
TAKT - Jarosław
Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT - Jarosław2 27
8.Wójcik Michał
Borkowska Gabriela
Wójcik Michał
Borkowska Gabriela
Wójcik MichałBorkowska Gabriela4 48

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+1)161
2.Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO Krosno3 (+1)132
3.Szczypczyk Adam
Jaworek Gabriela
ArtDance - Kraków
Szczypczyk Adam
Jaworek Gabriela
Szczypczyk AdamJaworek GabrielaArtDance - Kraków7 (+1)173
4.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)124
5.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków2 25
6.Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna Oliwia0 06
7.Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
Kaczmarski KamilGronczewska Mira0 07
8.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom0 08
9.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec0 09
10.Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki AdamPałys MartynaTAKT - Jarosław1 110

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Matuszek Grzegorz
Wysocka Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Matuszek Grzegorz
Wysocka Aleksandra
Matuszek GrzegorzWysocka AleksandraAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Szczypczyk Adam
Jaworek Gabriela
ArtDance - Kraków
Szczypczyk Adam
Jaworek Gabriela
Szczypczyk AdamJaworek GabrielaArtDance - Kraków8 (+1)182
3.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów1 (+1)113
4.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola B (+1)1B4
5.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin3 (+1)135
6.Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK - Rzeszów9 (+1)196
7.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin9 97
8.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec9 98
9.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom0 09
10.Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki AdamPałys MartynaTAKT - Jarosław0 010
11.Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
Kaczmarski KamilGronczewska Mira0 011
12.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski0 012

 

BLOK 3, rejestracja 14:15 - 15:00, próba parkietu 14:15 - 15:00, start: 15:15

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
Drzewiecki StanisławGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+2)221
2.Madej Mikołaj
Grudnik Izabela
GALA - Mielec
Madej Mikołaj
Grudnik Izabela
Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA - Mielec10 (+2)2101
3.Rokita Franciszek
Mieszkowicz Anna
GALA - Mielec
Rokita Franciszek
Mieszkowicz Anna
Rokita FranciszekMieszkowicz AnnaGALA - Mielec6 (+2)261
4.Sworeń Konrad
Sułkowska Zofia
Sworeń Konrad
Sułkowska Zofia
Sworeń KonradSułkowska Zofia3 (+2)231
5.Bugno Adam
Lisowiec Julia
PODKARPACIE - Jasło
Bugno Adam
Lisowiec Julia
Bugno AdamLisowiec JuliaPODKARPACIE - Jasło10 (+2)2102
6.Gruca Piotr
Pęczak Izabela
Gruca Piotr
Pęczak Izabela
Gruca PiotrPęczak Izabela6 (+2)262
7.Książek Damian
Schab Marta
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Schab Marta
Książek DamianSchab MartaEMOTION - Góra Kalwaria F (+2)2F2
8.Siudak Piotr
Magda Kamila
Siudak Piotr
Magda Kamila
Siudak PiotrMagda Kamila8 (+2)282
9.Bernaciak Bartosz
Płaza Katarzyna
Bernaciak Bartosz
Płaza Katarzyna
Bernaciak BartoszPłaza Katarzyna2 (+1)123
10.Harla Jakub
Jakubowska Julia
GALA - Mielec
Harla Jakub
Jakubowska Julia
Harla JakubJakubowska JuliaGALA - Mielec3 (+1)133
11.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+1)133
12.Kozioł Wiktor
Kozioł Irmina
ELIDA - Mielec
Kozioł Wiktor
Kozioł Irmina
Kozioł WiktorKozioł IrminaELIDA - Mielec1 (+1)113
13.Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z - Przemyśl2 (+1)123
14.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)113
15.Rękas Michał
Sulewska Iwona
Rękas Michał
Sulewska Iwona
Rękas MichałSulewska Iwona3 (+1)133
16.Skowron Kacper
Mierzwa Emilia
Skowron Kacper
Mierzwa Emilia
Skowron KacperMierzwa Emilia1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA3 (+1)131
2.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa3 (+1)132
3.Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów E (+1)1E3
4.Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL - Rzeszów4 (+1)144
5.Ziomek Adrian
Pszeniczny Emilia
GALA - Mielec
Ziomek Adrian
Pszeniczny Emilia
Ziomek AdrianPszeniczny EmiliaGALA - Mielec0 05
6.Zajkowski Maciej
Otocka Michalina
FAST-STEP Warszawa
Zajkowski Maciej
Otocka Michalina
Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP Warszawa1 16
7.Doliński Bartosz
Witkowska Natalia
TAKT - Chełm
Doliński Bartosz
Witkowska Natalia
Doliński BartoszWitkowska NataliaTAKT - Chełm0 07
8.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin0 08

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec E (+1)1E1
2.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin3 (+1)132
3.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola2 (+1)123
4.Kozieja Wojciech
Szewc Emilia
Kozieja Wojciech
Szewc Emilia
Kozieja WojciechSzewc Emilia2 (+1)124
5.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin1 (+1)115
6.Palczewski Tymoteusz
Pelc Nikola
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Pelc Nikola
Palczewski TymoteuszPelc NikolaGASIEK - Rzeszów1 (+1)116
7.Cieślak Bartosz
Płaneta Aleksandra
Cieślak Bartosz
Płaneta Aleksandra
Cieślak BartoszPłaneta Aleksandra0 07
8.Łabuś Wojciech
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Łabuś Wojciech
Dolińska Martyna
Łabuś WojciechDolińska MartynaTAKT - Chełm0 08
9.Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów0 09
10.Krasoń Karol
Wiater Izabela
ZŁOTA PARA - Dębica
Krasoń Karol
Wiater Izabela
Krasoń KarolWiater IzabelaZŁOTA PARA - Dębica1 19
11.Partyka Piotr
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Mardosiewicz Emilia
Partyka PiotrMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 011
12.Kukulski Maciej
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Kukulski Maciej
Jajkiewicz Kamila
Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec0 012
13.Trzpis Maciej
Majewska Katarzyna
GALA - Mielec
Trzpis Maciej
Majewska Katarzyna
Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA - Mielec0 012

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
GALA - Mielec
Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA - Mielec D (+1)1D1
2.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin D (+1)1D2
3.Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Żochowska Maja
Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)113
4.Wołczański Michał
Lasek Aleksandra
K-STUDIO Krosno
Wołczański Michał
Lasek Aleksandra
Wołczański MichałLasek AleksandraK-STUDIO Krosno5 54
5.Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
Sekuła KacperSitarz EmiliaAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów0 05
6.Skóra Dawid
Wachta Liwia
ELIDA - Mielec
Skóra Dawid
Wachta Liwia
Skóra DawidWachta LiwiaELIDA - Mielec0 06
7.Sycz Bartosz
Lewkowicz Aleksandra
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Sycz Bartosz
Lewkowicz Aleksandra
Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów4 47

 

BLOK 4, rejestracja 17:00 - 17:30, próba parkietu 17:00 - 17:30, start: 18:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bednarz Gabriel
Miś Oliwia
Bednarz Gabriel
Miś Oliwia
Bednarz GabrielMiś Oliwia8, 6 (+2)28, 61
2.Marnik Piotr
Tyksińska Iga
GALA - Mielec
Marnik Piotr
Tyksińska Iga
Marnik PiotrTyksińska IgaGALA - Mielec8 (+2)281
3.Maziarz Maciej
Małek Adrianna
GALA - Mielec
Maziarz Maciej
Małek Adrianna
Maziarz MaciejMałek AdriannaGALA - Mielec7 (+2)271
4.Mieszkowicz Mikołaj
Jeż Milena
GALA - Mielec
Mieszkowicz Mikołaj
Jeż Milena
Mieszkowicz MikołajJeż MilenaGALA - Mielec8 (+2)281
5.Wal Filip
Łuszcz Maja
GALA - Mielec
Wal Filip
Łuszcz Maja
Wal FilipŁuszcz MajaGALA - Mielec2 (+2)221
6.Wiercioch Jakub
Wiercioch Urszula
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Jakub
Wiercioch Urszula
Wiercioch JakubWiercioch UrszulaAKSEL - Rzeszów8, 8 (+2)28, 81
7.Żarów Karol
Trzpis Helena
GALA - Mielec
Żarów Karol
Trzpis Helena
Żarów KarolTrzpis HelenaGALA - Mielec2 (+2)221
8.Cisło Brajan
Buziak Daria
GALA - Mielec
Cisło Brajan
Buziak Daria
Cisło BrajanBuziak DariaGALA - Mielec1 (+1)112
9.Jachyra Filip
Bździkot Maja
GALA - Mielec
Jachyra Filip
Bździkot Maja
Jachyra FilipBździkot MajaGALA - Mielec1 (+1)112
10.Tomczyk Mateusz
Walska Julia
Tomczyk Mateusz
Walska Julia
Tomczyk MateuszWalska Julia1, 1 (+1)11, 12

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów3 (+1)131
2.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin6 (+1)162
3.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin7 (+1)173
4.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów3 34
5.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria3 35
6.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl0 06
7.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
GALA - Mielec
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaGALA - Mielec0 07

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów C (+1)1C1
2.Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
PASJA - Lublin
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA - Lublin C (+1)1C2
3.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin4 (+1)143
4.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin4 (+1)144
5.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
GALA - Mielec
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaGALA - Mielec3 35
6.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria1 16
7.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl2 27
8.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów0 08
9.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów3 39
10.Socha Adam
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno1 110