PERFECT DANCE

2018-06-10 Kraków, PERFECT DANCE - Kraków


FOR FOREIGN COUPLES

BLOK 1, rejestracja 8.00-8.30, próba parkietu 8.15-8.45, start: 9.00

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiecheć Jakub
Robak Aleksandra
PERFECT DANCE - Kraków
Wiecheć Jakub
Robak Aleksandra
Wiecheć JakubRobak AleksandraPERFECT DANCE - Kraków

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudek Marcin
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Dudek Marcin
Kohut Natalia
Dudek MarcinKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków
2.Kardas Kamil
Skoczyńska Monika
PERFECT DANCE - Kraków
Kardas Kamil
Skoczyńska Monika
Kardas KamilSkoczyńska MonikaPERFECT DANCE - Kraków
3.Robak Jan
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Robak Jan
Piotrowicz Paulina
Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków
4.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków

 

BLOK 2, rejestracja 11.00-11.30, próba parkietu 11.30-12.15, start: 12.30

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Khorushko Yegor
Urbańska Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Khorushko Yegor
Urbańska Natalia
Khorushko YegorUrbańska NataliaPERFECT DANCE - Kraków

 

BLOK 3, rejestracja 14.30-15.00, próba parkietu 15.00-15.45, start: 16.00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE - Kraków

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE - Kraków

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Onyszkiewicz Krzysztof
Markovych Olga
PERFECT DANCE - Kraków
Onyszkiewicz Krzysztof
Markovych Olga
Onyszkiewicz KrzysztofMarkovych OlgaPERFECT DANCE - Kraków

 

BLOK 4, rejestracja 17.30-18.00, próba parkietu 18.00-18.45, start: 19.00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0