WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA

2017-10-14 JELCZ - LASKOWICE k / WROCŁAWIA, DANCE TEAM - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

POL.
1.Uwaga ! 2 BLOK rozpocznie się o godzinie 12:30 , REJESTRACJA godz.10:30-11:30

2.Kategorie WDC AL (U14/U16/AMATORZY), ze względów technicznych zostały przypisane do Bloku 2
(patrz poniżej). Natomiast zaczynają normalnie na bloku 3 o godz:15:30. To samo dotyczy kat. WDC AL 16-18 (U19), która ze względów technicznych została przypisana do Bloku 3 (patrz poniżej). Natomiast rozpoczyna rywalizację na bloku 4 o godz:20:00.

3. Prosimy pary, aby rejestrowały się punktualnie. Ze względu na przestrzeganie czasu w programie, pary które zarejestrują się po ustalonej w regulaminie godzinie nie zostaną przyjęte.

ENG.
1.The registrations are extended to today, 12.10.2017 to 00:00

2.Categories WDC AL (U14 / U16 / AMATORZY), for technical reasons, have been assigned to Block 2
(look below). They start normally at block 3 at 15:30. The same goes for the WDC AL 16-18 (U19), which was technically assigned to Block 3 (see below) for technical reasons. On the other hand, it starts the competition on block 4 at 20:00.

3. Please steam to register on time. Due to compliance with the time in the program, couples who register after the time set in the rules will not be accepted.

BLOK 1, rejestracja 7 00 - 8 00, start: 8 30

Uwaga ! Rejestracje zostaje przedłużona do dzisiaj tj.12.10.2017 do godziny 00:00


10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T WDC AL 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno2 21
2.Tabor Natan
Surleta Michalina
TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR - Jelenia Góra3 32
3.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 33
4.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno1 14

 

BLOK 2, rejestracja 13 30 - 14 30, start: 15 30

Uwaga ! Rejestracje zostaje przedłużona do dzisiaj tj.12.10.2017 do godziny 00:00


12-13 (Junior 1) Open ST WDC AL 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02
3.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 03
4.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty0 04
5.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów3 35
6.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 06
7.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 07
8.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin0 08
9.Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań1 19
10.Tretiak Mykhailo
Semochko Kristi
Rondo
(Ukraina)
Tretiak Mykhailo
Semochko Kristi
Tretiak MykhailoSemochko KristiRondo
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open LA WDC AL 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 02
3.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03
4.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów5 54
5.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław5 55
6.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty0 06
7.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 07
8.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 08
9.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin0 09
10.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 010
11.Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań1 111
12.Tretiak Mykhailo
Semochko Kristi
Rondo
(Ukraina)
Tretiak Mykhailo
Semochko Kristi
Tretiak MykhailoSemochko KristiRondo
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open ST WDC AL 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno0 02
3.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin0 03
4.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin8 84
5.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 05
6.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin0 07
8.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin0 07
9.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES - Częstochowa0 09
10.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin0 010
11.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin2 211
12.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów0 012
13.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin2 213
14.Kleczko Jakub
Romanowska Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Kleczko Jakub
Romanowska Oliwia
Kleczko JakubRomanowska OliwiaSUKCES - Jaworzno4 413
15.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów
16.Tretiak Mykhailo
Semochko Kristi
Rondo
(Ukraina)
Tretiak Mykhailo
Semochko Kristi
Tretiak MykhailoSemochko KristiRondo
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open LA WDC AL 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Częstochowa
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Częstochowa0 01
2.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES - Częstochowa8 82
3.Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno0 03
4.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 04
5.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL - Rzeszów0 06
7.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 07
8.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM - Wrocław1 18
9.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin2 29
10.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin0 010
11.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin8 810
12.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin8 812
13.Boczar Kacper
Meń Julia
KLASA - Tarnów
Boczar Kacper
Meń Julia
Boczar KacperMeń JuliaKLASA - Tarnów0 013
14.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin0 014
15.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin4 414
16.Tretiak Mykhailo
Semochko Kristi
Rondo
(Ukraina)
Tretiak Mykhailo
Semochko Kristi
Tretiak MykhailoSemochko KristiRondo
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open ST WDC AL 16

