WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018

2018-09-09 Myśłenice, SOKÓŁ - Myślenice


Plik z wynikami

UWAGA

!UWAGA! Termin zgłoszenia par mija 05.09. (środa o północy)
Rejestracja : Odebranie numeru startowego – najpóżniej na 1 godzinę przed rozpoczęciem bloku, na który zgłoszona jest dana para.

BLOK 2, start: 12.00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Open ST 3T WDC AL 3

U10
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce0 01
2.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice0 02
3.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno0 03

10-11 (Juvenile 2) Open ST WDC AL 2

U12
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pishyi Mykyta
Bentsa Sofiia
MAXIMUM
(Ukraina)
Pishyi Mykyta
Bentsa Sofiia
Pishyi MykytaBentsa SofiiaMAXIMUM
(Ukraina)
1
2.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno0 02

12-13 (Junior 1) Open ST WDC AL 10

U14
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shevtsov Aleks
Kiyko Polina
UkrDanceTeam
(Ukraina)
Shevtsov Aleks
Kiyko Polina
Shevtsov AleksKiyko PolinaUkrDanceTeam
(Ukraina)
1
2.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
ArtDance - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaArtDance - Kraków4 42
3.Shchochka Roman
Rozhkova Zlata
My style
(Ukraina)
Shchochka Roman
Rozhkova Zlata
Shchochka RomanRozhkova ZlataMy style
(Ukraina)
3
4.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 04
5.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław5 55
6.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 06
7.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola0 07
8.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław7 78
9.Gembara Konrad
Wargala Jessica
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Wargala Jessica
Gembara KonradWargala JessicaGRACJA - Zielona Góra3 39
10.GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
GAVRILICENCO GLEBGAVRILICENCO JEANNANICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)

16-20 (Młodzież starsza) Open ST WDC AL 17

U 21
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Aleksieiev Bohdan
Karas Olesia
Maximum
(Ukraina)
Aleksieiev Bohdan
Karas Olesia
Aleksieiev BohdanKaras OlesiaMaximum
(Ukraina)
1
2.Beshkenadze Tymur
Volynets Anastasiia
Maximum
(Ukraina)
Beshkenadze Tymur
Volynets Anastasiia
Beshkenadze TymurVolynets AnastasiiaMaximum
(Ukraina)
2
3.Xin Xu
Yungi Wen

(Chiny)
Xin Xu
Yungi Wen
Xin XuYungi Wen
(Chiny)
3
4.KRAVCHUK DANYLO
ALIEKSIEIEVA ANNA
MAXIMUM
(Ukraina)
KRAVCHUK DANYLO
ALIEKSIEIEVA ANNA
KRAVCHUK DANYLOALIEKSIEIEVA ANNAMAXIMUM
(Ukraina)
4
5.Skorniakov Alexandr
Lavrinenko Agniya
Maximum
(Ukraina)
Skorniakov Alexandr
Lavrinenko Agniya
Skorniakov AlexandrLavrinenko AgniyaMaximum
(Ukraina)
5
6.Hand Oliver
Lysytsyna Anastasiia
Maxim
(Ukraina)
Hand Oliver
Lysytsyna Anastasiia
Hand OliverLysytsyna AnastasiiaMaxim
(Ukraina)
6
7.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory0 07
8.Budzik Tomasz
Krystek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Krystek Kinga
Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa - Tarnów8 88
9.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin0 09
10.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik-1 -110
11.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław0 010
12.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES - Jaworzno0 012
13.Pavlinov Artem
Tolstaia Ekaterina
Asteria
(Rosja)
Pavlinov Artem
Tolstaia Ekaterina
Pavlinov ArtemTolstaia EkaterinaAsteria
(Rosja)
13
14.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów0 014
15.Gura Tomasz
Wilk Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Gura Tomasz
Wilk Klaudia
Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 015
16.Janas Adrian
Blukacz Weronika
JEDYNKA - Łódź
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA - Łódź6 616
17.Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
SUKCES - Częstochowa
Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES - Częstochowa0 017

 

BLOK 3, start: 15.00

14-15 (Junior 2) Open ST WDC AL 12

U16
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
EDENIA
(Rosja)
Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
Proskurin MaksimBortnikova ArinaEDENIA
(Rosja)
2
3.Apaev Maksim
Evstigneeva Margarita
Optimum Dance Club
(Rosja)
Apaev Maksim
Evstigneeva Margarita
Apaev MaksimEvstigneeva MargaritaOptimum Dance Club
(Rosja)
3
4.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin0 04
5.Sobala Marek
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Marek
Wierciszewska Laura
Sobala MarekWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa0 05
6.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 06
7.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 07
8.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa5 58
9.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
ArtDance - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaArtDance - Kraków0 09
10.Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno0 010
11.GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
GAVRILICENCO GLEBGAVRILICENCO JEANNANICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
12.Jingshuai Li
Qiang Gao

(Chiny)
Jingshuai Li
Qiang Gao
Jingshuai LiQiang Gao
(Chiny)

16-18 (Młodzież) Open ST WDC AL 14

U19
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.KRAVCHUK DANYLO
ALIEKSIEIEVA ANNA
MAXIMUM
(Ukraina)
KRAVCHUK DANYLO
ALIEKSIEIEVA ANNA
KRAVCHUK DANYLOALIEKSIEIEVA ANNAMAXIMUM
(Ukraina)
1
2.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław0 02
3.Skorniakov Alexandr
Lavrinenko Agniya
Maximum
(Ukraina)
Skorniakov Alexandr
Lavrinenko Agniya
Skorniakov AlexandrLavrinenko AgniyaMaximum
(Ukraina)
3
4.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory0 05
6.Budzik Tomasz
Krystek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Krystek Kinga
Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa - Tarnów8 86
7.Martynenko Oleg
Semochko Kristi
Maximum
(Ukraina)
Martynenko Oleg
Semochko Kristi
Martynenko OlegSemochko KristiMaximum
(Ukraina)
7
8.Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
EDENIA
(Rosja)
Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
Proskurin MaksimBortnikova ArinaEDENIA
(Rosja)
8
9.Logachev Artem
Kovalchuk Viktoriia
MAXIMUM
(Ukraina)
Logachev Artem
Kovalchuk Viktoriia
Logachev ArtemKovalchuk ViktoriiaMAXIMUM
(Ukraina)
9
10.Pavlinov Artem
Tolstaia Ekaterina
Asteria
(Rosja)
Pavlinov Artem
Tolstaia Ekaterina
Pavlinov ArtemTolstaia EkaterinaAsteria
(Rosja)
10
11.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin0 011
12.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES - Jaworzno0 012
13.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 013
14.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 114

19+ (Powyżej 18) Open ST WDC AL 23

Amateur
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Taylor Kyle
Skierska Izabela

(Anglia)
Taylor Kyle
Skierska Izabela
Taylor KyleSkierska Izabela
(Anglia)
1
2.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 02
3.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość0 03
4.Yujie Tang
Yanzhen Zhu

(Chiny)
Yujie Tang
Yanzhen Zhu
Yujie TangYanzhen Zhu
(Chiny)
4
5.Yefremchenkov Andrew
Siabro Anastasia
Maximum
(Ukraina)
Yefremchenkov Andrew
Siabro Anastasia
Yefremchenkov AndrewSiabro AnastasiaMaximum
(Ukraina)
5
6.Aleksieiev Bohdan
Karas Olesia
Maximum
(Ukraina)
Aleksieiev Bohdan
Karas Olesia
Aleksieiev BohdanKaras OlesiaMaximum
(Ukraina)
6
7.Pernak Michał
Wójcicka Julka
ZORBA - Częstochowa
Pernak Michał
Wójcicka Julka
Pernak MichałWójcicka JulkaZORBA - Częstochowa0 08
8.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 09
9.Furman Jakub
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Furman Jakub
Guzik Magdalena
Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA - Kraków0 09
10.Beshkenadze Tymur
Volynets Anastasiia
Maximum
(Ukraina)
Beshkenadze Tymur
Volynets Anastasiia
Beshkenadze TymurVolynets AnastasiiaMaximum
(Ukraina)
11
11.Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK - Kraków0 012
12.Hand Oliver
Lysytsyna Anastasiia
Maxim
(Ukraina)
Hand Oliver
Lysytsyna Anastasiia
Hand OliverLysytsyna AnastasiiaMaxim
(Ukraina)
13
13.Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
SUKCES - Jaworzno
Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES - Jaworzno0 014
14.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Częstochowa
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Częstochowa0 015
15.Litewka Michał
Palak Natalia
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Palak Natalia
Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE - Stalowa Wola0 016
16.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków6 617
17.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik-1 -118
18.Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek OskarDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 019
19.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków0 019
20.Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków0 019
21.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa
22.KRAVCHUK DANYLO
ALIEKSIEIEVA ANNA
MAXIMUM
(Ukraina)
KRAVCHUK DANYLO
ALIEKSIEIEVA ANNA
KRAVCHUK DANYLOALIEKSIEIEVA ANNAMAXIMUM
(Ukraina)
23.Skorniakov Alexandr
Lavrinenko Agniya
Maximum
(Ukraina)
Skorniakov Alexandr
Lavrinenko Agniya
Skorniakov AlexandrLavrinenko AgniyaMaximum
(Ukraina)