GERMAN OPEN DANCE FESTIVAL 2017

2017-06-17 MANNHEIM, Zarząd Główny PTT


UWAGA

Wzorem roku ubiegłego, ZG PTT organizuje wspólny wyjazd na GERMAN OPEN DANCE FESTIVAL 2017 ( szczegóły wkrótce ).
Dla tancerzy, którzy zostaną zgłoszeni przez PTT przewidziana jest 25 procentowa zniżka w opłacie startowej.Opłata startowa wpłacona na konto ZG PTT w wysokości 80 zł/osobę jest warunkiem zgłoszenia na turniej. Dotyczy to wszystkich konkurencji na GODF, także par zawodowych i ProAm. Pary Zawodowe oraz Pro-Am zgłaszają się przez zakładkę : FOR FOREIGN COUPLES
Prosimy aby pary Pro-Am przesłały na adres ptt@taniec.pl informacje w jakich konkurencjach zamierzają startować.
Turniej jest rozgrywany 17 i 18 czerwca 2017, stąd prośba o sprawdzenie na stronie turneju http://www.m-motion-mannheim.de które kategorie tańczą w danym dniu.

Z wielką przyjemnością informujemy, że organizatorzy German Open Championship zwrócili się do PTT, o powołanie drużyny, która będzie reprezentować Polskę w Team Match, rozgrywanym podczas drugiego dnia German Open Championship. Drużyna składać się będzie z par w kategoriach U12, U14, U16 i U18 w obu stylach tanecznych.

Spośród par zgłoszonych poprzez nasza stroną, zgodnie z zasadami określonymi przez koordynatora Kadry PTT, powołane zostaną pary, które stworzą Drużynę Narodową Białoczerwonych. Serdecznie zapraszamy najlepsze polskie pary taneczne.

BLOK 1

8-9 (Juvenile 1) Open ST 4T 1

Juveniles 1 (Pary tańczą w kategorii Under 10 . O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tabor Natan
Surleta Michalina
TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR - Jelenia Góra

8-9 (Juvenile 1) Open LA 4T 1

Juveniles 1 (Pary tańczą w kategorii Under 10 . O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tabor Natan
Surleta Michalina
TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR - Jelenia Góra

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 2

Juveniles 2 (Pary tańczą w kategorii Under 10 lub Under 12. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław
2.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 2

Juveniles 2 (Pary tańczą w kategorii Under 10 lub Under 12. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław
2.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław

12-13 (Junior 1) Open ST 3

Juniors I (Pary tańczą w kategorii Under 12 lub Under 14. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów
3.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno

12-13 (Junior 1) Open LA 3

Juniors I (Pary tańczą w kategorii Under 12 lub Under 14. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów
3.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno

14-15 (Junior 2) Open ST 3

Juniors II (Pary tańczą w kategorii Under 14 lub Under 16. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra
2.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra
3.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik

14-15 (Junior 2) Open LA 6

Juniors II (Pary tańczą w kategorii Under 14 lub Under 16. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra
2.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Częstochowa
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Częstochowa
3.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES - Częstochowa
4.Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES - Jaworzno
5.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra
6.Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES - Częstochowa

16-18 (Młodzież) Open ST 3

Youth I (Pary tańczą w kategorii Under 16 lub Under 19. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra
2.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec
3.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik

16-18 (Młodzież) Open LA 3

Youth I (Pary tańczą w kategorii Under 16 lub Under 19. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra
2.Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES - Jaworzno
3.Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES - Częstochowa

16-20 (Młodzież starsza) Open ST 4

Youth II (Pary tańczą w kategorii Under 16 lub Under 19. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra
2.Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
ST LEWANDOWSKI - Wrocław
Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak MichałMatuszewska OliwiaST LEWANDOWSKI - Wrocław
3.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec
4.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów

16-20 (Młodzież starsza) Open LA 1

Youth II (Pary tańczą w kategorii Under 16 lub Under 19. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER - Lublin

19+ (Powyżej 18) Open ST 7

Amateur(O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL - Rzeszów
2.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa
3.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra
4.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość
5.Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
ST LEWANDOWSKI - Wrocław
Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak MichałMatuszewska OliwiaST LEWANDOWSKI - Wrocław
6.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów
7.Zając Ariel
Zięba Monika
SZOK - Gliwice
Zając Ariel
Zięba Monika
Zając ArielZięba MonikaSZOK - Gliwice

19+ (Powyżej 18) Open LA 8

Amateur(O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER - Lublin
2.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa
3.Harazim Szymon
Harazim Kinga
KORDASZEWSCY - Garwolin
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY - Garwolin
4.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra
5.Jeleń Ernest
Kaplii Anna
LIDER - Lublin
Jeleń Ernest
Kaplii Anna
Jeleń ErnestKaplii AnnaLIDER - Lublin
6.Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
IGLICA - Wrocław
Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA - Wrocław
7.Sharapov Volodymyr
Głębocka Natalia
DUET - Warszawa
Sharapov Volodymyr
Głębocka Natalia
Sharapov VolodymyrGłębocka NataliaDUET - Warszawa
8.Wilczyński Igor Hubert
Grishina Irina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Wilczyński Igor Hubert
Grishina Irina
Wilczyński Igor HubertGrishina IrinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk

30+ (Senior 1) Open ST 0

Senior I = 1 Partner 35 lat lub starszy i 1 Partner 30 lat lub starszy w dniu konkursu (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)

30+ (Senior 1) Open LA 0

Senior I powyżej 35 = 1 Partner 35 lat lub starszy i 1 Partner 30 lat lub starszy w dniu konkursu (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)

40+ (Senior 2) Open ST 2

Senior II = 1 Partner 45 lat lub starszy i 1 Partner 40 lat lub starszy w dniu konkursu (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław
2.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław

40+ (Senior 2) Open LA 0

Senior II = 1 Partner 45 lat lub starszy i 1 Partner 40 lat lub starszy w dniu konkursu (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)

50+ (Senior 3) Open ST 0

Senior III = 1 Partner 55 lat lub starszy i 1 Partner 50 lat lub starszy w dniu konkursu (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)

50+ (Senior 3) Open LA 0

Senior III = 1 Partner 55 lat lub starszy i 1 Partner 50 lat lub starszy w dniu konkursu (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)

19+ (Powyżej 18) Open ST 0

ProAm Competiton

19+ (Powyżej 18) Open LA 0

ProAm Competiton

19+ (Powyżej 18) Open ST 0

WDC World Super Series Professional Championship Mannheim 2017 Open to the World

19+ (Powyżej 18) Open LA 0

WDC World Super Series Professional Championship Mannheim 2017 Open to the World