MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017

2017-10-08 JELENIA GÓRA, CIEŚLAK - Jelenia Góra


Plik z wynikami

UWAGA

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ ZE ZMIANAMI W PROGRAMIE!!!!!!
POŁĄCZONO BLOK I i II.
TURNIEJ ROZPOCZYNAMY O GODZ.12 00 !!!!!!!!!!!!!! REJESTRACJA 10 30 - 11 30.
KATEGORIA 16-20 open rozgrywa swój turniej o godz. 18 00.

BLOK 1, rejestracja 10 30 - 11 30, próba parkietu 11 15 - 11 45, start: 12 00

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T MO dolnośląski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica0 01
2.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 12
3.Ćwikliński Jakub
Margas Maria
4STEP - Wrocław
Ćwikliński Jakub
Margas Maria
Ćwikliński JakubMargas Maria4STEP - Wrocław3 32

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T MO dolnośląski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tabor Natan
Surleta Michalina
TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR - Jelenia Góra3 31
2.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Wrocław
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Wrocław3 32
3.Baran Kamil
Górka Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Baran Kamil
Górka Oliwia
Baran KamilGórka OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 23
4.Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 24

12-13 (Junior 1) Open ST MO dolnośląski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dygoń Mikołaj
Kot Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Kot Maja
Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 01
2.Dawidowicz Ireneusz
Krzywicka Magdalena
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dawidowicz Ireneusz
Krzywicka Magdalena
Dawidowicz IreneuszKrzywicka MagdalenaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 32

12-13 (Junior 1) Open LA MO dolnośląski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław5 51
2.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław7 72

16-18 (Młodzież) Open ST MO dolnośląski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
ARTS STUDIO - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO - Oława5 51
2.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław
3.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław

16-18 (Młodzież) Open LA MO dolnośląski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 01
2.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda
3.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław
4.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sowa Aleksander
Midziak Olga
IMPRESS - Dzierżoniów
Sowa Aleksander
Midziak Olga
Sowa AleksanderMidziak OlgaIMPRESS - Dzierżoniów1 (+1)111
2.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław1 (+1)111
3.Popik Michał
Hut Julia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Popik Michał
Hut Julia
Popik MichałHut JuliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 02

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dawidowicz Ireneusz
Krzywicka Magdalena
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dawidowicz Ireneusz
Krzywicka Magdalena
Dawidowicz IreneuszKrzywicka MagdalenaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+1)131
2.Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
AMETYST - Lubań
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaAMETYST - Lubań3 (+1)132
3.Trefler Tomasz
Trefler Maja
AMETYST - Lubań
Trefler Tomasz
Trefler Maja
Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST - Lubań3 (+1)133
4.Kwiatkowski Konrad
Jugowiec Weronika
PARADIS - Kłodzko
Kwiatkowski Konrad
Jugowiec Weronika
Kwiatkowski KonradJugowiec WeronikaPARADIS - Kłodzko0 04
5.Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT - Legnica0 05
6.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 06
7.Zdrojek Filip
Witek Małgorzata
RUDAN - Nowa Ruda
Zdrojek Filip
Witek Małgorzata
Zdrojek FilipWitek MałgorzataRUDAN - Nowa Ruda0 07

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T 9

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bartczak Bartosz
Kuryś Aleksandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Bartczak Bartosz
Kuryś Aleksandra
Bartczak BartoszKuryś AleksandraCIEŚLAK - Jelenia Góra
2.Ciastowicz Dominik
Kuś- Chorążyczewska Milena
AKTAN - Wrocław
Ciastowicz Dominik
Kuś- Chorążyczewska Milena
Ciastowicz DominikKuś- Chorążyczewska MilenaAKTAN - Wrocław
3.Górecki Jan
Skrobek Weronika
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Górecki Jan
Skrobek Weronika
Górecki JanSkrobek WeronikaCIEŚLAK - Jelenia Góra
4.Kisiel Szymon
Rabczenko Emilia
TAKT - Legnica
Kisiel Szymon
Rabczenko Emilia
Kisiel SzymonRabczenko EmiliaTAKT - Legnica
5.Kosiński Anton
Domagalska Natalia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kosiński Anton
Domagalska Natalia
Kosiński AntonDomagalska NataliaCIEŚLAK - Jelenia Góra
6.Kuliś Dorian
Wójcik Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kuliś Dorian
Wójcik Julia
Kuliś DorianWójcik JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra
7.Larysz Franciszek
Jasak Lena
TAKT - Legnica
Larysz Franciszek
Jasak Lena
Larysz FranciszekJasak LenaTAKT - Legnica
8.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra
9.Szczygieł Mateusz
Bromblik Maria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczygieł Mateusz
Bromblik Maria
Szczygieł MateuszBromblik MariaCIEŚLAK - Jelenia Góra

8-11 (Juvenile 2 + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 9

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bagacz Michał
Juszka Kornelia
KM LUBIN
Bagacz Michał
Juszka Kornelia
Bagacz MichałJuszka KorneliaKM LUBIN
2.Bazylak Filip
Czubala Maria
AKTAN - Wrocław
Bazylak Filip
Czubala Maria
Bazylak FilipCzubala MariaAKTAN - Wrocław
3.Chabecki Jan
Kominkiewicz Natasza
TAKT - Legnica
Chabecki Jan
Kominkiewicz Natasza
Chabecki JanKominkiewicz NataszaTAKT - Legnica
4.Homoncik Karol
Migacz Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Migacz Maja
Homoncik KarolMigacz MajaFRASZKA - Kamienna Góra
5.Ora Oskar
Pastuch Hanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Ora Oskar
Pastuch Hanna
Ora OskarPastuch HannaFRASZKA - Kamienna Góra
6.Pawłowski Cyprian
Grocka Emilia
IMPULS - Prochowice
Pawłowski Cyprian
Grocka Emilia
Pawłowski CyprianGrocka EmiliaIMPULS - Prochowice
7.Stasiak Karol
Okoń Anastazja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiak Karol
Okoń Anastazja
Stasiak KarolOkoń AnastazjaCIEŚLAK - Jelenia Góra
8.Szalc Kamil
Nowakowska Wiktoria
IMPULS - Prochowice
Szalc Kamil
Nowakowska Wiktoria
Szalc KamilNowakowska WiktoriaIMPULS - Prochowice
9.Weglinski Filip
Weglinska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Weglinski Filip
Weglinska Julia
Weglinski FilipWeglinska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 7

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)111
2.Majewski Mateusz
Deręgowska Lena
4STEP - Wrocław
Majewski Mateusz
Deręgowska Lena
Majewski MateuszDeręgowska Lena4STEP - Wrocław3 (+1)131
3.Ćwikliński Jakub
Margas Maria
4STEP - Wrocław
Ćwikliński Jakub
Margas Maria
Ćwikliński JakubMargas Maria4STEP - Wrocław3 (+1)131
4.Żyłkiewicz Szymon
Mielniczek Gabriela
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Żyłkiewicz Szymon
Mielniczek Gabriela
Żyłkiewicz SzymonMielniczek GabrielaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)111
5.Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 02
6.Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
Furmaniak KacperNowak AlicjaIMPULS - Prochowice1 12
7.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 02

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chen Filip
Kozdraś Wanessa
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chen Filip
Kozdraś Wanessa
Chen FilipKozdraś WanessaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+1)131
2.Listwan Miłosz
Hercuń Marta
AMETYST - Lubań
Listwan Miłosz
Hercuń Marta
Listwan MiłoszHercuń MartaAMETYST - Lubań1 (+1)111
3.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Wrocław
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Wrocław2 (+1)121
4.Krupa Michał
Korbiel Zuzanna
TAKT - Legnica
Krupa Michał
Korbiel Zuzanna
Krupa MichałKorbiel ZuzannaTAKT - Legnica0 02
5.Rybski Filip
Walenciak Róża
AMETYST - Lubań
Rybski Filip
Walenciak Róża
Rybski FilipWalenciak RóżaAMETYST - Lubań0 02
6.Zarzycki Wiktor
Niciejewska Alicja
FRASZKA - Kamienna Góra
Zarzycki Wiktor
Niciejewska Alicja
Zarzycki WiktorNiciejewska AlicjaFRASZKA - Kamienna Góra0 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 8

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajerski Bartosz
Świędrych Anna
BANS - Strzegom
Bajerski Bartosz
Świędrych Anna
Bajerski BartoszŚwiędrych AnnaBANS - Strzegom1 (+1)111
2.Baran Kamil
Górka Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Baran Kamil
Górka Oliwia
Baran KamilGórka OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+1)121
3.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR - Jelenia Góra1 (+1)112
4.Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+1)122
5.Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
Furmaniak JakubPiskorowska UrszulaIMPULS - Prochowice2 23
6.Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
Kowalczyk JakubRutkiewicz DominikaIMPULS - Prochowice1 13
7.Melski Alan
Chowaniec Joanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Chowaniec Joanna
Melski AlanChowaniec JoannaTAKT - Legnica2 23
8.Rumiej Kordian
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Wrocław
Rumiej Kordian
Nadbrzeska Martyna
Rumiej KordianNadbrzeska Martyna4STEP - Wrocław0 03

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tabor Natan
Surleta Michalina
TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR - Jelenia Góra3 (+1)131
2.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Wrocław
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Wrocław3 (+1)132
3.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
ATHINA - Oława
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaATHINA - Oława1 13
4.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów3 34
5.Wrześniewski Krzysztof Kacper
Śliwka Julia
PARADIS - Kłodzko
Wrześniewski Krzysztof Kacper
Śliwka Julia
Wrześniewski Krzysztof KacperŚliwka JuliaPARADIS - Kłodzko0 05

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 3

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cybul Marcel
Nowacka Kinga
KM LUBIN
Cybul Marcel
Nowacka Kinga
Cybul MarcelNowacka KingaKM LUBIN
2.Marciniak Eryk
Marciniak Oliwia
KM LUBIN
Marciniak Eryk
Marciniak Oliwia
Marciniak ErykMarciniak OliwiaKM LUBIN
3.Szala Marceli
Świekatowska Natalia
KM LUBIN
Szala Marceli
Świekatowska Natalia
Szala MarceliŚwiekatowska NataliaKM LUBIN

 

BLOK 2, rejestracja 14 00 - 15 00, próba parkietu 14 45 - 15 15, start: 15 30

30+ (Senior 1) Open ST MO dolnośląski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 11
2.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra

30+ (Senior 1) Open LA MO dolnośląski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST MO dolnośląski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Suszczewski Adam
Król Elżbieta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Suszczewski Adam
Król Elżbieta
Suszczewski AdamKról ElżbietaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 01
2.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów6 62
3.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław2 23
4.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica3 34
5.Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
DIAMENT - Wrocław
Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT - Wrocław0 05
6.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica1 16
7.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 57
8.Wolak Adam
Barciś Wioletta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Wolak Adam
Barciś Wioletta
Wolak AdamBarciś WiolettaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 08

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA MO dolnośląski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław3 31
2.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 22
3.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica4 43
4.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław0 04

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Powęska Mateusz
Głodzińska Sabina
IMPULS - Prochowice
Powęska Mateusz
Głodzińska Sabina
Powęska MateuszGłodzińska SabinaIMPULS - Prochowice4 (+1)141
2.Sarna Artur
Rasz Natalia
INES - Wrocław
Sarna Artur
Rasz Natalia
Sarna ArturRasz NataliaINES - Wrocław0 02
3.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań0 03

 

BLOK 3, rejestracja 17 00 - 17 30, próba parkietu 17 15 - 17 45, start: 18 00

14-15 (Junior 2) Open ST MO dolnośląski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 01
2.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra0 02

14-15 (Junior 2) Open LA MO dolnośląski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM - Wrocław0 01
2.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra0 02
3.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 03

19+ (Powyżej 18) Open ST MO dolnośląski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 01
2.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 02
3.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław0 03
4.Maślanka Mateusz
Rudkowska Julita
DANCE TEAM - Wrocław
Maślanka Mateusz
Rudkowska Julita
Maślanka MateuszRudkowska JulitaDANCE TEAM - Wrocław6 64

19+ (Powyżej 18) Open LA MO dolnośląski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław0 01
2.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław2 22
3.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 23
4.Hawro Michał
Toczek Paulina
IGLICA - Wrocław
Hawro Michał
Toczek Paulina
Hawro MichałToczek PaulinaIGLICA - Wrocław
5.Martoń Bartosz
Widz Marcelina
CHAMPION TEAM - Wrocław
Martoń Bartosz
Widz Marcelina
Martoń BartoszWidz MarcelinaCHAMPION TEAM - Wrocław

40+ (Senior 2) Open ST MO dolnośląski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław6 61
2.Suszczewski Adam
Król Elżbieta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Suszczewski Adam
Król Elżbieta
Suszczewski AdamKról ElżbietaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 02
3.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław3 33
4.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 14
5.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław1 15

40+ (Senior 2) Open LA MO dolnośląski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 2

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharczyk Jarosław
Kuśnierzewska Izabela
WEGA - Lwówek Śl.
Kucharczyk Jarosław
Kuśnierzewska Izabela
Kucharczyk JarosławKuśnierzewska IzabelaWEGA - Lwówek Śl.3 31
2.Teluk Artur
Tuziuk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Teluk Artur
Tuziuk Anna
Teluk ArturTuziuk AnnaTABOR - Jelenia Góra-1 -12

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław6 (+1)161
2.Jarosz Michał
Miszczak Katarzyna
ATHINA - Oława
Jarosz Michał
Miszczak Katarzyna
Jarosz MichałMiszczak KatarzynaATHINA - Oława4 42
3.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań3 33

16-20 (Młodzież starsza) Open ST MO dolnośląski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
ARTS STUDIO - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO - Oława5 51
2.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław0 02
3.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM - Wrocław7 73
4.Pałka Rafał
Laska Natalia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Rafał
Laska Natalia
Pałka RafałLaska NataliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 04

16-20 (Młodzież starsza) Open LA MO dolnośląski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM - Wrocław4 41
2.Czinar Mateusz
Pych Izabela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Pych Izabela
Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM - Wrocław0 02
3.Pałka Rafał
Laska Natalia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Rafał
Laska Natalia
Pałka RafałLaska NataliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 03