TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIE

2017-06-17 Sława, KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.45 - 9.45, próba parkietu 8.45 - 9.45, start: 10.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmara Maksymilian
Łysiak Izabela
ANIMA DANZA - Głogów
Chmara Maksymilian
Łysiak Izabela
Chmara MaksymilianŁysiak IzabelaANIMA DANZA - Głogów3, 3 (+1)13, 31
2.Hreczyński Alan
Hasiów Michalina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hreczyński Alan
Hasiów Michalina
Hreczyński AlanHasiów MichalinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 3 (+1)11, 31
3.Leszczak Antoni
Leszczak Sonia
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Leszczak Sonia
Leszczak AntoniLeszczak SoniaANIMA DANZA - Głogów2, 2 (+1)12, 21
4.Banasik Milena
Łoś Angelika
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Banasik Milena
Łoś Angelika
Banasik MilenaŁoś AngelikaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
5.Wojciechowska Patrycja
Piotrowska Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wojciechowska Patrycja
Piotrowska Zuzanna
Wojciechowska PatrycjaPiotrowska ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, -1 0, -12
6.Zarzecka Hanna
Trześniewska Magda
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Zarzecka Hanna
Trześniewska Magda
Zarzecka HannaTrześniewska MagdaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Binert Wiktor
Wilczyńska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Wilczyńska Maria
Binert WiktorWilczyńska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
2.Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów2, 2 (+1)12, 21
3.Kantorek Malwina
Paluch Paulina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kantorek Malwina
Paluch Paulina
Kantorek MalwinaPaluch PaulinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 11
4.Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
LATINA - Wolsztyn
Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
Konefon NikodemZakrzewska KarolinaLATINA - Wolsztyn Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
5.Kołosowski Jakub
Kozakowska Weronika
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kołosowski Jakub
Kozakowska Weronika
Kołosowski JakubKozakowska WeronikaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 11
6.Maliszewski Dawid
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Maliszewski Dawid
Opiłowska Jowita
Maliszewski DawidOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów2, 2 (+1)12, 21
7.Banaś Wiktoria
Wojciechowska Jagoda Barbara
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Banaś Wiktoria
Wojciechowska Jagoda Barbara
Banaś WiktoriaWojciechowska Jagoda BarbaraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
8.Fursewicz Mateusz
Grygorczuk Ada
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Fursewicz Mateusz
Grygorczuk Ada
Fursewicz MateuszGrygorczuk AdaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
9.Kuczyńska Arina
Pietruszewska Rozalia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuczyńska Arina
Pietruszewska Rozalia
Kuczyńska ArinaPietruszewska RozaliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
10.Lipnicka Nikola
Pietruszewska Rozalia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Lipnicka Nikola
Pietruszewska Rozalia
Lipnicka NikolaPietruszewska RozaliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
11.Marek Maja
Stańczyk Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Marek Maja
Stańczyk Maja
Marek MajaStańczyk MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
12.Pająk Dawid
Kubiak Aniela
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Pająk Dawid
Kubiak Aniela
Pająk DawidKubiak AnielaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
13.Halka Mikołaj
Gibaszak Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Halka Mikołaj
Gibaszak Julia
Halka MikołajGibaszak JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 0 (-1)-12, 0
14.Kuczyński Dawid
Adamek Milena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuczyński Dawid
Adamek Milena
Kuczyński DawidAdamek MilenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1, -2 (-1)-1-1, -2
15.Kurzak Kacper
Kuczyńska Arina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kurzak Kacper
Kuczyńska Arina
Kurzak KacperKuczyńska ArinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1, -1 (-1)-1-1, -1

