Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Finał Rekreacji Małopolskiej

2018-06-16 Kraków, PLĄS - Kraków


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8:00, próba parkietu 8:15 – 8:45, start: 9.00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sosna Oliwier
Walczyk Maja
RAGTIME - Kęty
Sosna Oliwier
Walczyk Maja
Sosna OliwierWalczyk MajaRAGTIME - Kęty8 (+2)281
2.Kalinka Franciszek
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Kalinka Franciszek
Dziedzic Weronika
Kalinka FranciszekDziedzic WeronikaTAKT - Kraków3 (+2)232
3.Żmudka Oskar
Wiewiórka Marta
RAGTIME - Kęty
Żmudka Oskar
Wiewiórka Marta
Żmudka OskarWiewiórka MartaRAGTIME - Kęty6 (+2)262
4.Gawęda Wiktor
Wójcik Oliwia
EVOLUTION - Kraków
Gawęda Wiktor
Wójcik Oliwia
Gawęda WiktorWójcik OliwiaEVOLUTION - Kraków3 (+1)133
5.Wiecheć Jakub
Robak Aleksandra
PERFECT DANCE - Kraków
Wiecheć Jakub
Robak Aleksandra
Wiecheć JakubRobak AleksandraPERFECT DANCE - Kraków2 (+1)123

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dziuba Aleksander
Michalska Urszula
EVOLUTION - Kraków
Dziuba Aleksander
Michalska Urszula
Dziuba AleksanderMichalska UrszulaEVOLUTION - Kraków
2.Gugulski Wiktor
Stanclik Aleksandra
RAGTIME - Kęty
Gugulski Wiktor
Stanclik Aleksandra
Gugulski WiktorStanclik AleksandraRAGTIME - Kęty
3.Klimkiewicz Karol
Jabłońska Oliwia
ST FLASH DUO - Kraków
Klimkiewicz Karol
Jabłońska Oliwia
Klimkiewicz KarolJabłońska OliwiaST FLASH DUO - Kraków
4.Krawczyk Nikodem
Wójcik Julia
EVOLUTION - Kraków
Krawczyk Nikodem
Wójcik Julia
Krawczyk NikodemWójcik JuliaEVOLUTION - Kraków
5.Pochopień Hubert
Pochopień Laura
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Pochopień Hubert
Pochopień Laura
Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
6.Stawowy Stanisław
Pabian Zofia
EVOLUTION - Kraków
Stawowy Stanisław
Pabian Zofia
Stawowy StanisławPabian ZofiaEVOLUTION - Kraków
7.Szczepański Alan
Liszka Zofia
ST FLASH DUO - Kraków
Szczepański Alan
Liszka Zofia
Szczepański AlanLiszka ZofiaST FLASH DUO - Kraków
8.Łasocha Kazimierz
Neverly Marcelina
ST FLASH DUO - Kraków
Łasocha Kazimierz
Neverly Marcelina
Łasocha KazimierzNeverly MarcelinaST FLASH DUO - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T 0

 

BLOK 2, rejestracja 10:45, próba parkietu 11:00 – 11:30, start: 11.30

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
FANTAZJA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania SebastianTochowicz OliwiaFANTAZJA - Kraków8 (+2)281
2.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków10 (+2)2101
3.Widełka Mateusz
Maź Karolina
THOMAS DANCE - Kraków
Widełka Mateusz
Maź Karolina
Widełka MateuszMaź KarolinaTHOMAS DANCE - Kraków6 (+2)262
4.Ząbkowski Miłosz
Trepa Dominika
ADEEM Nowy Sącz
Ząbkowski Miłosz
Trepa Dominika
Ząbkowski MiłoszTrepa DominikaADEEM Nowy Sącz5 (+2)252
5.Dudek Marcin
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Dudek Marcin
Kohut Natalia
Dudek MarcinKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)143
6.Długoń-Ryba Maciej
Konderak Ida
ST FLASH DUO - Kraków
Długoń-Ryba Maciej
Konderak Ida
Długoń-Ryba MaciejKonderak IdaST FLASH DUO - Kraków2 (+1)123
7.Nowak Jakub
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Nowak Jakub
Motyka Milena
Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 (+1)133
8.Robak Jan
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Robak Jan
Piotrowicz Paulina
Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)143

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 0

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Blok Oskar
Horak Martyna
RAGTIME - Kęty
Blok Oskar
Horak Martyna
Blok OskarHorak MartynaRAGTIME - Kęty
2.Bujacz Przemysław
Mizera Oliwia
ST FLASH DUO - Kraków
Bujacz Przemysław
Mizera Oliwia
Bujacz PrzemysławMizera OliwiaST FLASH DUO - Kraków
3.Czajka Maciej
Obszyńska Lena
JUST DANCE Wieliczka
Czajka Maciej
Obszyńska Lena
Czajka MaciejObszyńska LenaJUST DANCE Wieliczka
4.Gozdek Krzysztof
Woźniakiewicz Lena
ST FLASH DUO - Kraków
Gozdek Krzysztof
Woźniakiewicz Lena
Gozdek KrzysztofWoźniakiewicz LenaST FLASH DUO - Kraków
5.Guzik Bartosz
Mikulska Jolanta
TAKT - Kraków
Guzik Bartosz
Mikulska Jolanta
Guzik BartoszMikulska JolantaTAKT - Kraków
6.Klisowski Piotr
Kusia Eliza
EVOLUTION - Kraków
Klisowski Piotr
Kusia Eliza
Klisowski PiotrKusia ElizaEVOLUTION - Kraków
7.Kula Franciszek
Łucarz Natalia
THOMAS DANCE - Kraków
Kula Franciszek
Łucarz Natalia
Kula FranciszekŁucarz NataliaTHOMAS DANCE - Kraków
8.Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
Lauterbach WiktorMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka
9.Ropers Kevin
Łyczakowska Helena
DANCE POINT Kraków
Ropers Kevin
Łyczakowska Helena
Ropers KevinŁyczakowska HelenaDANCE POINT Kraków
10.Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
EVOLUTION - Kraków
Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
Ruszkowski MaciejGórecka MartynaEVOLUTION - Kraków
11.Rzońca Norbert
Sieroń Matylda
SzT eMiKa - Tarnów
Rzońca Norbert
Sieroń Matylda
Rzońca NorbertSieroń MatyldaSzT eMiKa - Tarnów
12.Smaga Łukasz
Konopka Maja
TAKT - Kraków
Smaga Łukasz
Konopka Maja
Smaga ŁukaszKonopka MajaTAKT - Kraków
13.Symołon Franciszek
Janssen Natalia
DANCE POINT Kraków
Symołon Franciszek
Janssen Natalia
Symołon FranciszekJanssen NataliaDANCE POINT Kraków
14.Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE Wieliczka
15.Tochowicz Ksawery
Ogonowska Hanna
DANCE POINT Kraków
Tochowicz Ksawery
Ogonowska Hanna
Tochowicz KsaweryOgonowska HannaDANCE POINT Kraków
16.Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
ST FLASH DUO - Kraków
Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Cholewik Dariusz
Szemik Lena
RAGTIME - Kęty
Cholewik Dariusz
Szemik Lena
Cholewik DariuszSzemik LenaRAGTIME - Kęty
2.Górny Mateusz
Filipek Emilia
ArtDance - Kraków
Górny Mateusz
Filipek Emilia
Górny MateuszFilipek EmiliaArtDance - Kraków
3.Kalinka Franciszek
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Kalinka Franciszek
Dziedzic Weronika
Kalinka FranciszekDziedzic WeronikaTAKT - Kraków
4.Olejarz Kacper
Prochownik Gracjana
RAGTIME - Kęty
Olejarz Kacper
Prochownik Gracjana
Olejarz KacperProchownik GracjanaRAGTIME - Kęty
5.Struzik Igor
Cygan Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Struzik Igor
Cygan Gabriela
Struzik IgorCygan GabrielaST FLASH DUO - Kraków
6.Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
RAGTIME - Kęty
Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
Sztafa MaciejSztafa SoniaRAGTIME - Kęty
7.Zalas Dominik
Prankiewicz Ewa
Kuźnia Tańca Kraków
Zalas Dominik
Prankiewicz Ewa
Zalas DominikPrankiewicz EwaKuźnia Tańca Kraków
8.Ząbkowski Wiktor
Ząbkowska Emilia
ADEEM Nowy Sącz
Ząbkowski Wiktor
Ząbkowska Emilia
Ząbkowski WiktorZąbkowska EmiliaADEEM Nowy Sącz

 

BLOK 3, rejestracja 14.15, próba parkietu 14:30 -15:00, start: 15.00

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Horbal Filip
Niemczuk Anna
DANCE POINT Kraków
Horbal Filip
Niemczuk Anna
Horbal FilipNiemczuk AnnaDANCE POINT Kraków
2.Jedynak Franciszek
Gaczorek Maja
ArtDance - Kraków
Jedynak Franciszek
Gaczorek Maja
Jedynak FranciszekGaczorek MajaArtDance - Kraków
3.Kowalczyk Jakub
Moryś Natalia
BAWINEK - Kraków
Kowalczyk Jakub
Moryś Natalia
Kowalczyk JakubMoryś NataliaBAWINEK - Kraków
4.Kubieniec Maksymilian
Foremska Milena
SWING Żywiec-Kuków
Kubieniec Maksymilian
Foremska Milena
Kubieniec MaksymilianForemska MilenaSWING Żywiec-Kuków
5.Kulig Jakub
Żochowska Bianka
CARMEN - Katowice
Kulig Jakub
Żochowska Bianka
Kulig JakubŻochowska BiankaCARMEN - Katowice
6.Kuźmicki Nikodem
Kurtyka Oliwia
LATINO - Żabno
Kuźmicki Nikodem
Kurtyka Oliwia
Kuźmicki NikodemKurtyka OliwiaLATINO - Żabno
7.Miśkiewicz Bartłomiej
Michalik Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Michalik Wiktoria
Miśkiewicz BartłomiejMichalik WiktoriaEVOLUTION - Kraków
8.Musiał Antoni
Stelmasińska Iga
DANCE POINT Kraków
Musiał Antoni
Stelmasińska Iga
Musiał AntoniStelmasińska IgaDANCE POINT Kraków
9.Orlov Nikita
Mysza Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Orlov Nikita
Mysza Aleksandra
Orlov NikitaMysza AleksandraFANTAZJA - Kraków
10.Paszyński Nataniel
Tenerowicz Julia
Show DANCE Gorlice
Paszyński Nataniel
Tenerowicz Julia
Paszyński NatanielTenerowicz JuliaShow DANCE Gorlice
11.Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
STTS Kraków
Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS Kraków
12.Szewczyk Szymon
Halicka Ewa
TAKT - Kraków
Szewczyk Szymon
Halicka Ewa
Szewczyk SzymonHalicka EwaTAKT - Kraków
13.Tabor Sebastian
Kapera Amelia
TAKT - Kraków
Tabor Sebastian
Kapera Amelia
Tabor SebastianKapera AmeliaTAKT - Kraków
14.Wordliczek Karol
Małecka Agnieszka
DANCE POINT Kraków
Wordliczek Karol
Małecka Agnieszka
Wordliczek KarolMałecka AgnieszkaDANCE POINT Kraków
15.Załęski Karol
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Załęski Karol
Krężel Martyna
Załęski KarolKrężel MartynaLATINO - Żabno
16.Zięba Rafał
Gatlik Martyna
SOKÓŁ - Myślenice
Zięba Rafał
Gatlik Martyna
Zięba RafałGatlik MartynaSOKÓŁ - Myślenice
17.Żmuda Kacper
Kołodziej Zofia
SzT eMiKa - Tarnów
Żmuda Kacper
Kołodziej Zofia
Żmuda KacperKołodziej ZofiaSzT eMiKa - Tarnów

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
Bieniek StanisławDąbek GabrielaJUST DANCE Wieliczka
2.Długoń-Ryba Szymon
Giermańska Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Długoń-Ryba Szymon
Giermańska Gabriela
Długoń-Ryba SzymonGiermańska GabrielaST FLASH DUO - Kraków
3.Foryś Kacper
Czaicka Oliwia
RAGTIME - Kęty
Foryś Kacper
Czaicka Oliwia
Foryś KacperCzaicka OliwiaRAGTIME - Kęty
4.Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE Wieliczka
5.Kubacki Norbert
Rembecka Zuzanna
ST FLASH DUO - Kraków
Kubacki Norbert
Rembecka Zuzanna
Kubacki NorbertRembecka ZuzannaST FLASH DUO - Kraków
6.Lisowski Filip
Sosna Emilia
RAGTIME - Kęty
Lisowski Filip
Sosna Emilia
Lisowski FilipSosna EmiliaRAGTIME - Kęty
7.Piekiełko Błażej
Drożdż Magdalena
RAGTIME - Kęty
Piekiełko Błażej
Drożdż Magdalena
Piekiełko BłażejDrożdż MagdalenaRAGTIME - Kęty
8.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków
9.Putaj Mateusz
Kuźma Marta
PLĄS - Kraków
Putaj Mateusz
Kuźma Marta
Putaj MateuszKuźma MartaPLĄS - Kraków
10.Sawicki Wojciech
Pawlikowska Anna
SOKÓŁ - Myślenice
Sawicki Wojciech
Pawlikowska Anna
Sawicki WojciechPawlikowska AnnaSOKÓŁ - Myślenice
11.Serafin Konrad
Baniowska Anna
ST FLASH DUO - Kraków
Serafin Konrad
Baniowska Anna
Serafin KonradBaniowska AnnaST FLASH DUO - Kraków
12.Synowski Igor
Ogonowska Zofia
DANCE POINT Kraków
Synowski Igor
Ogonowska Zofia
Synowski IgorOgonowska ZofiaDANCE POINT Kraków

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 17:00, próba parkietu 17:15, start: 18.00

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 5T 0

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 5T 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dutkiewicz Kacper
Olbrych Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Dutkiewicz Kacper
Olbrych Zuzanna
Dutkiewicz KacperOlbrych ZuzannaShow DANCE Gorlice
2.Dziurdzia Bartosz
Gurba Aleksandra
DANCE POINT Kraków
Dziurdzia Bartosz
Gurba Aleksandra
Dziurdzia BartoszGurba AleksandraDANCE POINT Kraków
3.Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Figura MikołajMachowska ZuzannaShow DANCE Gorlice
4.Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
PLĄS - Kraków
Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
Gębuś DawidChowaniec IzabelaPLĄS - Kraków
5.Kalisz Antoni
Kalisz Katarzyna
DANCE POINT Kraków
Kalisz Antoni
Kalisz Katarzyna
Kalisz AntoniKalisz KatarzynaDANCE POINT Kraków
6.Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
LATINO - Żabno
Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO - Żabno
7.Kasperek Jacek
Solarz Kaja
CARMEN - Katowice
Kasperek Jacek
Solarz Kaja
Kasperek JacekSolarz KajaCARMEN - Katowice
8.Kijek Filip
Haberek Julia
Show DANCE Gorlice
Kijek Filip
Haberek Julia
Kijek FilipHaberek JuliaShow DANCE Gorlice
9.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków
10.Kurowski Krystian
Malina Gabriela
SOKÓŁ - Myślenice
Kurowski Krystian
Malina Gabriela
Kurowski KrystianMalina GabrielaSOKÓŁ - Myślenice
11.Laryś Jakub
Kowal Anna
EVOLUTION - Kraków
Laryś Jakub
Kowal Anna
Laryś JakubKowal AnnaEVOLUTION - Kraków
12.Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Show DANCE Gorlice
Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Majda MikołajGryboś KamilaShow DANCE Gorlice
13.Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Show DANCE Gorlice
Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Pociecha KamilWszołek JuliaShow DANCE Gorlice
14.Rak Tomasz
Szanecka Hanna
CARMEN - Katowice
Rak Tomasz
Szanecka Hanna
Rak TomaszSzanecka HannaCARMEN - Katowice
15.Szewczyk Wiktor
Kita Emilia
ADEEM Nowy Sącz
Szewczyk Wiktor
Kita Emilia
Szewczyk WiktorKita EmiliaADEEM Nowy Sącz
16.Wędrychowicz Michał
Stanula Kornelia
Show DANCE Gorlice
Wędrychowicz Michał
Stanula Kornelia
Wędrychowicz MichałStanula KorneliaShow DANCE Gorlice
17.Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Show DANCE Gorlice
Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Zajdel WiktorTenerowicz KarolinaShow DANCE Gorlice
18.Łyżwa Fryderyk
Woźniak Anna
DANCE POINT Kraków
Łyżwa Fryderyk
Woźniak Anna
Łyżwa FryderykWoźniak AnnaDANCE POINT Kraków

12-13 (Junior 1) Złoto KOMB 6T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Show DANCE Gorlice
Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE Gorlice
2.Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
Lindner MiłoszPietrusińska ZuzannaJUST DANCE Wieliczka
3.Nowak Grzegorz
Kasprzycka Oliwia
ArtDance - Kraków
Nowak Grzegorz
Kasprzycka Oliwia
Nowak GrzegorzKasprzycka OliwiaArtDance - Kraków
4.Sapeta Szymon
Konicka Anna
SWING Żywiec-Kuków
Sapeta Szymon
Konicka Anna
Sapeta SzymonKonicka AnnaSWING Żywiec-Kuków
5.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków

14-15 (Junior 2) Brąz KOMB 4T 0

14-15 (Junior 2) Srebro KOMB 5T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Wiewióra Dominik
Szołtysek Natalia
CARMEN - Katowice
Wiewióra Dominik
Szołtysek Natalia
Wiewióra DominikSzołtysek NataliaCARMEN - Katowice

14-15 (Junior 2) Złoto KOMB 6T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dudek Kacper
Kupiec Fabiana
JUST DANCE Wieliczka
Dudek Kacper
Kupiec Fabiana
Dudek KacperKupiec FabianaJUST DANCE Wieliczka
2.Szczepański Michał
Bąk Oliwia
LATINO - Żabno
Szczepański Michał
Bąk Oliwia
Szczepański MichałBąk OliwiaLATINO - Żabno
3.Wszołek Kamil
Brudzisz Sandra
Show DANCE Gorlice
Wszołek Kamil
Brudzisz Sandra
Wszołek KamilBrudzisz SandraShow DANCE Gorlice

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
PASJA - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA - Lublin4 (+1)141
2.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
CUBANA - Nowy Targ
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA - Nowy Targ E (+1)1E2
3.Czarnota Adrian
Sanetra Gabriela
SWING Żywiec-Kuków
Czarnota Adrian
Sanetra Gabriela
Czarnota AdrianSanetra GabrielaSWING Żywiec-Kuków E (+1)1E3
4.Morawa Aleksander
Sznajder Agnieszka
CUBANA - Nowy Targ
Morawa Aleksander
Sznajder Agnieszka
Morawa AleksanderSznajder AgnieszkaCUBANA - Nowy Targ E (+1)1E4
5.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl2 25
6.Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
PLĄS - Kraków
Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
Gębuś GrzegorzWrona AnnaPLĄS - Kraków1 16
7.Mienkina Adam
Czajka Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mienkina Adam
Czajka Zuzanna
Mienkina AdamCzajka ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 17
8.Khorushko Yegor
Urbańska Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Khorushko Yegor
Urbańska Natalia
Khorushko YegorUrbańska NataliaPERFECT DANCE - Kraków4 48

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC - Warszawa