eliminacje (1/2 finał i finał w Gali Wieczornej)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL - Rzeszów1 11
2.Frach Dominik
Wójcicka Julka
ZORBA - Mykanów
Frach Dominik
Wójcicka Julka
Frach DominikWójcicka JulkaZORBA - Mykanów0 02
3.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 04
5.Nagórski Maciej
Froń Magdalena
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Nagórski Maciej
Froń Magdalena
Nagórski MaciejFroń MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice0 05
6.Furman Jakub
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Furman Jakub
Guzik Magdalena
Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA - Kraków0 06
7.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 37
8.Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
KIEPURA - Sosnowiec
Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA - Sosnowiec3 38
9.Litewka Michał
Palak Natalia
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Palak Natalia
Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE - Stalowa Wola0 09
10.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 09
11.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze0 011
12.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań0 012
13.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin0 013
14.Maciołka Jan Piotr
Hauser Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Maciołka Jan Piotr
Hauser Zuzanna
Maciołka Jan PiotrHauser ZuzannaASTRA - Szczecin8 814
15.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków2 215
16.Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK - Kraków

19+ (Powyżej 18) Open LA WDC AL 44

eliminacje (1/2 finał i finał w Gali Wieczornej)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jeleń Ernest
Kaplii Anna
LIDER - Lublin
Jeleń Ernest
Kaplii Anna
Jeleń ErnestKaplii AnnaLIDER - Lublin0 01
2.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa0 02
3.Dziedzic Oskar
Vu Manh Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Dziedzic Oskar
Vu Manh Katarzyna
Dziedzic OskarVu Manh KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
POLISH CLUB - Warszawa
Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 06
6.Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław0 07
7.Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 08
8.Kardasiński Damian
Syta Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Kardasiński Damian
Syta Daria
Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB - Warszawa8 89
9.Walczak Maciej
Piaseczna Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Walczak Maciej
Piaseczna Anna
Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 110
10.Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 011
11.Ptaszek Janusz
Żybura Magdalena Ewa
DUET - Warszawa
Ptaszek Janusz
Żybura Magdalena Ewa
Ptaszek JanuszŻybura Magdalena EwaDUET - Warszawa8 812
12.Kotov Viacheslav
Jedwabna Weronika
MASTER DANCE - Gliwice
Kotov Viacheslav
Jedwabna Weronika
Kotov ViacheslavJedwabna WeronikaMASTER DANCE - Gliwice0 013
13.Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice0 014
14.Kucina Wojciech
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kucina Wojciech
Szymańska Karolina
Kucina WojciechSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom0 015
15.Kulesza Michał
Łojszczyk Adrianna
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Kulesza Michał
Łojszczyk Adrianna
Kulesza MichałŁojszczyk AdriannaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice0 015
16.Chmiel Jakub
Ichnovska Simona
TK Marendi
(Czechy)
Chmiel Jakub
Ichnovska Simona
Chmiel JakubIchnovska SimonaTK Marendi
(Czechy)
17
17.Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
LIDER - Lublin
Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER - Lublin0 018
18.Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
POLISH CLUB - Warszawa
Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB - Warszawa0 019
19.Matecki Adam
Wołowiec Katarzyna
SŁOŃCE - Poznań
Matecki Adam
Wołowiec Katarzyna
Matecki AdamWołowiec KatarzynaSŁOŃCE - Poznań8 820
20.Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski MichałMadeńska SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 021
21.Kowalczyk Konrad
Środa Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Konrad
Środa Wiktoria
Kowalczyk KonradŚroda WiktoriaZORBA - Mykanów0 022
22.Sobala Mateusz
Gaweł Paulina
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Mateusz
Gaweł Paulina
Sobala MateuszGaweł PaulinaPOLISH CLUB - Warszawa0 022
23.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław2 224
24.Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin1 125
25.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice7 726
26.Gavva Luka
Wrótniak Anna
MASTER DANCE - Gliwice
Gavva Luka
Wrótniak Anna
Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE - Gliwice7 727
27.Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
DUET - Warszawa
Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
Ivanchenko TymofiiJanson WiktoriaDUET - Warszawa0 028
28.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 429
29.Kmita Sebastian
Chwastowska Joanna
STYL - Kraków
Kmita Sebastian
Chwastowska Joanna
Kmita SebastianChwastowska JoannaSTYL - Kraków5 530
30.Maciołka Jan Piotr
Hauser Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Maciołka Jan Piotr
Hauser Zuzanna
Maciołka Jan PiotrHauser ZuzannaASTRA - Szczecin8 830
31.Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE - Poznań7 730
32.Sacaneno Tino
Stolarska Ivetta
London
(Wielka Brytania)
Sacaneno Tino
Stolarska Ivetta
Sacaneno TinoStolarska IvettaLondon
(Wielka Brytania)
30
33.Zając Adam
Łysik Agnieszka
DUET - Warszawa
Zając Adam
Łysik Agnieszka
Zając AdamŁysik AgnieszkaDUET - Warszawa4 430
34.Domański Bartłomiej
Grzegorczyk Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Domański Bartłomiej
Grzegorczyk Marta
Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 035
35.Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
SUKCES - Jaworzno
Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES - Jaworzno0 036
36.Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA - Kraków2 237
37.Hawro Michał
Toczek Paulina
IGLICA - Wrocław
Hawro Michał
Toczek Paulina
Hawro MichałToczek PaulinaIGLICA - Wrocław1 137
38.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin8 839
39.Kosiński Albert
Ponomar Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kosiński Albert
Ponomar Anna
Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 040
40.Nawrat Artur
Więcław Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nawrat Artur
Więcław Monika
Nawrat ArturWięcław MonikaMASTER DANCE - Gliwice0 040
41.Brzeziński Przemysław
Krzysztofczyk Karolina
RONDO - Rybnik
Brzeziński Przemysław
Krzysztofczyk Karolina
Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk KarolinaRONDO - Rybnik0 042
42.Artelik Szymon
Grabowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Artelik Szymon
Grabowska Julia
Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB - Szczecin
43.Shonia Avtandili
Pruszkowska Victoria
x
(Gruzja)
Shonia Avtandili
Pruszkowska Victoria
Shonia AvtandiliPruszkowska Victoriax
(Gruzja)
44.Vyslouzil Radim
Sloukova Anna
DANCE STUDIO LIKE
(Czechy)
Vyslouzil Radim
Sloukova Anna
Vyslouzil RadimSloukova AnnaDANCE STUDIO LIKE
(Czechy)

