Kraków 2017 - Rekreacja Małopolska

2017-11-18 Kraków, EUFORIA Dance Kraków


BLOK 1, rejestracja 8.30 - 9.00, próba parkietu 8.45 - 9.15, start: 9.30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gawęda Zuzanna
Góralczyk Antonina
JUST DANCE Wieliczka
Gawęda Zuzanna
Góralczyk Antonina
Gawęda ZuzannaGóralczyk AntoninaJUST DANCE Wieliczka
2.Nowak Zuzanna
Stawarz Łucja
JUST DANCE Wieliczka
Nowak Zuzanna
Stawarz Łucja
Nowak ZuzannaStawarz ŁucjaJUST DANCE Wieliczka
3.Zych Borys
Hobeletska Kateryna
JUST DANCE Wieliczka
Zych Borys
Hobeletska Kateryna
Zych BorysHobeletska KaterynaJUST DANCE Wieliczka
4.Świątek Lena
Żak Lena
JUST DANCE Wieliczka
Świątek Lena
Żak Lena
Świątek LenaŻak LenaJUST DANCE Wieliczka

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Jamrozowicz Adam
Chmielnicka Liliana
ADEEM Nowy Sącz
Jamrozowicz Adam
Chmielnicka Liliana
Jamrozowicz AdamChmielnicka LilianaADEEM Nowy Sącz
2.Kulig Fabian
Król Martyna
ADEEM Nowy Sącz
Kulig Fabian
Król Martyna
Kulig FabianKról MartynaADEEM Nowy Sącz
3.Miesiączek Paweł
Solecka Kaja
FANTAZJA - Kraków
Miesiączek Paweł
Solecka Kaja
Miesiączek PawełSolecka KajaFANTAZJA - Kraków
4.Nieckarz Michał
Kożuch Patrycja
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Kożuch Patrycja
Nieckarz MichałKożuch PatrycjaJUST DANCE Wieliczka
5.Zięba Szymon
Jantas Aleksandra
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Jantas Aleksandra
Zięba SzymonJantas AleksandraJUST DANCE Wieliczka

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 5T 0

 

BLOK 2, rejestracja 11.30 - 12.00, próba parkietu 12.00 - 12.30, start: 12.45

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 0

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Babło Daniel
Malec Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Babło Daniel
Malec Gabriela
Babło DanielMalec GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków
2.Molenda Paweł
Więcek Julia
THOMAS DANCE - Kraków
Molenda Paweł
Więcek Julia
Molenda PawełWięcek JuliaTHOMAS DANCE - Kraków
3.Piech Benjamin
Bołoz Weronika
ADEEM Nowy Sącz
Piech Benjamin
Bołoz Weronika
Piech BenjaminBołoz WeronikaADEEM Nowy Sącz
4.Ropers Kevin
Łyczakowska Helena
DANCE POINT Kraków
Ropers Kevin
Łyczakowska Helena
Ropers KevinŁyczakowska HelenaDANCE POINT Kraków
5.Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
STTS Kraków
Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS Kraków
6.Srebrzyński Mateusz
Szot Katarzyna Barbara
Kuźnia Tańca Kraków
Srebrzyński Mateusz
Szot Katarzyna Barbara
Srebrzyński MateuszSzot Katarzyna BarbaraKuźnia Tańca Kraków

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dutkiewicz Kacper
Olbrych Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Dutkiewicz Kacper
Olbrych Zuzanna
Dutkiewicz KacperOlbrych ZuzannaShow DANCE Gorlice
2.Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Figura MikołajMachowska ZuzannaShow DANCE Gorlice
3.Horbal Filip
Niemczuk Anna
DANCE POINT Kraków
Horbal Filip
Niemczuk Anna
Horbal FilipNiemczuk AnnaDANCE POINT Kraków
4.Musiał Antoni
Stelmasińska Iga
DANCE POINT Kraków
Musiał Antoni
Stelmasińska Iga
Musiał AntoniStelmasińska IgaDANCE POINT Kraków
5.Szewczyk Wiktor
Kita Emilia
ADEEM Nowy Sącz
Szewczyk Wiktor
Kita Emilia
Szewczyk WiktorKita EmiliaADEEM Nowy Sącz
6.Wordliczek Karol
Małecka Agnieszka
DANCE POINT Kraków
Wordliczek Karol
Małecka Agnieszka
Wordliczek KarolMałecka AgnieszkaDANCE POINT Kraków
7.Łyżwa Fryderyk
Woźniak Anna
DANCE POINT Kraków
Łyżwa Fryderyk
Woźniak Anna
Łyżwa FryderykWoźniak AnnaDANCE POINT Kraków

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 5T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Cynk Witold
Kosiba Gabriela
Show DANCE Gorlice
Cynk Witold
Kosiba Gabriela
Cynk WitoldKosiba GabrielaShow DANCE Gorlice
2.Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Show DANCE Gorlice
Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE Gorlice
3.Wszołek Kamil
Brudzisz Sandra
Show DANCE Gorlice
Wszołek Kamil
Brudzisz Sandra
Wszołek KamilBrudzisz SandraShow DANCE Gorlice

 

BLOK 3, rejestracja 15.00 - 15.30, próba parkietu 15.15 - 15.45, start: 16.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T 0

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Foltman Jan
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Foltman Jan
Sochacka Julia
Foltman JanSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka
2.Kalinka Franciszek
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Kalinka Franciszek
Dziedzic Weronika
Kalinka FranciszekDziedzic WeronikaTAKT - Kraków
3.Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE Wieliczka
4.Ząbkowski Wiktor
Ząbkowska Emilia
ADEEM Nowy Sącz
Ząbkowski Wiktor
Ząbkowska Emilia
Ząbkowski WiktorZąbkowska EmiliaADEEM Nowy Sącz

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gnieciak Patryk
Kudzia Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Gnieciak Patryk
Kudzia Natalia
Gnieciak PatrykKudzia NataliaPERFECT DANCE - Kraków
2.Kubicki Dawid
Budzik Aleksandra
JUST DANCE Wieliczka
Kubicki Dawid
Budzik Aleksandra
Kubicki DawidBudzik AleksandraJUST DANCE Wieliczka
3.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków
4.Pasisz Julian
Pajor-Skórska Klaudia
JUST DANCE Wieliczka
Pasisz Julian
Pajor-Skórska Klaudia
Pasisz JulianPajor-Skórska KlaudiaJUST DANCE Wieliczka
5.Ząbkowski Miłosz
Trepa Dominika
ADEEM Nowy Sącz
Ząbkowski Miłosz
Trepa Dominika
Ząbkowski MiłoszTrepa DominikaADEEM Nowy Sącz

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Widełka Mateusz
Maź Karolina
THOMAS DANCE - Kraków
Widełka Mateusz
Maź Karolina
Widełka MateuszMaź KarolinaTHOMAS DANCE - Kraków