OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów

2017-10-15 WARSZAWA, BLUE CLASSIC - Warszawa


Plik z wynikami

UWAGA

zmiany w programie
Usunięto kategorie: 8-9H, 8-9 E+F, 10-11 E, 14-15 D,C; połączono 12-13 E+F

BLOK 1, rejestracja 13.30-14.30, próba parkietu 13.45-15.45, start: 15.00

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

WA, WW,Q, CCC, SB, POL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice3 (+1)131
2.Demianiuk Adrian
Buczyńska Weronika
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Demianiuk Adrian
Buczyńska Weronika
Demianiuk AdrianBuczyńska WeronikaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA1 (+1)112
3.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria0 03

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

WA,Q,CCC,JV
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
EMOTION - Góra Kalwaria
Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION - Góra Kalwaria1, 1 (+1)11, 11
2.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa4, 4 (+1)14, 41
3.Zając Mieszko
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Zając Mieszko
Brzezińska Julia
Zając MieszkoBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria1, 1 (+1)11, 11
4.Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP Warszawa0, 0 0, 02
5.Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP Warszawa0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

WA, WW,Q, CCC, SB, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabiński Marcin
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Grabiński Marcin
Janczuk Julia
Grabiński MarcinJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa5 (+1)151
2.Klar Mikołaj
Kalynowycz Daria
JEDYNKA - Łódź
Klar Mikołaj
Kalynowycz Daria
Klar MikołajKalynowycz DariaJEDYNKA - Łódź1 (+1)112
3.Zajkowski Maciej
Otocka Michalina
FAST-STEP Warszawa
Zajkowski Maciej
Otocka Michalina
Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP Warszawa3 (+1)132
4.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03
5.Książek Damian
Schab Marta
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Schab Marta
Książek DamianSchab MartaEMOTION - Góra Kalwaria0 03
6.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria0 03

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

WA, WW,Q, CCC, SB, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczyk Wiktor
Nocoń Maja
SUKCES - Częstochowa
Sobczyk Wiktor
Nocoń Maja
Sobczyk WiktorNocoń MajaSUKCES - Częstochowa E (+1)1E1
2.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko1 (+1)112
3.Lynov Victor
Romaniuk Julia
ELITE DANCE - Warszawa
Lynov Victor
Romaniuk Julia
Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE - Warszawa0 03
4.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
DREAM DANCE - WARSZAWA
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaDREAM DANCE - WARSZAWA4 44

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

WA,Q,CCC,JV
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baczyński Jan
Wrzesińska Karolina
EMOTION - Góra Kalwaria
Baczyński Jan
Wrzesińska Karolina
Baczyński JanWrzesińska KarolinaEMOTION - Góra Kalwaria3, 3 (+1)13, 31
2.Rogoziński Jakub
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Rogoziński Jakub
Kłos Jowita
Rogoziński JakubKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria2, 2 (+1)12, 21
3.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice0 02
4.Olkowicz Kuba
Skwarek Maria
EMOTION - Góra Kalwaria
Olkowicz Kuba
Skwarek Maria
Olkowicz KubaSkwarek MariaEMOTION - Góra Kalwaria0, 0 0, 02

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

WA, WW,Q, CCC, SB, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Mońki
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Mońki4 (+1)141
2.Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
Grabski JakubKleczkowska IzabelaCREATIVE DANCE - Kobyłka3 (+1)132
3.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko4 43

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Makowski Mikołaj
Chołuj Anna
FAST-STEP Warszawa
Makowski Mikołaj
Chołuj Anna
Makowski MikołajChołuj AnnaFAST-STEP Warszawa5 (+1)151
2.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria2 22
3.Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC - Warszawa2 23

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 16.00-17.00, próba parkietu 17.30-18.00, start: 18.00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smith Oliver
Marchewka Izabela
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Smith Oliver
Marchewka Izabela
Smith OliverMarchewka IzabelaCREATIVE DANCE - Kobyłka1 (+1)111
2.Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
START - Płońsk
Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART - Płońsk D (+1)1D2
3.Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION - Góra Kalwaria0 03
4.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria2 24

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 (+1)141
2.Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA - Pabianice3 (+1)132
3.Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)133
4.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa E (+1)1E4
5.Marczewski Jakub
Sitkiewicz Wiktoria
SHOW TIME - Płock
Marczewski Jakub
Sitkiewicz Wiktoria
Marczewski JakubSitkiewicz WiktoriaSHOW TIME - Płock0 05
6.Pasternak Bartek
Zejmowicz Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartek
Zejmowicz Justyna
Pasternak BartekZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 06
7.Dubiński Piotr
Bilska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dubiński Piotr
Bilska Zuzanna
Dubiński PiotrBilska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 27
8.Wasiak Adrian
Szmania Izabela
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wasiak Adrian
Szmania Izabela
Wasiak AdrianSzmania IzabelaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 08

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 (+1)141
2.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa D (+1)1D2
3.Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA - Pabianice3 (+1)133
4.Marczewski Jakub
Sitkiewicz Wiktoria
SHOW TIME - Płock
Marczewski Jakub
Sitkiewicz Wiktoria
Marczewski JakubSitkiewicz WiktoriaSHOW TIME - Płock1 (+1)114
5.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 35
6.Mirosław Michał
Jodłowska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Mirosław Michał
Jodłowska Joanna
Mirosław MichałJodłowska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 26
7.Pasternak Bartek
Zejmowicz Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartek
Zejmowicz Justyna
Pasternak BartekZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07
8.Dubiński Piotr
Bilska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dubiński Piotr
Bilska Zuzanna
Dubiński PiotrBilska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 28
9.Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 09
10.Wasiak Adrian
Szmania Izabela
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wasiak Adrian
Szmania Izabela
Wasiak AdrianSzmania IzabelaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 010

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)121
2.Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 (+1)132
3.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA3 (+1)133
4.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko2 24
5.Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM - WARSZAWA2 25
6.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 26
7.Czyż Damian
Piórkowska Paulina
SHOW TIME - Płock
Czyż Damian
Piórkowska Paulina
Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME - Płock-1 -17

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM - WARSZAWA7 (+1)171
2.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko5 (+1)152
3.Cichoń Michał
Michalska Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Michalska Julia
Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.6 (+1)163
4.Czyż Damian
Piórkowska Paulina
SHOW TIME - Płock
Czyż Damian
Piórkowska Paulina
Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME - Płock0 04
5.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA1 15
6.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM WARSZAWA0 06
7.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa-1 -17

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom B (+1)1B1
2.Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg HubertLewandowska MarcelinaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz B (+1)1B2
3.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom1 13
4.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA1 14
5.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
IMPET TEAM WARSZAWA
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM WARSZAWA8 85
6.Bernad Mateusz
Pulińska Aleksandra
WIKA - Olsztyn
Bernad Mateusz
Pulińska Aleksandra
Bernad MateuszPulińska AleksandraWIKA - Olsztyn5 (-1)-15

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg HubertLewandowska MarcelinaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz9 (+1)191
2.Szymczak Mateusz
Kaczmarek Aleksandra
IMPET TEAM WARSZAWA
Szymczak Mateusz
Kaczmarek Aleksandra
Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraIMPET TEAM WARSZAWA7 (+1)172
3.Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń5 (+1)153
4.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA0 04
5.Bąk Dominik
Ilczak Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bąk Dominik
Ilczak Agnieszka
Bąk DominikIlczak AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 65
6.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom1 16

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA4 (+1)141
2.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok A (+1)1A2
3.Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
ZAMEK - Biała Podlaska
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK - Biała Podlaska4 (+1)143
4.Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń0 04
5.Matłoka Mateusz
Unger Fanni
Klub Sportowy Polski Taniec
Matłoka Mateusz
Unger Fanni
Matłoka MateuszUnger FanniKlub Sportowy Polski Taniec0 05
6.Ciok Michał
Mitka Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ciok Michał
Mitka Katarzyna
Ciok MichałMitka KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 06

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA12 (+1)1121
2.Machnio Damian
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Woźniak Kamila
Machnio DamianWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)132
3.Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL - WARSZAWA3 (+1)133
4.Chojnowski Bartosz
Kłaput Natalia
DUET - Warszawa
Chojnowski Bartosz
Kłaput Natalia
Chojnowski BartoszKłaput NataliaDUET - Warszawa9 94
5.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok8 85
6.Matłoka Mateusz
Unger Fanni
Klub Sportowy Polski Taniec
Matłoka Mateusz
Unger Fanni
Matłoka MateuszUnger FanniKlub Sportowy Polski Taniec0 06
7.Ciok Michał
Mitka Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ciok Michał
Mitka Katarzyna
Ciok MichałMitka KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 57