 

BLOK 3, rejestracja 18 00 - 19 00, start: 20 00

Uwaga ! Rejestracje zostaje przedłużona do dzisiaj tj.12.10.2017 do godziny 00:00


16-18 (Młodzież) Open ST WDC AL 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Śledź Karol
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Śledź Karol
Olbińska Maja
Śledź KarolOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 01
2.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec0 02
3.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin0 03
4.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin1 14
5.Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM - Żory0 05
6.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław8 86
7.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów1 17
8.Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
SUKCES - Częstochowa
Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES - Częstochowa0 08
9.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra0 09
10.Talik Mikołaj
Langier Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Talik Mikołaj
Langier Julia
Talik MikołajLangier JuliaKIEPURA - Sosnowiec0 09
11.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin4 411
12.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra0 011
13.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław0 013
14.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY Opole2 214
15.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin1 115
16.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole0 016
17.Budzik Tomasz
Gil Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Gil Wiktoria
Budzik TomaszGil WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów
18.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra

16-18 (Młodzież) Open LA WDC AL 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 02
3.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław4 43
4.Litorowicz Oskar
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Litorowicz Oskar
Kwietniowska Oliwia
Litorowicz OskarKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław0 04
5.Wójcik Christof
Sojska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB - Szczecin0 05
6.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice4 46
7.Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA - Wrocław0 07
8.Mandlík Pavel
Johannesová Sarah
TK Marendi
(Czechy)
Mandlík Pavel
Johannesová Sarah
Mandlík PavelJohannesová SarahTK Marendi
(Czechy)
8
9.Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
SUKCES - Jaworzno
Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES - Jaworzno7 79
10.Krentosz Aleksander
Rytkowska Wiktoria
RONDO - Rybnik
Krentosz Aleksander
Rytkowska Wiktoria
Krentosz AleksanderRytkowska WiktoriaRONDO - Rybnik4 410
11.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław0 011
12.Janas Dawid
Koza Dominika
SUKCES - Częstochowa
Janas Dawid
Koza Dominika
Janas DawidKoza DominikaSUKCES - Częstochowa0 012
13.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra6 613
14.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra1 114
15.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań0 015
16.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard5 516
17.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin0 016
18.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów0 016
19.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin0 016
20.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin0 020
21.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra