I Turniej Tańca Towarzyskiego ROYAL CUP Wieliczka 2018 - Rekreacja Małopolska

2018-03-03 Wieliczka, JUST DANCE Wieliczka


UWAGA

Termin zgłoszeń został przedłużony do 28.02.2018

BLOK 1, rejestracja 9.00-9.30, próba parkietu 9.30-10.00, start: 10.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dziuba Aleksander
Michalska Urszula
EVOLUTION - Kraków
Dziuba Aleksander
Michalska Urszula
Dziuba AleksanderMichalska UrszulaEVOLUTION - Kraków
2.Klimkiewicz Karol
Jabłońska Oliwia
ST FLASH DUO - Kraków
Klimkiewicz Karol
Jabłońska Oliwia
Klimkiewicz KarolJabłońska OliwiaST FLASH DUO - Kraków
3.Stawowy Stanisław
Pabian Zofia
EVOLUTION - Kraków
Stawowy Stanisław
Pabian Zofia
Stawowy StanisławPabian ZofiaEVOLUTION - Kraków
4.Łasocha Kazimierz
Neverly Marcelina
ST FLASH DUO - Kraków
Łasocha Kazimierz
Neverly Marcelina
Łasocha KazimierzNeverly MarcelinaST FLASH DUO - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T 0

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.00, próba parkietu 12.00-12.30, start: 12.30

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 0

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Cholewik Dariusz
Szemik Lena
RAGTIME - Kęty
Cholewik Dariusz
Szemik Lena
Cholewik DariuszSzemik LenaRAGTIME - Kęty
2.Czajka Maciej
Obszyńska Lena
JUST DANCE Wieliczka
Czajka Maciej
Obszyńska Lena
Czajka MaciejObszyńska LenaJUST DANCE Wieliczka
3.Drechny-Mucha Maksymilian
Kurpiel Amelia
EVOLUTION - Kraków
Drechny-Mucha Maksymilian
Kurpiel Amelia
Drechny-Mucha MaksymilianKurpiel AmeliaEVOLUTION - Kraków
4.Guzik Bartosz
Mikulska Jolanta
TAKT - Kraków
Guzik Bartosz
Mikulska Jolanta
Guzik BartoszMikulska JolantaTAKT - Kraków
5.Kurdziel Franciszek
Świątek Lena
JUST DANCE Wieliczka
Kurdziel Franciszek
Świątek Lena
Kurdziel FranciszekŚwiątek LenaJUST DANCE Wieliczka
6.Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
Lauterbach WiktorMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka
7.Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO - Żabno
8.Smaga Łukasz
Konopka Maja
TAKT - Kraków
Smaga Łukasz
Konopka Maja
Smaga ŁukaszKonopka MajaTAKT - Kraków
9.Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
RAGTIME - Kęty
Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
Sztafa MaciejSztafa SoniaRAGTIME - Kęty
10.Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE Wieliczka
11.Zięba Szymon
Jantas Aleksandra
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Jantas Aleksandra
Zięba SzymonJantas AleksandraJUST DANCE Wieliczka
12.Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
ST FLASH DUO - Kraków
Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Górny Mateusz
Filipek Emilia
ArtDance - Kraków
Górny Mateusz
Filipek Emilia
Górny MateuszFilipek EmiliaArtDance - Kraków
2.Kalinka Franciszek
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Kalinka Franciszek
Dziedzic Weronika
Kalinka FranciszekDziedzic WeronikaTAKT - Kraków
3.Olejarz Kacper
Prochownik Gracjana
RAGTIME - Kęty
Olejarz Kacper
Prochownik Gracjana
Olejarz KacperProchownik GracjanaRAGTIME - Kęty
4.Srebrzyński Mateusz
Szot Katarzyna Barbara
Kuźnia Tańca Kraków
Srebrzyński Mateusz
Szot Katarzyna Barbara
Srebrzyński MateuszSzot Katarzyna BarbaraKuźnia Tańca Kraków
5.Struzik Igor
Cygan Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Struzik Igor
Cygan Gabriela
Struzik IgorCygan GabrielaST FLASH DUO - Kraków
6.Ząbkowski Wiktor
Ząbkowska Emilia
ADEEM Nowy Sącz
Ząbkowski Wiktor
Ząbkowska Emilia
Ząbkowski WiktorZąbkowska EmiliaADEEM Nowy Sącz

 

