Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTT

2018-06-16 Nowa Sól, ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.30 - 9.30, próba parkietu 9.00 - 9.45, start: 10.00

Dwa parkiety


Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Debert Tymon
Frydrych Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Debert Tymon
Frydrych Julia
Debert TymonFrydrych JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól8 (+2)281
2.Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
LATINA - Wolsztyn
Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
Konefon NikodemZakrzewska KarolinaLATINA - Wolsztyn3 (+2)231
3.Ditmar Damian
Kryczka Partycja
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Ditmar Damian
Kryczka Partycja
Ditmar DamianKryczka PartycjaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól6 (+2)262
4.Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
DANCE CENTER - Poznań
Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
Szcześniak MarcelChomycz AmeliaDANCE CENTER - Poznań5 (+2)252
5.Chmara Maksymilian
Łysiak Izabela
ANIMA DANZA - Głogów
Chmara Maksymilian
Łysiak Izabela
Chmara MaksymilianŁysiak IzabelaANIMA DANZA - Głogów1 (+1)113
6.Janas Michał
Kownacka Magdalena
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Michał
Kownacka Magdalena
Janas MichałKownacka MagdalenaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)113
7.Leszczak Antoni
Leszczak Sonia
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Leszczak Sonia
Leszczak AntoniLeszczak SoniaANIMA DANZA - Głogów1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra6, 10 (+2)26, 101
2.Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO - Leszno6, 8 (+2)26, 81
3.Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
Potęga OskarRudy AleksandraGRACJA - Zielona Góra Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
4.Wachelka Jan
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Plezia Karina
Wachelka JanPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
5.Czochara Hubert
Kuś Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Czochara Hubert
Kuś Julia
Czochara HubertKuś JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól11 (+1)1112
6.Jankowski Paweł
Waligórska Alicja
FANTAZJA - Skwierzyna
Jankowski Paweł
Waligórska Alicja
Jankowski PawełWaligórska AlicjaFANTAZJA - Skwierzyna1, 2 (+1)11, 22
7.Kusak Ernest
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Kusak Ernest
Siwiela Michalina
Kusak ErnestSiwiela MichalinaDANCECLUB - Szczecin7 (+1)172
8.Święcicki Brajan
Smolińska Klaudia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Święcicki Brajan
Smolińska Klaudia
Święcicki BrajanSmolińska KlaudiaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G2

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra9 (+2)291
2.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA - Głogów F (+2)2F1
3.Staniak Hubert
Gierłowska Natalia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Staniak Hubert
Gierłowska Natalia
Staniak HubertGierłowska NataliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. F (+2)2F1
4.Grotkiewicz Piotr
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Marcinkiewicz Blanka
Grotkiewicz PiotrMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra5 (+2)252
5.Maliszewski Dawid
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Maliszewski Dawid
Opiłowska Jowita
Maliszewski DawidOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów5 (+2)252
6.Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
Mikuczewski JakubBak WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna8 (+2)282
7.Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
Barczak KamilNieczygłębska JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól3 (+1)133
8.Błauciak Michał
Demska Julia
ANIMA DANZA - Głogów
Błauciak Michał
Demska Julia
Błauciak MichałDemska JuliaANIMA DANZA - Głogów11 (+1)1113
9.Kaniecki Karol
Kownacka Joanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaniecki Karol
Kownacka Joanna
Kaniecki KarolKownacka JoannaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)123
10.Konieczny Szymon
Kłobus Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Konieczny Szymon
Kłobus Zuzanna
Konieczny SzymonKłobus ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)123
11.Tkaczyk Oliwier
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Tkaczyk Oliwier
Łuszczek Zofia
Tkaczyk OliwierŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113
12.Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
Żuk FranciszekWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna4, 2 (+1)14, 23

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały6 (+1)161
2.Melski Alan
Skowron Hanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Skowron Hanna
Melski AlanSkowron HannaTAKT - Legnica1 (+1)112
3.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica0 03
4.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań1 14
5.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 05

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO - Leszno5, 5 (+2)25, 51
2.Romejko Michał
Tarasek Aleksandra
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Romejko Michał
Tarasek Aleksandra
Romejko MichałTarasek AleksandraST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól9 (+2)291
3.Graczyk Jerzy
Maszkowska Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Maszkowska Hanna
Graczyk JerzyMaszkowska HannaGRACJA - Zielona Góra2, 2 (+1)12, 22
4.Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
Kozak GrzegorzWojtaszek MajaFANTAZJA - Skwierzyna11 (+1)1112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
Drapiewski AleksanderNowak JuliaGRACJA - Zielona Góra F (+2)2F1
2.Roszkiewicz Martin
Bączyk Agata
GRACJA - Zielona Góra
Roszkiewicz Martin
Bączyk Agata
Roszkiewicz MartinBączyk AgataGRACJA - Zielona Góra11 (+2)2111
3.Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. F (+2)2F2
4.Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
Włodarczyk ŁukaszWita WiktoriaLATINA - Wolsztyn F (+2)2F2
5.Jabłoński Jan
Wargala Jessica
GRACJA - Zielona Góra
Jabłoński Jan
Wargala Jessica
Jabłoński JanWargala JessicaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
6.Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
Kudła WiktorChomąt HannaTAKT - Legnica8 (+1)183
7.Listwan Miłosz
Hercuń Marta
AMETYST - Lubań
Listwan Miłosz
Hercuń Marta
Listwan MiłoszHercuń MartaAMETYST - Lubań F (+1)1F3
8.Plezia Robert
Barzyk Kalina
GRACJA - Zielona Góra
Plezia Robert
Barzyk Kalina
Plezia RobertBarzyk KalinaGRACJA - Zielona Góra F (+1)1F3
9.Michalak Wojciech
Serocka Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Serocka Ewelina
Michalak WojciechSerocka EwelinaGRACJA - Zielona Góra0 (-1)-10

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin1 (+1)111
2.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra D (+1)1D2
3.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań6 (+1)163
4.Gocoł Jan
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gocoł Jan
Buczek Sandra
Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM - Wrocław D (+1)1D4
5.Gmurkowski Mikołaj
Ryngier Katarzyna
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Gmurkowski Mikołaj
Ryngier Katarzyna
Gmurkowski MikołajRyngier KatarzynaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól5 55
6.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra3 36
7.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów2 27
8.Woźniak Maciej
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Capar Hanna
Woźniak MaciejCapar HannaASTRA - Szczecin4 48
9.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra0 09
10.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna4 410

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaworski Michał
Gałka Sylwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Jaworski Michał
Gałka Sylwia
Jaworski MichałGałka SylwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. C (+1)1C1
2.Zięba Jakub
Pułka Marta
ALFA-ASTRA - Stargard
Zięba Jakub
Pułka Marta
Zięba JakubPułka MartaALFA-ASTRA - Stargard3 32
3.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO - Leszno0 03

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marcisz Piotr
Jakubowska Sandra
SŁOŃCE - Poznań
Marcisz Piotr
Jakubowska Sandra
Marcisz PiotrJakubowska SandraSŁOŃCE - Poznań3 (+1)131
2.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
3.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard C (+1)1C3
4.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO - Leszno6 64
5.Jaworski Michał
Gałka Sylwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Jaworski Michał
Gałka Sylwia
Jaworski MichałGałka SylwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 55
6.Zięba Jakub
Pułka Marta
ALFA-ASTRA - Stargard
Zięba Jakub
Pułka Marta
Zięba JakubPułka MartaALFA-ASTRA - Stargard1 16
7.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna2 2

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra B (+1)1B1
2.Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO - Leszno6 62
3.Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
Buchowski ArkadiuszCebula KatarzynaPOEZJA - Kościan0 0

 

BLOK 2, rejestracja 11.30 - 12.30, próba parkietu 12.15 - 12.45, start: 13.00

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marzec Łukasz
Marzec Karolina
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Łukasz
Marzec Karolina
Marzec ŁukaszMarzec KarolinaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)131
2.Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak MarzenaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól2 (+1)122
3.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
PIETRZYK - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaPIETRZYK - Wrocław3 (+1)133
4.Jastrzębski Jacek
Podgórska Bogumiła
WIR - Mysłowice
Jastrzębski Jacek
Podgórska Bogumiła
Jastrzębski JacekPodgórska BogumiłaWIR - Mysłowice2 (+1)124
5.Tomeczko Przemysław
Kocjan Anna
IGLICA - Wrocław
Tomeczko Przemysław
Kocjan Anna
Tomeczko PrzemysławKocjan AnnaIGLICA - Wrocław0 05
6.Morawski Ireneusz
Kurzawa Katarzyna
PIETRZYK - Wrocław
Morawski Ireneusz
Kurzawa Katarzyna
Morawski IreneuszKurzawa KatarzynaPIETRZYK - Wrocław3 36
7.Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Wrocław
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP - Wrocław0 07
8.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 08

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marzec Łukasz
Marzec Karolina
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Łukasz
Marzec Karolina
Marzec ŁukaszMarzec KarolinaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)121
2.Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak MarzenaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól2 (+1)122
3.Jastrzębski Jacek
Podgórska Bogumiła
WIR - Mysłowice
Jastrzębski Jacek
Podgórska Bogumiła
Jastrzębski JacekPodgórska BogumiłaWIR - Mysłowice0 03
4.Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Wrocław
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP - Wrocław0 04

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL - Białystok2 (+1)121
2.Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
4STEP - Wrocław
Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
Olkowski JarosławOlkowska Olga4STEP - Wrocław2 (+1)122
3.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
4.Bolbotenko Vadym
Bolbotenko Inga
JEDYNKA - Łódź
Bolbotenko Vadym
Bolbotenko Inga
Bolbotenko VadymBolbotenko IngaJEDYNKA - Łódź2 (+1)124
5.Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS - Prochowice0 05
6.Chudziński Zbigniew
Chudzińska Aldona
POEZJA - Kościan
Chudziński Zbigniew
Chudzińska Aldona
Chudziński ZbigniewChudzińska AldonaPOEZJA - Kościan0 06
7.Sosiński Andrzej
Strycharz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Sosiński Andrzej
Strycharz Ewa
Sosiński AndrzejStrycharz EwaGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin0 08
9.Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA - Kościan
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA - Kościan0 08
10.Nowosadko Grzegorz
Nowosadko Anna
GEMAR - Wrocław
Nowosadko Grzegorz
Nowosadko Anna
Nowosadko GrzegorzNowosadko AnnaGEMAR - Wrocław

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL - Białystok2 (+1)121
2.Raszyński Robert
Raszyńska Agnieszka
FINEZJA - Poznań
Raszyński Robert
Raszyńska Agnieszka
Raszyński RobertRaszyńska AgnieszkaFINEZJA - Poznań3 (+1)132
3.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin1 13
4.Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS - Prochowice0 04
5.Sosiński Andrzej
Strycharz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Sosiński Andrzej
Strycharz Ewa
Sosiński AndrzejStrycharz EwaGRACJA - Zielona Góra0 05

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól1 (+1)111
2.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice1 (+1)112
3.Klimas Roman
Klimas Maria
FINEZJA - Poznań
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas RomanKlimas MariaFINEZJA - Poznań3 33
4.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra0 05

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice1 (+1)111
2.Klimas Roman
Klimas Maria
FINEZJA - Poznań
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas RomanKlimas MariaFINEZJA - Poznań3 (+1)132
3.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 04

30+ (Senior 1) C ST Grand Prix Senior PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)141
2.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin2 (+1)122
3.Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
FRASZKA - Kamienna Góra
Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
Andrzejewski WojciechHomoncik KarolinaFRASZKA - Kamienna Góra1 13
4.Typański Paweł
Typańska Dorota
FINEZJA - Poznań
Typański Paweł
Typańska Dorota
Typański PawełTypańska DorotaFINEZJA - Poznań0 04

30+ (Senior 1) C LA Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA - Poznań1 (+1)111
2.Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
PIETRZYK - Wrocław
Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK - Wrocław1 (+1)112
3.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin2 (+1)123
4.Malendowicz Przemysław
Pawlik Barbara
PIETRZYK - Wrocław
Malendowicz Przemysław
Pawlik Barbara
Malendowicz PrzemysławPawlik BarbaraPIETRZYK - Wrocław4 44
5.Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
DANCE CENTER - Poznań
Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
Wiczyński RafałZamelczyk AgnieszkaDANCE CENTER - Poznań2 25
6.Typański Paweł
Typańska Dorota
FINEZJA - Poznań
Typański Paweł
Typańska Dorota
Typański PawełTypańska DorotaFINEZJA - Poznań3 36

40+ (Senior 2) C ST Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
FINEZJA - Poznań
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
Drożdżyński JarosławKarpińska AleksandraFINEZJA - Poznań9 (+1)191
2.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE5 (+1)152
3.Wieroński Cezary
Zejmowicz Izabela
RIVIERA Warszawa
Wieroński Cezary
Zejmowicz Izabela
Wieroński CezaryZejmowicz IzabelaRIVIERA Warszawa5 (+1)153
4.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław4 44
5.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA5 55
6.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól0 06

40+ (Senior 2) C LA Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Nadolny Robert
Kubalska Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska Agata
Nadolny RobertKubalska AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)161
2.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań6 (+1)162
3.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól8 (+1)183
4.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz0 04
5.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA - Koszalin0 05
6.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól0 06

50+ (Senior 3) C ST Grand Prix Senior PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
Dziok RafałMatuszczak-Dziok AleksandraGRACJA - Zielona Góra C (+1)1C1
2.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól C (+1)1C2
3.Serafin Artur
Serafin Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Serafin Artur
Serafin Alicja
Serafin ArturSerafin AlicjaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)143
4.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik2 (+1)124
5.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica6 65
6.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość3 36
7.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN - Toruń5 57
8.Momot Przemysław
Momot Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań1 18
9.Waldron Michael
Pawlak Wiesława
STUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady
Waldron Michael
Pawlak Wiesława
Waldron MichaelPawlak WiesławaSTUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady6 69

50+ (Senior 3) C LA Grand Prix Senior PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra C (+1)1C1
2.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik3 (+1)132
3.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól C (+1)1C3
4.Momot Przemysław
Momot Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań2 (+1)124
5.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX - Żagań2 25
6.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 26
7.Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
SŁOŃCE - Poznań
Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
Grygiel AndrzejGrygiel DorotaSŁOŃCE - Poznań0 07
8.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica5 58
9.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 09

 

BLOK 3, rejestracja 16.30 - 17.30, próba parkietu 17.00 - 17.45, start: 18.00

30+ (Senior 1) E ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaDIAMENT - Wrocław3 (+1)131
2.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA - Koszalin6 (+1)162
3.Kowalówka Jakub
Kowalówka Sabina
Cor et Animus
Kowalówka Jakub
Kowalówka Sabina
Kowalówka JakubKowalówka SabinaCor et Animus4 (+1)143
4.Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak MarzenaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól2 24
5.Typański Paweł
Typańska Dorota
FINEZJA - Poznań
Typański Paweł
Typańska Dorota
Typański PawełTypańska DorotaFINEZJA - Poznań0 05
6.Jastrzębski Jacek
Podgórska Bogumiła
WIR - Mysłowice
Jastrzębski Jacek
Podgórska Bogumiła
Jastrzębski JacekPodgórska BogumiłaWIR - Mysłowice2 26

30+ (Senior 1) E LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Malendowicz Przemysław
Pawlik Barbara
PIETRZYK - Wrocław
Malendowicz Przemysław
Pawlik Barbara
Malendowicz PrzemysławPawlik BarbaraPIETRZYK - Wrocław5 (+1)151
2.Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
DANCE CENTER - Poznań
Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
Wiczyński RafałZamelczyk AgnieszkaDANCE CENTER - Poznań3 (+1)132
3.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 03
4.Typański Paweł
Typańska Dorota
FINEZJA - Poznań
Typański Paweł
Typańska Dorota
Typański PawełTypańska DorotaFINEZJA - Poznań3 34
5.Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak MarzenaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól2 25

40+ (Senior 2) E ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
Cieplicki WładysławNieścior DorotaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól D (+1)1D1
2.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA6 (+1)162
3.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA - Koszalin6 63
4.Wolak Adam
Oziemska Kalina
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Wolak Adam
Oziemska Kalina
Wolak AdamOziemska KalinaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 34
5.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra1 15

40+ (Senior 2) E LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
Cieplicki WładysławNieścior DorotaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól2 22
3.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra0 03

50+ (Senior 3) E ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN - Toruń6 (+1)161
2.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX - Żagań5 (+1)152
3.Momot Przemysław
Momot Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań2 (+1)123
4.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)144
5.Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE - Szczecin0 05
6.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE5 56
7.Waldron Michael
Pawlak Wiesława
STUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady
Waldron Michael
Pawlak Wiesława
Waldron MichaelPawlak WiesławaSTUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady6 67
8.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice1 18
9.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA - Poznań0 09

50+ (Senior 3) E LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz4 (+1)141
2.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
3.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice1 13
4.Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE - Szczecin1 14

30+ (Senior 1) Open ST Grand Prix Polski PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań5 (+1)151
2.Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
DZIUPLA - Poznań
Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
Miklas MikołajTomczak BarbaraDZIUPLA - Poznań2 (+1)122
3.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
ArtDance - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance - Kraków5 (+1)153
4.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 44
5.Nadolny Robert
Piotrowska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Piotrowska Agnieszka
Nadolny RobertPiotrowska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 25
6.Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
PIETRZYK - Wrocław
Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK - Wrocław7 76
7.Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
FRASZKA - Kamienna Góra
Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
Andrzejewski WojciechHomoncik KarolinaFRASZKA - Kamienna Góra1 17

30+ (Senior 1) Open LA Grand Prix Polski PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)111
2.Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
DZIUPLA - Poznań
Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
Miklas MikołajTomczak BarbaraDZIUPLA - Poznań2 22
3.Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
MARGO - Leszno
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
Burlaga RobertWitkowska KatarzynaMARGO - Leszno1 13
4.Szafrański Adam
Gawrońska Marta
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Szafrański Adam
Gawrońska Marta
Szafrański AdamGawrońska MartaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole

40+ (Senior 2) Open ST Grand Prix Polski PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
ST LEWANDOWSKI Bernard
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Bernard1 (+1)111
2.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)142
3.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
ArtDance - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance - Kraków4 43
4.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól5 54
5.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól0 05
6.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól

40+ (Senior 2) Open LA Grand Prix Polski PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań14 (+1)1141
2.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań9 (+1)192
3.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
ST LEWANDOWSKI Bernard
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Bernard7 (+1)173
4.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 (+1)114
5.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań6 65
6.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 06
7.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól3 37
8.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól0 08
9.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA - Koszalin0 09
10.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól

50+ (Senior 3) Open ST Grand Prix Polski PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz7 (+1)171
2.Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK - Nowa Sól6 (+1)162
3.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów3 (+1)133
4.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin2 (+1)124
5.Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
Dziok RafałMatuszczak-Dziok AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 (+1)115
6.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław2 (+1)126
7.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice1 17
8.Serafin Artur
Serafin Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Serafin Artur
Serafin Alicja
Serafin ArturSerafin AlicjaALFA-ASTRA - Stargard4 48
9.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól0 09
10.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość3 310
11.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica6 611

50+ (Senior 3) Open LA Grand Prix Polski PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra1 (+1)111
2.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin5 (+1)152
3.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice3 (+1)133
4.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 24
5.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław0 05
6.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól0 06
7.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica5 57