"BAL 2018" Grand Prix Seniorów

2018-09-22 Gliwice, SZOK - Gliwice


UWAGA

CIEPŁE POSIŁKI W DNIU TURNIEJU!!!
--
Z przyczyn niezależnych od nas niestety w tym roku podczas turnieju w bufecie nie będzie ciepłych posiłków.
Staraliśmy się znalezc jak najlepsze możliwe rozwiązanie zatem:
1. bufet będzie działał z możliwościa zakupu posiłków na zimno.
2. Arc-music zapewni stoisko z przepyszną kawą, herbatą.
3.By zapewnić Państwu obiad ustaliliśmy z lokalnym sprawdzonym barem dowóz jedzenia.

Jedzenie będzie wydawane między 16:00 a 17:00. Do wyboru są 3 dania:
1. Pierogi ruskie
2. De volaille z ziemniakami
3. Kotlet Rzymski (bez mięsa) z ryżem

Cena obiadu to ok. 15zł.

Zapisy proszę zgłaszać najpóźniej do PIĄTKU 21.09.2018r. do godziny 16:30, SMSem pod nr 693 467 136 z wybranym numerem dania i ilością sztuk.
BĘDZIEMY W STANIE ZAPEWNIĆ POSIŁKI TYLKO OSOBOM, KTÓRE ZGŁOSZĄ SIĘ W TERMINIE.

Płatność za obiad, będzie bezpośrednio u Pana, który posiłki przywiezie. Prosimy o przemyślane zamówienia.



UWAGA!!!
After party odbędzie się jako wspólna kolacja.
Do 20/09/2018 należy wybrać sobie opcje z menu, wykonać przelew i wysłać wiadomość SMS do Kierowniczki Artystycznej Moniki Zięby tel. 793535955.

Szczegóły i manu znajdują się w zakładce "INFORMACJE".

BLOK 1, rejestracja 08:30- 09:00, próba parkietu 08:30- 09:00, start: 09:30

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzybek Aleksander
Badurczyk Joanna
KTT REWIA - Racibórz
Grzybek Aleksander
Badurczyk Joanna
Grzybek AleksanderBadurczyk JoannaKTT REWIA - Racibórz
2.Kania Mateusz
Łupikasza Zofia
SZOK - Gliwice
Kania Mateusz
Łupikasza Zofia
Kania MateuszŁupikasza ZofiaSZOK - Gliwice
3.Kauffmann Jakub
Cichocka Emilia
SZOK - Gliwice
Kauffmann Jakub
Cichocka Emilia
Kauffmann JakubCichocka EmiliaSZOK - Gliwice
4.Kubiczek Karol
Kubiczek Natalia
KTT REWIA - Racibórz
Kubiczek Karol
Kubiczek Natalia
Kubiczek KarolKubiczek NataliaKTT REWIA - Racibórz
5.Marcinek Mateusz
Skrzyszowska Roksana
KTT REWIA - Racibórz
Marcinek Mateusz
Skrzyszowska Roksana
Marcinek MateuszSkrzyszowska RoksanaKTT REWIA - Racibórz
6.Rygasiewicz Pola
Szczepaniak Paweł
RONDO - Rybnik
Rygasiewicz Pola
Szczepaniak Paweł
Rygasiewicz PolaSzczepaniak PawełRONDO - Rybnik
7.Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
JEDYNKA - Łódź
Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA - Łódź
8.Wywiał Eryk
Ordon Oliwia
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Ordon Oliwia
Wywiał ErykOrdon OliwiaZORBA - Częstochowa

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Crepaldi Paolo
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Nocoń Maja
Crepaldi PaoloNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
ZORBA - Częstochowa
Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA - Częstochowa
3.Lewandowski Bartosz
Blady Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Lewandowski Bartosz
Blady Julia
Lewandowski BartoszBlady JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
4.Nabiałczyk Maciej
Kot Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Maciej
Kot Wiktoria
Nabiałczyk MaciejKot WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
5.Ściborski Jakub
Grzybek Leonie
KTT REWIA - Racibórz
Ściborski Jakub
Grzybek Leonie
Ściborski JakubGrzybek LeonieKTT REWIA - Racibórz

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Ternka Patryk
Siwoń Natalia
KTT REWIA - Racibórz
Ternka Patryk
Siwoń Natalia
Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA - Racibórz

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Holewik Krzysztof
Sternik Oliwia
SZOK - Gliwice
Holewik Krzysztof
Sternik Oliwia
Holewik KrzysztofSternik OliwiaSZOK - Gliwice
2.Jaworski Jakub
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Jaworski Jakub
Skiba Julia
Jaworski JakubSkiba JuliaIMPULS - Chorzów
3.Kin Zofia
Pawelec Wiktor
RONDO - Rybnik
Kin Zofia
Pawelec Wiktor
Kin ZofiaPawelec WiktorRONDO - Rybnik
4.Solny Grzegorz
Brauner Lilly
IMPULS - Chorzów
Solny Grzegorz
Brauner Lilly
Solny GrzegorzBrauner LillyIMPULS - Chorzów

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
A+S - Częstochowa
Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S - Częstochowa
2.Kimla Maksym
Borecka Kornelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kimla Maksym
Borecka Kornelia
Kimla MaksymBorecka KorneliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
3.Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
4.Twardawa Olivier
Łysio Zuzanna
SZOK - Gliwice
Twardawa Olivier
Łysio Zuzanna
Twardawa OlivierŁysio ZuzannaSZOK - Gliwice
5.Łysak Paweł
Włoch Alicja
KICK - Kielce
Łysak Paweł
Włoch Alicja
Łysak PawełWłoch AlicjaKICK - Kielce

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyran Juliusz Karol
Sosna Amelia
RONDO - Rybnik
Cyran Juliusz Karol
Sosna Amelia
Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO - Rybnik
2.Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa
3.Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
RYTM - Żory
Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM - Żory
4.Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM - Zabrze

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 11:30- 12:30, próba parkietu 12:00- 12:45, start: 13:00

30+ (Senior 1) C ST Grand Prix Senior PREMIUM 5

GPS-C
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
FRASZKA - Kamienna Góra
Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
Andrzejewski WojciechHomoncik KarolinaFRASZKA - Kamienna Góra
2.Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
AKSEL - Rzeszów
Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL - Rzeszów
3.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
4.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaDIAMENT - Wrocław
5.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin

40+ (Senior 2) C ST Grand Prix Senior PREMIUM 5

GPS-C
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Czylok Mariusz
Czylok Alicja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
Czylok MariuszCzylok AlicjaNOWY STYL - Bielsko-Biała
2.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
3.Mituś Antoni
Mituś Olga
DIAMENT - Wrocław
Mituś Antoni
Mituś Olga
Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT - Wrocław
4.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA
5.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia

50+ (Senior 3 + Senior 4) C ST Grand Prix Senior PREMIUM 12

GPS-C
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów
2.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik
3.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra
4.Figarski Jerzy Tadeusz
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Figarski Jerzy Tadeusz
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
5.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków
6.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN - Toruń
7.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica
8.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól
9.Linek Krzysztof
Linek Małgorzata
MYKA - Zamość
Linek Krzysztof
Linek Małgorzata
Linek KrzysztofLinek MałgorzataMYKA - Zamość
10.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica
11.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków
12.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość

30+ (Senior 1) C LA Grand Prix Senior PREMIUM 4

GPS-C
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
2.Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
AKSEL - Rzeszów
Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL - Rzeszów
3.Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
PIETRZYK - Wrocław
Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK - Wrocław
4.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin

40+ (Senior 2) C LA Grand Prix Senior PREMIUM 8

GPS-C
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań
2.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3.Czylok Mariusz
Czylok Alicja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
Czylok MariuszCzylok AlicjaNOWY STYL - Bielsko-Biała
4.Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń KarolDługoń EwaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
5.Nadolny Robert
Kubalska Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska Agata
Nadolny RobertKubalska AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
6.Tworek Piotr
Izydorczyk-Tworek Anna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Tworek Piotr
Izydorczyk-Tworek Anna
Tworek PiotrIzydorczyk-Tworek AnnaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
7.Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER - Poznań
8.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia

50+ (Senior 3 + Senior 4) C LA Grand Prix Senior PREMIUM 10

GPS-C
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów
2.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik
3.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra
4.Figarski Jerzy Tadeusz
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Figarski Jerzy Tadeusz
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
5.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków
6.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól
7.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica
8.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
9.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków
10.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
PIETRZYK - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaPIETRZYK - Wrocław
2.Morawski Ireneusz
Kurzawa Katarzyna
PIETRZYK - Wrocław
Morawski Ireneusz
Kurzawa Katarzyna
Morawski IreneuszKurzawa KatarzynaPIETRZYK - Wrocław
3.Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Rafał
Niewola Barbara
Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa - Tarnów
4.Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak MarzenaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
5.Szelezin Marcin
Szelezin Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Szelezin Marcin
Szelezin Aleksandra
Szelezin MarcinSzelezin AleksandraFANTAZJA - Kraków
6.Wiercioch Wojciech
Wiercioch Karolina
SENSO - Rzeszów
Wiercioch Wojciech
Wiercioch Karolina
Wiercioch WojciechWiercioch KarolinaSENSO - Rzeszów

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL - Białystok
2.Motak Krzysztof
Motak Agnieszka
SzT eMiKa - Tarnów
Motak Krzysztof
Motak Agnieszka
Motak KrzysztofMotak AgnieszkaSzT eMiKa - Tarnów
3.Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
4STEP - Wrocław
Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
Olkowski JarosławOlkowska Olga4STEP - Wrocław
4.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra

50+ (Senior 3 + Senior 4) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Becla Wacław
Becla Alina
SENSO - Rzeszów
Becla Wacław
Becla Alina
Becla WacławBecla AlinaSENSO - Rzeszów
2.Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
Działowski Jacek
Działowska Maria
Działowski JacekDziałowska MariaSENSO - Rzeszów
3.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice
4.Glanert Ludwik
Glanert Karolina
GOLD DANCE UTW Żory
Glanert Ludwik
Glanert Karolina
Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Żory
5.Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
GOLD DANCE UTW Żory
Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Żory
6.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak MarzenaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
2.Szelezin Marcin
Szelezin Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Szelezin Marcin
Szelezin Aleksandra
Szelezin MarcinSzelezin AleksandraFANTAZJA - Kraków
3.Wiercioch Wojciech
Wiercioch Karolina
SENSO - Rzeszów
Wiercioch Wojciech
Wiercioch Karolina
Wiercioch WojciechWiercioch KarolinaSENSO - Rzeszów

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
PIETRZYK - Wrocław
Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraPIETRZYK - Wrocław
2.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL - Białystok
3.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław
4.Motak Krzysztof
Motak Agnieszka
SzT eMiKa - Tarnów
Motak Krzysztof
Motak Agnieszka
Motak KrzysztofMotak AgnieszkaSzT eMiKa - Tarnów
5.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Kuźnia Tańca Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Kraków

50+ (Senior 3 + Senior 4) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Becla Wacław
Becla Alina
SENSO - Rzeszów
Becla Wacław
Becla Alina
Becla WacławBecla AlinaSENSO - Rzeszów
2.Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
Działowski Jacek
Działowska Maria
Działowski JacekDziałowska MariaSENSO - Rzeszów
3.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice
4.Glanert Ludwik
Glanert Karolina
GOLD DANCE UTW Żory
Glanert Ludwik
Glanert Karolina
Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Żory
5.Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
GOLD DANCE UTW Żory
Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Żory

 

BLOK 3, rejestracja do 17:00, próba parkietu 17:00- 17:45, start: 18:00

30+ (Senior 1) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
PIETRZYK - Wrocław
Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK - Wrocław
2.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
ArtDance - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance - Kraków
3.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
4.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź
5.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań
6.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin

40+ (Senior 2) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra
2.Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Karpeta Renata
Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE - Kraków
3.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
ST LEWANDOWSKI Bernard
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Bernard
4.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
ArtDance - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance - Kraków
5.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław
2.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów
3.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów
4.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin
5.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica
6.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól
7.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław
8.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
9.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków
10.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość

30+ (Senior 1) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
MARGO - Leszno
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
Burlaga RobertWitkowska KatarzynaMARGO - Leszno
2.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
3.Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
AKSEL - Rzeszów
Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL - Rzeszów
4.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
5.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin
6.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.

40+ (Senior 2) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań
2.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań
3.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
ST LEWANDOWSKI Bernard
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Bernard
4.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
5.Niewiadomski Paweł
Lus-Sałdyka Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Niewiadomski Paweł
Lus-Sałdyka Anna
Niewiadomski PawełLus-Sałdyka AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
6.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
7.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin
2.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól
3.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław
4.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice
5.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

30+ (Senior 1) E ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM 3

GPS-E
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaDIAMENT - Wrocław
2.Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak MarzenaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
3.Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
RONDO - Rybnik
Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO - Rybnik

40+ (Senior 2) E ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Karpeta Renata
Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE - Kraków
2.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3.Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE - Kraków
4.Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
PIETRZYK - Wrocław
Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraPIETRZYK - Wrocław
5.Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń KarolDługoń EwaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
6.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Kuźnia Tańca Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Kraków
7.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA

50+ (Senior 3 + Senior 4) E ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM 8

GPS-E
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra
2.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice
3.Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
SzT eMiKa - Tarnów
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaSzT eMiKa - Tarnów
4.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN - Toruń
5.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław
6.Pacura Bogusław
Pacura Marta
SzT eMiKa - Tarnów
Pacura Bogusław
Pacura Marta
Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa - Tarnów
7.Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE - Szczecin
8.Waldron Michael
Zabochnicka Anita
WIR - Mysłowice
Waldron Michael
Zabochnicka Anita
Waldron MichaelZabochnicka AnitaWIR - Mysłowice

30+ (Senior 1) E LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM 3

GPS-E
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
2.Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Rafał
Niewola Barbara
Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa - Tarnów
3.Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak MarzenaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól

40+ (Senior 2) E LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM 6

GPS-E
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra
2.Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Karpeta Renata
Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE - Kraków
3.Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE - Kraków
4.Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
PIETRZYK - Wrocław
Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraPIETRZYK - Wrocław
5.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra
6.Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER - Poznań

50+ (Senior 3 + Senior 4) E LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM 10

GPS-E
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra
2.Figarski Jerzy Tadeusz
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Figarski Jerzy Tadeusz
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
3.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice
4.Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
SzT eMiKa - Tarnów
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaSzT eMiKa - Tarnów
5.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków
6.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław
7.Pacura Bogusław
Pacura Marta
SzT eMiKa - Tarnów
Pacura Bogusław
Pacura Marta
Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa - Tarnów
8.Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE - Szczecin
9.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
10.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość