XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ

2018-03-17 Krakow, FANTAZJA - Kraków


Plik z wynikami

UWAGA

TRENERZY ZGŁOSZONYCH PAR SĄ NASZYMI GOŚĆMI.

BLOK 1, rejestracja 9:00, próba parkietu 9:15 – 9:45, start: 10:00

BRĄZ pary ch/dz 20; dz/dz 14 solo 8; SREBRO pary dz/dz 8; solo 3; ZŁOTO solo 2


Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bujacz Przemysław
Mizera Oliwia
ST FLASH DUO - Kraków
Bujacz Przemysław
Mizera Oliwia
Bujacz PrzemysławMizera OliwiaST FLASH DUO - Kraków
2.Gugulski Wiktor
Stanclik Aleksandra
RAGTIME - Kęty
Gugulski Wiktor
Stanclik Aleksandra
Gugulski WiktorStanclik AleksandraRAGTIME - Kęty
3.Klimkiewicz Karol
Jabłońska Oliwia
ST FLASH DUO - Kraków
Klimkiewicz Karol
Jabłońska Oliwia
Klimkiewicz KarolJabłońska OliwiaST FLASH DUO - Kraków
4.Stawowy Stanisław
Pabian Zofia
EVOLUTION - Kraków
Stawowy Stanisław
Pabian Zofia
Stawowy StanisławPabian ZofiaEVOLUTION - Kraków
5.Łasocha Kazimierz
Neverly Marcelina
ST FLASH DUO - Kraków
Łasocha Kazimierz
Neverly Marcelina
Łasocha KazimierzNeverly MarcelinaST FLASH DUO - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T 0

 

BLOK 2, rejestracja 11:45, próba parkietu 12:00 – 12:30, start: 12:30

BRĄZ pary ch/dz 24; dz/dz 7; solo 12; SREBRO pary dz/dz 10; solo 5; ZŁOTO solo 6


8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 0

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Babło Daniel
Malec Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Babło Daniel
Malec Gabriela
Babło DanielMalec GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków
2.Blok Oskar
Horak Martyna
RAGTIME - Kęty
Blok Oskar
Horak Martyna
Blok OskarHorak MartynaRAGTIME - Kęty
3.Cholewik Dariusz
Szemik Lena
RAGTIME - Kęty
Cholewik Dariusz
Szemik Lena
Cholewik DariuszSzemik LenaRAGTIME - Kęty
4.Chowaniec Maciej
Struska Maja
EVOLUTION - Kraków
Chowaniec Maciej
Struska Maja
Chowaniec MaciejStruska MajaEVOLUTION - Kraków
5.Czajka Maciej
Obszyńska Lena
JUST DANCE Wieliczka
Czajka Maciej
Obszyńska Lena
Czajka MaciejObszyńska LenaJUST DANCE Wieliczka
6.Gozdek Krzysztof
Woźniakiewicz Lena
ST FLASH DUO - Kraków
Gozdek Krzysztof
Woźniakiewicz Lena
Gozdek KrzysztofWoźniakiewicz LenaST FLASH DUO - Kraków
7.Guzik Bartosz
Mikulska Jolanta
TAKT - Kraków
Guzik Bartosz
Mikulska Jolanta
Guzik BartoszMikulska JolantaTAKT - Kraków
8.Klisowski Piotr
Kusia Eliza
EVOLUTION - Kraków
Klisowski Piotr
Kusia Eliza
Klisowski PiotrKusia ElizaEVOLUTION - Kraków
9.Kubica Maciej
Wąsikiewicz Maria Katarzyna
EVOLUTION - Kraków
Kubica Maciej
Wąsikiewicz Maria Katarzyna
Kubica MaciejWąsikiewicz Maria KatarzynaEVOLUTION - Kraków
10.Kurdziel Franciszek
Świątek Lena
JUST DANCE Wieliczka
Kurdziel Franciszek
Świątek Lena
Kurdziel FranciszekŚwiątek LenaJUST DANCE Wieliczka
11.Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
Lauterbach WiktorMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka
12.Ropers Kevin
Łyczakowska Helena
DANCE POINT Kraków
Ropers Kevin
Łyczakowska Helena
Ropers KevinŁyczakowska HelenaDANCE POINT Kraków
13.Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
EVOLUTION - Kraków
Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
Ruszkowski MaciejGórecka MartynaEVOLUTION - Kraków
14.Smaga Łukasz
Konopka Maja
TAKT - Kraków
Smaga Łukasz
Konopka Maja
Smaga ŁukaszKonopka MajaTAKT - Kraków
15.Symołon Franciszek
Janssen Natalia
DANCE POINT Kraków
Symołon Franciszek
Janssen Natalia
Symołon FranciszekJanssen NataliaDANCE POINT Kraków
16.Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
RAGTIME - Kęty
Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
Sztafa MaciejSztafa SoniaRAGTIME - Kęty
17.Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE Wieliczka
18.Tochowicz Ksawery
Ogonowska Hanna
DANCE POINT Kraków
Tochowicz Ksawery
Ogonowska Hanna
Tochowicz KsaweryOgonowska HannaDANCE POINT Kraków
19.Tomas Karol
Konicka Katarzyna
SWING Żywiec-Kuków
Tomas Karol
Konicka Katarzyna
Tomas KarolKonicka KatarzynaSWING Żywiec-Kuków
20.Urbańczyk Olgierd
Kubacka Maja
EVOLUTION - Kraków
Urbańczyk Olgierd
Kubacka Maja
Urbańczyk OlgierdKubacka MajaEVOLUTION - Kraków
21.Zalas Dominik
Prankiewicz Ewa
Kuźnia Tańca Kraków
Zalas Dominik
Prankiewicz Ewa
Zalas DominikPrankiewicz EwaKuźnia Tańca Kraków
22.Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
ST FLASH DUO - Kraków
Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków
23.Żugaj Bartosz
Bednarczyk Julia
DANCE POINT Kraków
Żugaj Bartosz
Bednarczyk Julia
Żugaj BartoszBednarczyk JuliaDANCE POINT Kraków

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Górny Mateusz
Filipek Emilia
ArtDance - Kraków
Górny Mateusz
Filipek Emilia
Górny MateuszFilipek EmiliaArtDance - Kraków
2.Kalinka Franciszek
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Kalinka Franciszek
Dziedzic Weronika
Kalinka FranciszekDziedzic WeronikaTAKT - Kraków
3.Olejarz Kacper
Prochownik Gracjana
RAGTIME - Kęty
Olejarz Kacper
Prochownik Gracjana
Olejarz KacperProchownik GracjanaRAGTIME - Kęty
4.Srebrzyński Mateusz
Szot Katarzyna Barbara
Kuźnia Tańca Kraków
Srebrzyński Mateusz
Szot Katarzyna Barbara
Srebrzyński MateuszSzot Katarzyna BarbaraKuźnia Tańca Kraków
5.Zięba Szymon
Jantas Aleksandra
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Jantas Aleksandra
Zięba SzymonJantas AleksandraJUST DANCE Wieliczka
6.Ząbkowski Wiktor
Ząbkowska Emilia
ADEEM Nowy Sącz
Ząbkowski Wiktor
Ząbkowska Emilia
Ząbkowski WiktorZąbkowska EmiliaADEEM Nowy Sącz

 

BLOK 3, rejestracja 15.00, próba parkietu 15:15 -15:45, start: 16:00

10-11 lat BRĄZ : pary ch/dz 10; solo 6; SREBRO dz/dz 6; solo 7;ZŁOTO solo 6; 12-13 lat: BRĄZ pary ch/dz 2; dz/dz 1; solo 2; SREBRO dz/dz 1; solo 2; ZŁOTO solo 4


10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Flak Dominik
Korpak Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Flak Dominik
Korpak Wiktoria
Flak DominikKorpak WiktoriaEVOLUTION - Kraków
2.Foryś Kacper
Czaicka Oliwia
RAGTIME - Kęty
Foryś Kacper
Czaicka Oliwia
Foryś KacperCzaicka OliwiaRAGTIME - Kęty
3.Horbal Filip
Niemczuk Anna
DANCE POINT Kraków
Horbal Filip
Niemczuk Anna
Horbal FilipNiemczuk AnnaDANCE POINT Kraków
4.Jedynak Franciszek
Gaczorek Maja
ArtDance - Kraków
Jedynak Franciszek
Gaczorek Maja
Jedynak FranciszekGaczorek MajaArtDance - Kraków
5.Kowalczyk Jakub
Moryś Natalia
BAWINEK - Kraków
Kowalczyk Jakub
Moryś Natalia
Kowalczyk JakubMoryś NataliaBAWINEK - Kraków
6.Kubieniec Maksymilian
Foremska Milena
SWING Żywiec-Kuków
Kubieniec Maksymilian
Foremska Milena
Kubieniec MaksymilianForemska MilenaSWING Żywiec-Kuków
7.Kulig Jakub
Żochowska Bianka
CARMEN - Katowice
Kulig Jakub
Żochowska Bianka
Kulig JakubŻochowska BiankaCARMEN - Katowice
8.Misiura Artur
Misiura Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiura Artur
Misiura Natalia
Misiura ArturMisiura NataliaSWING Żywiec-Kuków
9.Musiał Antoni
Stelmasińska Iga
DANCE POINT Kraków
Musiał Antoni
Stelmasińska Iga
Musiał AntoniStelmasińska IgaDANCE POINT Kraków
10.Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
LATINO - Żabno
Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO - Żabno
11.Nieckarz Michał
Kożuch Patrycja
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Kożuch Patrycja
Nieckarz MichałKożuch PatrycjaJUST DANCE Wieliczka
12.Orlov Nikita
Mysza Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Orlov Nikita
Mysza Aleksandra
Orlov NikitaMysza AleksandraFANTAZJA - Kraków
13.Padoł Miłosz
Król Joanna
SzT eMiKa - Tarnów
Padoł Miłosz
Król Joanna
Padoł MiłoszKról JoannaSzT eMiKa - Tarnów
14.Piech Benjamin
Bołoz Weronika
ADEEM Nowy Sącz
Piech Benjamin
Bołoz Weronika
Piech BenjaminBołoz WeronikaADEEM Nowy Sącz
15.Piekiełko Błażej
Drożdż Magdalena
RAGTIME - Kęty
Piekiełko Błażej
Drożdż Magdalena
Piekiełko BłażejDrożdż MagdalenaRAGTIME - Kęty
16.Putaj Mateusz
Kuźma Marta
PLĄS - Kraków
Putaj Mateusz
Kuźma Marta
Putaj MateuszKuźma MartaPLĄS - Kraków
17.Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
STTS Kraków
Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS Kraków
18.Tabor Sebastian
Kapera Amelia
TAKT - Kraków
Tabor Sebastian
Kapera Amelia
Tabor SebastianKapera AmeliaTAKT - Kraków
19.Zięba Rafał
Gatlik Martyna
SOKÓŁ - Myślenice
Zięba Rafał
Gatlik Martyna
Zięba RafałGatlik MartynaSOKÓŁ - Myślenice
20.Żmuda Kacper
Kołodziej Zofia
SzT eMiKa - Tarnów
Żmuda Kacper
Kołodziej Zofia
Żmuda KacperKołodziej ZofiaSzT eMiKa - Tarnów

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
Bieniek StanisławDąbek GabrielaJUST DANCE Wieliczka
2.Długoń-Ryba Szymon
Giermańska Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Długoń-Ryba Szymon
Giermańska Gabriela
Długoń-Ryba SzymonGiermańska GabrielaST FLASH DUO - Kraków
3.Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE Wieliczka
4.Kubacki Norbert
Rembecka Zuzanna
ST FLASH DUO - Kraków
Kubacki Norbert
Rembecka Zuzanna
Kubacki NorbertRembecka ZuzannaST FLASH DUO - Kraków
5.Lisowski Filip
Sosna Emilia
RAGTIME - Kęty
Lisowski Filip
Sosna Emilia
Lisowski FilipSosna EmiliaRAGTIME - Kęty
6.Mikos Błażej
Gutej Weronika
LATINO - Żabno
Mikos Błażej
Gutej Weronika
Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO - Żabno
7.Sawicki Wojciech
Pawlikowska Anna
SOKÓŁ - Myślenice
Sawicki Wojciech
Pawlikowska Anna
Sawicki WojciechPawlikowska AnnaSOKÓŁ - Myślenice
8.Serafin Konrad
Baniowska Anna
ST FLASH DUO - Kraków
Serafin Konrad
Baniowska Anna
Serafin KonradBaniowska AnnaST FLASH DUO - Kraków

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 5T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Rak Tomasz
Szanecka Hanna
CARMEN - Katowice
Rak Tomasz
Szanecka Hanna
Rak TomaszSzanecka HannaCARMEN - Katowice

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 5T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
PLĄS - Kraków
Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
Gębuś DawidChowaniec IzabelaPLĄS - Kraków
2.Kasperek Jacek
Solarz Kaja
CARMEN - Katowice
Kasperek Jacek
Solarz Kaja
Kasperek JacekSolarz KajaCARMEN - Katowice
3.Kurowski Krystian
Malina Gabriela
SOKÓŁ - Myślenice
Kurowski Krystian
Malina Gabriela
Kurowski KrystianMalina GabrielaSOKÓŁ - Myślenice
4.Wiewióra Dominik
Szołtysek Natalia
CARMEN - Katowice
Wiewióra Dominik
Szołtysek Natalia
Wiewióra DominikSzołtysek NataliaCARMEN - Katowice
5.Wróbel Michał
Tomas Róża
SWING Żywiec-Kuków
Wróbel Michał
Tomas Róża
Wróbel MichałTomas RóżaSWING Żywiec-Kuków
6.Łyżwa Fryderyk
Woźniak Anna
DANCE POINT Kraków
Łyżwa Fryderyk
Woźniak Anna
Łyżwa FryderykWoźniak AnnaDANCE POINT Kraków

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dudek Kacper
Kupiec Fabiana
JUST DANCE Wieliczka
Dudek Kacper
Kupiec Fabiana
Dudek KacperKupiec FabianaJUST DANCE Wieliczka
2.Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
Lindner MiłoszPietrusińska ZuzannaJUST DANCE Wieliczka
3.Sapeta Szymon
Konicka Anna
SWING Żywiec-Kuków
Sapeta Szymon
Konicka Anna
Sapeta SzymonKonicka AnnaSWING Żywiec-Kuków
4.Widełka Mateusz
Maź Karolina
THOMAS DANCE - Kraków
Widełka Mateusz
Maź Karolina
Widełka MateuszMaź KarolinaTHOMAS DANCE - Kraków

 

BLOK 4, rejestracja 17:30, próba parkietu 17:45-18:15, start: 18:15

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków4 (+1)141
2.Sadowski Jan
Borek Eliza
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Jan
Borek Eliza
Sadowski JanBorek ElizaEVOLUTION - Kraków2 (+1)121
3.Ternka Patryk
Siwoń Natalia
KTT REWIA - Racibórz
Ternka Patryk
Siwoń Natalia
Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA - Racibórz3 (+1)131
4.Gałwa Jakub
Konieczek Maja
ZORBA - Mykanów
Gałwa Jakub
Konieczek Maja
Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA - Mykanów1 (+1)112
5.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
SzT eMiKa - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)132
6.Kowalczyk Jakub
Szeląg Julia
STTS Kraków
Kowalczyk Jakub
Szeląg Julia
Kowalczyk JakubSzeląg JuliaSTTS Kraków1 13
7.Obojski Mateusz
Sobków Amelia
EVOLUTION - Kraków
Obojski Mateusz
Sobków Amelia
Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION - Kraków0 03
8.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków0 03
9.Szeląg Mikołaj
Czapla Laura
STTS Kraków
Szeląg Mikołaj
Czapla Laura
Szeląg MikołajCzapla LauraSTTS Kraków0 03
10.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra4 (-1)-14

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nykiel Filip
Janas Oliwia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Janas Oliwia
Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO - Żabno

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
FANTAZJA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania SebastianTochowicz OliwiaFANTAZJA - Kraków2 (+1)121
2.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno4 (+1)141
3.Pieprz Krystian
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Pieprz Krystian
Chmura Aleksandra
Pieprz KrystianChmura AleksandraLATINO - Żabno4 (+1)141
4.Robak Jan
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Robak Jan
Piotrowicz Paulina
Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)112
5.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)112
6.Dudek Marcin
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Dudek Marcin
Kohut Natalia
Dudek MarcinKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków0 03
7.Długoń-Ryba Maciej
Konderak Ida
ST FLASH DUO - Kraków
Długoń-Ryba Maciej
Konderak Ida
Długoń-Ryba MaciejKonderak IdaST FLASH DUO - Kraków0 03
8.Misiaszek Szymon
Celej Amelia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Misiaszek Szymon
Celej Amelia
Misiaszek SzymonCelej AmeliaST CIEPŁY - Jaworzno0 03
9.Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
Rączkowski MiłoszJontza AnnaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie0 03

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Madej Michał
Nędza Oliwia
PLĄS - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaPLĄS - Kraków2 (+1)121
2.Sierak Michał
Zachara Aleksandra
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Zachara Aleksandra
Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska1 (+1)112
3.Wątor Kamil
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Wątor Kamil
Gębala Julia
Wątor KamilGębala JuliaEVOLUTION - Kraków4 (+1)143
4.Malec Karol
Krokosz Aleksandra
THOMAS DANCE - Kraków
Malec Karol
Krokosz Aleksandra
Malec KarolKrokosz AleksandraTHOMAS DANCE - Kraków E (+1)1E4
5.Adamski Karol
Szweblik Anna
EVOLUTION - Kraków
Adamski Karol
Szweblik Anna
Adamski KarolSzweblik AnnaEVOLUTION - Kraków-1 -15
6.Kuras Karol
Kural Amelia
THOMAS DANCE - Kraków
Kuras Karol
Kural Amelia
Kuras KarolKural AmeliaTHOMAS DANCE - Kraków4 46
7.Nowak Mateusz
Sieńko Nikola
JUST DANCE Wieliczka
Nowak Mateusz
Sieńko Nikola
Nowak MateuszSieńko NikolaJUST DANCE Wieliczka0 07
8.Budzik Tomasz
Magiera Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Magiera Julia
Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa - Tarnów0 08

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
ZORBA - Mykanów
Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA - Mykanów3 (+1)131
2.Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
PLĄS - Kraków
Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
Gębuś GrzegorzWrona AnnaPLĄS - Kraków1 (+1)112
3.Khorushko Yegor
Urbańska Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Khorushko Yegor
Urbańska Natalia
Khorushko YegorUrbańska NataliaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)133
4.Madej Mikołaj
Gądek Edyta
PLĄS - Kraków
Madej Mikołaj
Gądek Edyta
Madej MikołajGądek EdytaPLĄS - Kraków2 (+1)124
5.Mienkina Adam
Czajka Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mienkina Adam
Czajka Zuzanna
Mienkina AdamCzajka ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 15
6.Korbut Oskar
Kochan Kamila
FANTAZJA - Kraków
Korbut Oskar
Kochan Kamila
Korbut OskarKochan KamilaFANTAZJA - Kraków0 06
7.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
DANCE POINT Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT Kraków0 07
8.Siwik Mateusz
Niewadzi Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Siwik Mateusz
Niewadzi Małgorzata
Siwik MateuszNiewadzi MałgorzataJUST DANCE Wieliczka1 18
9.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka0 09
10.Łyżwa Franciszek
Tochowicz Alicja
FANTAZJA - Kraków
Łyżwa Franciszek
Tochowicz Alicja
Łyżwa FranciszekTochowicz AlicjaFANTAZJA - Kraków0 010