PERFECT DANCE

2018-06-10 Kraków, PERFECT DANCE - Kraków


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !!!

ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA IV BLOKU

18.00 - 18.30 REJESTRACJA
18.30 - 19.15 PRÓBA PARKIETU
19.30 - ROZPOCZĘCIE TURNIEJU

BLOK 1, rejestracja 8.00-8.30, próba parkietu 8.15-8.45, start: 9.00

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gagat Franciszek
Łagowska Sara
GALA - Mielec
Gagat Franciszek
Łagowska Sara
Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA - Mielec F (+2)2F1
2.Gawęda Wiktor
Wójcik Oliwia
EVOLUTION - Kraków
Gawęda Wiktor
Wójcik Oliwia
Gawęda WiktorWójcik OliwiaEVOLUTION - Kraków2 (+2)222
3.Pochwat Jan
Biskupska Julia
AKSEL - Rzeszów
Pochwat Jan
Biskupska Julia
Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL - Rzeszów5, 5 (+2)25, 52
4.Kalinka Franciszek
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Kalinka Franciszek
Dziedzic Weronika
Kalinka FranciszekDziedzic WeronikaTAKT - Kraków1 (+1)113
5.Wiecheć Jakub
Robak Aleksandra
PERFECT DANCE - Kraków
Wiecheć Jakub
Robak Aleksandra
Wiecheć JakubRobak AleksandraPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)113
6.Wiercioch Jakub
Wiercioch Urszula
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Jakub
Wiercioch Urszula
Wiercioch JakubWiercioch UrszulaAKSEL - Rzeszów1, 1 (+1)11, 13

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Folta Karol
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Sosin Kamila
Folta KarolSosin KamilaKLASA - Tarnów F (+2)2F1
2.Sadowski Jan
Borek Eliza
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Jan
Borek Eliza
Sadowski JanBorek ElizaEVOLUTION - Kraków F (+2)2F1
3.Marcinkowski Krystian
Stono Gabriela
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Stono Gabriela
Marcinkowski KrystianStono GabrielaLATINO - Żabno9 (+2)292
4.Obojski Mateusz
Sobków Amelia
EVOLUTION - Kraków
Obojski Mateusz
Sobków Amelia
Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION - Kraków5 (+2)252
5.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno4 (+2)242
6.Kowalczyk Jakub
Szeląg Julia
STTS Kraków
Kowalczyk Jakub
Szeląg Julia
Kowalczyk JakubSzeląg JuliaSTTS Kraków4 (+1)143
7.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)113
8.Skupień Filip
Jurzec Amanda
PERFECT DANCE - Kraków
Skupień Filip
Jurzec Amanda
Skupień FilipJurzec AmandaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)113
9.Szeląg Mikołaj
Czapla Laura
STTS Kraków
Szeląg Mikołaj
Czapla Laura
Szeląg MikołajCzapla LauraSTTS Kraków2 (+1)123
10.Wiercioch Wojciech
Rak Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Wojciech
Rak Wiktoria
Wiercioch WojciechRak WiktoriaAKSEL - Rzeszów1, 1 (+1)11, 13

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO - Żabno2 (+1)121
2.Jezo Jakub
Glazar Martyna
GRACJA - Krosno
Jezo Jakub
Glazar Martyna
Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA - Krosno4 (+1)142
3.Surga Adrian
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Surga Adrian
Sajdak Emilia
Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA - Tarnów0 03
4.Nykiel Filip
Janas Oliwia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Janas Oliwia
Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO - Żabno1 14

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hurko Marcel
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
Hurko Marcel
Grygiel Karolina
Hurko MarcelGrygiel KarolinaETIUDA - Radomsko10, 10 (+2)210, 101
2.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8, 8 (+2)28, 81
3.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+2)261
2.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków8 (+2)281
3.Dudek Marcin
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Dudek Marcin
Kohut Natalia
Dudek MarcinKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków3 (+2)232
4.Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 (+2)282
5.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno F (+2)2F2
6.Kardas Kamil
Skoczyńska Monika
PERFECT DANCE - Kraków
Kardas Kamil
Skoczyńska Monika
Kardas KamilSkoczyńska MonikaPERFECT DANCE - Kraków-1 (+1)1-13
7.Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
FANTAZJA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania SebastianTochowicz OliwiaFANTAZJA - Kraków6 (+1)163
8.Misiaszek Szymon
Celej Amelia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Misiaszek Szymon
Celej Amelia
Misiaszek SzymonCelej AmeliaST CIEPŁY - Jaworzno2 (+1)123
9.Robak Jan
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Robak Jan
Piotrowicz Paulina
Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)133
10.Skrzypek Radosław
Emeto Zofia
STARDANCE - Kraków
Skrzypek Radosław
Emeto Zofia
Skrzypek RadosławEmeto ZofiaSTARDANCE - Kraków1 (+1)113

 

BLOK 2, rejestracja 11.00-11.30, próba parkietu 11.30-12.15, start: 12.30

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec E (+1)1E1
2.Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA - Mykanów E (+1)1E2
3.Morawiec Michał
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Morawiec Michał
Niziurska Julia
Morawiec MichałNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków4 (+1)143
4.Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów E (+1)1E4
5.Sierak Michał
Zachara Aleksandra
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Zachara Aleksandra
Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 25
6.Palczewski Tymoteusz
Pelc Nikola
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Pelc Nikola
Palczewski TymoteuszPelc NikolaGASIEK - Rzeszów4 46
7.Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków0 07
8.Żurawicz Jakub
Glazar Emilia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Glazar Emilia
Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA - Krosno3 38
9.Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
RYTM - Żory
Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM - Żory0 09
10.Nowak Mateusz
Sieńko Nikola
JUST DANCE Wieliczka
Nowak Mateusz
Sieńko Nikola
Nowak MateuszSieńko NikolaJUST DANCE Wieliczka0 010

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa D (+1)1D1
2.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5 (+1)152
3.Borej Jakub
Jędrzejczyk Marta
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Jędrzejczyk Marta
Borej JakubJędrzejczyk MartaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)113
4.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)164
5.Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)115
6.Rachoń Stanisław
Hennessy Emilia
EVOLUTION - Kraków
Rachoń Stanisław
Hennessy Emilia
Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION - Kraków2 (+1)126
7.Wilk Marcel
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Wilk Marcel
Śnieżek Kinga
Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA - Krosno1 (+1)117
8.Madej Michał
Nędza Oliwia
PLĄS - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaPLĄS - Kraków0 08
9.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno0 09
10.Bartnik Gabriel
Bednarczyk Wiktoria
ZŁOTA PARA - Dębica
Bartnik Gabriel
Bednarczyk Wiktoria
Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA - Dębica2 210
11.Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów0 011
12.Tomczyk Filip
Frey Anita
SzT eMiKa - Tarnów
Tomczyk Filip
Frey Anita
Tomczyk FilipFrey AnitaSzT eMiKa - Tarnów1 112
13.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów0 013
14.Nowak Dominik
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Nowak Dominik
Liro Adrianna
Nowak DominikLiro AdriannaLATINO - Żabno0 014

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.7 (+1)171
2.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów C (+1)1C2
3.Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec C (+1)1C3
4.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
K-STUDIO Krosno
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaK-STUDIO Krosno0 04
5.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory0 05
6.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno5 56
7.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków0 07

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. C (+1)1C1
2.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory3 (+1)132
3.Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
GALA - Mielec
Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA - Mielec1 (+1)113
4.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno5 54
5.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków4 45
6.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
K-STUDIO Krosno
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaK-STUDIO Krosno0 06
7.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów6 67

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
PASJA - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA - Lublin3 (+1)131
2.Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
ETIUDA - Radomsko
Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA - Radomsko4 (+1)142
3.Kruk Dawid
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Kruk Dawid
Naramska Maria
Kruk DawidNaramska MariaFORUM - Zabrze3 (+1)133
4.Morawa Aleksander
Sznajder Agnieszka
CUBANA - Nowy Targ
Morawa Aleksander
Sznajder Agnieszka
Morawa AleksanderSznajder AgnieszkaCUBANA - Nowy Targ4 (+1)144
5.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok4 (+1)145
6.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów E (+1)1E6
7.Drogosz Szymon
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Szymon
Dulewicz Nina
Drogosz SzymonDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. E (+1)1E7
8.Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA - Częstochowa4 (+1)147
9.Mostowiec Adrian
Żywicka Paulina
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Żywicka Paulina
Mostowiec AdrianŻywicka PaulinaZAMEK - Lublin4 49
10.Kalata Aleksander
Kiczka Natalia
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Aleksander
Kiczka Natalia
Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA - Nowy Targ2 210
11.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl0 011
12.Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
PLĄS - Kraków
Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
Gębuś GrzegorzWrona AnnaPLĄS - Kraków1 112
13.Skutnik Igor
Radziewska Hanna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Radziewska Hanna
Skutnik IgorRadziewska HannaFORUM - Zabrze0 013
14.Khorushko Yegor
Urbańska Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Khorushko Yegor
Urbańska Natalia
Khorushko YegorUrbańska NataliaPERFECT DANCE - Kraków4 414
15.Wójtowicz Ignacy
Michałowska Paulina
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Michałowska Paulina
Wójtowicz IgnacyMichałowska PaulinaTAKT - Chełm4 415
16.Wołek Jakub
Pawul Maria
TICO - Opoczno
Wołek Jakub
Pawul Maria
Wołek JakubPawul MariaTICO - Opoczno4 416
17.Siwik Mateusz
Niewadzi Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Siwik Mateusz
Niewadzi Małgorzata
Siwik MateuszNiewadzi MałgorzataJUST DANCE Wieliczka1 117
18.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka0 018