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Aleksanderek Bartosz
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Aleksanderek Bartosz
Kuśnierek Julia
Aleksanderek BartoszKuśnierek JuliaMARGO - Leszno1, 1 (+1)11, 11
2.Bałajewicz Juliusz
Kiepura Nikola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Bałajewicz Juliusz
Kiepura Nikola
Bałajewicz JuliuszKiepura NikolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 1 (+1)10, 11
3.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań4, 4 (+1)14, 41
4.Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
Kowalczyk JakubRutkiewicz DominikaIMPULS - Prochowice Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
5.Lis Michał
Jakubowska Marta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Lis Michał
Jakubowska Marta
Lis MichałJakubowska MartaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 11
6.Markiewicz Gabriela
Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Markiewicz Gabriela
Halka Zuzanna
Markiewicz GabrielaHalka ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 4 (+1)12, 41
7.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR - Jelenia Góra5 (+1)151
8.Szydło Tomasz
Jaguś Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szydło Tomasz
Jaguś Julia
Szydło TomaszJaguś JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 11
9.Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
10.Górnacz Magdalena
Ratajczak Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Górnacz Magdalena
Ratajczak Julia
Górnacz MagdalenaRatajczak JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
11.Kusik Patryk
Masenek Milena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kusik Patryk
Masenek Milena
Kusik PatrykMasenek MilenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
12.Kępkowski Hubert
Giernacka Dominika
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kępkowski Hubert
Giernacka Dominika
Kępkowski HubertGiernacka DominikaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, -1 0, -12
13.Lupa Natalia
Sobczuk Maria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Lupa Natalia
Sobczuk Maria
Lupa NataliaSobczuk MariaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
14.Majer Bartłomiej
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Majer Bartłomiej
Śniecińska Maja
Majer BartłomiejŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4, 2 4, 22
15.Sznajder Jessica
Bębenek Michalina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Sznajder Jessica
Bębenek Michalina
Sznajder JessicaBębenek MichalinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 0 1, 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ering Rafał
Łysiak Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Ering Rafał
Łysiak Aleksandra
Ering RafałŁysiak AleksandraANIMA DANZA - Głogów4 (+1)141
2.Gościniak Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Gościniak Jan
Zawiślak Aleksandra
Gościniak JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno5 (+1)151
3.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra F (+1)1F1
4.Ugolik Adam
Galasiak Paulina
ALEX - Żagań
Ugolik Adam
Galasiak Paulina
Ugolik AdamGalasiak PaulinaALEX - Żagań7 (+1)171
5.Bloch Mateusz
Rybczyńska Zuzanna
FANTOM - Głogów
Bloch Mateusz
Rybczyńska Zuzanna
Bloch MateuszRybczyńska ZuzannaFANTOM - Głogów1 (+1)112
6.Bober Grzegorz
Lamla Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Bober Grzegorz
Lamla Karolina
Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA - Głogów1 (+1)112
7.Błauciak Michał
Demska Julia
ANIMA DANZA - Głogów
Błauciak Michał
Demska Julia
Błauciak MichałDemska JuliaANIMA DANZA - Głogów3 (+1)132
8.Cader Szymon
Bibik Ada
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Cader Szymon
Bibik Ada
Cader SzymonBibik AdaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 23
9.Heleniak Kacper
Stachura Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Heleniak Kacper
Stachura Aleksandra
Heleniak KacperStachura AleksandraANIMA DANZA - Głogów0 03
10.Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
FANTOM - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik JakubSmuk ZuzannaFANTOM - Głogów0 03
11.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
FANTOM - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaFANTOM - Głogów0 03
12.Nieczypor Bartłomiej
Jacyszyn Amelia
ANIMA DANZA - Głogów
Nieczypor Bartłomiej
Jacyszyn Amelia
Nieczypor BartłomiejJacyszyn AmeliaANIMA DANZA - Głogów0 03
13.Żejmo Robert
Woźniewicz Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Żejmo Robert
Woźniewicz Zuzanna
Żejmo RobertWoźniewicz ZuzannaGRACJA - Zielona Góra1 13

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów1 (+1)111
2.Cybul Marcel
Nowacka Kinga
KM LUBIN
Cybul Marcel
Nowacka Kinga
Cybul MarcelNowacka KingaKM LUBIN3 (+1)132
3.Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
ANIMA DANZA - Głogów
Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
Gabrysz SzymonKałużna HaniaANIMA DANZA - Głogów1 (+1)113
4.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 14
5.Dąbrowski Jędrzej
Jarmołowicz Iga
ALEX - Żagań
Dąbrowski Jędrzej
Jarmołowicz Iga
Dąbrowski JędrzejJarmołowicz IgaALEX - Żagań0 05
6.Szala Marceli
Świekatowska Natalia
KM LUBIN
Szala Marceli
Świekatowska Natalia
Szala MarceliŚwiekatowska NataliaKM LUBIN0 06

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Napieralski Kacper
Szlafka Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Napieralski Kacper
Szlafka Martyna
Napieralski KacperSzlafka MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 2 (+1)12, 21
2.Ratajczak Kamil
Wąsik Nikola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Ratajczak Kamil
Wąsik Nikola
Ratajczak KamilWąsik NikolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 2 (+1)12, 21
3.Roszkiewicz Martin
Ryngier Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Roszkiewicz Martin
Ryngier Katarzyna
Roszkiewicz MartinRyngier KatarzynaGRACJA - Zielona Góra1, 2 (+1)11, 21
4.Żok Oliwier
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Żok Oliwier
Sierżant Natalia
Żok OliwierSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn5, 5 (+1)15, 51
5.Wojciechowski Mikołaj
Tymczy Joanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wojciechowski Mikołaj
Tymczy Joanna
Wojciechowski MikołajTymczy JoannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 02
6.Baruch Michał
Ratajczak Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Baruch Michał
Ratajczak Julia
Baruch MichałRatajczak JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1, -1 (-1)-1-1, -1

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zalewski Łukasz
Młodawska Milena
FANTOM - Głogów
Zalewski Łukasz
Młodawska Milena
Zalewski ŁukaszMłodawska MilenaFANTOM - Głogów

 

BLOK 2, rejestracja 12.15 - 13.15, próba parkietu 12.15 - 13.15, start: 13.30

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymański Dawid
Bednarczuk Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szymański Dawid
Bednarczuk Aleksandra
Szymański DawidBednarczuk AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+1)141
2.Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
Raczykowski MaciejKostrzewa MagdalenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól7 (+1)172
3.Adam Patryk
Bałut Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Adam Patryk
Bałut Klaudia
Adam PatrykBałut KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 23
4.Niedzielski Kacper
Majchrzak Klaudia
MARGO - Leszno
Niedzielski Kacper
Majchrzak Klaudia
Niedzielski KacperMajchrzak KlaudiaMARGO - Leszno2 23

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra E (+1)1E1
2.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132
3.Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław5 (+1)153
4.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra E (+1)1E4
5.Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
Hasiów SzymonSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 05
6.Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
Binkowski WojciechBiadała ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 06
7.Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
AMOK - Leszno
Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
Kowalski ŁukaszRatajszczak MariannaAMOK - Leszno0 07
8.Borowski Fabian
Mikołajczak Wiktoria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Borowski Fabian
Mikołajczak Wiktoria
Borowski FabianMikołajczak WiktoriaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3 38

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuliński Karol
Adamska Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuliński Karol
Adamska Martyna
Kuliński KarolAdamska MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)171
2.Mazur Marcel
Pawłowska Nicola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Pawłowska Nicola
Mazur MarcelPawłowska NicolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5 (+1)152
3.Wiśnios Emil
Huzar Kamila
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Wiśnios Emil
Huzar Kamila
Wiśnios EmilHuzar KamilaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra D (+1)1D3
4.Studnicki Patryk
Machnik Laura
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Machnik Laura
Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice7 74
5.Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
Zborowski WiktorMuszkieta MartaMARGO - Leszno3 35
6.Bossy Mateusz
Olejnik Karolina
POEZJA - Kościan
Bossy Mateusz
Olejnik Karolina
Bossy MateuszOlejnik KarolinaPOEZJA - Kościan2 26

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Studnicki Patryk
Machnik Laura
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Machnik Laura
Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice7 (+1)172
3.Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
Zborowski WiktorMuszkieta MartaMARGO - Leszno6 (+1)163
4.Mazur Marcel
Pawłowska Nicola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Pawłowska Nicola
Mazur MarcelPawłowska NicolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 44
5.Wiśnios Emil
Huzar Kamila
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Wiśnios Emil
Huzar Kamila
Wiśnios EmilHuzar KamilaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra4 45
6.Bossy Mateusz
Olejnik Karolina
POEZJA - Kościan
Bossy Mateusz
Olejnik Karolina
Bossy MateuszOlejnik KarolinaPOEZJA - Kościan2 26

 

BLOK 3, rejestracja 15.30 - 16.30, próba parkietu 16.30 - 16.45, start: 17.00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin6 61
2.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań4 42

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin C (+1)1C1
2.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin5 (+1)152
3.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań2 23
4.Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
Piszczorowicz DawidSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin8 84

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra9 (+1)191
2.Ignaszewski Maxwell
Muszkieta Magdalena
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Muszkieta Magdalena
Ignaszewski MaxwellMuszkieta MagdalenaMARGO - Leszno6 (+1)162
3.Oleszak Hubert
Friedensberg Estera
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Friedensberg Estera
Oleszak HubertFriedensberg EsteraALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)113
4.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław1 14
5.Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
Leszczyński WitoldKaczperska AnitaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 05
6.Kępkowski Łukasz
Bahrij Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kępkowski Łukasz
Bahrij Martyna
Kępkowski ŁukaszBahrij MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 16

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno C (+1)1C1
2.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław C (+1)1C2
3.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)183
4.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin9 (+1)194
5.Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
Leszczyński WitoldKaczperska AnitaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 15
6.Zubek Jakub
Pietrzykowska Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Zubek Jakub
Pietrzykowska Natalia
Zubek JakubPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA - Stargard9 96
7.Oleszak Hubert
Friedensberg Estera
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Friedensberg Estera
Oleszak HubertFriedensberg EsteraALFA-ASTRA - Stargard0 07
8.Kępkowski Łukasz
Bahrij Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kępkowski Łukasz
Bahrij Martyna
Kępkowski ŁukaszBahrij MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 18

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard7 (+1)171
2.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły6 (+1)162
3.Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA - Szczecin7 (+1)173
4.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno1 (+1)114
5.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań10 105
6.Zubek Jakub
Pietrzykowska Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Zubek Jakub
Pietrzykowska Natalia
Zubek JakubPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA - Stargard2 26
7.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno4 47
8.Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
Buchowski ArkadiuszStachowiak AgataPOEZJA - Kościan0 08

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)141
2.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły7 (+1)172
3.Ignaszewski Maxwell
Muszkieta Magdalena
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Muszkieta Magdalena
Ignaszewski MaxwellMuszkieta MagdalenaMARGO - Leszno1 (+1)113
4.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno11 114
5.Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA - Szczecin0 05
6.Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
Buchowski ArkadiuszStachowiak AgataPOEZJA - Kościan0 06

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0