XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE

2017-11-18 NOWA RUDA - SŁUPIEC, RUDAN - Nowa Ruda


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8 45 - 9 30, próba parkietu 9 00 - 9 45, start: 10 00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
AMETYST - Lubań
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaAMETYST - Lubań E (+1)1E1
2.Gocoł Jan
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gocoł Jan
Buczek Sandra
Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM - Wrocław3 (+1)132
3.Trefler Tomasz
Trefler Maja
AMETYST - Lubań
Trefler Tomasz
Trefler Maja
Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST - Lubań4 (+1)143
4.Wojciszewski Wiktor
Łukaszun Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Wojciszewski Wiktor
Łukaszun Julia
Wojciszewski WiktorŁukaszun JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól3 (+1)134
5.Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT - Legnica0 05
6.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 06
7.Skubański Marcel
Biliczak Anna-Wiktoria
ST NOVOMEX Opole
Skubański Marcel
Biliczak Anna-Wiktoria
Skubański MarcelBiliczak Anna-WiktoriaST NOVOMEX Opole2 27
8.Świdziński Wiktor
Sopuch Oliwia
AKTAN - Wrocław
Świdziński Wiktor
Sopuch Oliwia
Świdziński WiktorSopuch OliwiaAKTAN - Wrocław0 07
9.Zdrojek Filip
Witek Małgorzata
RUDAN - Nowa Ruda
Zdrojek Filip
Witek Małgorzata
Zdrojek FilipWitek MałgorzataRUDAN - Nowa Ruda0 09
10.Kwiatkowski Konrad
Jugowiec Weronika
PARADIS - Kłodzko
Kwiatkowski Konrad
Jugowiec Weronika
Kwiatkowski KonradJugowiec WeronikaPARADIS - Kłodzko0 010

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław D (+1)1D1
2.Kunecki Kamil
Makuszewska Maja
DANCE TEAM - Wrocław
Kunecki Kamil
Makuszewska Maja
Kunecki KamilMakuszewska MajaDANCE TEAM - Wrocław2 (+1)122
3.Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław0 03
4.Kuliński Karol
Adamska Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuliński Karol
Adamska Martyna
Kuliński KarolAdamska MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 04

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
ST NOVOMEX Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaST NOVOMEX Opole6 (+1)161
2.Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
AMETYST - Lubań
Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
Piskorski PatrykDaniłów OliwiaAMETYST - Lubań1 (+1)112
3.Buczakowski Szymon
Zielińska Daniela
RUDAN - Nowa Ruda
Buczakowski Szymon
Zielińska Daniela
Buczakowski SzymonZielińska DanielaRUDAN - Nowa Ruda2 23
4.Mikołajczyk Karol
Adamów Natalia
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Mikołajczyk Karol
Adamów Natalia
Mikołajczyk KarolAdamów NataliaSTACCATO - Bystrzyca Kł.4 44
5.Bracichowicz Dawid
Bracichowicz Jagoda
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Bracichowicz Dawid
Bracichowicz Jagoda
Bracichowicz DawidBracichowicz JagodaSTACCATO - Bystrzyca Kł.0 05

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młodzieniak Denis
Osmęda Weronika
PARADIS - Kłodzko
Młodzieniak Denis
Osmęda Weronika
Młodzieniak DenisOsmęda WeronikaPARADIS - Kłodzko4 (+1)141
2.Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław0 (+1)102
3.Hofbauer Maciej
Śnieżek Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Maciej
Śnieżek Julia
Hofbauer MaciejŚnieżek JuliaINSPIRACJA - Wrocław5 (+1)153
4.Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)144
5.Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
CT WYPYCH - Kalisz
Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH - Kalisz2 25
6.Kwarciński Sebastian
Łęcka Katarzyna
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Kwarciński Sebastian
Łęcka Katarzyna
Kwarciński SebastianŁęcka KatarzynaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław6 66
7.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 07
8.Maryniak Witold
Skałuba Milena
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Maryniak Witold
Skałuba Milena
Maryniak WitoldSkałuba MilenaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 08

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młodzieniak Denis
Osmęda Weronika
PARADIS - Kłodzko
Młodzieniak Denis
Osmęda Weronika
Młodzieniak DenisOsmęda WeronikaPARADIS - Kłodzko4 (+1)141
2.Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
CT WYPYCH - Kalisz
Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH - Kalisz3 (+1)132
3.Młynarski Maciej
Rybińska Katarzyna
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Młynarski Maciej
Rybińska Katarzyna
Młynarski MaciejRybińska KatarzynaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław5 (+1)153
4.Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)154
5.Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław2 25
6.Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 16
7.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 07
8.Maryniak Witold
Skałuba Milena
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Maryniak Witold
Skałuba Milena
Maryniak WitoldSkałuba MilenaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 08

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS - Dzierżoniów5 (+1)151
2.Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 02
3.Studnicki Patryk
Machnik Laura
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Machnik Laura
Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 03

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Studnicki Patryk
Machnik Laura
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Machnik Laura
Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 01
2.Hofbauer Maciej
Śnieżek Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Maciej
Śnieżek Julia
Hofbauer MaciejŚnieżek JuliaINSPIRACJA - Wrocław0 02

 

BLOK 2, rejestracja 12 15 - 13 00, próba parkietu 12 30 - 13 15, start: 13 30

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 8

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Amański Kacper
Maj Aleksandra
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Amański Kacper
Maj Aleksandra
Amański KacperMaj AleksandraST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
2.Ekiert Emil
Rosiak Agnieszka
IMPRESS - Dzierżoniów
Ekiert Emil
Rosiak Agnieszka
Ekiert EmilRosiak AgnieszkaIMPRESS - Dzierżoniów
3.Garbacz Michał
Prochera Patrycja
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Garbacz Michał
Prochera Patrycja
Garbacz MichałProchera PatrycjaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
4.Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
Iwanowski KacperNawrot WiktoriaCHAMPION TEAM - Wrocław
5.Koczoń Adrian
Gach Magdalena
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Koczoń Adrian
Gach Magdalena
Koczoń AdrianGach MagdalenaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
6.Krakowski Maciej
Cygan Zuzanna
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Krakowski Maciej
Cygan Zuzanna
Krakowski MaciejCygan ZuzannaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
7.Palac Patryk
Jamborska Oliwia
AKTAN - Wrocław
Palac Patryk
Jamborska Oliwia
Palac PatrykJamborska OliwiaAKTAN - Wrocław
8.Radłowski Kacper
Radłowska Wiktoria
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Radłowski Kacper
Radłowska Wiktoria
Radłowski KacperRadłowska WiktoriaSTACCATO - Bystrzyca Kł.

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+1)131
2.Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+1)121
3.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław1 (+1)111
4.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)111
5.Ćwikliński Jakub
Margas Maria
4STEP - Wrocław
Ćwikliński Jakub
Margas Maria
Ćwikliński JakubMargas Maria4STEP - Wrocław5 (+1)151
6.Żyłkiewicz Szymon
Mielniczek Gabriela
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Żyłkiewicz Szymon
Mielniczek Gabriela
Żyłkiewicz SzymonMielniczek GabrielaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+1)131
7.Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS - Dzierżoniów0, 0 0, 02
8.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów0, 0 0, 02
9.Majewski Mateusz
Deręgowska Lena
4STEP - Wrocław
Majewski Mateusz
Deręgowska Lena
Majewski MateuszDeręgowska Lena4STEP - Wrocław3 32
10.Nawrot Alan
Nawrot Barbara
4STEP - Wrocław
Nawrot Alan
Nawrot Barbara
Nawrot AlanNawrot Barbara4STEP - Wrocław1 12
11.Olkowski Jan
Sroczyńska Aleksandra
4STEP - Wrocław
Olkowski Jan
Sroczyńska Aleksandra
Olkowski JanSroczyńska Aleksandra4STEP - Wrocław0 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Kamil
Górka Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Baran Kamil
Górka Oliwia
Baran KamilGórka OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+1)141
2.Cetner Adam
Rotko Gabriela
IGLICA - Wrocław
Cetner Adam
Rotko Gabriela
Cetner AdamRotko GabrielaIGLICA - Wrocław5 (+1)151
3.Bajerski Bartosz
Świędrych Anna
BANS - Strzegom
Bajerski Bartosz
Świędrych Anna
Bajerski BartoszŚwiędrych AnnaBANS - Strzegom2 (+1)122
4.Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+1)142
5.Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
Furmaniak JakubPiskorowska UrszulaIMPULS - Prochowice3 33
6.Gońda Karol
Goraj Oliwia
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Gońda Karol
Goraj Oliwia
Gońda KarolGoraj OliwiaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ0 03
7.Rumiej Kordian
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Wrocław
Rumiej Kordian
Nadbrzeska Martyna
Rumiej KordianNadbrzeska Martyna4STEP - Wrocław0 03

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górski Karol
Armańska Emilia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Górski Karol
Armańska Emilia
Górski KarolArmańska EmiliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice3 (+1)131
2.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław2 (+1)121
3.Sowa Aleksander
Midziak Olga
IMPRESS - Dzierżoniów
Sowa Aleksander
Midziak Olga
Sowa AleksanderMidziak OlgaIMPRESS - Dzierżoniów2 (+1)121
4.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław2 (+1)121
5.Popik Michał
Hut Julia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Popik Michał
Hut Julia
Popik MichałHut JuliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 02
6.Sobociński Marcel
Korwin Anastazja
FRASZKA - Kamienna Góra
Sobociński Marcel
Korwin Anastazja
Sobociński MarcelKorwin AnastazjaFRASZKA - Kamienna Góra0 02
7.Tomaszewski Alan
Bąk Maja
BANS - Strzegom
Tomaszewski Alan
Bąk Maja
Tomaszewski AlanBąk MajaBANS - Strzegom2 22

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
AKTAN - Wrocław
Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
Mądry MateuszŁuczak NikolaAKTAN - Wrocław4 (+1)141
2.Sierka Filip
Palac Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Sierka Filip
Palac Wiktoria
Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN - Wrocław2 (+1)122
3.Chowaniec Bartosz
Gelczyńska Oliwia
TAKT - Legnica
Chowaniec Bartosz
Gelczyńska Oliwia
Chowaniec BartoszGelczyńska OliwiaTAKT - Legnica2 23

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 0

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 15 45 - 16 30, próba parkietu 16 00 - 16 45, start: 17 00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 32

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Augustynów Konrad
Żabicka Amelia
GEMAR - Wrocław
Augustynów Konrad
Żabicka Amelia
Augustynów KonradŻabicka AmeliaGEMAR - Wrocław
2.Bazylak Filip
Czubala Maria
AKTAN - Wrocław
Bazylak Filip
Czubala Maria
Bazylak FilipCzubala MariaAKTAN - Wrocław
3.Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
AKTAN - Wrocław
Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
Berliński FilipWaliczek ZuzannaAKTAN - Wrocław
4.Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
AKTAN - Wrocław
Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
Ciastowicz DominikKuś-Chorążyczewska MilenaAKTAN - Wrocław
5.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław
6.Dziuba Mateusz
Szczepańska Oliwia
AKTAN - Wrocław
Dziuba Mateusz
Szczepańska Oliwia
Dziuba MateuszSzczepańska OliwiaAKTAN - Wrocław
7.Giżycki Dominik
Szwec Amelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Szwec Amelia
Giżycki DominikSzwec AmeliaIMPRESS - Dzierżoniów
8.Grzegorzak Anna
Grzegorzak Aleksandra
IMPRESS - Dzierżoniów
Grzegorzak Anna
Grzegorzak Aleksandra
Grzegorzak AnnaGrzegorzak AleksandraIMPRESS - Dzierżoniów
9.Głębocki Mateusz
Skoczek Natasza
IMPRESS - Dzierżoniów
Głębocki Mateusz
Skoczek Natasza
Głębocki MateuszSkoczek NataszaIMPRESS - Dzierżoniów
10.Homoncik Karol
Migacz Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Migacz Maja
Homoncik KarolMigacz MajaFRASZKA - Kamienna Góra
11.Jędrasik Mateusz
Lechoniewicz Żaneta
IMPRESS - Dzierżoniów
Jędrasik Mateusz
Lechoniewicz Żaneta
Jędrasik MateuszLechoniewicz ŻanetaIMPRESS - Dzierżoniów
12.Kiełbasa Michał
Mikołajczyk Hanna
BANS - Strzegom
Kiełbasa Michał
Mikołajczyk Hanna
Kiełbasa MichałMikołajczyk HannaBANS - Strzegom
13.Kiljan Natan
Bernacka Aleksandra
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Kiljan Natan
Bernacka Aleksandra
Kiljan NatanBernacka AleksandraSTACCATO - Bystrzyca Kł.
14.Kolano Paweł
Wojtaczka Joanna
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Kolano Paweł
Wojtaczka Joanna
Kolano PawełWojtaczka JoannaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
15.Kołoszyński Maciej
Jóźwiak Jagoda
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Kołoszyński Maciej
Jóźwiak Jagoda
Kołoszyński MaciejJóźwiak JagodaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
16.Kuriata Milena
Kiesewetter Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Kuriata Milena
Kiesewetter Maria
Kuriata MilenaKiesewetter MariaIMPRESS - Dzierżoniów
17.Machula Amadeusz
Brzostek Julia
AKTAN - Wrocław
Machula Amadeusz
Brzostek Julia
Machula AmadeuszBrzostek JuliaAKTAN - Wrocław
18.Magnowski Marcel
Ryng Julia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Magnowski Marcel
Ryng Julia
Magnowski MarcelRyng JuliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
19.Malec Maciej
Rokosz Hanna
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Malec Maciej
Rokosz Hanna
Malec MaciejRokosz HannaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
20.Masłak Oliwier
Kowgier Maja
BANS - Strzegom
Masłak Oliwier
Kowgier Maja
Masłak OliwierKowgier MajaBANS - Strzegom
21.Mulka Aleks
Łazarewicz Anna
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Mulka Aleks
Łazarewicz Anna
Mulka AleksŁazarewicz AnnaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
22.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra
23.Nyklewicz Jakub
Przydatek Natalia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Nyklewicz Jakub
Przydatek Natalia
Nyklewicz JakubPrzydatek NataliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
24.Ora Oscar
Pastuch Hanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Ora Oscar
Pastuch Hanna
Ora OscarPastuch HannaFRASZKA - Kamienna Góra
25.Pajdak Bartosz
Szymańska Amelia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Pajdak Bartosz
Szymańska Amelia
Pajdak BartoszSzymańska AmeliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
26.Tworzydlak Michał
Majerczyk Milena
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Tworzydlak Michał
Majerczyk Milena
Tworzydlak MichałMajerczyk MilenaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
27.Wronkowski Mikołaj
Wronkowska Zofia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Wronkowski Mikołaj
Wronkowska Zofia
Wronkowski MikołajWronkowska ZofiaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
28.Węgliński Filip
Węglinska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Węglinska Julia
Węgliński FilipWęglinska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra
29.Zawiła Bartosz
Adach Malwina
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Zawiła Bartosz
Adach Malwina
Zawiła BartoszAdach MalwinaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
30.Zub Maksymilian
Spyrka Hanna
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Zub Maksymilian
Spyrka Hanna
Zub MaksymilianSpyrka HannaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
31.Łysik Kacper
Ciastowicz Dominika
AKTAN - Wrocław
Łysik Kacper
Ciastowicz Dominika
Łysik KacperCiastowicz DominikaAKTAN - Wrocław
32.Żurawiak Ignacy
Smela Nikola
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Żurawiak Ignacy
Smela Nikola
Żurawiak IgnacySmela NikolaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chen Filip
Kozdraś Wanessa
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chen Filip
Kozdraś Wanessa
Chen FilipKozdraś WanessaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+1)141
2.Listwan Miłosz
Hercuń Marta
AMETYST - Lubań
Listwan Miłosz
Hercuń Marta
Listwan MiłoszHercuń MartaAMETYST - Lubań2 (+1)121
3.Mocek Radomir
Filip Zuzanna
RUDAN - Nowa Ruda
Mocek Radomir
Filip Zuzanna
Mocek RadomirFilip ZuzannaRUDAN - Nowa Ruda1, 1 (+1)11, 11
4.Zarzycki Wiktor
Niciejewska Alicja
FRASZKA - Kamienna Góra
Zarzycki Wiktor
Niciejewska Alicja
Zarzycki WiktorNiciejewska AlicjaFRASZKA - Kamienna Góra1 (+1)111
5.Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS - Dzierżoniów0, 0 0, 02
6.Howley Aleksander
Szczapińska Julia
GEMAR - Wrocław
Howley Aleksander
Szczapińska Julia
Howley AleksanderSzczapińska JuliaGEMAR - Wrocław0 02
7.Jabłoński Jan
Wargala Jessica
GRACJA - Zielona Góra
Jabłoński Jan
Wargala Jessica
Jabłoński JanWargala JessicaGRACJA - Zielona Góra1 12
8.Rybski Filip
Walenciak Róża
AMETYST - Lubań
Rybski Filip
Walenciak Róża
Rybski FilipWalenciak RóżaAMETYST - Lubań0 02