 

BLOK 3, rejestracja 14.30-15.00, próba parkietu 15.00-15.45, start: 16.00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
RAGTIME - Kęty
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME - Kęty C (+1)1C1
2.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole3 (+1)132
3.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl4 (+1)143
4.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)134
5.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów7 (+1)175
6.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria7 (+1)176
7.Kijowski Cezary
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Potocka Natalia
Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA - Krosno4 47
8.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE - Kraków2 28
9.Szozda Michał
Goranczewska Julia
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole5 59
10.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków0 010
11.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl1 111
12.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 012
13.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice5 513

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów7 (+1)171
2.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków2 (+1)122
3.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl7 (+1)173
4.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE - Kraków5 (+1)154
5.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów5 55
6.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 76
7.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole1 17
8.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria3 38
9.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków0 09
10.Kijowski Cezary
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Potocka Natalia
Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA - Krosno5 510

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
Kamień MateuszWoźniak PatrycjaWIR - Mysłowice D (+1)1D1
2.Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Strózik ArturOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca Kraków E (+1)1E2
3.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów1 (+1)113
4.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze E (+1)1E4
5.Gałuszka Piotr
Rząca Sybilla
RYTM - Kraków
Gałuszka Piotr
Rząca Sybilla
Gałuszka PiotrRząca SybillaRYTM - Kraków1 15
6.Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
MASTER DANCE - Gliwice
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE - Gliwice3 36
7.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno5 57
8.Bonar Kamil
Kuleta Magdalena
SEMPRE - Kraków
Bonar Kamil
Kuleta Magdalena
Bonar KamilKuleta MagdalenaSEMPRE - Kraków4 48
9.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków3 39
10.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków2 210

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Korlatowicz Piotr
Szylar Joanna
EVOLUTION - Kraków
Korlatowicz Piotr
Szylar Joanna
Korlatowicz PiotrSzylar JoannaEVOLUTION - Kraków6 (+1)161
2.Janik Seweryn
Rząsa Barbara
AKSEL - Rzeszów
Janik Seweryn
Rząsa Barbara
Janik SewerynRząsa BarbaraAKSEL - Rzeszów5 (+1)152
3.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
ArtDance - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance - Kraków3 (+1)133
4.Bonar Kamil
Kuleta Magdalena
SEMPRE - Kraków
Bonar Kamil
Kuleta Magdalena
Bonar KamilKuleta MagdalenaSEMPRE - Kraków3 (+1)134
5.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów2 (+1)125
6.Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
MASTER DANCE - Gliwice
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE - Gliwice E (+1)1E6
7.Gałek Albert
Strzelec Martyna
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Strzelec Martyna
Gałek AlbertStrzelec MartynaSEMPRE - Kraków4 47
8.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze4 48
9.Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 49
10.Gałuszka Piotr
Rząca Sybilla
RYTM - Kraków
Gałuszka Piotr
Rząca Sybilla
Gałuszka PiotrRząca SybillaRYTM - Kraków0 09
11.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno3 311
12.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków1 112
13.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 2

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Busiek Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Busiek Jakub
Urbańska Paulina
Busiek JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom7 (+1)171
2.Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca Kraków4 (+1)142
3.Rak Konrad
Chwierut Amelia
RAGTIME - Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME - Kęty5 (+1)153
4.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz5 (+1)154
5.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca Kraków5 (+1)155
6.Szynal Daniel
Wysocka Julia
PERFECT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT - Będzin7 (+1)176
7.Gałek Albert
Strzelec Martyna
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Strzelec Martyna
Gałek AlbertStrzelec MartynaSEMPRE - Kraków6 (+1)167
8.Starnawski Piotr
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z - Przemyśl4 48
9.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin5 59
10.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno0 010
11.Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
BAWINEK - Kraków
Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK - Kraków6 611
12.Szyrszeń Dominik
Urbańska Natalia
SOKÓŁ - Myślenice
Szyrszeń Dominik
Urbańska Natalia
Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ - Myślenice1 112
13.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice1 113
14.Gniadek-Zając Grzegorz
Zajda Dorota
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Zajda Dorota
Gniadek-Zając GrzegorzZajda DorotaBAWINEK - Kraków4 413
15.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 5

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczęśniak Dorian
Nowak Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Szczęśniak Dorian
Nowak Julia
Szczęśniak DorianNowak JuliaKIEPURA - Sosnowiec5 (+1)151
2.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów C (+1)1C2
3.Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca Kraków1 (+1)113
4.Rak Konrad
Chwierut Amelia
RAGTIME - Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME - Kęty4 (+1)144
5.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)155
6.Ujda Filip
Majchrowicz Karolina
AKSEL - Rzeszów
Ujda Filip
Majchrowicz Karolina
Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL - Rzeszów3 (+1)136
7.Starnawski Piotr
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z - Przemyśl3 37
8.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno0 08
9.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków0 09
10.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków0 09
11.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice0 011

 

BLOK 4, rejestracja 17.30-18.00, próba parkietu 18.00-18.45, start: 19.00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kleczko Jakub
Bała Weronika
SUKCES - Jaworzno
Kleczko Jakub
Bała Weronika
Kleczko JakubBała WeronikaSUKCES - Jaworzno7 (+1)171
2.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl5 (+1)152
3.Kuś Dawid
Terlikowska Maja
PERFECT - Będzin
Kuś Dawid
Terlikowska Maja
Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT - Będzin6 63
4.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno5 54
5.Mazur Bartosz
Totoń Kamila
GALA - Mielec
Mazur Bartosz
Totoń Kamila
Mazur BartoszTotoń KamilaGALA - Mielec0 05

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Kuźnia Tańca Kraków
Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca Kraków1 (+1)111
2.Roman Jakub
Szarek Oliwia
Kuźnia Tańca Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca Kraków1 (+1)112
3.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory6 (+1)163
4.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków5 (+1)154
5.Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl9 95
6.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków2 26
7.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec0 07
8.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Roman Jakub
Szarek Oliwia
Kuźnia Tańca Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca Kraków1 (+1)111
2.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik9 (+1)192
3.Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Kuźnia Tańca Kraków
Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca Kraków7 (+1)173
4.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)114
5.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Kuźnia Tańca Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca Kraków9 (+1)195
6.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)126
7.Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
ArtDance - Kraków
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaArtDance - Kraków4 (+1)147
8.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec9 98
9.Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE - Kraków1 19
10.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 19
11.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz0 011
12.Busiek Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Busiek Jakub
Urbańska Paulina
Busiek JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom1 112
13.Krzemiński Michał
Staroń Weronika
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Staroń Weronika
Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE - Koluszki1 112
14.Zieliński Dawid
Łokas Karolina
EVOLUTION - Kraków
Zieliński Dawid
Łokas Karolina
Zieliński DawidŁokas KarolinaEVOLUTION - Kraków1 114

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze11 (+1)1111
2.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)152
3.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko1 (+1)113
4.Seweryn Daniel
Topolska Paulina
BAWINEK - Kraków
Seweryn Daniel
Topolska Paulina
Seweryn DanielTopolska PaulinaBAWINEK - Kraków1 14
5.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa12 125
6.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice4 46
7.Nowosiad Tomasz
Lorencik Katarzyna Maria
BAWINEK - Kraków
Nowosiad Tomasz
Lorencik Katarzyna Maria
Nowosiad TomaszLorencik Katarzyna MariaBAWINEK - Kraków2 27
8.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory0 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górniak Jerzy
Maroszova Klara
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Maroszova Klara
Górniak JerzyMaroszova KlaraNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)171
2.Kot Szymon
Kudzielko Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Kot Szymon
Kudzielko Zuzanna
Kot SzymonKudzielko ZuzannaIMPULS - Chorzów4 (+1)142
3.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko2 (+1)123
4.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice2 (+1)124
5.Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
STYL - Kraków
Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaSTYL - Kraków0 05
6.Szczur Bartłomiej
Nowak Magdalena
FORUM - Zabrze
Szczur Bartłomiej
Nowak Magdalena
Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM - Zabrze1 16
7.Czarnik Kamil
Kawa Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Czarnik Kamil
Kawa Julia
Czarnik KamilKawa JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 27
8.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów0 08