„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy

2017-09-23 Radom, LIDER - Lublin


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!
Freedom Dance Cup Festival

Zmianie uległ program turnieju. Pierwsza runda dorosłych godz. 15.45!

BLOK I - 10.00
U10 KOMB, U12 KOMB, U14 KOMB, U21 ST, U21 LA

BLOK II - 13.00
U12 ST, U14 ST, U16 KOMB, U19 ST

BLOK III - 15.45
U12 LA, U14 LA, U19 , ADULT ST (1 runda), ADULT LA (1 runda)

BLOK IV - 19.00
U16 ST, U16 LA, ADULT ST, ADULT LA

Informacje dodatkowe:

- organizatorzy proszą o ścisłe przestrzeganie terminu odbioru numerów startowych - najpóżniej 1 godzinę przed rozpoczęciem bloku, w którym rozgrywana jest ich konkurencja.

- w związku z niewielkimi przerwami pomiędzy poszczególnymi cześciami turnieju ( mniej niż godzina ), pary startujące w więcej niż jedna konkurencja, proszone są o odbiór numerów od razu na wszystkich rywalizacje.

BLOK 1, rejestracja 8.00 - 9.00, próba parkietu 9.00 - 10.00, start: 10.00

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T WDC AL 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Komarnytskyi Davyd
Trubych Mariya
Prolisok
(Ukraina)
Komarnytskyi Davyd
Trubych Mariya
Komarnytskyi DavydTrubych MariyaProlisok
(Ukraina)
1
2.Mishra Anil
Shlinchak Stefaniia
Unison-Kiev
(Ukraina)
Mishra Anil
Shlinchak Stefaniia
Mishra AnilShlinchak StefaniiaUnison-Kiev
(Ukraina)
2
3.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice2 23
4.Jakubik Nataniel
Janik Julia
PERFECT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT - Będzin0 04
5.Nowak Szymon
Olejarczyk Nikola
KICK - Kielce
Nowak Szymon
Olejarczyk Nikola
Nowak SzymonOlejarczyk NikolaKICK - Kielce3 35
6.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce4 46

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T WDC AL 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec0 01
2.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno1 12
3.Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
Wysocki BartoszKaczmarek AmeliaLATINA - Wolsztyn0 03
4.Gudovich Maksim
Fillipovich Yana
Spatkanne
(Białoruś)
Gudovich Maksim
Fillipovich Yana
Gudovich MaksimFillipovich YanaSpatkanne
(Białoruś)
4
5.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 25
6.Zhukov Andrii
Martynova Alina
Bolero
(Ukraina)
Zhukov Andrii
Martynova Alina
Zhukov AndriiMartynova AlinaBolero
(Ukraina)
6
7.Rudavets Danylo
Lisevych Solomiya
Prolisok
(Ukraina)
Rudavets Danylo
Lisevych Solomiya
Rudavets DanyloLisevych SolomiyaProlisok
(Ukraina)
7
8.Mishra Anil
Shlinchak Stefaniia
Unison-Kiev
(Ukraina)
Mishra Anil
Shlinchak Stefaniia
Mishra AnilShlinchak StefaniiaUnison-Kiev
(Ukraina)
8
9.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 48

12-13 (Junior 1) Open KOMB 10T WDC AL 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Dubil Nicolau
Afanasieva Polina
Garmoniya
(Ukraina)
Dubil Nicolau
Afanasieva Polina
Dubil NicolauAfanasieva PolinaGarmoniya
(Ukraina)
2
3.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 03
4.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 04
5.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów3 35
6.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 06
7.Pishenko Oleksandr
Gonzales-Shmigel Laura
Bolero
(Ukraina)
Pishenko Oleksandr
Gonzales-Shmigel Laura
Pishenko OleksandrGonzales-Shmigel LauraBolero
(Ukraina)
7
8.Artsem Sokal
Palina Kireeva
Spatkanne
(Białoruś)
Artsem Sokal
Palina Kireeva
Artsem SokalPalina KireevaSpatkanne
(Białoruś)
8
9.Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Spatkanne
(Białoruś)
Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Tryfanenka IlliaKanonchik LyubovSpatkanne
(Białoruś)
9