BLOK 3, rejestracja 15.00-15.30, próba parkietu 15.30-16.00, start: 16.00

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Flak Dominik
Korpak Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Flak Dominik
Korpak Wiktoria
Flak DominikKorpak WiktoriaEVOLUTION - Kraków
2.Foryś Kacper
Czaicka Oliwia
RAGTIME - Kęty
Foryś Kacper
Czaicka Oliwia
Foryś KacperCzaicka OliwiaRAGTIME - Kęty
3.Jedynak Franciszek
Gaczorek Maja
ArtDance - Kraków
Jedynak Franciszek
Gaczorek Maja
Jedynak FranciszekGaczorek MajaArtDance - Kraków
4.Misiura Artur
Misiura Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiura Artur
Misiura Natalia
Misiura ArturMisiura NataliaSWING Żywiec-Kuków
5.Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
LATINO - Żabno
Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO - Żabno
6.Nieckarz Michał
Kożuch Patrycja
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Kożuch Patrycja
Nieckarz MichałKożuch PatrycjaJUST DANCE Wieliczka
7.Paszyński Nataniel
Tenerowicz Julia
Show DANCE Gorlice
Paszyński Nataniel
Tenerowicz Julia
Paszyński NatanielTenerowicz JuliaShow DANCE Gorlice
8.Piech Benjamin
Bołoz Weronika
ADEEM Nowy Sącz
Piech Benjamin
Bołoz Weronika
Piech BenjaminBołoz WeronikaADEEM Nowy Sącz
9.Piekiełko Błażej
Drożdż Magdalena
RAGTIME - Kęty
Piekiełko Błażej
Drożdż Magdalena
Piekiełko BłażejDrożdż MagdalenaRAGTIME - Kęty
10.Putaj Mateusz
Kuźma Marta
PLĄS - Kraków
Putaj Mateusz
Kuźma Marta
Putaj MateuszKuźma MartaPLĄS - Kraków
11.Roczkalski Łukasz
Roczkalska Milena
TAKT - Kraków
Roczkalski Łukasz
Roczkalska Milena
Roczkalski ŁukaszRoczkalska MilenaTAKT - Kraków
12.Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
STTS Kraków
Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS Kraków
13.Tabor Sebastian
Kapera Amelia
TAKT - Kraków
Tabor Sebastian
Kapera Amelia
Tabor SebastianKapera AmeliaTAKT - Kraków
14.Zięba Rafał
Gatlik Martyna
SOKÓŁ - Myślenice
Zięba Rafał
Gatlik Martyna
Zięba RafałGatlik MartynaSOKÓŁ - Myślenice

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
Bieniek StanisławDąbek GabrielaJUST DANCE Wieliczka
2.Długoń-Ryba Szymon
Giermańska Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Długoń-Ryba Szymon
Giermańska Gabriela
Długoń-Ryba SzymonGiermańska GabrielaST FLASH DUO - Kraków
3.Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE Wieliczka
4.Kubacki Norbert
Rembecka Zuzanna
ST FLASH DUO - Kraków
Kubacki Norbert
Rembecka Zuzanna
Kubacki NorbertRembecka ZuzannaST FLASH DUO - Kraków
5.Kubacki Tomasz
Zawadzka Roksana
JUST DANCE Wieliczka
Kubacki Tomasz
Zawadzka Roksana
Kubacki TomaszZawadzka RoksanaJUST DANCE Wieliczka
6.Kubicki Dawid
Budzik Aleksandra
JUST DANCE Wieliczka
Kubicki Dawid
Budzik Aleksandra
Kubicki DawidBudzik AleksandraJUST DANCE Wieliczka
7.Lisowski Filip
Sosna Emilia
RAGTIME - Kęty
Lisowski Filip
Sosna Emilia
Lisowski FilipSosna EmiliaRAGTIME - Kęty
8.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków
9.Sawicki Wojciech
Pawlikowska Anna
SOKÓŁ - Myślenice
Sawicki Wojciech
Pawlikowska Anna
Sawicki WojciechPawlikowska AnnaSOKÓŁ - Myślenice
10.Serafin Konrad
Baniowska Anna
ST FLASH DUO - Kraków
Serafin Konrad
Baniowska Anna
Serafin KonradBaniowska AnnaST FLASH DUO - Kraków

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 5T 0

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 5T 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dutkiewicz Kacper
Olbrych Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Dutkiewicz Kacper
Olbrych Zuzanna
Dutkiewicz KacperOlbrych ZuzannaShow DANCE Gorlice
2.Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Figura MikołajMachowska ZuzannaShow DANCE Gorlice
3.Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
PLĄS - Kraków
Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
Gębuś DawidChowaniec IzabelaPLĄS - Kraków
4.Jędrzejczyk Mateusz
Cudak Patrycja
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Jędrzejczyk Mateusz
Cudak Patrycja
Jędrzejczyk MateuszCudak PatrycjaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
5.Kurowski Krystian
Malina Gabriela
SOKÓŁ - Myślenice
Kurowski Krystian
Malina Gabriela
Kurowski KrystianMalina GabrielaSOKÓŁ - Myślenice
6.Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
Lindner MiłoszPietrusińska ZuzannaJUST DANCE Wieliczka
7.Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Show DANCE Gorlice
Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Majda MikołajGryboś KamilaShow DANCE Gorlice
8.Nowak Grzegorz
Kasprzycka Oliwia
ArtDance - Kraków
Nowak Grzegorz
Kasprzycka Oliwia
Nowak GrzegorzKasprzycka OliwiaArtDance - Kraków
9.Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Show DANCE Gorlice
Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Pociecha KamilWszołek JuliaShow DANCE Gorlice
10.Szewczyk Wiktor
Kita Emilia
ADEEM Nowy Sącz
Szewczyk Wiktor
Kita Emilia
Szewczyk WiktorKita EmiliaADEEM Nowy Sącz
11.Wszołek Kamil
Brudzisz Sandra
Show DANCE Gorlice
Wszołek Kamil
Brudzisz Sandra
Wszołek KamilBrudzisz SandraShow DANCE Gorlice
12.Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Show DANCE Gorlice
Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Zajdel WiktorTenerowicz KarolinaShow DANCE Gorlice

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dudek Kacper
Kupiec Fabiana
JUST DANCE Wieliczka
Dudek Kacper
Kupiec Fabiana
Dudek KacperKupiec FabianaJUST DANCE Wieliczka
2.Długoń-Ryba Maciej
Konderak Ida
ST FLASH DUO - Kraków
Długoń-Ryba Maciej
Konderak Ida
Długoń-Ryba MaciejKonderak IdaST FLASH DUO - Kraków
3.Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Show DANCE Gorlice
Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE Gorlice
4.Pasisz Julian
Pajor-Skórska Klaudia
JUST DANCE Wieliczka
Pasisz Julian
Pajor-Skórska Klaudia
Pasisz JulianPajor-Skórska KlaudiaJUST DANCE Wieliczka
5.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków