OTTT "W sercu Wielkopolski" Kościan 2018

2018-03-03 KOŚCIAN, POEZJA - Kościan


FOR FOREIGN COUPLES

UWAGA

ZMIANA W PROGRAMIE!!!
W BLOKU PIERWSZYM WPROWADZONO KATEGORIĘ 12-13 KLASA E+F

BLOK 1, rejestracja 8:30-9:30, próba parkietu 8:45-9:45, start: 10:00

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chudziński Maksym
Kaczmarek Marta
POEZJA - Kościan
Chudziński Maksym
Kaczmarek Marta
Chudziński MaksymKaczmarek MartaPOEZJA - Kościan

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-12:00, próba parkietu 12:00-12:45, start: 13:00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łupicki Norbert
Sowińska Oliwia
POEZJA - Kościan
Łupicki Norbert
Sowińska Oliwia
Łupicki NorbertSowińska OliwiaPOEZJA - Kościan

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA - Kościan

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Plackowski Jakub
Ryks Magdalena
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Ryks Magdalena
Plackowski JakubRyks MagdalenaPOEZJA - Kościan

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan
2.Galus Witold
Nyczka Marta
POEZJA - Kościan
Galus Witold
Nyczka Marta
Galus WitoldNyczka MartaPOEZJA - Kościan

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galus Witold
Nyczka Marta
POEZJA - Kościan
Galus Witold
Nyczka Marta
Galus WitoldNyczka MartaPOEZJA - Kościan

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan

 

BLOK 3, rejestracja 15:00-16:00, próba parkietu 16:00-16:45, start: 17:00

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
Buchowski ArkadiuszStachowiak AgataPOEZJA - Kościan

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
Buchowski ArkadiuszStachowiak AgataPOEZJA - Kościan

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chudziński Zbigniew
Chudzińska Aldona
POEZJA - Kościan
Chudziński Zbigniew
Chudzińska Aldona
Chudziński ZbigniewChudzińska AldonaPOEZJA - Kościan
2.Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA - Kościan
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA - Kościan

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 0

50+ (Senior 3) E+F ST 4T PREMIUM 0

50+ (Senior 3) E+F LA 4T PREMIUM 0