I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ"

2018-03-18 Borowa k/Wrocławia, INSPIRACJA - Wrocław


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8 3o - 9 3o, próba parkietu 9 oo - 9 45, start: 10 oo

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 17

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bilińska Eliza
Łomnicka Michalina
IMPRESS - Dzierżoniów
Bilińska Eliza
Łomnicka Michalina
Bilińska ElizaŁomnicka MichalinaIMPRESS - Dzierżoniów
2.Bęben Mikołaj
Frankowska Natalia
Bolero - Bolesławiec
Bęben Mikołaj
Frankowska Natalia
Bęben MikołajFrankowska NataliaBolero - Bolesławiec
3.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław
4.Dąbrowski Tomasz
Moskal Natalia
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Dąbrowski Tomasz
Moskal Natalia
Dąbrowski TomaszMoskal NataliaIMPRESSIONANTE - Wrocław
5.Giżycki Dominik
Kiesewetter Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kiesewetter Maria
Giżycki DominikKiesewetter MariaIMPRESS - Dzierżoniów
6.Jasińska Aleksandra
Drwięga Hanna
INSPIRACJA - Wrocław
Jasińska Aleksandra
Drwięga Hanna
Jasińska AleksandraDrwięga HannaINSPIRACJA - Wrocław
7.Kamińska Zofia
Wójcik Natalia
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kamińska Zofia
Wójcik Natalia
Kamińska ZofiaWójcik NataliaIMPRESSIONANTE - Wrocław
8.Karaś Natalia
Szwec Amelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Karaś Natalia
Szwec Amelia
Karaś NataliaSzwec AmeliaIMPRESS - Dzierżoniów
9.Kiełbasa Michał
Mikołajczyk Hanna
BANS - Strzegom
Kiełbasa Michał
Mikołajczyk Hanna
Kiełbasa MichałMikołajczyk HannaBANS - Strzegom
10.Kisiel Szymon
Rabczenko Emilia
TAKT - Legnica
Kisiel Szymon
Rabczenko Emilia
Kisiel SzymonRabczenko EmiliaTAKT - Legnica
11.Larysz Franciszek
Dziedzic Maja
TAKT - Legnica
Larysz Franciszek
Dziedzic Maja
Larysz FranciszekDziedzic MajaTAKT - Legnica
12.Masłak Oliwier
Kowgier Maja
BANS - Strzegom
Masłak Oliwier
Kowgier Maja
Masłak OliwierKowgier MajaBANS - Strzegom
13.Nowak Jakub
Tomkowicz Sara
SKYDANCE - Wrocław
Nowak Jakub
Tomkowicz Sara
Nowak JakubTomkowicz SaraSKYDANCE - Wrocław
14.Przystaś Mateusz
Jarosz Nikola
BANS - Strzegom
Przystaś Mateusz
Jarosz Nikola
Przystaś MateuszJarosz NikolaBANS - Strzegom
15.Płonka Franciszek
Antosik Małgorzata
4STEP - Wrocław
Płonka Franciszek
Antosik Małgorzata
Płonka FranciszekAntosik Małgorzata4STEP - Wrocław
16.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Bolero - Bolesławiec
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga LenaBolero - Bolesławiec
17.Sójka Michalina
Brzezińska Wiktoria
INSPIRACJA - Wrocław
Sójka Michalina
Brzezińska Wiktoria
Sójka MichalinaBrzezińska WiktoriaINSPIRACJA - Wrocław

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T 9

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bieńczyk Maria
Blachnicka Michalina
INSPIRACJA - Wrocław
Bieńczyk Maria
Blachnicka Michalina
Bieńczyk MariaBlachnicka MichalinaINSPIRACJA - Wrocław
2.Chabecki Jan
Kominkiewicz Natasza
TAKT - Legnica
Chabecki Jan
Kominkiewicz Natasza
Chabecki JanKominkiewicz NataszaTAKT - Legnica
3.Dąbrowski Piotr
Moskal Oliwia
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Dąbrowski Piotr
Moskal Oliwia
Dąbrowski PiotrMoskal OliwiaIMPRESSIONANTE - Wrocław
4.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
SKYDANCE - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaSKYDANCE - Wrocław
5.Malinowski Mateusz
Bagińska Anna
DIAMENT - Wrocław
Malinowski Mateusz
Bagińska Anna
Malinowski MateuszBagińska AnnaDIAMENT - Wrocław
6.Niemczuk Aleksander
Pietkiewicz Amelia
BANS - Strzegom
Niemczuk Aleksander
Pietkiewicz Amelia
Niemczuk AleksanderPietkiewicz AmeliaBANS - Strzegom
7.Palac Patryk
Jamborska Oliwia
AKTAN - Wrocław
Palac Patryk
Jamborska Oliwia
Palac PatrykJamborska OliwiaAKTAN - Wrocław
8.Rogoziewicz Wiktor
Pałach Julia
SKYDANCE - Wrocław
Rogoziewicz Wiktor
Pałach Julia
Rogoziewicz WiktorPałach JuliaSKYDANCE - Wrocław
9.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nawrot Alan
Nawrot Barbara
4STEP - Wrocław
Nawrot Alan
Nawrot Barbara
Nawrot AlanNawrot Barbara4STEP - Wrocław4 (+1)141
2.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra1 (+1)111
3.Olkowski Jan
Sroczyńska Aleksandra
4STEP - Wrocław
Olkowski Jan
Sroczyńska Aleksandra
Olkowski JanSroczyńska Aleksandra4STEP - Wrocław3 (+1)131
4.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec3, 3 (+1)13, 31
5.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 (+1)151
6.Jąkała Bartosz
Sroczyńska Antonina
4STEP - Wrocław
Jąkała Bartosz
Sroczyńska Antonina
Jąkała BartoszSroczyńska Antonina4STEP - Wrocław0 02
7.Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
Lewandowski IgorSadecka HannaIMPRESSIONANTE - Wrocław1, 1 1, 12
8.Żyłkiewicz Szymon
Mielniczek Gabriela
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Żyłkiewicz Szymon
Mielniczek Gabriela
Żyłkiewicz SzymonMielniczek GabrielaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 42

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław4 (+1)141
2.Heidt Oskar
Matusiak Julia
Bolero - Bolesławiec
Heidt Oskar
Matusiak Julia
Heidt OskarMatusiak JuliaBolero - Bolesławiec2, 2 (+1)12, 21
3.Majewski Mateusz
Deręgowska Lena
4STEP - Wrocław
Majewski Mateusz
Deręgowska Lena
Majewski MateuszDeręgowska Lena4STEP - Wrocław Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
4.Melski Alan
Skowron Hanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Skowron Hanna
Melski AlanSkowron HannaTAKT - Legnica4 (+1)141
5.Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO - Kępno4, 4 (+1)14, 41
6.Bazylak Filip
Czubala Maria
AKTAN - Wrocław
Bazylak Filip
Czubala Maria
Bazylak FilipCzubala MariaAKTAN - Wrocław0 02
7.Kowalski Bartosz
Skowron Hanna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kowalski Bartosz
Skowron Hanna
Kowalski BartoszSkowron HannaIMPRESSIONANTE - Wrocław-1, -1 -1, -12
8.Niebylski Maciej
Wilk Magdalena
PRESTIGE - Wrocław
Niebylski Maciej
Wilk Magdalena
Niebylski MaciejWilk MagdalenaPRESTIGE - Wrocław0 02
9.Salamon Łukasz
Koczan Zofia
4STEP - Wrocław
Salamon Łukasz
Koczan Zofia
Salamon ŁukaszKoczan Zofia4STEP - Wrocław1 12
10.Walczak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Wrocław
Walczak Jakub
Jabłońska Dominika
Walczak JakubJabłońska Dominika4STEP - Wrocław0 02

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Bolero - Bolesławiec
Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero - Bolesławiec3, 3 (+1)13, 31
2.Glenc Rafał
Fibic Emilia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Glenc Rafał
Fibic Emilia
Glenc RafałFibic EmiliaLORDANCE - Wodzisław Śl.4, 4 (+1)14, 41
3.Sobociński Marcel
Korwin Anastazja
FRASZKA - Kamienna Góra
Sobociński Marcel
Korwin Anastazja
Sobociński MarcelKorwin AnastazjaFRASZKA - Kamienna Góra1 (+1)111
4.Sopel Szymon
Poznańska Julia
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Sopel Szymon
Poznańska Julia
Sopel SzymonPoznańska JuliaIMPRESSIONANTE - Wrocław2 (+1)121
5.Bagiński Damian
Marut Anna
DIAMENT - Wrocław
Bagiński Damian
Marut Anna
Bagiński DamianMarut AnnaDIAMENT - Wrocław0 02
6.Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS - Dzierżoniów1 12
7.Rybski Filip
Walenciak Róża
AMETYST - Lubań
Rybski Filip
Walenciak Róża
Rybski FilipWalenciak RóżaAMETYST - Lubań1 12
8.Turczyński Igor
Rząsa Aurelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Turczyński Igor
Rząsa Aurelia
Turczyński IgorRząsa AureliaIMPRESS - Dzierżoniów0 02

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław1 (+1)111
2.Herrera Jacob
Smyk Marianna
INSPIRACJA - Wrocław
Herrera Jacob
Smyk Marianna
Herrera JacobSmyk MariannaINSPIRACJA - Wrocław1 (+1)112
3.Niedzielski Kacper
Majchrzak Klaudia
MARGO - Leszno
Niedzielski Kacper
Majchrzak Klaudia
Niedzielski KacperMajchrzak KlaudiaMARGO - Leszno5 (+1)152
4.Chmielnicki Mateusz
Lor Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Chmielnicki Mateusz
Lor Anna
Chmielnicki MateuszLor AnnaIMPRESS - Dzierżoniów0 0
5.Kapysz Dominik
Luty Klara
DIAMENT - Wrocław
Kapysz Dominik
Luty Klara
Kapysz DominikLuty KlaraDIAMENT - Wrocław0 03
6.Płaczek Karol
Ciastowicz Weronika
IMPRESS - Dzierżoniów
Płaczek Karol
Ciastowicz Weronika
Płaczek KarolCiastowicz WeronikaIMPRESS - Dzierżoniów0 03

 

BLOK 2, rejestracja 12 oo - 13 oo, próba parkietu 12 45 - 13 15, start: 13 3o

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chen Filip
Kozdraś Wanessa
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chen Filip
Kozdraś Wanessa
Chen FilipKozdraś WanessaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+1)121
2.Tkacz Jan
Hołoś Daria
RETRO - Kępno
Tkacz Jan
Hołoś Daria
Tkacz JanHołoś DariaRETRO - Kępno3 (+1)131
3.Świątczak Jakub
Borowska Kinga
SKYDANCE - Wrocław
Świątczak Jakub
Borowska Kinga
Świątczak JakubBorowska KingaSKYDANCE - Wrocław2 (+1)121
4.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Wrocław
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Wrocław2 (+1)122
5.Zalewski Mariusz
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Wrocław
Zalewski Mariusz
Nadbrzeska Martyna
Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna4STEP - Wrocław4 (+1)142
6.Świtalski Daniel
Królikowska Małgorzata
INES - Wrocław
Świtalski Daniel
Królikowska Małgorzata
Świtalski DanielKrólikowska MałgorzataINES - Wrocław1 (+1)112
7.Gońda Karol
Goraj Oliwia
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Gońda Karol
Goraj Oliwia
Gońda KarolGoraj OliwiaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ0 03
8.Grobelny Bartosz
Kwoka Zofia
SKYDANCE - Wrocław
Grobelny Bartosz
Kwoka Zofia
Grobelny BartoszKwoka ZofiaSKYDANCE - Wrocław2 23
9.Otto Adam
Pawełczak Paulina
MAESTRO - Opole
Otto Adam
Pawełczak Paulina
Otto AdamPawełczak PaulinaMAESTRO - Opole3 33
10.Sowa Aleksander
Midziak Olga
IMPRESS - Dzierżoniów
Sowa Aleksander
Midziak Olga
Sowa AleksanderMidziak OlgaIMPRESS - Dzierżoniów0 03
11.Zarzycki Wiktor
Niciejewska Alicja
FRASZKA - Kamienna Góra
Zarzycki Wiktor
Niciejewska Alicja
Zarzycki WiktorNiciejewska AlicjaFRASZKA - Kamienna Góra0 03
12.Łukianowski Michał
Michalczyk Milena
DANCE TEAM - Wrocław
Łukianowski Michał
Michalczyk Milena
Łukianowski MichałMichalczyk MilenaDANCE TEAM - Wrocław1 13

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
ANIMA DANZA - Głogów
Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
Gabrysz SzymonKałużna HaniaANIMA DANZA - Głogów1 (+1)111
2.Cybul Marcel
Nowacka Kinga
LEW - Legnica
Cybul Marcel
Nowacka Kinga
Cybul MarcelNowacka KingaLEW - Legnica4 (+1)142
3.Skowronek Krzysztof
Misz Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skowronek Krzysztof
Misz Oliwia
Skowronek KrzysztofMisz OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 03
4.Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
4STEP - Wrocław
Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
Banasiak JakubKrakowczyk Pola4STEP - Wrocław0 04
5.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica0 05

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Winkiel Hubert
Zakrzewska Kornelia
IGLICA - Wrocław
Winkiel Hubert
Zakrzewska Kornelia
Winkiel HubertZakrzewska KorneliaIGLICA - Wrocław1 (+1)111
2.Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
Binkowski WojciechBiadała ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 (+1)112
3.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+1)133
4.Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
Okulicz-Kozaryn ArturKorszeń KarolinaDIAMENT - Wrocław1 (+1)114
5.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 25
6.Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
Hasiów SzymonSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 06
7.Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
AKTAN - Wrocław
Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
Mądry MateuszŁuczak NikolaAKTAN - Wrocław0 07
8.Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
Raczykowski MaciejKostrzewa MagdalenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 18

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław1 (+1)111
2.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław6 (+1)162
3.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)153
4.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+1)124
5.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań6 65
6.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
MAESTRO - Opole
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO - Opole0 06
7.Szozda Michał
Goranczewska Julia
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole4 47
8.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO - Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO - Opole0 08
9.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole0 09

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław1 (+1)111
2.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
MAESTRO - Opole
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO - Opole3 (+1)132
3.Szozda Michał
Goranczewska Julia
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole6 (+1)163
4.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO - Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO - Opole5 (+1)154
5.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra2 25
6.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 46
7.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM - Wrocław0 07
8.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań5 58
9.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole0 09

 

BLOK 3, rejestracja 16 oo - 17 oo, próba parkietu 16 45 - 17 15, start: 17 3o

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Wrocław
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Wrocław4 (+1)141
2.Kuliński Karol
Adamska Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuliński Karol
Adamska Martyna
Kuliński KarolAdamska MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 02
3.Gocoł Jan
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gocoł Jan
Buczek Sandra
Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM - Wrocław0 0

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO - Leszno6 (+1)161
2.Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+1)122
3.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze E (+1)1E3
4.Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE - Wrocław5 (+1)154
5.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław2 (+1)125
6.Bulenda Rafał
Chluba Nicole
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Chluba Nicole
Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE - Wodzisław Śl.0 06
7.Mielniczuk Konrad
Ćwiąkała Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Mielniczuk Konrad
Ćwiąkała Julia
Mielniczuk KonradĆwiąkała JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 07
8.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław1 18
9.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław0 09
10.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
PIETRZYK - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK - Wrocław4 410
11.Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 011

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław2 (+1)121
2.Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław1 (+1)112
3.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław1 (+1)113
4.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław2 (+1)124
5.Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 15
6.Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 06
7.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
PIETRZYK - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK - Wrocław2 27
8.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze2 28
9.Mielniczuk Konrad
Ćwiąkała Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Mielniczuk Konrad
Ćwiąkała Julia
Mielniczuk KonradĆwiąkała JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 09

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oślizło Filip
Kukulska Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Oślizło Filip
Kukulska Natalia
Oślizło FilipKukulska NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)131
2.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz3 (+1)132
3.Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)113
4.Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław0 04
5.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko3 35
6.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER - Kluczbork0 06
7.Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle0 07

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młynarski Maciej
Guettner Klara
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław3 (+1)131
2.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER - Kluczbork4 (+1)142
3.Żukowski Wiktor
Yermak Sofiia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Żukowski Wiktor
Yermak Sofiia
Żukowski WiktorYermak SofiiaCHAMPION TEAM - Wrocław7 (+1)173
4.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań6 64
5.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
MAESTRO - Opole
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO - Opole4 45
6.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO - Leszno3 36
7.Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle0 07

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań2 (+1)121
2.Ryba Arkadiusz
Podlejska Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryba Arkadiusz
Podlejska Oliwia
Ryba ArkadiuszPodlejska OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 (+1)172
3.Czinar Mateusz
Pych Izabela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Pych Izabela
Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM - Wrocław4 (+1)143
4.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
MAESTRO - Opole
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO - Opole1 (+1)114
5.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno1 15
6.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno5 56
7.Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
PERFECT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT - Będzin1 17
8.Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
MARGO - Leszno
Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO - Leszno0 08
9.Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA - Praszka
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA - Praszka4 49
10.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań1 110

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
Sobania AndreasBartosiewicz KingaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole5 (+1)151
2.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole3 (+1)132
3.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno2 (+1)123
4.Październik Mateusz
Stanowska Joanna
ARTS STUDIO - Oława
Październik Mateusz
Stanowska Joanna
Październik MateuszStanowska JoannaARTS STUDIO - Oława6 (+1)164
5.Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle5 55
6.Ryba Arkadiusz
Podlejska Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryba Arkadiusz
Podlejska Oliwia
Ryba ArkadiuszPodlejska OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 66
7.Szelecheda Dominik
Brodacka Nikola
SZYBIAK DANCE STUDIO Jelenia Góra
Szelecheda Dominik
Brodacka Nikola
Szelecheda DominikBrodacka NikolaSZYBIAK DANCE STUDIO Jelenia Góra5 57
8.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko0 08
9.Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
MARGO - Leszno
Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO - Leszno0 09

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olejnik Bartosz
Zaklińska Joanna
ISKRA - Praszka
Olejnik Bartosz
Zaklińska Joanna
Olejnik BartoszZaklińska JoannaISKRA - Praszka2 (+1)121
2.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki8 (+1)182
3.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory8 (+1)183
4.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole5 (+1)154
5.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole1 15
6.Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle0 06
7.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO - Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO - Opole0 07
8.Pałka Rafał
Deckas Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Rafał
Deckas Kornelia
Pałka RafałDeckas KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 38

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM - Wrocław8 (+1)181
2.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaCHAMPION TEAM - Wrocław A (+1)1A2
3.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa4 (+1)143
4.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)124
5.Czinar Mateusz
Pych Izabela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Pych Izabela
Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM - Wrocław3 35
6.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO - Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO - Opole0 06
7.Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
ARTS STUDIO - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO - Oława3 37
8.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole0 08
9.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno1 19