OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ

2018-03-25 Czeladź,


Plik z wynikami

UWAGA

Przypominamy że z soboty na niedzielę zmieniamy czas z zimowego na letni!
Śpimy godzinę krócej.

Z uwagi na zgłoszenie bardzo dużej ilości par aby usprawnić przebieg turnieju następujące kategorie zostały przeniesione do bloków:
° Kategoria 14-15 E+F została przeniesiona z bloku II na blok I.
° Kategoria 16+ E+F ST i LA została przeniesiona z bloku III na blok II.

Próby parkietu przed II, III i IV blokiem będą trwały 20min.

Z uwagi na dużą ilość zgłoszonych par prosimy o zapoznanie się ze zmianami programu. Program Turnieju będzie wyświetlany na bieżąco na HALI.
NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ (jeżeli zmieni to rundę)

Serdecznie Zapraszamy :)

BLOK 1, rejestracja 8:00-9:00, próba parkietu 8:30-9:15, start: 9:30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Mykanów
Brol Jakub
Kołomycew Daria
Brol JakubKołomycew DariaZORBA - Mykanów1, 1 (+1)11, 11
2.Grabara Artur
Starzyńska Kamila
PERFECT - Będzin
Grabara Artur
Starzyńska Kamila
Grabara ArturStarzyńska KamilaPERFECT - Będzin2, 2 (+1)12, 21
3.Grobelak Bartosz
Księżnik Kinga
ZORBA - Częstochowa
Grobelak Bartosz
Księżnik Kinga
Grobelak BartoszKsiężnik KingaZORBA - Częstochowa2, 2 (+1)12, 21
4.Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA - Nowy Targ2, 2 (+1)12, 21
5.Konewski Adam
Patoła Magdalena
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Konewski Adam
Patoła Magdalena
Konewski AdamPatoła MagdalenaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie5, 5 (+1)15, 51
6.Setlak Łukasz
Kościelniak Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Setlak Łukasz
Kościelniak Natalia
Setlak ŁukaszKościelniak NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza3, 3 (+1)13, 31
7.Skuza Filip
Góra Magdalena
BALLARE - Częstochowa
Skuza Filip
Góra Magdalena
Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE - Częstochowa1, 1 (+1)11, 11
8.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno1, 1 (+1)11, 11
9.Ściborski Jakub
Grzybek Leonie
KTT REWIA - Racibórz
Ściborski Jakub
Grzybek Leonie
Ściborski JakubGrzybek LeonieKTT REWIA - Racibórz3, 1 (+1)13, 11
10.Antolak Oliwier
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Antolak Oliwier
Stojak Maja
Antolak OliwierStojak MajaIMPULS - Chorzów0, 0 0, 02
11.Jarząb Filip
Koszarska Marika
BRAWO - WARSZAWA
Jarząb Filip
Koszarska Marika
Jarząb FilipKoszarska MarikaBRAWO - WARSZAWA0, 0 0, 02
12.Kurtycz Robert
Bachur Aleksandra
SZOK - Gliwice
Kurtycz Robert
Bachur Aleksandra
Kurtycz RobertBachur AleksandraSZOK - Gliwice0, 0 0, 02
13.Sadlik Karol
Peplińska Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Sadlik Karol
Peplińska Zuzanna
Sadlik KarolPeplińska ZuzannaIMPULS - Chorzów0, 0 0, 02
14.Szweda Maja
Morciniec Dorian
DANCELOOK - Gliwice
Szweda Maja
Morciniec Dorian
Szweda MajaMorciniec DorianDANCELOOK - Gliwice1, 1 1, 12
15.Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
JEDYNKA - Łódź
Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA - Łódź0 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)111
2.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków F (+1)1F1
3.Szołtysik Piotr
Musiał Anna
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Musiał Anna
Szołtysik PiotrMusiał AnnaIMPULS - Chorzów F (+1)1F1
4.Moryń Miłosz
Sychowicz Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Sychowicz Nadia
Moryń MiłoszSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa F (+1)1F2
5.Rogala Tomasz
Saj Liliana
MAESTRO - Opole
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO - Opole3 (+1)132
6.Ternka Patryk
Siwoń Natalia
KTT REWIA - Racibórz
Ternka Patryk
Siwoń Natalia
Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA - Racibórz4 (+1)142
7.Gałwa Jakub
Konieczek Maja
ZORBA - Mykanów
Gałwa Jakub
Konieczek Maja
Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA - Mykanów1 13
8.Kacuga Oskar
Rzepa Julia
PERFECT - Będzin
Kacuga Oskar
Rzepa Julia
Kacuga OskarRzepa JuliaPERFECT - Będzin4 43
9.Sadowski Jan
Borek Eliza
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Jan
Borek Eliza
Sadowski JanBorek ElizaEVOLUTION - Kraków2 23
10.Stołtny Wojciech
Grądek Dominika
SZOK - Gliwice
Stołtny Wojciech
Grądek Dominika
Stołtny WojciechGrądek DominikaSZOK - Gliwice1 13
11.Tarasin Juliusz
Wilkosz Julia
PERFECT - Będzin
Tarasin Juliusz
Wilkosz Julia
Tarasin JuliuszWilkosz JuliaPERFECT - Będzin0 03
12.Tomaszny Michał
Murawska Marta
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tomaszny Michał
Murawska Marta
Tomaszny MichałMurawska MartaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 23

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubik Nataniel
Janik Julia
PERFECT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT - Będzin4 (+1)141
2.Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
RYTM - Żory
Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM - Żory2 (+1)122
3.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 13
4.Skowronek Krzysztof
Misz Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skowronek Krzysztof
Misz Oliwia
Skowronek KrzysztofMisz OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 04
5.Tabor Natan
Surleta Michalina
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra2 (-1)-12

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adrianowicz Adrian
Gawrońska Anna
A+S - Częstochowa
Adrianowicz Adrian
Gawrońska Anna
Adrianowicz AdrianGawrońska AnnaA+S - Częstochowa3, 3 (+1)13, 31
2.Francik Adrian
Zielińska Zofia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Francik Adrian
Zielińska Zofia
Francik AdrianZielińska ZofiaST CIEPŁY - Jaworzno1, 1 (+1)11, 11
3.Glenc Rafał
Fibic Emilia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Glenc Rafał
Fibic Emilia
Glenc RafałFibic EmiliaLORDANCE - Wodzisław Śl.5, 5 (+1)15, 51
4.Lupa Michał
Marciniak Milena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Michał
Marciniak Milena
Lupa MichałMarciniak MilenaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1, 1 (+1)11, 11
5.Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1, 1 (+1)11, 11
6.Solny Grzegorz
Brauner Lilly
IMPULS - Chorzów
Solny Grzegorz
Brauner Lilly
Solny GrzegorzBrauner LillyIMPULS - Chorzów1, 1 (+1)11, 11
7.Szpara Filip
Pazio Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szpara Filip
Pazio Oliwia
Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała4, 4 (+1)14, 41
8.Ławniczek Piotr
Marek Anna
BRAWO - WARSZAWA
Ławniczek Piotr
Marek Anna
Ławniczek PiotrMarek AnnaBRAWO - WARSZAWA2, 2 (+1)12, 21
9.Jaromin Dorian
Wichłacz Sandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Jaromin Dorian
Wichłacz Sandra
Jaromin DorianWichłacz SandraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0, 0 0, 02
10.Kościelniak Wojciech
Ruiz Vidales Klara
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kościelniak Wojciech
Ruiz Vidales Klara
Kościelniak WojciechRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0, 0 0, 02
11.Kwarta Kacper
Kopiec Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Kopiec Oliwia
Kwarta KacperKopiec OliwiaETIUDA - Radomsko3, 3 3, 32
12.Rowiński Rafał
Przewoźny Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Rowiński Rafał
Przewoźny Natalia
Rowiński RafałPrzewoźny NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0, 0 0, 02
13.Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
RYTM - Żory
Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM - Żory5, 5 5, 52
14.Twardawa Olivier
Łysio Zuzanna
SZOK - Gliwice
Twardawa Olivier
Łysio Zuzanna
Twardawa OlivierŁysio ZuzannaSZOK - Gliwice1, 1 1, 12
15.Łągiewka Szymon
Sikora Liwia
STYL - Kłomnice
Łągiewka Szymon
Sikora Liwia
Łągiewka SzymonSikora LiwiaSTYL - Kłomnice0, 0 0, 02

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
RYTM - Żory
Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM - Żory F (+1)1F1
2.Góźdź Dawid
Wiącek Maria
KICK - Kielce
Góźdź Dawid
Wiącek Maria
Góźdź DawidWiącek MariaKICK - Kielce3 (+1)131
3.Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
CUBANA - Nowy Targ
Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA - Nowy Targ5 (+1)151
4.Szaleniec Jakub
Margiel Kamila
PERFECT - Będzin
Szaleniec Jakub
Margiel Kamila
Szaleniec JakubMargiel KamilaPERFECT - Będzin3 (+1)132
5.Trześniowski Dawid
Ulbrich Klaudia
DANCELOOK - Gliwice
Trześniowski Dawid
Ulbrich Klaudia
Trześniowski DawidUlbrich KlaudiaDANCELOOK - Gliwice1 (+1)112
6.Kępiński Kacper
Rudek Aneta
PERFECT - Będzin
Kępiński Kacper
Rudek Aneta
Kępiński KacperRudek AnetaPERFECT - Będzin-1 -13
7.Misiaszek Szymon
Celej Amelia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Misiaszek Szymon
Celej Amelia
Misiaszek SzymonCelej AmeliaST CIEPŁY - Jaworzno0 03
8.Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
Rączkowski MiłoszJontza AnnaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie0 03
9.Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Mykanów
Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA - Mykanów2 23
10.Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
PERFECT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
Szczepaniak PiotrLedwoń KingaPERFECT - Będzin0 03

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa E (+1)1E1
2.Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)132
3.Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO - Rybnik1 (+1)113
4.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+1)134
5.Ryszka Seweryn
Makuch Joanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryszka Seweryn
Makuch Joanna
Ryszka SewerynMakuch JoannaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)115
6.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 16
7.Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
RYTM - Żory
Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM - Żory1 17
8.Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków0 08
9.Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM - Zabrze0 09
10.Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA - Tarnów1 110
11.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 010

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boś Jan
Czarnocka Alicja
ELITE DANCE - Warszawa
Boś Jan
Czarnocka Alicja
Boś JanCzarnocka AlicjaELITE DANCE - Warszawa1 (+1)111
2.Nowak Szymon
Zawistowska Natalia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Zawistowska Natalia
Nowak SzymonZawistowska NataliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 (+1)142
3.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
ZAMEK - Szydłowiec
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK - Szydłowiec3 (+1)133
4.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków6 (+1)164
5.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów3 (+1)135
6.Suszek Witold
Suszek Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Suszek Witold
Suszek Natalia
Suszek WitoldSuszek NataliaKIEPURA - Sosnowiec2 (+1)126
7.Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY - Jaworzno4 47
8.Kruk Dawid
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Kruk Dawid
Naramska Maria
Kruk DawidNaramska MariaFORUM - Zabrze0 08
9.Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
Lozinszek ArturSzewczyk JuliaWIR - Mysłowice0 09
10.Zglinicki Dawid
Furman Daria
FORUM - Zabrze
Zglinicki Dawid
Furman Daria
Zglinicki DawidFurman DariaFORUM - Zabrze0 09
11.Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów0 011
12.Skutnik Igor
Radziewska Hanna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Radziewska Hanna
Skutnik IgorRadziewska HannaFORUM - Zabrze0 012
13.Depta Artur
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Depta Artur
Błaszczyk Sandra
Depta ArturBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze0 013
14.Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
FORUM - Zabrze
Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
Ochnik BartoszKrzywda WeronikaFORUM - Zabrze1 114
15.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 015
16.Czerny Szymon
Organiściak Karolina
ZORBA - Mykanów
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA - Mykanów1 116

 

BLOK 2, rejestracja 10:15-11:15, start: 12:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawęda Wiktor
Wójcik Oliwia
EVOLUTION - Kraków
Gawęda Wiktor
Wójcik Oliwia
Gawęda WiktorWójcik OliwiaEVOLUTION - Kraków3 (+1)131
2.Grzonka Adam
Maciuga Marlena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Maciuga Marlena
Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE - Wodzisław Śl.1, 1 (+1)11, 11
3.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5, 5 (+1)15, 51
4.Różalski Miłosz
Kuś Emilia
PERFECT - Będzin
Różalski Miłosz
Kuś Emilia
Różalski MiłoszKuś EmiliaPERFECT - Będzin4, 4 (+1)14, 41
5.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
PERFECT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaPERFECT - Będzin5, 5 (+1)15, 51
6.Suchan Maksymilian
Serafin Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Suchan Maksymilian
Serafin Zuzanna
Suchan MaksymilianSerafin ZuzannaEVOLUTION - Kraków1 (+1)111
7.Drechny-Mucha Maksymilian
Kurpiel Amelia
EVOLUTION - Kraków
Drechny-Mucha Maksymilian
Kurpiel Amelia
Drechny-Mucha MaksymilianKurpiel AmeliaEVOLUTION - Kraków0 02
8.Fliga Miłosz
Kordyś Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Fliga Miłosz
Kordyś Julia
Fliga MiłoszKordyś JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0, 0 0, 02
9.Kieras Kamil
Baran Anna
A+S - Częstochowa
Kieras Kamil
Baran Anna
Kieras KamilBaran AnnaA+S - Częstochowa0, 0 0, 02
10.Kuroń Miłosz
Rybiałek Nadia
A+S - Częstochowa
Kuroń Miłosz
Rybiałek Nadia
Kuroń MiłoszRybiałek NadiaA+S - Częstochowa0, 0 0, 02
11.Milczarek Nikola
Ścisłowski Dawid
A+S - Częstochowa
Milczarek Nikola
Ścisłowski Dawid
Milczarek NikolaŚcisłowski DawidA+S - Częstochowa0, 0 0, 02

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa4 (+1)141
2.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)132
3.Wołczański Michał
Lasek Aleksandra
K-STUDIO Krosno
Wołczański Michał
Lasek Aleksandra
Wołczański MichałLasek AleksandraK-STUDIO Krosno4 (+1)143
4.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała2 24
5.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 25
6.Rachoń Stanisław
Hennessy Emilia
EVOLUTION - Kraków
Rachoń Stanisław
Hennessy Emilia
Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION - Kraków0 06
7.Cyran Juliusz Karol
Magnowska Justyna
RONDO - Rybnik
Cyran Juliusz Karol
Magnowska Justyna
Cyran Juliusz KarolMagnowska JustynaRONDO - Rybnik1 1

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)151
2.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław2 (+1)122
3.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 (+1)123
4.Janus Jakub
Pielka Weronika
PERFECT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus JakubPielka WeronikaPERFECT - Będzin4 44
5.Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA - Wrocław4 45
6.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków1 16
7.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków0 07

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków1 (+1)111
2.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 (+1)122
3.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory1 (+1)113
4.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)154
5.Czech Patryk
Włodarczyk Weronika
IGLICA - Wrocław
Czech Patryk
Włodarczyk Weronika
Czech PatrykWłodarczyk WeronikaIGLICA - Wrocław1 15
6.Pielka Krzysztof
Rytwińska Aleksandra
PERFECT - Będzin
Pielka Krzysztof
Rytwińska Aleksandra
Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT - Będzin0 06
7.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław0 07
8.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków2 28

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
SUKCES - Częstochowa
Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES - Częstochowa F (+1)1F1
2.Adamus Grzegorz
Wiącek Aleksandra
KICK - Kielce
Adamus Grzegorz
Wiącek Aleksandra
Adamus GrzegorzWiącek AleksandraKICK - Kielce3 (+1)132
3.Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
KTT REWIA - Racibórz
Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
Bawoł PatrykŚciborska WiktoriaKTT REWIA - Racibórz2 (+1)122
4.Nagel Adam
Pitry Michalina
KTT REWIA - Racibórz
Nagel Adam
Pitry Michalina
Nagel AdamPitry MichalinaKTT REWIA - Racibórz0 03
5.Powroźnik Kacper
Pason Anna
KTT REWIA - Racibórz
Powroźnik Kacper
Pason Anna
Powroźnik KacperPason AnnaKTT REWIA - Racibórz0 03

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 26

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca Kraków D (+1)1D1
2.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 (+1)132
3.Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA - Pabianice6 (+1)163
4.Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
Kamień MateuszWoźniak PatrycjaWIR - Mysłowice1 (+1)114
5.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź3 (+1)135
6.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze1 (+1)116
7.Gość Fabian
Wróbel Sandra
FORUM - Zabrze
Gość Fabian
Wróbel Sandra
Gość FabianWróbel SandraFORUM - Zabrze3 (+1)137
8.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków4 (+1)147
9.Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Strózik ArturOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca Kraków3 (+1)137
10.Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 210
11.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice3 311
12.Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 411
13.Skoczek Mateusz
Idzik Beata
SKT AGH - Kraków
Skoczek Mateusz
Idzik Beata
Skoczek MateuszIdzik BeataSKT AGH - Kraków1 113
14.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno6 614
15.Bulenda Rafał
Chluba Nicole
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Chluba Nicole
Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE - Wodzisław Śl.0 015
16.Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2 215
17.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków3 317
18.Kowalczyk Rafał
Rajda Wiktoria
FORUM - Zabrze
Kowalczyk Rafał
Rajda Wiktoria
Kowalczyk RafałRajda WiktoriaFORUM - Zabrze1 117
19.Kurzelowski Paweł
Szpor Maria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kurzelowski Paweł
Szpor Maria
Kurzelowski PawełSzpor MariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2 219
20.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze2 219
21.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa1 119
22.Kasprzyk Kamil
Rożniatowska Karolina
SEMPRE - Kraków
Kasprzyk Kamil
Rożniatowska Karolina
Kasprzyk KamilRożniatowska KarolinaSEMPRE - Kraków0 022
23.Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM - Zabrze3 323
24.Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM - Zabrze0 023
25.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków0 023
26.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno3 323

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 27

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze4 (+1)141
2.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków4 (+1)142
3.Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA - Pabianice5 (+1)153
4.Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
Kamień MateuszWoźniak PatrycjaWIR - Mysłowice4 (+1)144
5.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
ArtDance - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance - Kraków4 (+1)145
6.Lasocki Sebastian
Gawlik Julia
RONDO - Rybnik
Lasocki Sebastian
Gawlik Julia
Lasocki SebastianGawlik JuliaRONDO - Rybnik2 (+1)126
7.Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca Kraków5 (+1)157
8.Szyrszeń Dominik
Urbańska Natalia
SOKÓŁ - Myślenice
Szyrszeń Dominik
Urbańska Natalia
Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ - Myślenice D (+1)1D7
9.Bonar Kamil
Kuleta Magdalena
SEMPRE - Kraków
Bonar Kamil
Kuleta Magdalena
Bonar KamilKuleta MagdalenaSEMPRE - Kraków2 29
10.Gość Fabian
Wróbel Sandra
FORUM - Zabrze
Gość Fabian
Wróbel Sandra
Gość FabianWróbel SandraFORUM - Zabrze2 29
11.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice4 411
12.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze2 211
13.Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 113
14.Kowalczyk Rafał
Rajda Wiktoria
FORUM - Zabrze
Kowalczyk Rafał
Rajda Wiktoria
Kowalczyk RafałRajda WiktoriaFORUM - Zabrze1 113
15.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź1 113
16.Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM - Zabrze3 316
17.Kasprzyk Kamil
Rożniatowska Karolina
SEMPRE - Kraków
Kasprzyk Kamil
Rożniatowska Karolina
Kasprzyk KamilRożniatowska KarolinaSEMPRE - Kraków1 116
18.Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 316
19.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa2 216
20.Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM - Zabrze0 020
21.Merchel Julian
Merchel Anna
3ARTE - Gliwice
Merchel Julian
Merchel Anna
Merchel JulianMerchel Anna3ARTE - Gliwice1 120
22.Skoczek Mateusz
Idzik Beata
SKT AGH - Kraków
Skoczek Mateusz
Idzik Beata
Skoczek MateuszIdzik BeataSKT AGH - Kraków2 220
23.Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Strózik ArturOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca Kraków0 020
24.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze2 224
25.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków0 025
26.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno2 226
27.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków0 027

 

BLOK 3, rejestracja 13:00-14:00, start: 15:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź C (+1)1C1
2.Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
RAGTIME - Kęty
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME - Kęty5 (+1)152
3.Pietras Kornel
Motyka Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Pietras Kornel
Motyka Zuzanna
Pietras KornelMotyka ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)153
4.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)164
5.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+1)165
6.Szozda Michał
Goranczewska Julia
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole4 46
7.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice2 27
8.Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 58
9.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
MAESTRO - Opole
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO - Opole0 08
10.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 010
11.Wijas Jakub
Nowak Zuzanna
KICK - Kielce
Wijas Jakub
Nowak Zuzanna
Wijas JakubNowak ZuzannaKICK - Kielce1 111
12.Kaczyński Bartosz
Winiarska Gabriela
STYL - Kraków
Kaczyński Bartosz
Winiarska Gabriela
Kaczyński BartoszWiniarska GabrielaSTYL - Kraków0 012
13.Andruszko Marek
Kowalska Karolina
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Kowalska Karolina
Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION - Kraków0 013

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
RAGTIME - Kęty
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME - Kęty7 (+1)171
2.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała C (+1)1C2
3.Szozda Michał
Goranczewska Julia
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole7 (+1)173
4.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
MAESTRO - Opole
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO - Opole4 (+1)144
5.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź7 (+1)175
6.Pietras Kornel
Motyka Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Pietras Kornel
Motyka Zuzanna
Pietras KornelMotyka ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 06
7.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice1 17
8.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 08
9.Andruszko Marek
Kowalska Karolina
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Kowalska Karolina
Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION - Kraków1 19
10.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 410
11.Wijas Jakub
Nowak Zuzanna
KICK - Kielce
Wijas Jakub
Nowak Zuzanna
Wijas JakubNowak ZuzannaKICK - Kielce0 011

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kleczko Jakub
Bała Weronika
SUKCES - Jaworzno
Kleczko Jakub
Bała Weronika
Kleczko JakubBała WeronikaSUKCES - Jaworzno6 (+1)161
2.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko5 (+1)152
3.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)113
4.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków2 (+1)124
5.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno2 25
6.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 06
7.Ciesielski Jakub
Kubica Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Kubica Katarzyna
Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 07
8.Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
DANCELOOK - Gliwice
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraDANCELOOK - Gliwice0 08
9.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 19

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko8 (+1)181
2.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)112
3.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław1 (+1)113
4.Kuś Dawid
Terlikowska Maja
PERFECT - Będzin
Kuś Dawid
Terlikowska Maja
Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT - Będzin3 (+1)134
5.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków0 05
6.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno0 06
7.Ciesielski Jakub
Kubica Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Kubica Katarzyna
Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 07
8.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 18
9.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 09

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lizura Jakub
Klekot Karolina
SUKCES - Częstochowa
Lizura Jakub
Klekot Karolina
Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES - Częstochowa4 (+1)141
2.Weronowski Miłosz Jakub
Żłobecka Aleksandra
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Weronowski Miłosz Jakub
Żłobecka Aleksandra
Weronowski Miłosz JakubŻłobecka AleksandraRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.6 (+1)162
3.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko7 (+1)173
4.Rak Konrad
Chwierut Amelia
RAGTIME - Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME - Kęty2 (+1)124
5.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko4 (+1)145
6.Szynal Daniel
Wysocka Julia
PERFECT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT - Będzin2 (+1)126
7.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)167
8.Oślizło Filip
Kukulska Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Oślizło Filip
Kukulska Natalia
Oślizło FilipKukulska NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 38
9.Szymański Karol
Mazurek Martyna
ZORBA - Mykanów
Szymański Karol
Mazurek Martyna
Szymański KarolMazurek MartynaZORBA - Mykanów7 79
10.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz3 310
11.Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 110
12.Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM - Zabrze0 012
13.Gałek Albert
Strzelec Martyna
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Strzelec Martyna
Gałek AlbertStrzelec MartynaSEMPRE - Kraków3 313
14.Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle0 013
15.Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
ArtDance - Kraków
Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaArtDance - Kraków0 015
16.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice4 416
17.Szyrszeń Dominik
Urbańska Natalia
SOKÓŁ - Myślenice
Szyrszeń Dominik
Urbańska Natalia
Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ - Myślenice1 116
18.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze0 018
19.Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
BAWINEK - Kraków
Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK - Kraków6 619

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
ArtDance - Kraków
Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaArtDance - Kraków4 (+1)141
2.Szymański Karol
Mazurek Martyna
ZORBA - Mykanów
Szymański Karol
Mazurek Martyna
Szymański KarolMazurek MartynaZORBA - Mykanów C (+1)1C2
3.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice5 (+1)153
4.Rak Konrad
Chwierut Amelia
RAGTIME - Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME - Kęty1 (+1)114
5.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 (+1)115
6.Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle1 (+1)116
7.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków5 57
8.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice6 68
9.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 29
10.Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.0 010
11.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
MAESTRO - Opole
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO - Opole4 410
12.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków7 712
13.Drzazga Krzysztof
Smoleń Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Drzazga Krzysztof
Smoleń Katarzyna
Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaSEMPRE - Kraków0 013
14.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze0 014

 

BLOK 4, rejestracja 16:00-17:00, start: 18:00

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smaroń Konrad
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS - Chorzów3 (+1)131
2.Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA - Sosnowiec4 (+1)142
3.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)143
4.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice9 (+1)194
5.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 (+1)175
6.Łądka Wiktor
Kolińska Julia
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Kolińska Julia
Łądka WiktorKolińska JuliaRYTM - Żory6 (+1)166
7.Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA - Praszka
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA - Praszka5 (+1)157
8.Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
PERFECT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT - Będzin1 18
9.Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa0 09
10.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 010
11.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków1 110
12.Ryba Arkadiusz
Podlejska Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryba Arkadiusz
Podlejska Oliwia
Ryba ArkadiuszPodlejska OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 712
13.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice5 513
14.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 013
15.Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 115
16.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
MAESTRO - Opole
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO - Opole1 115
17.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków1 117
18.Bolek Marcel
Ryk Klaudia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bolek Marcel
Ryk Klaudia
Bolek MarcelRyk KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 218
19.Karwas Emil
Janik Klaudia
JEDYNKA - Łódź
Karwas Emil
Janik Klaudia
Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA - Łódź0 019

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Weronowski Miłosz Jakub
Żłobecka Aleksandra
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Weronowski Miłosz Jakub
Żłobecka Aleksandra
Weronowski Miłosz JakubŻłobecka AleksandraRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.7 (+1)171
2.Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle6 (+1)162
3.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola8 (+1)183
4.Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)164
5.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)135
6.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik3 (+1)136
7.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom5 (+1)157
8.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Kuźnia Tańca Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca Kraków6 (+1)167
9.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze1 19
10.Górski Piotr
Gatner Natalia
WIR - Mysłowice
Górski Piotr
Gatner Natalia
Górski PiotrGatner NataliaWIR - Mysłowice8 810
11.Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 111
12.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory1 112
13.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko0 013
14.Lesiak Grzegorz
Woźny Milena
ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
Lesiak Grzegorz
Woźny Milena
Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA7 713
15.Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
Sobania AndreasBartosiewicz KingaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole5 513
16.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 116
17.Krzemiński Michał
Staroń Weronika
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Staroń Weronika
Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE - Koluszki1 117
18.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków0 018
19.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz0 019
20.Karwas Emil
Janik Klaudia
JEDYNKA - Łódź
Karwas Emil
Janik Klaudia
Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA - Łódź0 020
21.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków0 021
22.Zieliński Dawid
Łokas Karolina
EVOLUTION - Kraków
Zieliński Dawid
Łokas Karolina
Zieliński DawidŁokas KarolinaEVOLUTION - Kraków1 121

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES - Częstochowa4 (+1)141
2.Jaruszewski Dawid
Kainka Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Kainka Wiktoria
Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)122
3.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 (+1)183
4.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)144
5.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)145
6.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice4 (+1)146
7.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 (+1)177
8.Olejnik Bartosz
Zaklińska Joanna
ISKRA - Praszka
Olejnik Bartosz
Zaklińska Joanna
Olejnik BartoszZaklińska JoannaISKRA - Praszka3 (+1)137
9.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze9 (+1)197
10.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory8 810
11.Nowak Marcel
Markiewicz Paulina
PASJA - Lublin
Nowak Marcel
Markiewicz Paulina
Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA - Lublin11 1111
12.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 012
13.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom0 013
14.Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
KIEPURA - Sosnowiec
Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaKIEPURA - Sosnowiec3 313
15.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom0 015
16.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
MIX - Rybnik
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX - Rybnik6 615
17.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola0 017
18.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec0 017
19.Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle0 017
20.Nowosiad Tomasz
Lorencik Katarzyna Maria
BAWINEK - Kraków
Nowosiad Tomasz
Lorencik Katarzyna Maria
Nowosiad TomaszLorencik Katarzyna MariaBAWINEK - Kraków2 220
21.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze0 021

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.12 (+1)1121
2.Szuba Michał
Gmochowska Justyna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Gmochowska Justyna
Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 (+1)142
3.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)163
4.Skórski Marcel
Rut Amelia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skórski Marcel
Rut Amelia
Skórski MarcelRut AmeliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.12 (+1)1124
5.Jadczak Jakub
Biskup Roksana
ZORBA - Mykanów
Jadczak Jakub
Biskup Roksana
Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA - Mykanów8 (+1)185
6.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa5 (+1)156
7.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)117
8.Szczur Bartłomiej
Nowak Magdalena
FORUM - Zabrze
Szczur Bartłomiej
Nowak Magdalena
Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM - Zabrze1 (+1)118
9.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 79
10.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom0 010
11.Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów3 311
12.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory11 1112
13.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze-1 -113
14.Kot Szymon
Kudzielko Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Kot Szymon
Kudzielko Zuzanna
Kot SzymonKudzielko ZuzannaIMPULS - Chorzów0 014
15.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań0 015
16.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze0 016
17.Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO - Rybnik0 017
18.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice1 118
19.Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
STYL - Kraków
Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaSTYL - Kraków0 019
20.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola0 020

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik15 (+1)1151
2.Trytko Michał
Woźniak Ewelina
DANCELOOK - Gliwice
Trytko Michał
Woźniak Ewelina
Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK - Gliwice2 (+1)122
3.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 03
4.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik0 04

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzeziński Przemysław
Krzysztofczyk Karolina
RONDO - Rybnik
Brzeziński Przemysław
Krzysztofczyk Karolina
Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk KarolinaRONDO - Rybnik3 (+1)131
2.Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)112
3.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)133
4.Karczewicz Adrian
Rubik Iga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Rubik Iga
Karczewicz AdrianRubik IgaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)114
5.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław1 15
6.Trytko Michał
Woźniak Ewelina
DANCELOOK - Gliwice
Trytko Michał
Woźniak Ewelina
Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK - Gliwice0 06
7.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 17
8.Nawrat Artur
Więcław Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nawrat Artur
Więcław Monika
Nawrat ArturWięcław MonikaMASTER DANCE - Gliwice0 08
9.Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
IDEA - Kraków
Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA - Kraków0 09

50+ (Senior 3 + Senior 4) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
Kulig AntoniSułkowska DanutaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole3 (+1)131
2.Glanert Ludwik
Glanert Karolina
GOLD DANCE UTW Żory
Glanert Ludwik
Glanert Karolina
Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Żory1 (+1)112
3.Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
GOLD DANCE UTW Żory
Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Żory2 24
4.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA - Poznań

50+ (Senior 3 + Senior 4) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
Kulig AntoniSułkowska DanutaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole2 (+1)121
2.Glanert Ludwik
Glanert Karolina
GOLD DANCE UTW Żory
Glanert Ludwik
Glanert Karolina
Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Żory1 (+1)112
3.Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
GOLD DANCE UTW Żory
Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Żory1 13