16-20 (Młodzież starsza) Open ST WDC AL 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
DUET - Warszawa
Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk KamilSemenova PolinaDUET - Warszawa0 01
2.Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
ST LEWANDOWSKI - Wrocław
Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak MichałMatuszewska OliwiaST LEWANDOWSKI - Wrocław0 02
3.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 03
4.Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Klub Sportowy Polski Taniec
Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec0 04
5.Zabolotnii Bohdan
Tatsii Stefaniia
Kiev
(Ukraina)
Zabolotnii Bohdan
Tatsii Stefaniia
Zabolotnii BohdanTatsii StefaniiaKiev
(Ukraina)
5
6.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 36
7.Vykhovanets Olexandr
Kuśnierz Sylwia
AKSEL - Rzeszów
Vykhovanets Olexandr
Kuśnierz Sylwia
Vykhovanets OlexandrKuśnierz SylwiaAKSEL - Rzeszów50 507
8.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
IMPULS - Biłgoraj
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS - Biłgoraj0 08
9.ILIN DENYS
KADKALENKO DARIIA
SOBOL DANCE
(Ukraina)
ILIN DENYS
KADKALENKO DARIIA
ILIN DENYSKADKALENKO DARIIASOBOL DANCE
(Ukraina)
9
10.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź
11.boldysh egor
granath julia
Londyn
(Wielka Brytania)
boldysh egor
granath julia
boldysh egorgranath juliaLondyn
(Wielka Brytania)

16-20 (Młodzież starsza) Open LA WDC AL 25

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kovalenko Nazariy
Lahuta Stanislava
Shans
(Ukraina)
Kovalenko Nazariy
Lahuta Stanislava
Kovalenko NazariyLahuta StanislavaShans
(Ukraina)
1
2.Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER - Lublin0 02
3.Kardasiński Damian
Syta Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Kardasiński Damian
Syta Daria
Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB - Warszawa8 83
4.Ahvanian Serhii
Mazhova Daria
Donetsk
(Ukraina)
Ahvanian Serhii
Mazhova Daria
Ahvanian SerhiiMazhova DariaDonetsk
(Ukraina)
4
5.Figurski Przemysław
Pysiak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Pysiak Wiktoria
Figurski PrzemysławPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom0 05
6.Kucina Wojciech
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kucina Wojciech
Szymańska Karolina
Kucina WojciechSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom8 86
7.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa8 87
8.Górlicki Kamil
Skwarek Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Górlicki Kamil
Skwarek Natalia
Górlicki KamilSkwarek NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom8 88
9.Sacaneno Tino
Stolarska Ivetta
England
(Wielka Brytania)
Sacaneno Tino
Stolarska Ivetta
Sacaneno TinoStolarska IvettaEngland
(Wielka Brytania)
9
10.Kowalczyk Konrad
Środa Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Konrad
Środa Wiktoria
Kowalczyk KonradŚroda WiktoriaZORBA - Mykanów8 810
11.Wójcik Christof
Sojska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB - Szczecin0 012
12.Zdziech Przemysław
Borkowska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Borkowska Julia
Zdziech PrzemysławBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom8 813
13.Zając Adam
Łysik Agnieszka
DUET - Warszawa
Zając Adam
Łysik Agnieszka
Zając AdamŁysik AgnieszkaDUET - Warszawa1 114
14.Chumak Vladyslav
Velyka Anna
Dance Centre
(Ukraina)
Chumak Vladyslav
Velyka Anna
Chumak VladyslavVelyka AnnaDance Centre
(Ukraina)
15
15.Gavva Luka
Wrótniak Anna
MASTER DANCE - Gliwice
Gavva Luka
Wrótniak Anna
Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE - Gliwice7 715
16.Zaluzhnyi Denys
Konieva Anastasiia
Shans
(Ukraina)
Zaluzhnyi Denys
Konieva Anastasiia
Zaluzhnyi DenysKonieva AnastasiiaShans
(Ukraina)
17
17.Artelik Szymon
Grabowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Artelik Szymon
Grabowska Julia
Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB - Szczecin2 218
18.Kapitan Cyprian
Lubowicka Nikola
MASTER DANCE - Gliwice
Kapitan Cyprian
Lubowicka Nikola
Kapitan CyprianLubowicka NikolaMASTER DANCE - Gliwice3 320
19.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 021
20.Machnio Damian
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Woźniak Kamila
Machnio DamianWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom0 022
21.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice1 123
22.Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
DUET - Warszawa
Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
Ivanchenko TymofiiJanson WiktoriaDUET - Warszawa
23.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
IMPET TEAM WARSZAWA
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM WARSZAWA
24.Dudyak Hryhoriy
Pechonkina Yuliia
Dance Centre
((Ukraina))
Dudyak Hryhoriy
Pechonkina Yuliia
Dudyak HryhoriyPechonkina YuliiaDance Centre
((Ukraina))
25.Lebed Denys
Zhukova Yuliia
Inter-Dance
(Ukraina)
Lebed Denys
Zhukova Yuliia
Lebed DenysZhukova YuliiaInter-Dance
(Ukraina)

 

BLOK 2, rejestracja 11.00 - 12.00, próba parkietu 12.30 - 13.00, start: 13.00

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T WDC AL 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dubenko Nikita
Ziborova Vladyslava
Allur
(Ukraina)
Dubenko Nikita
Ziborova Vladyslava
Dubenko NikitaZiborova VladyslavaAllur
(Ukraina)
1
2.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec0 02
3.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 23
4.Slynko Vladyslav
Yukhymenko Kira
Garmoniya
(Ukraina)
Slynko Vladyslav
Yukhymenko Kira
Slynko VladyslavYukhymenko KiraGarmoniya
(Ukraina)
4
5.Gudovich Maksim
Fillipovich Yana
Spatkanne
(Białoruś)
Gudovich Maksim
Fillipovich Yana
Gudovich MaksimFillipovich YanaSpatkanne
(Białoruś)
5
6.Rudavets Danylo
Lisevych Solomiya
Prolisok
(Ukraina)
Rudavets Danylo
Lisevych Solomiya
Rudavets DanyloLisevych SolomiyaProlisok
(Ukraina)
6
7.Mishra Anil
Shlinchak Stefaniia
Unison-Kiev
(Ukraina)
Mishra Anil
Shlinchak Stefaniia
Mishra AnilShlinchak StefaniiaUnison-Kiev
(Ukraina)
7
8.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 47
9.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
START - Płońsk
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaSTART - Płońsk0 09
10.Zhukov Andrii
Martynova Alina
Bolero
(Ukraina)
Zhukov Andrii
Martynova Alina
Zhukov AndriiMartynova AlinaBolero
(Ukraina)
10
11.Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
Wysocki BartoszKaczmarek AmeliaLATINA - Wolsztyn

12-13 (Junior 1) Open ST WDC AL 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Samsonov Kyrylo
Kapitonova Marta
Garmoniya
(Ukraina)
Samsonov Kyrylo
Kapitonova Marta
Samsonov KyryloKapitonova MartaGarmoniya
(Ukraina)
1
2.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02
3.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 03
4.Dubil Nicolau
Afanasieva Polina
Garmoniya
(Ukraina)
Dubil Nicolau
Afanasieva Polina
Dubil NicolauAfanasieva PolinaGarmoniya
(Ukraina)
4
5.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty0 05
6.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 06
7.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów3 37
8.Artsem Sokal
Palina Kireeva
Spatkanne
(Białoruś)
Artsem Sokal
Palina Kireeva
Artsem SokalPalina KireevaSpatkanne
(Białoruś)
8
9.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 08
10.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
DREAM DANCE - WARSZAWA
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaDREAM DANCE - WARSZAWA0 010
11.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 011
12.Pishenko Oleksandr
Gonzales-Shmigel Laura
Bolero
(Ukraina)
Pishenko Oleksandr
Gonzales-Shmigel Laura
Pishenko OleksandrGonzales-Shmigel LauraBolero
(Ukraina)
12
13.Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Spatkanne
(Białoruś)
Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Tryfanenka IlliaKanonchik LyubovSpatkanne
(Białoruś)
13

14-15 (Junior 2) Open KOMB 10T WDC AL 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hrafnsson Gylfi Mar
Hauksdottir Maria Tinna
Danceclub HK
(Islandia)
Hrafnsson Gylfi Mar
Hauksdottir Maria Tinna
Hrafnsson Gylfi MarHauksdottir Maria TinnaDanceclub HK
(Islandia)
1
2.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 03
4.Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno9 94
5.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów2 25
6.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 26
7.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 07
8.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów0 08
9.Chaikovskyi Illia
Demchuk Alina
Bolero
(Ukraina)
Chaikovskyi Illia
Demchuk Alina
Chaikovskyi IlliaDemchuk AlinaBolero
(Ukraina)
9
10.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 010

16-18 (Młodzież) Open ST WDC AL 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Śledź Karol
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Śledź Karol
Olbińska Maja
Śledź KarolOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 01
2.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław8 82
3.Stepurko Vladyslav
Vasiutiak Daiana
Dance Centre
(Ukraina)
Stepurko Vladyslav
Vasiutiak Daiana
Stepurko VladyslavVasiutiak DaianaDance Centre
(Ukraina)
3
4.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin0 04
5.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec0 05
6.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
DUET - Warszawa
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaDUET - Warszawa0 06
7.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa1 17
8.ILIN DENYS
KADKALENKO DARIIA
SOBOL DANCE
(Ukraina)
ILIN DENYS
KADKALENKO DARIIA
ILIN DENYSKADKALENKO DARIIASOBOL DANCE
(Ukraina)
8
9.Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM - Żory0 09
10.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów1 110
11.Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom0 011
12.Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
SUKCES - Częstochowa
Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES - Częstochowa0 012
13.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
IMPET TEAM WARSZAWA
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM WARSZAWA6 613
14.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie0 014
15.Repecki Michał
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Tracz Oliwia
Repecki MichałTracz OliwiaMYKA - Zamość1 115
16.Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
ARTS STUDIO - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO - Oława4 416
17.Zaza Moris
Teterina Kseniia
Dance42
(Ukraina)
Zaza Moris
Teterina Kseniia
Zaza MorisTeterina KseniiaDance42
(Ukraina)
16
18.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
IMPET TEAM WARSZAWA
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM WARSZAWA0 018
19.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 119
20.Aleksandr Rudyi
Waleriya Makovskaya
Spatkanne
(Białoruś)
Aleksandr Rudyi
Waleriya Makovskaya
Aleksandr RudyiWaleriya MakovskayaSpatkanne
(Białoruś)
20
21.Bohdantsev Mykyta
Humeniuk Kateryna
Bolero
(Ukraina)
Bohdantsev Mykyta
Humeniuk Kateryna
Bohdantsev MykytaHumeniuk KaterynaBolero
(Ukraina)
21
22.Bohdantsev Danylo
Ferenbok Evelin Mai
Bolero
(Ukraina)
Bohdantsev Danylo
Ferenbok Evelin Mai
Bohdantsev DanyloFerenbok Evelin MaiBolero
(Ukraina)
22
23.Khrapal Egor
Dorofeeva Anastasia
Dance Centre
(Ukraina)
Khrapal Egor
Dorofeeva Anastasia
Khrapal EgorDorofeeva AnastasiaDance Centre
(Ukraina)

 

BLOK 3, rejestracja 13.45 - 14.45, start: 15.45

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T WDC AL 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno1 11
2.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec0 02
3.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 23
4.Gudovich Maksim
Fillipovich Yana
Spatkanne
(Białoruś)
Gudovich Maksim
Fillipovich Yana
Gudovich MaksimFillipovich YanaSpatkanne
(Białoruś)
4
5.Mishra Anil
Shlinchak Stefaniia
Unison-Kiev
(Ukraina)
Mishra Anil
Shlinchak Stefaniia
Mishra AnilShlinchak StefaniiaUnison-Kiev
(Ukraina)
5
6.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 46
7.Zhukov Andrii
Martynova Alina
Bolero
(Ukraina)
Zhukov Andrii
Martynova Alina
Zhukov AndriiMartynova AlinaBolero
(Ukraina)
7
8.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
START - Płońsk
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaSTART - Płońsk0 08
9.Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
Wysocki BartoszKaczmarek AmeliaLATINA - Wolsztyn

12-13 (Junior 1) Open LA WDC AL 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02
3.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 03
4.Pishenko Oleksandr
Gonzales-Shmigel Laura
Bolero
(Ukraina)
Pishenko Oleksandr
Gonzales-Shmigel Laura
Pishenko OleksandrGonzales-Shmigel LauraBolero
(Ukraina)
4
5.Dubil Nicolau
Afanasieva Polina
Garmoniya
(Ukraina)
Dubil Nicolau
Afanasieva Polina
Dubil NicolauAfanasieva PolinaGarmoniya
(Ukraina)
5
6.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 06
7.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów5 57
8.Sorokin Leonid
Sorokina Oleksandra
Garmoniya
(Ukraina)
Sorokin Leonid
Sorokina Oleksandra
Sorokin LeonidSorokina OleksandraGarmoniya
(Ukraina)
7
9.Artsem Sokal
Palina Kireeva
Spatkanne
(Białoruś)
Artsem Sokal
Palina Kireeva
Artsem SokalPalina KireevaSpatkanne
(Białoruś)
9
10.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty2 210
11.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 011
12.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław7 712
13.Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Spatkanne
(Białoruś)
Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Tryfanenka IlliaKanonchik LyubovSpatkanne
(Białoruś)
13
14.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
DREAM DANCE - WARSZAWA
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaDREAM DANCE - WARSZAWA1 114

16-18 (Młodzież) Open LA WDC AL 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław0 01
2.Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES - Jaworzno0 02
3.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław4 43
4.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 04
5.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
DUET - Warszawa
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaDUET - Warszawa0 05
6.Wójcik Christof
Sojska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB - Szczecin0 06
7.Stepurko Vladyslav
Vasiutiak Daiana
Dance Centre
(Ukraina)
Stepurko Vladyslav
Vasiutiak Daiana
Stepurko VladyslavVasiutiak DaianaDance Centre
(Ukraina)
7
8.Zaluzhnyi Denys
Konieva Anastasiia
Shans
(Ukraina)
Zaluzhnyi Denys
Konieva Anastasiia
Zaluzhnyi DenysKonieva AnastasiiaShans
(Ukraina)
8
9.Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom0 010
10.Litorowicz Oskar
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Litorowicz Oskar
Kwietniowska Oliwia
Litorowicz OskarKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław0 011
11.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom9 912
12.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 013
13.Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
SUKCES - Jaworzno
Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES - Jaworzno6 614
14.Khrapal Egor
Dorofeeva Anastasia
Dance Centre
(Ukraina)
Khrapal Egor
Dorofeeva Anastasia
Khrapal EgorDorofeeva AnastasiaDance Centre
(Ukraina)
15
15.Repecki Michał
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Tracz Oliwia
Repecki MichałTracz OliwiaMYKA - Zamość0 015
16.Janas Dawid
Koza Dominika
SUKCES - Częstochowa
Janas Dawid
Koza Dominika
Janas DawidKoza DominikaSUKCES - Częstochowa0 017
17.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław0 017
18.Aleksandr Rudyi
Waleriya Makovskaya
Spatkanne
(Białoruś)
Aleksandr Rudyi
Waleriya Makovskaya
Aleksandr RudyiWaleriya MakovskayaSpatkanne
(Białoruś)
19
19.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 019
20.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin1 121
21.Bohdantsev Mykyta
Humeniuk Kateryna
Bolero
(Ukraina)
Bohdantsev Mykyta
Humeniuk Kateryna
Bohdantsev MykytaHumeniuk KaterynaBolero
(Ukraina)
22
22.Bohdantsev Danylo
Ferenbok Evelin Mai
Bolero
(Ukraina)
Bohdantsev Danylo
Ferenbok Evelin Mai
Bohdantsev DanyloFerenbok Evelin MaiBolero
(Ukraina)
23
23.Stepanenko Mykyta
Riznichuk Viktoriia
Dance Centre
(Ukraina)
Stepanenko Mykyta
Riznichuk Viktoriia
Stepanenko MykytaRiznichuk ViktoriiaDance Centre
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open ST WDC AL 30

Eliminacje;
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01
2.Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL - Rzeszów1 12
3.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość0 03
4.boldysh egor
granath julia
Londyn
(Wielka Brytania)
boldysh egor
granath julia
boldysh egorgranath juliaLondyn
(Wielka Brytania)
4
5.Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
DANCECLUB - Szczecin
Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
Kalinowski SzymonGrabicka GrażynaDANCECLUB - Szczecin0 05
6.Lutskyi Vladyslav
Golub Olesia
Dance Insight
(Ukraina)
Lutskyi Vladyslav
Golub Olesia
Lutskyi VladyslavGolub OlesiaDance Insight
(Ukraina)
6
7.Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
DUET - Warszawa
Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk KamilSemenova PolinaDUET - Warszawa0 07
8.Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
ST LEWANDOWSKI - Wrocław
Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak MichałMatuszewska OliwiaST LEWANDOWSKI - Wrocław0 08
9.Zabolotnii Bohdan
Tatsii Stefaniia
Kiev
(Ukraina)
Zabolotnii Bohdan
Tatsii Stefaniia
Zabolotnii BohdanTatsii StefaniiaKiev
(Ukraina)
9
10.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 010
11.Nagórski Maciej
Froń Magdalena
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Nagórski Maciej
Froń Magdalena
Nagórski MaciejFroń MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice0 011
12.Vykhovanets Olexandr
Kuśnierz Sylwia
AKSEL - Rzeszów
Vykhovanets Olexandr
Kuśnierz Sylwia
Vykhovanets OlexandrKuśnierz SylwiaAKSEL - Rzeszów50 5012
13.Baran Kamil
Częczek Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Baran Kamil
Częczek Julia
Baran KamilCzęczek JuliaPERFECT DANCE - Kraków0 013
14.Melaas Kristoffer
Brandstadmoen Mette
Norway
(Norwegia)
Melaas Kristoffer
Brandstadmoen Mette
Melaas KristofferBrandstadmoen MetteNorway
(Norwegia)
13
15.Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK - Kraków0 015
16.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 316
17.Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
BLUE CLASSIC - Warszawa
Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataBLUE CLASSIC - Warszawa0 017
18.Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Klub Sportowy Polski Taniec
Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec0 018
19.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
IMPULS - Biłgoraj
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS - Biłgoraj0 019
20.Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
KIEPURA - Sosnowiec
Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA - Sosnowiec3 319
21.Litewka Michał
Palak Natalia
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Palak Natalia
Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE - Stalowa Wola5 521
22.Furman Jakub
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Furman Jakub
Guzik Magdalena
Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA - Kraków0 022
23.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań8 823
24.Wiatrowicz Marcin
Walo Monika
MERENGUE - Stalowa Wola
Wiatrowicz Marcin
Walo Monika
Wiatrowicz MarcinWalo MonikaMERENGUE - Stalowa Wola8 823
25.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów0 025
26.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze0 025
27.BUTGENBACH Guy
HUIZER Mirjam
RWB (Danzsportclub Rout-Wäiss-Blo Lëtzebuerg)
(Luksemburg)
BUTGENBACH Guy
HUIZER Mirjam
BUTGENBACH GuyHUIZER MirjamRWB (Danzsportclub Rout-Wäiss-Blo Lëtzebuerg)
(Luksemburg)
27
28.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź
29.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa
30.Moretti David
Sfascia Francesca
ITALY
(Włochy)
Moretti David
Sfascia Francesca
Moretti DavidSfascia FrancescaITALY
(Włochy)

19+ (Powyżej 18) Open LA WDC AL 43

Eliminacje;
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Iannaccone Ferdinando
Musikhina Yulia
Stany Zjednoczone
(USA)
Iannaccone Ferdinando
Musikhina Yulia
Iannaccone FerdinandoMusikhina YuliaStany Zjednoczone
(USA)
1
2.Jeleń Ernest
Kaplii Anna
LIDER - Lublin
Jeleń Ernest
Kaplii Anna
Jeleń ErnestKaplii AnnaLIDER - Lublin0 02
3.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa0 03
4.Drmota Jakub
Baranowska Magdalena
Poland
(Polska)
Drmota Jakub
Baranowska Magdalena
Drmota JakubBaranowska MagdalenaPoland
(Polska)
4
5.Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław8 85
6.Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 06
7.Kovalenko Nazariy
Lahuta Stanislava
Shans
(Ukraina)
Kovalenko Nazariy
Lahuta Stanislava
Kovalenko NazariyLahuta StanislavaShans
(Ukraina)
7
8.Kirvelis Mantas
Bruzauskaite Laura
Siluetas-Spindulys
(Litwa)
Kirvelis Mantas
Bruzauskaite Laura
Kirvelis MantasBruzauskaite LauraSiluetas-Spindulys
(Litwa)
8
9.Walczak Maciej
Piaseczna Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Walczak Maciej
Piaseczna Anna
Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 19
10.Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 010
11.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 011
12.Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 012
13.Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice0 013
14.Ahvanian Serhii
Mazhova Daria
Donetsk
(Ukraina)
Ahvanian Serhii
Mazhova Daria
Ahvanian SerhiiMazhova DariaDonetsk
(Ukraina)
14
15.Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaCANTINERO - Tomaszów Maz.8 814
16.Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER - Lublin0 016
17.Klepacz Kacper
Wawrzusiszyn Agata
POLISH CLUB - Warszawa
Klepacz Kacper
Wawrzusiszyn Agata
Klepacz KacperWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB - Warszawa0 016
18.Kulesza Michał
Łojszczyk Adrianna
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Kulesza Michał
Łojszczyk Adrianna
Kulesza MichałŁojszczyk AdriannaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice0 019
19.Dudyak Hryhoriy
Pechonkina Yuliia
Dance Centre
(Ukraina)
Dudyak Hryhoriy
Pechonkina Yuliia
Dudyak HryhoriyPechonkina YuliiaDance Centre
(Ukraina)
20
20.Morrissey Darren
Zaniewska Klaudia
England
(Wielka Brytania)
Morrissey Darren
Zaniewska Klaudia
Morrissey DarrenZaniewska KlaudiaEngland
(Wielka Brytania)
21
21.Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
LIDER - Lublin
Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER - Lublin0 022
22.Kowalczyk Konrad
Środa Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Konrad
Środa Wiktoria
Kowalczyk KonradŚroda WiktoriaZORBA - Mykanów8 822
23.Matecki Adam
Wołowiec Katarzyna
SŁOŃCE - Poznań
Matecki Adam
Wołowiec Katarzyna
Matecki AdamWołowiec KatarzynaSŁOŃCE - Poznań8 824
24.Sobala Mateusz
Gaweł Paulina
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Mateusz
Gaweł Paulina
Sobala MateuszGaweł PaulinaPOLISH CLUB - Warszawa0 025
25.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice7 726
26.Muchnik Dmitry
Konikov Sarit
Bravo
(Izrael)
Muchnik Dmitry
Konikov Sarit
Muchnik DmitryKonikov SaritBravo
(Izrael)
26
27.Isaev Oleksandr
Novikova Olga
Unison
(Ukraina)
Isaev Oleksandr
Novikova Olga
Isaev OleksandrNovikova OlgaUnison
(Ukraina)
28
28.Gavva Luka
Wrótniak Anna
MASTER DANCE - Gliwice
Gavva Luka
Wrótniak Anna
Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE - Gliwice7 729
29.Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski MichałMadeńska SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 029
30.Kotov Viacheslav
Jedwabna Weronika
MASTER DANCE - Gliwice
Kotov Viacheslav
Jedwabna Weronika
Kotov ViacheslavJedwabna WeronikaMASTER DANCE - Gliwice0 031
31.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 032
32.Lasota Piotr
Szustkiewicz Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Lasota Piotr
Szustkiewicz Marta
Lasota PiotrSzustkiewicz MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa-2 -233
33.Kapitan Cyprian
Lubowicka Nikola
MASTER DANCE - Gliwice
Kapitan Cyprian
Lubowicka Nikola
Kapitan CyprianLubowicka NikolaMASTER DANCE - Gliwice3 334
34.Sacaneno Tino
Stolarska Ivetta
England
(Wielka Brytania)
Sacaneno Tino
Stolarska Ivetta
Sacaneno TinoStolarska IvettaEngland
(Wielka Brytania)
35
35.Domański Bartłomiej
Grzegorczyk Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Domański Bartłomiej
Grzegorczyk Marta
Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 036
36.Isaacs Romaine
Stixova Lenka
USA
(Stany Zjednoczone)
Isaacs Romaine
Stixova Lenka
Isaacs RomaineStixova LenkaUSA
(Stany Zjednoczone)
36
37.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice1 138
38.Dziedzic Oskar
Vu Manh Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Dziedzic Oskar
Vu Manh Katarzyna
Dziedzic OskarVu Manh KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa
39.Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
DUET - Warszawa
Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
Ivanchenko TymofiiJanson WiktoriaDUET - Warszawa
40.Majda Michał
Krzysztoń Natalia
Kuźnia Tańca Kraków
Majda Michał
Krzysztoń Natalia
Majda MichałKrzysztoń NataliaKuźnia Tańca Kraków
41.Sharapov Volodymyr
Głębocka Natalia
DUET - Warszawa
Sharapov Volodymyr
Głębocka Natalia
Sharapov VolodymyrGłębocka NataliaDUET - Warszawa
42.Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
LIDER - Lublin
Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER - Lublin
43.Lebed Denys
Zhukova Yuliia
Inter-Dance
(Ukraina)
Lebed Denys
Zhukova Yuliia
Lebed DenysZhukova YuliiaInter-Dance
(Ukraina)

 

BLOK 4, rejestracja 17.00 - 18.00, próba parkietu 18.30 - 19.00, start: 19.00

14-15 (Junior 2) Open ST WDC AL 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hrafnsson Gylfi Mar
Hauksdottir Maria Tinna
Danceclub HK
(Islandia)
Hrafnsson Gylfi Mar
Hauksdottir Maria Tinna
Hrafnsson Gylfi MarHauksdottir Maria TinnaDanceclub HK
(Islandia)
1
2.Lisevych Yuriy
Garko Yana
Prolisok
(Ukraina)
Lisevych Yuriy
Garko Yana
Lisevych YuriyGarko YanaProlisok
(Ukraina)
2
3.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Samsonov Kyrylo
Kapitonova Marta
Garmoniya
(Ukraina)
Samsonov Kyrylo
Kapitonova Marta
Samsonov KyryloKapitonova MartaGarmoniya
(Ukraina)
4
5.Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno9 95
6.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów2 26
7.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin0 07
8.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 08
9.Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 09
10.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów0 010
11.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola0 011
12.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 012
13.Chaikovskyi Illia
Demchuk Alina
Bolero
(Ukraina)
Chaikovskyi Illia
Demchuk Alina
Chaikovskyi IlliaDemchuk AlinaBolero
(Ukraina)
13
14.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa0 014
15.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra
16.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała

14-15 (Junior 2) Open LA WDC AL 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Częstochowa
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Częstochowa0 01
2.Hrafnsson Gylfi Mar
Hauksdottir Maria Tinna
Danceclub HK
(Islandia)
Hrafnsson Gylfi Mar
Hauksdottir Maria Tinna
Hrafnsson Gylfi MarHauksdottir Maria TinnaDanceclub HK
(Islandia)
2
3.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa8 83
4.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES - Częstochowa8 84
5.Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno7 75
6.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 06
7.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 07
8.Alwasiak Karol
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Alwasiak Karol
Balcerek Nela
Alwasiak KarolBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 08
9.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 09
10.Skliarenko Roman
Gorodilova Anna
Unison
(Ukraina)
Skliarenko Roman
Gorodilova Anna
Skliarenko RomanGorodilova AnnaUnison
(Ukraina)
10
11.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 211
12.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola0 011
13.Boczar Kacper
Meń Julia
KLASA - Tarnów
Boczar Kacper
Meń Julia
Boczar KacperMeń JuliaKLASA - Tarnów6 613
14.Sorokin Leonid
Sorokina Oleksandra
Garmoniya
(Ukraina)
Sorokin Leonid
Sorokina Oleksandra
Sorokin LeonidSorokina OleksandraGarmoniya
(Ukraina)
14
15.Pastushchak Roman
Sadova Oksana
Aelita
(Ukraina)
Pastushchak Roman
Sadova Oksana
Pastushchak RomanSadova OksanaAelita
(Ukraina)
15
16.Chaikovskyi Illia
Demchuk Alina
Bolero
(Ukraina)
Chaikovskyi Illia
Demchuk Alina
Chaikovskyi IlliaDemchuk AlinaBolero
(Ukraina)
16
17.Busiek Jakub
Jeżyna Oliwia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Busiek Jakub
Jeżyna Oliwia
Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA - Radom1 117

19+ (Powyżej 18) Open ST WDC AL 0

1/4F, 1/2F oraz Finał

19+ (Powyżej 18) Open WDC AL 0

1/4F, 1/2F oraz Finał