VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018

2018-03-18 Kórnik, FINEZJA - Poznań


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8:45-9:30, próba parkietu 9:00-9:45, start: 10:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
Krężel MateuszStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław2 (+1)121
2.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 (+1)112
3.Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN - Wrocław4 (+1)143
4.Gański Adam
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Gański Adam
Tuchewicz Julia
Gański AdamTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin0 04
5.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 15
6.Nogalski Kacper
Karcewicz Roksana
ALFA-ASTRA - Stargard
Nogalski Kacper
Karcewicz Roksana
Nogalski KacperKarcewicz RoksanaALFA-ASTRA - Stargard0 06
7.Tafelski Laurent
Michalak Amelia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Tafelski Laurent
Michalak Amelia
Tafelski LaurentMichalak AmeliaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 07

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
Mecha KamilWitkowska WiktoriaASTRA - Szczecin2 (+1)121
2.Szymański Filip
Rakowska Katarzyna
ANIMA DANZA - Głogów
Szymański Filip
Rakowska Katarzyna
Szymański FilipRakowska KatarzynaANIMA DANZA - Głogów4 (+1)142
3.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno0 03
4.Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
DREAM - Poznań
Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
Ludwiczak SebastianFischbock IngaDREAM - Poznań0 04
5.Plackowski Jakub
Ryks Magdalena
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Ryks Magdalena
Plackowski JakubRyks MagdalenaPOEZJA - Kościan2 25

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CT WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH - Kalisz7 (+1)171
2.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
3.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno3 (+1)133
4.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra1 14
5.Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard2 25
6.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań0 06
7.Możdżeń Dominik
Surman Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Surman Paulina
Możdżeń DominikSurman PaulinaGRACJA - Zielona Góra0 07

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaworski Adrian
Noska Zuzanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Noska Zuzanna
Jaworski AdrianNoska ZuzannaROYAL DANCE - Szczecin C (+1)1C1
2.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)172
3.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno2 (+1)123
4.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)114
5.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań0 05
6.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CT WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH - Kalisz3 36
7.Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard1 17
8.Możdżeń Dominik
Surman Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Surman Paulina
Możdżeń DominikSurman PaulinaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin1 19

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koźba Michał
Stecewicz Faustyna
ASTRA - Szczecin
Koźba Michał
Stecewicz Faustyna
Koźba MichałStecewicz FaustynaASTRA - Szczecin4 (+1)141
2.Sikorski Michał
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Sikorski Michał
Stępień Gabriela
Sikorski MichałStępień GabrielaASTRA - Szczecin5 (+1)152
3.Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA - Pabianice5 (+1)153
4.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)114
5.Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
FINEZJA - Poznań
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA - Poznań4 (+1)145
6.Deptuch Łukasz
Makowska Ewelina
ASTRA - Szczecin
Deptuch Łukasz
Makowska Ewelina
Deptuch ŁukaszMakowska EwelinaASTRA - Szczecin1 16
7.Nowak Arkadiusz
Wika Oliwia
ASTRA LUNA - Wałcz
Nowak Arkadiusz
Wika Oliwia
Nowak ArkadiuszWika OliwiaASTRA LUNA - Wałcz0 07
8.Mosiejczuk Hubert
Kalczyńska Zofia
ASTRA - Szczecin
Mosiejczuk Hubert
Kalczyńska Zofia
Mosiejczuk HubertKalczyńska ZofiaASTRA - Szczecin3 38
9.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM - Słubice2 29
10.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna3 39
11.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan3 311

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marcisz Piotr
Jakubowska Sandra
SŁOŃCE - Poznań
Marcisz Piotr
Jakubowska Sandra
Marcisz PiotrJakubowska SandraSŁOŃCE - Poznań4 (+1)141
2.Kuźlak Marcin
Niedośpiał Monika
DZIUPLA - Poznań
Kuźlak Marcin
Niedośpiał Monika
Kuźlak MarcinNiedośpiał MonikaDZIUPLA - Poznań4 (+1)142
3.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)143
4.Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA - Pabianice4 (+1)144
5.Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
FINEZJA - Poznań
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA - Poznań5 (+1)155
6.Koźba Michał
Stecewicz Faustyna
ASTRA - Szczecin
Koźba Michał
Stecewicz Faustyna
Koźba MichałStecewicz FaustynaASTRA - Szczecin3 36
7.Sikorski Michał
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Sikorski Michał
Stępień Gabriela
Sikorski MichałStępień GabrielaASTRA - Szczecin4 47
8.Nowak Arkadiusz
Wika Oliwia
ASTRA LUNA - Wałcz
Nowak Arkadiusz
Wika Oliwia
Nowak ArkadiuszWika OliwiaASTRA LUNA - Wałcz0 08
9.Deptuch Łukasz
Makowska Ewelina
ASTRA - Szczecin
Deptuch Łukasz
Makowska Ewelina
Deptuch ŁukaszMakowska EwelinaASTRA - Szczecin1 19
10.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard1 110
11.Mosiejczuk Hubert
Kalczyńska Zofia
ASTRA - Szczecin
Mosiejczuk Hubert
Kalczyńska Zofia
Mosiejczuk HubertKalczyńska ZofiaASTRA - Szczecin3 311

 

BLOK 2, rejestracja 12:00-13:00, próba parkietu 12:30-13:15, start: 13:30

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymański Jan
Olesiejuk Natalia
IMPET TEAM WARSZAWA
Szymański Jan
Olesiejuk Natalia
Szymański JanOlesiejuk NataliaIMPET TEAM WARSZAWA1 (+1)111
2.Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
DANCE CENTER - Poznań
Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
Szcześniak MarcelChomycz AmeliaDANCE CENTER - Poznań1 (+1)112
3.Maj Jakub
Koronowska-Roszak Dominika
ROYAL DANCE - Szczecin
Maj Jakub
Koronowska-Roszak Dominika
Maj JakubKoronowska-Roszak DominikaROYAL DANCE - Szczecin0 03

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń4 (+1)141
2.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań5 (+1)152
3.Pal Rafał
Majchrzak Hanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Pal Rafał
Majchrzak Hanna
Pal RafałMajchrzak HannaROYAL DANCE - Szczecin0 03
4.Wierzbicki Szymon
Jesionowska Nikola
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Jesionowska Nikola
Wierzbicki SzymonJesionowska NikolaROYAL DANCE - Szczecin0 03

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów1 (+1)111
2.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra1 12
3.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań1 13

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły4 (+1)141
2.Raszyński Mateusz
Pilor Olga
FINEZJA - Poznań
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA - Poznań C (+1)1C2
3.Okoń Filip
Nowak Zuzanna
IMPET TEAM WARSZAWA
Okoń Filip
Nowak Zuzanna
Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM WARSZAWA4 (+1)143
4.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
RIVIERA Warszawa
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Warszawa3 34
5.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra3 35
6.Jabłoński Bartłomiej
Jabłońska Oliwia
FAN - Toruń
Jabłoński Bartłomiej
Jabłońska Oliwia
Jabłoński BartłomiejJabłońska OliwiaFAN - Toruń4 46
7.Henicz Miłosz
Rozmiarek Małgorzata
MARGO - Leszno
Henicz Miłosz
Rozmiarek Małgorzata
Henicz MiłoszRozmiarek MałgorzataMARGO - Leszno0 07

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olejniczak Mikołaj
Muszkieta Magdalena
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Muszkieta Magdalena
Olejniczak MikołajMuszkieta MagdalenaMARGO - Leszno C (+1)1C1
2.Politański Waldemar
Kosicka Weronika
SŁOŃCE - Poznań
Politański Waldemar
Kosicka Weronika
Politański WaldemarKosicka WeronikaSŁOŃCE - Poznań4 (+1)142
3.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły5 (+1)153
4.Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin5 (+1)154
5.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan1 16
7.Okoń Filip
Nowak Zuzanna
IMPET TEAM WARSZAWA
Okoń Filip
Nowak Zuzanna
Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM WARSZAWA0 07
8.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM - Słubice0 08
9.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM WARSZAWA3 39
10.Henicz Miłosz
Rozmiarek Małgorzata
MARGO - Leszno
Henicz Miłosz
Rozmiarek Małgorzata
Henicz MiłoszRozmiarek MałgorzataMARGO - Leszno0 010

 

BLOK 3, rejestracja 16:30-17:30, próba parkietu 17:00-17:45, start: 18:00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
FAN - Toruń
Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN - Toruń1 (+1)111
2.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin0 02
3.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin0 03

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piechota Konrad
Pietrzykowska Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Piechota Konrad
Pietrzykowska Natalia
Piechota KonradPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA - Stargard8 (+1)181
2.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn9 (+1)192
3.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice3 (+1)133
4.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin2 (+1)124
5.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)145
6.Marcinkowski Jan
Gabrysz Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Marcinkowski Jan
Gabrysz Zuzanna
Marcinkowski JanGabrysz ZuzannaANIMA DANZA - Głogów5 56
7.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn7 77
8.Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin3 38
9.Zubek Jakub
Lewandowska Emilia
ROYAL DANCE - Szczecin
Zubek Jakub
Lewandowska Emilia
Zubek JakubLewandowska EmiliaROYAL DANCE - Szczecin4 49
10.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA - Poznań1 110
11.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań0 011
12.Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
FAN - Toruń
Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN - Toruń1 112
13.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM WARSZAWA5 512

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marcinkowski Jan
Gabrysz Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Marcinkowski Jan
Gabrysz Zuzanna
Marcinkowski JanGabrysz ZuzannaANIMA DANZA - Głogów6 (+1)161
2.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 (+1)152
3.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin4 (+1)143
4.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)154
5.Raszyński Mateusz
Pilor Olga
FINEZJA - Poznań
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA - Poznań0 05
6.Zubek Jakub
Lewandowska Emilia
ROYAL DANCE - Szczecin
Zubek Jakub
Lewandowska Emilia
Zubek JakubLewandowska EmiliaROYAL DANCE - Szczecin4 46
7.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań0 07
8.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA - Poznań5 58
9.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice0 09
10.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn0 010

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń1 (+1)111
2.Winkler Miłosz
Seydlewicz Daria
DZIUPLA - Poznań
Winkler Miłosz
Seydlewicz Daria
Winkler MiłoszSeydlewicz DariaDZIUPLA - Poznań1 (+1)112
3.Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły0 04

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
ROYAL DANCE - Szczecin
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE - Szczecin8 (+1)181
2.Mędak Karol
Stawna Klaudia
FINEZJA - Poznań
Mędak Karol
Stawna Klaudia
Mędak KarolStawna KlaudiaFINEZJA - Poznań5 (+1)152
3.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra9 (+1)193
4.Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 05
6.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań0 06
7.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły0 07

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra11 (+1)1111
2.Maciejewski Przemysław
Żegalski Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Maciejewski Przemysław
Żegalski Alicja
Maciejewski PrzemysławŻegalski AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa0 02
3.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra1 13

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław4 (+1)141
2.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań1 (+1)112
3.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra5 53
4.Winkler Miłosz
Seydlewicz Daria
DZIUPLA - Poznań
Winkler Miłosz
Seydlewicz Daria
Winkler MiłoszSeydlewicz DariaDZIUPLA - Poznań0 04