XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018

2018-04-08 Pleśna k/ Tarnowa, KLASA - Tarnów


Plik z wynikami

UWAGA

Rejestracja przedłużona do 5-04-2018 (czwartek)

BLOK 1, rejestracja 08.00-08.45, próba parkietu 08.15-09.00, start: 09.30

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marnik Piotr
Tyksińska Iga
GALA - Mielec
Marnik Piotr
Tyksińska Iga
Marnik PiotrTyksińska IgaGALA - Mielec4 (+2)241
2.Mieszkowicz Mikołaj
Jeż Milena
GALA - Mielec
Mieszkowicz Mikołaj
Jeż Milena
Mieszkowicz MikołajJeż MilenaGALA - Mielec4 (+2)241
3.Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO - Żabno2 (+2)221
4.Maziarz Maciej
Małek Adrianna
GALA - Mielec
Maziarz Maciej
Małek Adrianna
Maziarz MaciejMałek AdriannaGALA - Mielec3 (+1)132
5.Ropers Kevin
Łyczakowska Helena
DANCE POINT Kraków
Ropers Kevin
Łyczakowska Helena
Ropers KevinŁyczakowska HelenaDANCE POINT Kraków1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Latawiec Maciej
Sidor Julia
GALA - Mielec
Latawiec Maciej
Sidor Julia
Latawiec MaciejSidor JuliaGALA - Mielec F (+2)2F1
2.Madej Mikołaj
Grudnik Izabela
GALA - Mielec
Madej Mikołaj
Grudnik Izabela
Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA - Mielec6 (+2)261
3.Rokita Franciszek
Mieszkowicz Anna
GALA - Mielec
Rokita Franciszek
Mieszkowicz Anna
Rokita FranciszekMieszkowicz AnnaGALA - Mielec2 (+2)221
4.Bugno Adam
Lisowiec Julia
PODKARPACIE - Jasło
Bugno Adam
Lisowiec Julia
Bugno AdamLisowiec JuliaPODKARPACIE - Jasło8 (+2)282
5.Marcinkowski Krystian
Stono Gabriela
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Stono Gabriela
Marcinkowski KrystianStono GabrielaLATINO - Żabno2 (+2)222
6.Siudak Piotr
Magda Kamila
SAMBA - Tarnobrzeg
Siudak Piotr
Magda Kamila
Siudak PiotrMagda KamilaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+2)242
7.Buchowicz Bartosz
Struk Weronika
AXIS - Nowy Sącz
Buchowicz Bartosz
Struk Weronika
Buchowicz BartoszStruk WeronikaAXIS - Nowy Sącz1 (+1)113
8.Folta Karol
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Sosin Kamila
Folta KarolSosin KamilaKLASA - Tarnów1 (+1)113
9.Gruca Piotr
Pęczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Gruca Piotr
Pęczak Izabela
Gruca PiotrPęczak IzabelaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)133
10.Kowal Wojciech
Madej Kinga
LATINO - Żabno
Kowal Wojciech
Madej Kinga
Kowal WojciechMadej KingaLATINO - Żabno1 (+1)113
11.Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z - Przemyśl1 (+1)113
12.Rękas Michał
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Rękas Michał
Sulewska Iwona
Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antkiewicz Oskar
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Kielawa Julia
Antkiewicz OskarKielawa JuliaKLASA - Tarnów6 (+2)261
2.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg4, 10 (+2)24, 101
3.Glenc Rafał
Fibic Emilia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Glenc Rafał
Fibic Emilia
Glenc RafałFibic EmiliaLORDANCE - Wodzisław Śl.12, 12 (+2)212, 121
4.Gniewek Mateusz
Cieniek Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Gniewek Mateusz
Cieniek Aleksandra
Gniewek MateuszCieniek AleksandraAKSEL - Rzeszów10 (+2)2101
5.Łabno Wojciech
Łabno Aleksandra
KLASA - Tarnów
Łabno Wojciech
Łabno Aleksandra
Łabno WojciechŁabno AleksandraKLASA - Tarnów2 (+2)221
6.Dziurdzia Bartosz
Gurba Aleksandra
DANCE POINT Kraków
Dziurdzia Bartosz
Gurba Aleksandra
Dziurdzia BartoszGurba AleksandraDANCE POINT Kraków7 (+1)172
7.Francik Adrian
Zielińska Zofia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Francik Adrian
Zielińska Zofia
Francik AdrianZielińska ZofiaST CIEPŁY - Jaworzno3, 3 (+1)13, 32
8.Jędrzejczyk Mateusz
Cudak Patrycja
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Jędrzejczyk Mateusz
Cudak Patrycja
Jędrzejczyk MateuszCudak PatrycjaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska1 (+1)112
9.Nowak Jakub
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Nowak Jakub
Motyka Milena
Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska9 (+1)192
10.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra Nicola
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra Nicola
Rakicki BartoszZając Aleksandra NicolaJUST DANCE - Stalowa Wola3 (+1)132

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borej Jakub
Jędrzejczyk Marta
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Jędrzejczyk Marta
Borej JakubJędrzejczyk MartaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+1)141
2.Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO - Rybnik2 (+1)122
3.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec4 (+1)143
4.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno2 24
5.Żurawicz Jakub
Glazar Emilia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Glazar Emilia
Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA - Krosno1 (+1)115
6.Madej Michał
Nędza Oliwia
PLĄS - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaPLĄS - Kraków3 (+1)136
7.Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)147
8.Wilk Marcel
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Wilk Marcel
Śnieżek Kinga
Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA - Krosno2 (+1)127
9.Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA - Tarnów1 19
10.Lebida Oskar
Dudek Anna
GALA - Mielec
Lebida Oskar
Dudek Anna
Lebida OskarDudek AnnaGALA - Mielec2 210
11.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 010
12.Sierak Michał
Zachara Aleksandra
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Zachara Aleksandra
Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska1 112
13.Partyka Piotr
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Mardosiewicz Emilia
Partyka PiotrMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 013
14.Buchowicz Michał
Bochenek Adrianna
AXIS - Nowy Sącz
Buchowicz Michał
Bochenek Adrianna
Buchowicz MichałBochenek AdriannaAXIS - Nowy Sącz0 014
15.Gołąb Bartosz
Pawełek Patrycja
TAKT - Jarosław
Gołąb Bartosz
Pawełek Patrycja
Gołąb BartoszPawełek PatrycjaTAKT - Jarosław1 114
16.Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów0 016
17.Nowak Mateusz
Sieńko Nikola
JUST DANCE Wieliczka
Nowak Mateusz
Sieńko Nikola
Nowak MateuszSieńko NikolaJUST DANCE Wieliczka0 017
18.Raus Konrad Jan
Dalle Mulle Laura Maria
CHA CHA - Kielce
Raus Konrad Jan
Dalle Mulle Laura Maria
Raus Konrad JanDalle Mulle Laura MariaCHA CHA - Kielce0 018

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok2 (+1)121
2.Czarnota Adrian
Sanetra Gabriela
SWING Żywiec-Kuków
Czarnota Adrian
Sanetra Gabriela
Czarnota AdrianSanetra GabrielaSWING Żywiec-Kuków2 (+1)122
3.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
CUBANA - Nowy Targ
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA - Nowy Targ3 (+1)133
4.Pieprzyk Mateusz
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Pieprzyk Mateusz
Mazur Kinga
Pieprzyk MateuszMazur KingaZAMEK - Lublin4 (+1)144
5.Drogosz Szymon
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Szymon
Dulewicz Nina
Drogosz SzymonDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 (+1)125
6.Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE - Stalowa Wola4 (+1)146
7.Kalata Aleksander
Kiczka Natalia
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Aleksander
Kiczka Natalia
Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA - Nowy Targ1 (+1)117
8.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)118
9.Migiel Łukasz
Kołodziej Barbara
CUBANA - Nowy Targ
Migiel Łukasz
Kołodziej Barbara
Migiel ŁukaszKołodziej BarbaraCUBANA - Nowy Targ1 (+1)118
10.Jakubowski Dominik
Pieprzyk Weronika
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Pieprzyk Weronika
Jakubowski DominikPieprzyk WeronikaZAMEK - Lublin1 110
11.Wójtowicz Ignacy
Michałowska Paulina
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Michałowska Paulina
Wójtowicz IgnacyMichałowska PaulinaTAKT - Chełm1 111
12.Bienia Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Bienia Jakub
Gałuszka Natalia
Bienia JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno0 012
13.Mostowiec Adrian
Żywicka Paulina
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Żywicka Paulina
Mostowiec AdrianŻywicka PaulinaZAMEK - Lublin3 313
14.Chruściel Mateusz
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Kłosowska Kornelia
Chruściel MateuszKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów3 314
15.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
DANCE POINT Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT Kraków0 014
16.Mienkina Adam
Czajka Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mienkina Adam
Czajka Zuzanna
Mienkina AdamCzajka ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 114
17.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów0 017
18.Siwik Mateusz
Niewadzi Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Siwik Mateusz
Niewadzi Małgorzata
Siwik MateuszNiewadzi MałgorzataJUST DANCE Wieliczka1 118
19.Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
PLĄS - Kraków
Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
Gębuś GrzegorzWrona AnnaPLĄS - Kraków1 119

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków D (+1)1D1
2.Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl2 (+1)122
3.Harłacz Jakub
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Stochła Weronika
Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl D (+1)1D3
4.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin1 (+1)114
5.Świątek Bartosz
Popiel Martyna
GRACJA - Krosno
Świątek Bartosz
Popiel Martyna
Świątek BartoszPopiel MartynaGRACJA - Krosno2 (+1)125
6.Piwowarczyk Tomasz
Kałucka Julia
STARDANCE - Kraków
Piwowarczyk Tomasz
Kałucka Julia
Piwowarczyk TomaszKałucka JuliaSTARDANCE - Kraków2 (+1)126
7.Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl5 57
8.Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA - Tarnów0 08
9.Wojnar Krystian
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Szetela Emilia
Wojnar KrystianSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów1 19
10.Brożyna Kamil
Saja Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Saja Oliwia
Brożyna KamilSaja OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg4 410
11.Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY - Jaworzno4 411
12.Olchowy Paweł
Gałęza Martyna
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Olchowy Paweł
Gałęza Martyna
Olchowy PawełGałęza MartynaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl0 012
13.Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec0 013

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.15, próba parkietu 11.30-12.30, start: 13.00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 (+1)171
2.Paradysz Korneliusz
Urbanek Sandra
K-STUDIO Krosno
Paradysz Korneliusz
Urbanek Sandra
Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO Krosno3 (+1)132
3.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice3 (+1)133
4.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl1 (+1)114
5.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów2 (+1)125
6.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów2 (+1)126
7.Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków C (+1)1C7
8.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl3 (+1)137
9.Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
AXIS - Nowy Sącz
Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS - Nowy Sącz3 39
10.Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 210
11.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 010
12.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl0 012
13.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 013
14.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
GALA - Mielec
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaGALA - Mielec0 014

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów7 (+1)171
2.Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków C (+1)1C2
3.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice2 (+1)123
4.Paradysz Korneliusz
Urbanek Sandra
K-STUDIO Krosno
Paradysz Korneliusz
Urbanek Sandra
Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO Krosno2 (+1)124
5.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów2 (+1)125
6.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl2 (+1)126
7.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
GALA - Mielec
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaGALA - Mielec2 (+1)127
8.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl5 (+1)157
9.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 49
10.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 110
11.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów0 011
12.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 012
13.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 012
14.Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 014

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno3 (+1)131
2.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)112
3.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków3 (+1)133
4.Ciesielski Jakub
Kubica Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Kubica Katarzyna
Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 04
5.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
STARDANCE - Kraków
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE - Kraków0 05
6.Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów0 06
7.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
SHOW DANCE - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE - Rzeszów0 07

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciesielski Jakub
Kubica Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Kubica Katarzyna
Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)111
2.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków1 (+1)112
3.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno1 (+1)113
4.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl1 (+1)114
5.Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów0 05
6.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm0 06
7.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 07
8.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
STARDANCE - Kraków
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE - Kraków0 08
9.Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
AXIS - Nowy Sącz
Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS - Nowy Sącz0 09
10.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
SHOW DANCE - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE - Rzeszów0 010

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT - Jarosław5 (+1)151
2.Furtek Dawid
Pasieka Julia
GRACJA - Krosno
Furtek Dawid
Pasieka Julia
Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA - Krosno4 (+1)142
3.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno D (+1)1D3
4.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków E (+1)1E4
5.Kędzierawski Jan
Pietrykowska Magdalena
TAKT - Chełm
Kędzierawski Jan
Pietrykowska Magdalena
Kędzierawski JanPietrykowska MagdalenaTAKT - Chełm D (+1)1D5
6.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno4 (+1)146
7.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice3 37
8.Banaś Wiktor
Obłąk Anita
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Banaś Wiktor
Obłąk Anita
Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl3 38
9.Bulenda Rafał
Chluba Nicole
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Chluba Nicole
Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE - Wodzisław Śl.0 08
10.Dydo Adam
Czechura Gabriela
BAWINEK - Kraków
Dydo Adam
Czechura Gabriela
Dydo AdamCzechura GabrielaBAWINEK - Kraków0 010
11.Książkiewicz Wiktor
Żurawicz Klaudia
K-STUDIO Krosno
Książkiewicz Wiktor
Żurawicz Klaudia
Książkiewicz WiktorŻurawicz KlaudiaK-STUDIO Krosno3 311
12.Skoczek Mateusz
Idzik Beata
SKT AGH - Kraków
Skoczek Mateusz
Idzik Beata
Skoczek MateuszIdzik BeataSKT AGH - Kraków1 111
13.Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl3 311

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL - Rzeszów5 (+1)151
2.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT - Jarosław5 (+1)152
3.Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca Kraków6 (+1)163
4.Skoczek Mateusz
Idzik Beata
SKT AGH - Kraków
Skoczek Mateusz
Idzik Beata
Skoczek MateuszIdzik BeataSKT AGH - Kraków3 (+1)134
5.Banaś Wiktor
Obłąk Anita
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Banaś Wiktor
Obłąk Anita
Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl1 (+1)115
6.Flisak Wojciech
Jacek Martyna
SIGNUM DANCE - Hyżne
Flisak Wojciech
Jacek Martyna
Flisak WojciechJacek MartynaSIGNUM DANCE - Hyżne6 (+1)166
7.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice4 47
8.Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl4 48
9.Lasocki Sebastian
Gawlik Julia
RONDO - Rybnik
Lasocki Sebastian
Gawlik Julia
Lasocki SebastianGawlik JuliaRONDO - Rybnik2 29
10.Kędzierawski Jan
Pietrykowska Magdalena
TAKT - Chełm
Kędzierawski Jan
Pietrykowska Magdalena
Kędzierawski JanPietrykowska MagdalenaTAKT - Chełm6 610
11.Książkiewicz Wiktor
Żurawicz Klaudia
K-STUDIO Krosno
Książkiewicz Wiktor
Żurawicz Klaudia
Książkiewicz WiktorŻurawicz KlaudiaK-STUDIO Krosno3 311
12.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno2 212
13.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków0 013

 

BLOK 3, rejestracja 14.00-14.45, próba parkietu 14.45-15.15, start: 15.30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babula Kacper
Minorczyk Erita
GALA - Mielec
Babula Kacper
Minorczyk Erita
Babula KacperMinorczyk EritaGALA - Mielec4 (+2)241
2.Głowacz Michał
Dzięgielowska Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Dzięgielowska Emilia
Głowacz MichałDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl10 (+2)2101
3.Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA - Nowy Targ6, 6 (+2)26, 61
4.Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
LATINO - Żabno
Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO - Żabno4 (+2)241
5.Pacławski Kamil
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pacławski Kamil
Janusz Wiktoria
Pacławski KamilJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+2)261
6.Rzeźnik Dawid
Czyrny Zuzanna
GALA - Mielec
Rzeźnik Dawid
Czyrny Zuzanna
Rzeźnik DawidCzyrny ZuzannaGALA - Mielec4 (+2)241
7.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno4, 4 (+2)24, 41
8.Sznajder Wojciech
Pajor Lena
CUBANA - Nowy Targ
Sznajder Wojciech
Pajor Lena
Sznajder WojciechPajor LenaCUBANA - Nowy Targ2, 2 (+2)22, 21
9.Dul Jakub
Rawska Monika
SAMBA - Tarnobrzeg
Dul Jakub
Rawska Monika
Dul JakubRawska MonikaSAMBA - Tarnobrzeg7, 7 (+1)17, 72
10.Emeto Adam
Krupa Julia
STARDANCE - Kraków
Emeto Adam
Krupa Julia
Emeto AdamKrupa JuliaSTARDANCE - Kraków7 (+1)172
11.Gawron Adam
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Gawron Adam
Habel Anna
Gawron AdamHabel AnnaKLASA - Tarnów1 (+1)112
12.Kowalski Kuba
Wilk Aleksandra
GALA - Mielec
Kowalski Kuba
Wilk Aleksandra
Kowalski KubaWilk AleksandraGALA - Mielec7 (+1)172
13.Rybak Kajetan
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Rybak Kajetan
Sosin Patrycja
Rybak KajetanSosin PatrycjaKLASA - Tarnów5 (+1)152
14.Rybak Maksymilian
Pajewska Emilia
KLASA - Tarnów
Rybak Maksymilian
Pajewska Emilia
Rybak MaksymilianPajewska EmiliaKLASA - Tarnów1 (+1)112
15.Ziółkowski Jakub
Cielecka Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Ziółkowski Jakub
Cielecka Julia
Ziółkowski JakubCielecka JuliaSAMBA - Tarnobrzeg1, 1 (+1)11, 12
16.Łeptuch Bartłomiej
Pasieka Joanna
SAMBA - Tarnobrzeg
Łeptuch Bartłomiej
Pasieka Joanna
Łeptuch BartłomiejPasieka JoannaSAMBA - Tarnobrzeg9, 9 (+1)19, 92

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów4 (+1)141
2.Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA - Pabianice E (+1)1E2
3.Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
GRACJA - Krosno
Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA - Krosno2 (+1)123
4.Kłusek Wiktor
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kłusek Wiktor
Olech Wiktoria
Kłusek WiktorOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)144
5.Jezo Jakub
Glazar Martyna
GRACJA - Krosno
Jezo Jakub
Glazar Martyna
Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA - Krosno1 (+1)115
6.Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL - Rzeszów3 (+1)136
7.Nykiel Filip
Janas Oliwia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Janas Oliwia
Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO - Żabno0 07
8.Sala Mateusz
Lisak Katarzyna
GALA - Mielec
Sala Mateusz
Lisak Katarzyna
Sala MateuszLisak KatarzynaGALA - Mielec1 (+1)117
9.Baran Wiktor
Mleczak Anna
GRACJA - Krosno
Baran Wiktor
Mleczak Anna
Baran WiktorMleczak AnnaGRACJA - Krosno0 09
10.Surga Adrian
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Surga Adrian
Sajdak Emilia
Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA - Tarnów0 010
11.Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA - Tarnów2 211
12.Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO - Żabno1 111
13.Ziomek Adrian
Pszeniczny Emilia
GALA - Mielec
Ziomek Adrian
Pszeniczny Emilia
Ziomek AdrianPszeniczny EmiliaGALA - Mielec0 013
14.Ciuła Miłosz
Swałtek Weronika
AXIS - Nowy Sącz
Ciuła Miłosz
Swałtek Weronika
Ciuła MiłoszSwałtek WeronikaAXIS - Nowy Sącz0 014

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaróg Robert
Sięka Iga
CUBANA - Nowy Targ
Jaróg Robert
Sięka Iga
Jaróg RobertSięka IgaCUBANA - Nowy Targ8 (+2)281
2.Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
CUBANA - Nowy Targ
Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA - Nowy Targ12 (+2)2121
3.Suda Przemysław
Ptak Julia
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Ptak Julia
Suda PrzemysławPtak JuliaKLASA - Tarnów4 (+2)241
4.Góźdź Dawid
Wiącek Maria
KICK - Kielce
Góźdź Dawid
Wiącek Maria
Góźdź DawidWiącek MariaKICK - Kielce8 (+2)282
5.Krasoń Karol
Wiater Izabela
ZŁOTA PARA - Dębica
Krasoń Karol
Wiater Izabela
Krasoń KarolWiater IzabelaZŁOTA PARA - Dębica12 (+2)2122
6.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice2 (+2)222
7.Pieprz Krystian
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Pieprz Krystian
Chmura Aleksandra
Pieprz KrystianChmura AleksandraLATINO - Żabno10 (+2)2102
8.Chara Oskar
Marynowska Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Chara Oskar
Marynowska Oliwia
Chara OskarMarynowska OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg9 (+1)193
9.Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
GASIEK - Rzeszów
Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK - Rzeszów11 (+1)1113
10.Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Show DANCE Gorlice
Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE Gorlice1 (+1)113
11.Jasiński Krzysztof
Małecka-Poręba Amelia
AXIS - Nowy Sącz
Jasiński Krzysztof
Małecka-Poręba Amelia
Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba AmeliaAXIS - Nowy Sącz1 (+1)113
12.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno9 (+1)193
13.Trojan Krystian
Trojan Gabriela
AXIS - Nowy Sącz
Trojan Krystian
Trojan Gabriela
Trojan KrystianTrojan GabrielaAXIS - Nowy Sącz1 (+1)113
14.Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 (+1)133

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 (+1)131
2.Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
GALA - Mielec
Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA - Mielec5 (+1)152
3.Sitarz Karol
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Sitarz Karol
Czub Weronika
Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA - Krosno5 (+1)153
4.Wołczański Michał
Lasek Aleksandra
K-STUDIO Krosno
Wołczański Michał
Lasek Aleksandra
Wołczański MichałLasek AleksandraK-STUDIO Krosno5 (+1)154
5.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)135
6.Kuźniar Igor
Pasterz Emilia
GASIEK - Rzeszów
Kuźniar Igor
Pasterz Emilia
Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK - Rzeszów1 (+1)116
7.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)137
8.Schenk Filip
Nowotarska Dominika
KLASA - Tarnów
Schenk Filip
Nowotarska Dominika
Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA - Tarnów0 08
9.Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
Sekuła KacperSitarz EmiliaAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów0 09
10.Sycz Bartosz
Lewkowicz Aleksandra
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Sycz Bartosz
Lewkowicz Aleksandra
Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów4 410
11.Wróbel Jakub
Bała Izabela
ZŁOTA PARA - Dębica
Wróbel Jakub
Bała Izabela
Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA - Dębica1 111
12.Nowak Dominik
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Nowak Dominik
Liro Adrianna
Nowak DominikLiro AdriannaLATINO - Żabno0 012
13.Biały Michał
Gaweł Karolina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Gaweł Karolina
Biały MichałGaweł KarolinaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 013
14.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów0 014
15.Franczak Patryk
Serafin Julia
AXIS - Nowy Sącz
Franczak Patryk
Serafin Julia
Franczak PatrykSerafin JuliaAXIS - Nowy Sącz3 315

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 (+1)131
2.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno4 (+1)142
3.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów6 (+1)163
4.Makowski Mikołaj
Chołuj Anna
FAST-STEP Warszawa
Makowski Mikołaj
Chołuj Anna
Makowski MikołajChołuj AnnaFAST-STEP Warszawa1 (+1)114
5.Ruszel Tymoteusz
Rogoziewicz Nadia
GASIEK - Rzeszów
Ruszel Tymoteusz
Rogoziewicz Nadia
Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK - Rzeszów1 (+1)115
6.Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 (+1)176
7.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków0 07
8.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków1 17
9.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków0 07
10.Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów0 010
11.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin0 011

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 (+1)131
2.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków2 (+1)122
3.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno5 (+1)153
4.Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów1 (+1)114
5.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów5 (+1)155
6.Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl1 (+1)116
7.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków2 27
8.Ruszel Tymoteusz
Rogoziewicz Nadia
GASIEK - Rzeszów
Ruszel Tymoteusz
Rogoziewicz Nadia
Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK - Rzeszów0 08
9.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin1 19
10.Makowski Mikołaj
Chołuj Anna
FAST-STEP Warszawa
Makowski Mikołaj
Chołuj Anna
Makowski MikołajChołuj AnnaFAST-STEP Warszawa0 010
11.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków0 010

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów6 (+2)261
2.Adamus Grzegorz
Wiącek Aleksandra
KICK - Kielce
Adamus Grzegorz
Wiącek Aleksandra
Adamus GrzegorzWiącek AleksandraKICK - Kielce8 (+2)282
3.Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)113
4.Stanisz Dominc
Mikoś Emilia
PODKARPACIE - Jasło
Stanisz Dominc
Mikoś Emilia
Stanisz DomincMikoś EmiliaPODKARPACIE - Jasło1 (+1)113

 

BLOK 4, rejestracja 16.30-17.15, próba parkietu 17.15-17.45, start: 18.00

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Starnawski Piotr
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z - Przemyśl2 (+1)121
2.Kawecki Mariusz
Fatyga Justyna
BAWINEK - Kraków
Kawecki Mariusz
Fatyga Justyna
Kawecki MariuszFatyga JustynaBAWINEK - Kraków7 (+1)172
3.Krempa Paweł
Litwin Klaudia
GALA - Mielec
Krempa Paweł
Litwin Klaudia
Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA - Mielec1 13
4.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice0 04
5.Miara Kacper
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Miara Kacper
Korpal Agata
Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl0 05
6.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca Kraków2 (-1)-12

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
ArtDance - Kraków
Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaArtDance - Kraków5 (+1)151
2.Bahir Adam
Zając Oliwia
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Bahir Adam
Zając Oliwia
Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl5 (+1)152
3.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice6 (+1)163
4.Starnawski Piotr
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z - Przemyśl2 (+1)124
5.Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)125
6.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków6 (+1)166
7.Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
ArtDance - Kraków
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance - Kraków3 37
8.Drzazga Krzysztof
Smoleń Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Drzazga Krzysztof
Smoleń Katarzyna
Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaSEMPRE - Kraków0 08
9.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków7 78
10.Miara Kacper
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Miara Kacper
Korpal Agata
Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl1 110
11.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków0 011
12.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice0 012
13.Nocek Michał
Wiklańska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Nocek Michał
Wiklańska Katarzyna
Nocek MichałWiklańska KatarzynaKLASA - Tarnów2 213
14.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca Kraków-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza9 (+1)191
2.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice B (+1)1B2
3.Łądka Wiktor
Kolińska Julia
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Kolińska Julia
Łądka WiktorKolińska JuliaRYTM - Żory7 (+1)173
4.Grobecki Przemysław
Czaja Weronika
STARDANCE - Kraków
Grobecki Przemysław
Czaja Weronika
Grobecki PrzemysławCzaja WeronikaSTARDANCE - Kraków B (+1)1B4
5.Smaroń Konrad
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS - Chorzów4 (+1)145
6.Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)156
7.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków2 (+1)127
8.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów0 08
9.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 09
10.Urbański Robert
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Oczkowska Urszula
Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom0 010
11.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec0 011
12.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola3 311
13.Wiercigroch Szymon
Porębska Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Wiercigroch Szymon
Porębska Julia
Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 013
14.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków1 113
15.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków0 015

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków1 (+1)111
2.Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK - Rzeszów8 (+1)182
3.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola9 (+1)193
4.Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO - Dąbrowa Górnicza8 (+1)184
5.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+1)155
6.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+1)166
7.Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Kuźnia Tańca Kraków
Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca Kraków4 47
8.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin5 57
9.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 19
10.Urbański Robert
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Oczkowska Urszula
Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom7 710
11.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec9 911
12.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów0 012

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec10 (+1)1101
2.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)112
3.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 (+1)123
4.Zawora Marcin
Cierpich Karolina
KLASA - Tarnów
Zawora Marcin
Cierpich Karolina
Zawora MarcinCierpich KarolinaKLASA - Tarnów0 04
5.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom0 05
6.Kosal Kamil
Struk Natalia
AXIS - Nowy Sącz
Kosal Kamil
Struk Natalia
Kosal KamilStruk NataliaAXIS - Nowy Sącz0 06

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stański Mateusz
Krupa Katarzyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stański Mateusz
Krupa Katarzyna
Stański MateuszKrupa KatarzynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała8 (+1)181
2.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin10 (+1)1102
3.Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK - Rzeszów10 (+1)1103
4.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec9 (+1)194
5.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)115
6.Bełz Nicolas
Słowiak Adrianna
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Bełz Nicolas
Słowiak Adrianna
Bełz NicolasSłowiak AdriannaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka1 (+1)116
7.Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl7 77
8.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 08
9.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory11 119
10.Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
BAWINEK - Kraków
Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK - Kraków0 010
11.Kosal Kamil
Struk Natalia
AXIS - Nowy Sącz
Kosal Kamil
Struk Natalia
Kosal KamilStruk NataliaAXIS - Nowy Sącz2 211

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0