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Wrocław
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Wrocław E (+1)1E1
2.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
ATHINA - Oława
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaATHINA - Oława2 (+1)122
3.Godlewski Michał
Staniewicz Maja
SKYDANCE - Wrocław
Godlewski Michał
Staniewicz Maja
Godlewski MichałStaniewicz MajaSKYDANCE - Wrocław1 (+1)113
4.Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
ANIMA DANZA - Głogów
Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
Gabrysz SzymonKałużna HaniaANIMA DANZA - Głogów3 (+1)134
5.Cybul Marcel
Nowacka Kinga
KM LUBIN
Cybul Marcel
Nowacka Kinga
Cybul MarcelNowacka KingaKM LUBIN3 35
6.Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
Okulicz-Kozaryn ArturKorszeń KarolinaIMPRESSIONANTE - Wrocław0 06
7.Wrześniewski Krzysztof Kacper
Śliwka Julia
PARADIS - Kłodzko
Wrześniewski Krzysztof Kacper
Śliwka Julia
Wrześniewski Krzysztof KacperŚliwka JuliaPARADIS - Kłodzko0 07
8.Samuel Miłosz
Waraczewska Maja
PARADIS - Kłodzko
Samuel Miłosz
Waraczewska Maja
Samuel MiłoszWaraczewska MajaPARADIS - Kłodzko0 08

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM - Wrocław9 (+1)191
2.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda1 12
3.Szymczak Adam
Mykicka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Szymczak Adam
Mykicka Aleksandra
Szymczak AdamMykicka AleksandraIGLICA - Wrocław6 63

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM - Wrocław6 (+1)161
2.Czinar Mateusz
Pych Izabela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Pych Izabela
Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM - Wrocław1 12
3.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda3 33

50+ (Senior 3) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów7 (+1)171
2.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław6 (+1)162
3.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra3 33
4.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 04

50+ (Senior 3) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław5 51
2.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra2 22