WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA

2017-10-14 JELCZ-LASKOWICE K.WROCŁAWIA, DANCE TEAM - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

POL.
1.1.Uwaga ! 2 BLOK rozpocznie się o godzinie 12:30 , REJESTRACJA godz.10:30-11:30

2.Kategorie WDC AL (U14/U16/AMATORZY), ze względów technicznych zostały przypisane do Bloku 2
(patrz poniżej). Natomiast zaczynają normalnie na bloku 3 o godz:15:30. To samo dotyczy kat. WDC AL 16-18 (U19), która ze względów technicznych została przypisana do Bloku 3 (patrz poniżej). Natomiast rozpoczyna rywalizację na bloku 4 o godz:20:00.

3. Prosimy pary, aby rejestrowały się punktualnie. Ze względu na przestrzeganie czasu w programie, pary które zarejestrują się po ustalonej w regulaminie godzinie nie zostaną przyjęte.

ENG.
1.The registrations are extended to today, 12.10.2017 to 00:00

2.Categories WDC AL (U14 / U16 / AMATORZY), for technical reasons, have been assigned to Block 2
(look below). They start normally at block 3 at 15:30. The same goes for the WDC AL 16-18 (U19), which was technically assigned to Block 3 (see below) for technical reasons. On the other hand, it starts the competition on block 4 at 20:00.

3. Please steam to register on time. Due to compliance with the time in the program, couples who register after the time set in the rules will not be accepted.

BLOK 1, rejestracja 7 00 - 8 00, start: 8 30

1.Uwaga ! 2 BLOK rozpocznie się o godzinie 12:30 , REJESTRACJA godz.10:30-11:30


12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin5 (+1)151
2.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław3 (+1)132
3.Słowik Szymon
Lew Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Lew Julia
Słowik SzymonLew JuliaALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)153
4.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
MAESTRO Opole
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO Opole6 (+1)164
5.Skolut Kamil
Szawernoga Natalia
INES - Wrocław
Skolut Kamil
Szawernoga Natalia
Skolut KamilSzawernoga NataliaINES - Wrocław3 35
6.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno4 46
7.Gocoł Jan
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gocoł Jan
Buczek Sandra
Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM - Wrocław1 17
8.Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław0 08
9.Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
AMETYST - Lubań
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaAMETYST - Lubań3 39
10.Frydel Adam
Kwiek Paulina
MAESTRO Opole
Frydel Adam
Kwiek Paulina
Frydel AdamKwiek PaulinaMAESTRO Opole0 010

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin4 (+1)141
2.Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
3.Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań1 13
4.Szozda Michał
Goranczewska Julia
ST NOVOMEX Opole
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaST NOVOMEX Opole2 24
5.Ubych Marcel
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Derlatka Amelia
Ubych MarcelDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard0 05

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław C (+1)1C1
2.Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA - Wrocław6 (+1)162
3.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław5 (+1)153
4.Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań1 (+1)114
5.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin0 05
6.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM - Wrocław0 06
7.Szozda Michał
Goranczewska Julia
ST NOVOMEX Opole
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaST NOVOMEX Opole3 37
8.Ubych Marcel
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Derlatka Amelia
Ubych MarcelDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard1 18

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CT WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH - Kalisz3 (+1)131
2.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin C (+1)1C2
3.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin7 (+1)173
4.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań5 (+1)154
5.Żukowski Wiktor
Yermak Sofiia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Żukowski Wiktor
Yermak Sofiia
Żukowski WiktorYermak SofiiaCHAMPION TEAM - Wrocław5 55
6.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra0 06
7.Chudziński Borys
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Chudziński Borys
Stam Oliwia
Chudziński BorysStam OliwiaMARGO - Leszno1 17
8.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice1 18

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CT WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH - Kalisz2 (+1)121
2.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin6 (+1)162
3.Żukowski Wiktor
Yermak Sofiia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Żukowski Wiktor
Yermak Sofiia
Żukowski WiktorYermak SofiiaCHAMPION TEAM - Wrocław6 (+1)163
4.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań3 (+1)134
5.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice0 05
6.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra0 06
7.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin0 07
8.Chudziński Borys
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Chudziński Borys
Stam Oliwia
Chudziński BorysStam OliwiaMARGO - Leszno1 18

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin8 (+1)181
2.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)122
3.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin2 (+1)123
4.Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
Błaszczuk MichałKijewska KarolinaROYAL DANCE - Szczecin6 (+1)164
5.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin0 06
7.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań0 07
8.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 08

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)121
2.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM - Wrocław1 (+1)112
3.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin8 (+1)183
4.Boczar Kacper
Meń Julia
KLASA - Tarnów
Boczar Kacper
Meń Julia
Boczar KacperMeń JuliaKLASA - Tarnów B (+1)1B4
5.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin8 (+1)185
6.Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
Błaszczuk MichałKijewska KarolinaROYAL DANCE - Szczecin5 56
7.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin0 07
8.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin0 08
9.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 09
10.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra0 010
11.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań0 011

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno6 (+1)161
2.Ignaszewski Maxwell
Gabrysz Zuzanna
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Gabrysz Zuzanna
Ignaszewski MaxwellGabrysz ZuzannaMARGO - Leszno5 (+1)152
3.Olejniczak Mikołaj
Muszkieta Magdalena
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Muszkieta Magdalena
Olejniczak MikołajMuszkieta MagdalenaMARGO - Leszno5 (+1)153
4.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)114
5.Krawczyk Kacper
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Krawczyk Kacper
Chytra Klaudia
Krawczyk KacperChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard4 45
6.Zięba Jakub
Pułka Marta
ALFA-ASTRA - Stargard
Zięba Jakub
Pułka Marta
Zięba JakubPułka MartaALFA-ASTRA - Stargard0 06
7.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
BARANOWSKIE ST - Baranów
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST - Baranów4 47
8.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław1 18

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław7 (+1)171
2.Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle7 (+1)172
3.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno6 (+1)163
4.Krawczyk Kacper
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Krawczyk Kacper
Chytra Klaudia
Krawczyk KacperChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)164
5.Cichoń Michał
Michalska Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Michalska Julia
Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.5 (+1)155
6.Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin1 (+1)116
7.Olejniczak Mikołaj
Muszkieta Magdalena
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Muszkieta Magdalena
Olejniczak MikołajMuszkieta MagdalenaMARGO - Leszno4 47
8.Ignaszewski Maxwell
Gabrysz Zuzanna
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Gabrysz Zuzanna
Ignaszewski MaxwellGabrysz ZuzannaMARGO - Leszno5 58
9.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice5 59
10.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard0 010
11.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
BARANOWSKIE ST - Baranów
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST - Baranów6 611
12.Jarosz Michał
Miszczak Katarzyna
ATHINA - Oława
Jarosz Michał
Miszczak Katarzyna
Jarosz MichałMiszczak KatarzynaATHINA - Oława4 412
13.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM - Słubice0 012
14.Zięba Jakub
Pułka Marta
ALFA-ASTRA - Stargard
Zięba Jakub
Pułka Marta
Zięba JakubPułka MartaALFA-ASTRA - Stargard1 114

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maślanka Mateusz
Rudkowska Julita
DANCE TEAM - Wrocław
Maślanka Mateusz
Rudkowska Julita
Maślanka MateuszRudkowska JulitaDANCE TEAM - Wrocław7 (+1)171
2.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik6 (+1)162
3.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra11 (+1)1113
4.Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
ARTS STUDIO - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO - Oława6 (+1)164
5.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra A (+1)1A5
6.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin A (+1)1A6
7.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)137
8.Bolek Michał
Iskra Joanna
IGLICA - Wrocław
Bolek Michał
Iskra Joanna
Bolek MichałIskra JoannaIGLICA - Wrocław1 18
9.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY Opole2 29
10.Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
Marcinkowski JanBunikowska JuliaMARGO - Leszno5 510
11.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra2 211
12.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin1 112
13.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
MIX - Rybnik
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX - Rybnik3 313
14.Okon Sebastian
Smolarek Agata
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Okon Sebastian
Smolarek Agata
Okon SebastianSmolarek AgataIMPRESSIONANTE - Wrocław0 014
15.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO Opole1 115
16.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze5 515
17.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole0 015
18.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik0 018
19.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole0 019

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice2 (+1)121
2.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
3.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra10 (+1)1103
4.Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
SUKCES - Częstochowa
Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES - Częstochowa1 (+1)114
5.Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
Marcinkowski JanBunikowska JuliaMARGO - Leszno1 (+1)115
6.Bolek Michał
Iskra Joanna
IGLICA - Wrocław
Bolek Michał
Iskra Joanna
Bolek MichałIskra JoannaIGLICA - Wrocław2 (+1)126
7.Czinar Mateusz
Pych Izabela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Pych Izabela
Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM - Wrocław1 (+1)117
8.Kakakis Nikodem
Maćkała Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Kakakis Nikodem
Maćkała Paulina
Kakakis NikodemMaćkała PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław3 38
9.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra9 99
10.Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM - Wrocław5 510
11.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda3 311
12.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra1 112
13.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław1 113
14.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin0 014
15.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory8 815
16.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 016
17.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole0 016
18.Mędak Karol
Stawna Klaudia
FINEZJA - Poznań
Mędak Karol
Stawna Klaudia
Mędak KarolStawna KlaudiaFINEZJA - Poznań2 2

 

