TTT INTEGRACJA 2017

2017-06-18 BARANOWO k/Poznania, BELLCANTO - Poznań


Plik z wynikami

UWAGA

zmiana w programie turnieju!!!!!
rozdzielono kategorię 16+ E+F na 16+ E i 16+ F

ZMIANA PROGRAMU!!!!!
WSZYSTKIE KATEGORIE W JEDNYM BLOKU O GODZ.17.OO!!!!!

BLOK 1

Wszystkie kategorie w bloku o godz. 17.00


 

BLOK 2, rejestracja 15:30-16:30, próba parkietu 15:30-16:30, start: 17:00

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Strecker Bartosz
Fabisiak Daria
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Strecker Bartosz
Fabisiak Daria
Strecker BartoszFabisiak DariaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń3 (+1)131
2.Osadziński Michał
Staszak Nina
GRACJA - Zielona Góra
Osadziński Michał
Staszak Nina
Osadziński MichałStaszak NinaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
3.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
LATINA - Wolsztyn
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaLATINA - Wolsztyn2 23
4.Plackowski Jakub
Ryks Magdalena
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Ryks Magdalena
Plackowski JakubRyks MagdalenaPOEZJA - Kościan2 24
5.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice0 05

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra
2.Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
DANCE CENTER - Poznań
Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
Wiczyński RafałZamelczyk AgnieszkaDANCE CENTER - Poznań

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
FINEZJA - Poznań
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
Urbaniak MateuszNiedośpiał MonikaFINEZJA - Poznań2 21
2.Pasternak Bartek
Zejmowicz Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartek
Zejmowicz Justyna
Pasternak BartekZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 02

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
FINEZJA - Poznań
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
Urbaniak MateuszNiedośpiał MonikaFINEZJA - Poznań4 (+1)141
2.Pasternak Bartek
Zejmowicz Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartek
Zejmowicz Justyna
Pasternak BartekZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 02
3.Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
DANCE CENTER - Poznań
Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
Wiczyński RafałZamelczyk AgnieszkaDANCE CENTER - Poznań4 43

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań5, 5 (+1)15, 51
2.Stromczyńska Nadia
Tafelski Brajan
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Stromczyńska Nadia
Tafelski Brajan
Stromczyńska NadiaTafelski BrajanLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały3, 3 (+1)13, 31
3.Rybak Maria
Wilk Antoni
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Rybak Maria
Wilk Antoni
Rybak MariaWilk AntoniLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały2, 2 2, 22

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biniak Jakub
Pittner Oliwia
FILEMON - Szamotuły
Biniak Jakub
Pittner Oliwia
Biniak JakubPittner OliwiaFILEMON - Szamotuły4, 4 (+1)14, 41
2.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań5, 5 (+1)15, 51
3.Okupniak Jakub
Szacht Martyna
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Okupniak Jakub
Szacht Martyna
Okupniak JakubSzacht MartynaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań1, 1 (+1)11, 11
4.Kamczyc Filip
Adamska Maria
FINEZJA - Poznań
Kamczyc Filip
Adamska Maria
Kamczyc FilipAdamska MariaFINEZJA - Poznań2, 2 2, 22
5.Kamczyc Mateusz
Stachowiak Amelia
FINEZJA - Poznań
Kamczyc Mateusz
Stachowiak Amelia
Kamczyc MateuszStachowiak AmeliaFINEZJA - Poznań1, 1 1, 12
6.Promiński Piotr
Dankowska Olga
DANCE CENTER - Poznań
Promiński Piotr
Dankowska Olga
Promiński PiotrDankowska OlgaDANCE CENTER - Poznań2, 2 (-1)-12, 2

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT - Legnica6 (+1)161
2.Duda Karol
Moder Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Duda Karol
Moder Wiktoria
Duda KarolModer WiktoriaLATINA - Wolsztyn1 (+1)112
3.Adamczak Karol
Piechocka Lidia
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Piechocka Lidia
Adamczak KarolPiechocka LidiaDREAM - Poznań0 03

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 0