XV OTTT o Puchar Roztocza

2017-11-04 Zamość, MYKA - Zamość


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!!! PRZEDŁUŻONA REJESTRACJA PAR (ze względu na święto 1 listopada i przerwy w dostępie do strony www.taniec.pl)
REJESTRACJA ZOSTAJE PRZEDŁUŻONA DO PIĄTKU DO GODZ. 12.00. Jednak ponieważ mogą występować nadal przerwy w dostępie do strony (taniec.pl), szczególnie w godzinach nocnych i porannych, nie zwlekajcie już z rejestracją par. W przypadku problemów ze zgłoszeniem par poprzez bazę proszę o zgłaszanie mailem: janusz@myka.pl lub telefonicznie (może być smsem) 601384856.

PLANUJEMY ROZDZIELENIE W KATEGORII POWYŻEJ 16 LAT KLAS F I E.
Możliwe, że będzie to związane z niewielką korektą programu. Dlatego też prosimy, aby zainteresowane pary poza zgłoszeniem się na turniej poprzez bazę, poinformowały nas mailem (janusz@myka.pl) lub telefonicznie albo smem (601384856) w jakiej tańczą klasie F czy E. Planujemy, że rozdzielimy wspomniane klasy przy zgłoszeniu się co najmniej trzech par w klasie F i w klasie E, z minimum dwóch klubów.

BLOK 1, rejestracja 9.00-10.00, próba parkietu 9.45-10.15, start: 10.30

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiński Jakub
Lewtak Kamila
ZAMEK - Biała Podlaska
Jasiński Jakub
Lewtak Kamila
Jasiński JakubLewtak KamilaZAMEK - Biała Podlaska2 (+1)121
2.Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP Warszawa2 (+1)122
3.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
DREAM DANCE - WARSZAWA
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaDREAM DANCE - WARSZAWA E (+1)1E3
4.Kłusek Wiktor
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kłusek Wiktor
Olech Wiktoria
Kłusek WiktorOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)114
5.Haberski Patryk
Miłosz Lena
ZAMEK - Biała Podlaska
Haberski Patryk
Miłosz Lena
Haberski PatrykMiłosz LenaZAMEK - Biała Podlaska2 25
6.Barczyński Wiktor
Szumiło Hanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Barczyński Wiktor
Szumiło Hanna
Barczyński WiktorSzumiło HannaZAMEK - Biała Podlaska0 06
7.Cap Cezary
Leszczyńska Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Cap Cezary
Leszczyńska Wiktoria
Cap CezaryLeszczyńska WiktoriaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 07
8.Adaszewski Marek
Bryś Natalia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Adaszewski Marek
Bryś Natalia
Adaszewski MarekBryś NataliaEM STUDIO - Opole Lubelskie0 08

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin1 (+1)111
2.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm3 (+1)132
3.Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa1 (+1)113
4.Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)114
5.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL - Rzeszów5 55
6.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno1 16
7.Musioł Bartłomiej
Woch Kamila
TAKT - Chełm
Musioł Bartłomiej
Woch Kamila
Musioł BartłomiejWoch KamilaTAKT - Chełm0 07
8.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl0 08
9.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm0 09

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm4 (+1)141
2.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl3 (+1)132
3.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola3 (+1)133
4.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin2 (+1)124
5.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno0 05
6.Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa2 26
7.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL - Rzeszów3 37
8.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm0 08
9.Musioł Bartłomiej
Woch Kamila
TAKT - Chełm
Musioł Bartłomiej
Woch Kamila
Musioł BartłomiejWoch KamilaTAKT - Chełm0 09

 

BLOK 2, rejestracja 12.00-13.00, próba parkietu 12.45-13.15, start: 13.30

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paterek Kacper
Rachwał Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Paterek Kacper
Rachwał Julia
Paterek KacperRachwał JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka3 (+1)131
2.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski4 (+1)142
3.Wołoszyn Kamil
Pituch Pola
JUMP - Janów Lubelski
Wołoszyn Kamil
Pituch Pola
Wołoszyn KamilPituch PolaJUMP - Janów Lubelski3 (+1)133
4.Długoszek Kamil
Krysa Aleksandra
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Krysa Aleksandra
Długoszek KamilKrysa AleksandraBALLROOM - Lublin3 (+1)134
5.Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl2 25
6.Pieprzyk Mateusz
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Pieprzyk Mateusz
Mazur Kinga
Pieprzyk MateuszMazur KingaZAMEK - Lublin0 06
7.Wójtowicz Ignacy
Michałowska Paulina
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Michałowska Paulina
Wójtowicz IgnacyMichałowska PaulinaTAKT - Chełm0 07
8.Jakubowski Dominik
Pieprzyk Weronika
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Pieprzyk Weronika
Jakubowski DominikPieprzyk WeronikaZAMEK - Lublin0 08
9.Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl3 39
10.Wołowik Karol
Łobacz Paulina
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Wołowik Karol
Łobacz Paulina
Wołowik KarolŁobacz PaulinaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 010

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Starnawski Piotr
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z - Przemyśl5 (+1)151
2.Fidler Jakub
Posłowska Jagoda
KICK - Kielce
Fidler Jakub
Posłowska Jagoda
Fidler JakubPosłowska JagodaKICK - Kielce D (+1)1D2
3.Smith Oliver
Marchewka Izabela
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Smith Oliver
Marchewka Izabela
Smith OliverMarchewka IzabelaCREATIVE DANCE - Kobyłka2 23
4.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl3 34
5.Kędzierawski Jan
Pietrykowska Magdalena
TAKT - Chełm
Kędzierawski Jan
Pietrykowska Magdalena
Kędzierawski JanPietrykowska MagdalenaTAKT - Chełm4 45

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
TAKT - Chełm
Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT - Chełm5 (+1)151
2.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin3 (+1)132
3.Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO Krosno3 (+1)133
4.Demianiuk Maciej
Szor Angelika
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Szor Angelika
Demianiuk MaciejSzor AngelikaBLUE CLASSIC - Warszawa5 (+1)154
5.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin0 05
6.Kijowski Cezary
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Potocka Natalia
Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA - Krosno4 46
7.Socha Adam
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno6 67
8.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl0 08
9.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin0 09

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Maciej
Szor Angelika
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Szor Angelika
Demianiuk MaciejSzor AngelikaBLUE CLASSIC - Warszawa4 (+1)141
2.Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
ZAMEK - Biała Podlaska
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK - Biała Podlaska6 (+1)162
3.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin1 (+1)113
4.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl1 (+1)114
5.Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT - Chełm4 (+1)145
6.Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
PASJA - Lublin
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA - Lublin2 26
7.Kijowski Cezary
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Potocka Natalia
Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA - Krosno3 37
8.Miara Kacper
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Miara Kacper
Korpal Agata
Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl1 18
9.Socha Adam
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno0 09
10.Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO Krosno0 010
11.Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
TAKT - Chełm
Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT - Chełm3 311
12.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin0 0

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok9 (+1)191
2.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin7 (+1)172
3.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola6 (+1)163
4.Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
PASJA - Lublin
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA - Lublin1 (+1)114
5.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno0 05
6.Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT - Chełm0 06
7.Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
PASJA - Lublin
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA - Lublin0 07
8.Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
CHOCHLIK - Lubartów
Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK - Lubartów0 08

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin6 (+1)161
2.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok4 (+1)142
3.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin2 (+1)123
4.Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
PASJA - Lublin
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA - Lublin1 14
5.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin0 05
6.Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
CHOCHLIK - Lubartów
Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK - Lubartów0 06
7.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno0 07

 

BLOK 3, rejestracja 16.00-17.00, próba parkietu 16.45-17.15, start: 17.30

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzeluk Mateusz
Czyż Aleksandra
TAKT - Chełm
Grzeluk Mateusz
Czyż Aleksandra
Grzeluk MateuszCzyż AleksandraTAKT - Chełm2 (+1)121
2.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin3 (+1)132
3.Reut Dominik
Rusinek Patrycja
BALANS - Lublin
Reut Dominik
Rusinek Patrycja
Reut DominikRusinek PatrycjaBALANS - Lublin E (+1)1E3
4.Gogół Marek
Adaszewska Aniela
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Gogół Marek
Adaszewska Aniela
Gogół MarekAdaszewska AnielaEM STUDIO - Opole Lubelskie E (+1)1E4
5.Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC - Warszawa3 35
6.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
PASJA - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA - Lublin0 06
7.Gilewicz Bartosz
Werema Martyna
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Werema Martyna
Gilewicz BartoszWerema MartynaTAKT - Chełm0 07
8.Tymoszuk Robert
Filipek Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Filipek Anna
Tymoszuk RobertFilipek AnnaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 07
9.Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec1 19

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Biłgoraj
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Biłgoraj3 (+1)131
2.Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl3 (+1)132
3.Harłacz Jakub
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Stochła Weronika
Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)153
4.Pawluczuk Bartosz
Chaniewicz Weronika
ZAMEK - Biała Podlaska
Pawluczuk Bartosz
Chaniewicz Weronika
Pawluczuk BartoszChaniewicz WeronikaZAMEK - Biała Podlaska5 54
5.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin0 05
6.Wójcik Hubert
Małys Magda
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Małys Magda
Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE - Lublin0 06

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)151
2.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski2 22
3.Ciebień Wojciech
Bolechowska Izabela
AKSEL - Rzeszów
Ciebień Wojciech
Bolechowska Izabela
Ciebień WojciechBolechowska IzabelaAKSEL - Rzeszów2 23

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski1 (+1)111
2.Zygmunt Mikołaj
Płonka Aleksandra
MYKA - Zamość
Zygmunt Mikołaj
Płonka Aleksandra
Zygmunt MikołajPłonka AleksandraMYKA - Zamość0 02
3.Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 13

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płocharz Michał
Bożek Magdalena
MYKA - Zamość
Płocharz Michał
Bożek Magdalena
Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA - Zamość5 (+1)151
2.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec3 (+1)132
3.Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 33
4.Zygmunt Mikołaj
Płonka Aleksandra
MYKA - Zamość
Zygmunt Mikołaj
Płonka Aleksandra
Zygmunt MikołajPłonka AleksandraMYKA - Zamość0 04
5.Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 05

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mardacz Jakub
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Dec Ewelina
Mardacz JakubDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 (+1)151
2.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski6 (+1)162
3.Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
LIDER - Lublin
Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
Waszczuk KrzysztofWawrynek KatarzynaLIDER - Lublin6 (+1)163
4.Płocharz Michał
Bożek Magdalena
MYKA - Zamość
Płocharz Michał
Bożek Magdalena
Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA - Zamość0 04
5.Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 15
6.Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 06

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin5 (+1)151
2.Mardacz Jakub
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Dec Ewelina
Mardacz JakubDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)112
3.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola9 (+1)193
4.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom3 34
5.Kutyła Radosław
Stępniowska Natalia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Stępniowska Natalia
Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE - Stalowa Wola8 85
6.Brzeski Bruno
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Brzeski Bruno
Ornat Dominika
Brzeski BrunoOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa5 56

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin7 (+1)171
2.Szymczak Mateusz
Kaczmarek Aleksandra
IMPET TEAM WARSZAWA
Szymczak Mateusz
Kaczmarek Aleksandra
Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraIMPET TEAM WARSZAWA9 (+1)192
3.Brzeski Bruno
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Brzeski Bruno
Ornat Dominika
Brzeski BrunoOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa9 (+1)193
4.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin5 (+1)154
5.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola1 15
6.Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
RYTM - Chełm
Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
Hałaj SewerynParalusz RoksanaRYTM - Chełm0 06
7.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom1 17
8.Grabas Patryk
Dudek Wioletta
ELIDA - Mielec
Grabas Patryk
Dudek Wioletta
Grabas PatrykDudek WiolettaELIDA - Mielec0 08
9.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec0 09
10.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 110