BLOK 2, rejestracja 10 30 - 11 30, start: 12 30

1.Uwaga ! 2 BLOK rozpocznie się o godzinie 12:30 , REJESTRACJA godz.10:30-11:30


16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły8 (+1)181
2.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn6 (+1)162
3.Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle7 (+1)173
4.Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
Starski KacperSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)164
5.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard8 (+1)185
6.Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg HubertLewandowska MarcelinaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz9 96
7.Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
Czabator MichałPawłowska AleksandraGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice1 18
9.Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin3 38
10.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno1 110
11.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno4 411
12.Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
MARGO - Leszno
Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO - Leszno0 012
13.Sarna Artur
Rasz Natalia
INES - Wrocław
Sarna Artur
Rasz Natalia
Sarna ArturRasz NataliaINES - Wrocław0 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław6 (+1)161
2.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole B (+1)1B2
3.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły9 (+1)193
4.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)154
5.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki6 (+1)165
6.Zagórski Jan
Galewicz Weronika
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Galewicz Weronika
Zagórski JanGalewicz WeronikaZORBA - Mykanów9 (+1)196
7.Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg HubertLewandowska MarcelinaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz8 87
8.Kucharski Damian
Owsiejczyk Izabela
IGLICA - Wrocław
Kucharski Damian
Owsiejczyk Izabela
Kucharski DamianOwsiejczyk IzabelaIGLICA - Wrocław1 18
9.Bąk Dominik
Ilczak Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bąk Dominik
Ilczak Agnieszka
Bąk DominikIlczak AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 69
10.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik0 010
11.Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
Czabator MichałPawłowska AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 111
12.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY Opole0 012
13.Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
Starski KacperSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard1 113
14.Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
ST NOVOMEX Opole
Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
Sobania AndreasBartosiewicz KingaST NOVOMEX Opole1 114
15.Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
MARGO - Leszno
Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO - Leszno0 015
16.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno0 016

14-15 (Junior 2) Open ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin1
2.Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
Błaszczuk MichałKijewska KarolinaROYAL DANCE - Szczecin2

14-15 (Junior 2) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Boczar Kacper
Meń Julia
KLASA - Tarnów
Boczar Kacper
Meń Julia
Boczar KacperMeń JuliaKLASA - Tarnów1
2.Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
Błaszczuk MichałKijewska KarolinaROYAL DANCE - Szczecin2
3.Tretiak Mykhailo
Semochko Kristi
Rondo
(Ukraina)
Tretiak Mykhailo
Semochko Kristi
Tretiak MykhailoSemochko KristiRondo
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open ST 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Litewka Michał
Palak Natalia
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Palak Natalia
Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE - Stalowa Wola1
2.Argier Adam
Sapińska Iwona
MAESTRO Opole
Argier Adam
Sapińska Iwona
Argier AdamSapińska IwonaMAESTRO Opole2
3.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław3
4.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin4
5.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra5
6.Maślanka Mateusz
Rudkowska Julita
DANCE TEAM - Wrocław
Maślanka Mateusz
Rudkowska Julita
Maślanka MateuszRudkowska JulitaDANCE TEAM - Wrocław6
7.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław7
8.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław8
9.Maciołka Jan Piotr
Hauser Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Maciołka Jan Piotr
Hauser Zuzanna
Maciołka Jan PiotrHauser ZuzannaASTRA - Szczecin9

19+ (Powyżej 18) Open LA 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Sobala Mateusz
Gaweł Paulina
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Mateusz
Gaweł Paulina
Sobala MateuszGaweł PaulinaPOLISH CLUB - Warszawa1
2.Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
SUKCES - Jaworzno
Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES - Jaworzno2
3.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice3
4.Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin4
5.Kosiński Albert
Ponomar Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kosiński Albert
Ponomar Anna
Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5
6.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław6
7.Maciołka Jan Piotr
Hauser Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Maciołka Jan Piotr
Hauser Zuzanna
Maciołka Jan PiotrHauser ZuzannaASTRA - Szczecin7
8.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin8
9.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa9
10.Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA - Kraków10
11.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra11
12.Brzeziński Przemysław
Krzysztofczyk Karolina
RONDO - Rybnik
Brzeziński Przemysław
Krzysztofczyk Karolina
Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk KarolinaRONDO - Rybnik12
13.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin13
14.Hawro Michał
Toczek Paulina
IGLICA - Wrocław
Hawro Michał
Toczek Paulina
Hawro MichałToczek PaulinaIGLICA - Wrocław14
15.Nawrat Artur
Więcław Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nawrat Artur
Więcław Monika
Nawrat ArturWięcław MonikaMASTER DANCE - Gliwice15
16.Chrzan Adrian
Kowalska Dominika
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Kowalska Dominika
Chrzan AdrianKowalska DominikaIGLICA - Wrocław16
17.Chmiel Jakub
Ichnovska Simona
TK Marendi
(Czechy)
Chmiel Jakub
Ichnovska Simona
Chmiel JakubIchnovska SimonaTK Marendi
(Czechy)

 

BLOK 3, rejestracja 13 30 - 14 30, start: 15 30

1.Uwaga ! Rejestracje zostaje przedłużona do dzisiaj tj.12.10.2017 do godziny 00:00


16-18 (Młodzież) Open ST 0

16-18 (Młodzież) Open LA 0