Polish Open Championships

2018-06-09 Karpacz, CHAMPION TEAM - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

POCH w sobotę rozpoczynamy o godz. 12 45 !!!!!!!!!
REJESTRACJA do godz. 11 45 10-11lat (UNDER 12)komb , 12-13lat (UNDER 14)komb., 16-20lat(UNDER 21) LA

POZOSTAŁE BLOKI BEZ ZMIAN!!!!

TURNIEJ TOWARZYSZĄCY ROZPOCZYNAMY O GODZ. 9 00,
Rejestracja turnieju towarzyszącego DO godz.8 15.

BLOK 1, rejestracja 10 45 - 11 45, start: 12 45

NUMER STARTOWY NALEŻY ODEBRAĆ GODZINĘ PRZED PLANOWANYM ROZPOCZĘCIEM BLOKU


10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrz. Polski/Polish Open 12

UNDER 12
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01
2.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia2 22
3.Tabor Natan
Surleta Michalina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 33
4.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
START - Płońsk
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaSTART - Płońsk4 44
5.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn0 05
6.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin4 46
7.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaCLASSIC - Warszawa4 47
8.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno0 08
9.Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
Karaskiewicz MichałBiernacka Julia2 29
10.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno6 610
11.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia0 011
12.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno0 012

12-13 (Junior 1) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 8

UNDER 14
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra1 11
2.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02
3.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 03
4.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław5 54
5.Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA - Zielona Góra3 35
6.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin0 06
7.Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
ASTRA - Szczecin
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA - Szczecin1 17
8.Ciesielski Jakub
Kubica Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Kubica Katarzyna
Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 08

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 21

UNDER 21
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław4 41
2.Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
Dudzik OliwerŚroda WiktoriaAKSEL - Rzeszów0 02
3.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 03
4.Masłowski Mieszko
Kierasińska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Kierasińska Wiktoria
Masłowski MieszkoKierasińska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 04
5.Klekowski Seweryn
Młynarczyk Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Młynarczyk Weronika
Klekowski SewerynMłynarczyk WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 05
6.Gavva Luka
Wrótniak Anna
MASTER DANCE - Gliwice
Gavva Luka
Wrótniak Anna
Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE - Gliwice0 06
7.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 47
8.Kowalczyk Konrad
Pszczoła Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalczyk Konrad
Pszczoła Natalia
Kowalczyk KonradPszczoła NataliaZORBA - Częstochowa8 88
9.Faracik Szymon
Iskra Joanna
IGLICA - Wrocław
Faracik Szymon
Iskra Joanna
Faracik SzymonIskra JoannaIGLICA - Wrocław6 69
10.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom2 29
11.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra5 511
12.Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 211
13.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań2 213
14.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB - Szczecin2 214
15.Bomba Sebastian
Falda Karina
AKSEL - Rzeszów
Bomba Sebastian
Falda Karina
Bomba SebastianFalda KarinaAKSEL - Rzeszów9 915
16.Talik Mikołaj
Langier Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Talik Mikołaj
Langier Julia
Talik MikołajLangier JuliaKIEPURA - Sosnowiec0 015
17.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno7 717
18.Bolek Michał
Radwan Oliwia
IGLICA - Wrocław
Bolek Michał
Radwan Oliwia
Bolek MichałRadwan OliwiaIGLICA - Wrocław0 018
19.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra12 1219
20.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice0 020
21.Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
Grabowski WojciechLipiec Marta

 

BLOK 2, rejestracja 13 3o - 14 3o, start: 15 3o

NUMER STARTOWY NALEŻY ODEBRAĆ GODZINĘ PRZED PLANOWANYM ROZPOCZĘCIEM BLOKU


14-15 (Junior 2) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 22

UNDER 16
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin0 02
3.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 03
4.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 04
5.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra1 15
6.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 06
7.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 07
8.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 08
9.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 09
10.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 010
11.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin0 011
12.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek Maria0 012
13.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów0 013
14.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa5 513
15.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 115
16.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Częstochowa0 015
17.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin1 117
18.Kleczko Jakub
Bała Weronika
SUKCES - Jaworzno
Kleczko Jakub
Bała Weronika
Kleczko JakubBała WeronikaSUKCES - Jaworzno0 018
19.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin0 019
20.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa0 020
21.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 221
22.Sobala Marek
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Marek
Wierciszewska Laura
Sobala MarekWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 24

UNDER 16
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska Julia0 02
3.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 03
4.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 04
5.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 05
6.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 06
7.Stupachenko Kyrylo
Matusiak Marcelina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Stupachenko Kyrylo
Matusiak Marcelina
Stupachenko KyryloMatusiak MarcelinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra5 57
8.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów0 08
9.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra1 19
10.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa5 510
11.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak Karolina0 011
12.Maier Artur
Vassiliu Jessica
Latin star dance Berlin
(Niemcy)
Maier Artur
Vassiliu Jessica
Maier ArturVassiliu JessicaLatin star dance Berlin
(Niemcy)
12
13.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin0 013
14.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin1 114
15.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM - Wrocław0 015
16.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin0 016
17.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław6 617
18.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek Maria0 017
19.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 017
20.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 120
21.Gartsman Gregor
Liedtke Alina
Latin star dance Berlin
(Niemcy)
Gartsman Gregor
Liedtke Alina
Gartsman GregorLiedtke AlinaLatin star dance Berlin
(Niemcy)
20
22.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 122
23.Sobala Marek
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Marek
Wierciszewska Laura
Sobala MarekWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa
24.Dahlem Fabio
Petrashenko Kristina
Latin star dance Berlin
(Niemcy)
Dahlem Fabio
Petrashenko Kristina
Dahlem FabioPetrashenko KristinaLatin star dance Berlin
(Niemcy)

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 29

UNDER 19, Eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław0 01
2.Śledź Karol
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Śledź Karol
Olbińska Maja
Śledź KarolOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 02
3.Budzik Tomasz
Krystek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Krystek Kinga
Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa - Tarnów8 83
4.Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
Mrozek DanielDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław4 44
5.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory0 05
6.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin0 06
7.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec0 07
8.Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa Julia0 08
9.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin0 08
10.Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna0 010
11.Sokołowski Kamil
Snopek Kaja
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Kamil
Snopek Kaja
Sokołowski KamilSnopek KajaCHAMPION TEAM - Wrocław8 811
12.Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
Wręczycki PrzemysławLang Magdalena8 812
13.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik0 013
14.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra2 214
15.Grzywaczewski Wiktor
Kazimierczak Julia
Grzywaczewski Wiktor
Kazimierczak Julia
Grzywaczewski WiktorKazimierczak Julia6 615
16.Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
Wojciechowski StanisławJanczewska Julia0 016
17.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra6 617
18.Łyda Konrad
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Łyda Konrad
Ornat Dominika
Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa6 618
19.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie0 019
20.Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
DUET - Warszawa
Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
Bojarski BartoszRychlica KatarzynaDUET - Warszawa12 1219
21.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 921
22.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin7 722
23.Rudnicki Szymon
Bólad Aleksandra
Rudnicki Szymon
Bólad Aleksandra
Rudnicki SzymonBólad Aleksandra2 223
24.Jasiński Jakub
Brzezińska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Brzezińska Zuzanna
Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA - Szczecin6 624
25.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin0 025
26.Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów Julia8 825
27.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory0 027
28.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 528
29.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory0 029

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 27

UNDER 19, Eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 01
2.Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES - Jaworzno0 02
3.Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
Dudzik OliwerŚroda WiktoriaAKSEL - Rzeszów0 03
4.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 34
5.Fałek Konrad
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Balcerek Nela
Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 25
6.Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa Julia2 26
7.Pieczyrak Karol
Nowak Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Karol
Nowak Zuzanna
Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES - Jaworzno1 17
8.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk KacperBudzińska MałgorzataIGLICA - Wrocław5 58
9.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice0 09
10.Ujczak Paweł
Cicherska Natalia
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Cicherska Natalia
Ujczak PawełCicherska NataliaIGLICA - Wrocław0 010
11.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna0 011
12.Budzik Tomasz
Krystek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Krystek Kinga
Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa - Tarnów6 612
13.Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
Koścień BartoszHanulak Alicja4 412
14.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 412
15.Maier Artur
Vassiliu Jessica
Latin star dance Berlin
(Niemcy)
Maier Artur
Vassiliu Jessica
Maier ArturVassiliu JessicaLatin star dance Berlin
(Niemcy)
15
16.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 115
17.Łyda Konrad
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Łyda Konrad
Ornat Dominika
Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa2 215
18.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań2 218
19.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
DUET - Warszawa
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk MilenaDUET - Warszawa1 119
20.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała10 1020
21.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin7 721
22.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra1 121
23.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 421
24.Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna1 124
25.Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów Julia5 525
26.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin0 026
27.Dahlem Fabio
Petrashenko Kristina
Latin star dance Berlin
(Niemcy)
Dahlem Fabio
Petrashenko Kristina
Dahlem FabioPetrashenko KristinaLatin star dance Berlin
(Niemcy)

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 30

ADULT, Eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01
2.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość0 02
3.Ovchinnikov Aleksandr
Dudek Ewa
DANCELOOK - Gliwice
Ovchinnikov Aleksandr
Dudek Ewa
Ovchinnikov AleksandrDudek EwaDANCELOOK - Gliwice0 03
4.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Nagórski Maciej
Froń-Nagórska Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Nagórski Maciej
Froń-Nagórska Magdalena
Nagórski MaciejFroń-Nagórska MagdalenaDANCELOOK - Gliwice0 05
6.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 36
7.Furman Jakub
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Furman Jakub
Guzik Magdalena
Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA - Kraków0 07
8.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 08
9.Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK - Kraków0 09
10.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź0 010
11.Wiatrowicz Marcin
Kuśnierz Sylwia
MERENGUE - Stalowa Wola
Wiatrowicz Marcin
Kuśnierz Sylwia
Wiatrowicz MarcinKuśnierz SylwiaMERENGUE - Stalowa Wola25 2511
12.Łokiński Michał Tomasz
Michalecka Beata
JEDYNKA - Łódź
Łokiński Michał Tomasz
Michalecka Beata
Łokiński Michał TomaszMichalecka BeataJEDYNKA - Łódź0 012
13.Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
KIEPURA - Sosnowiec
Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA - Sosnowiec0 013
14.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 014
15.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań0 015
16.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Częstochowa
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Częstochowa0 016
17.Litewka Michał
Palak Natalia
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Palak Natalia
Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE - Stalowa Wola0 017
18.OrzechowskiAnglia FilipAnglia
WołowiecAnglia GabrielaAnglia
GASIEK - Rzeszów
OrzechowskiAnglia FilipAnglia
WołowiecAnglia GabrielaAnglia
OrzechowskiAnglia FilipAngliaWołowiecAnglia GabrielaAngliaGASIEK - Rzeszów0 018
19.Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
Blacha ŁukaszSzcześniak BeataBAWINEK - Kraków6 619
20.Argier Adam
Waligóra Iwona
MAESTRO - Opole
Argier Adam
Waligóra Iwona
Argier AdamWaligóra IwonaMAESTRO - Opole0 020
21.Karpinski Marcin
Czerner Aleksandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Karpinski Marcin
Czerner Aleksandra
Karpinski MarcinCzerner AleksandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle0 021
22.Maciejewski Przemysław
Żegalski Alicja
CLASSIC - Warszawa
Maciejewski Przemysław
Żegalski Alicja
Maciejewski PrzemysławŻegalski AlicjaCLASSIC - Warszawa0 022
23.Talik Mikołaj
Langier Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Talik Mikołaj
Langier Julia
Talik MikołajLangier JuliaKIEPURA - Sosnowiec5 522
24.Loppe Dominik
Jokiel Maja
KIEPURA - Sosnowiec
Loppe Dominik
Jokiel Maja
Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA - Sosnowiec3 324
25.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław0 025
26.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata0 026
27.Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
Szlachtowski MichałFajkis JuliaKIEPURA - Sosnowiec0 027
28.Orawski Adam
Szuplak Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Szuplak Żaneta
Orawski AdamSzuplak ŻanetaFORUM - Zabrze0 028
29.Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
Przygoda JeremiSzalbot MagdaFORUM - Zabrze10 1028
30.Radu Ionut-Daniel
Babaeva Elena
BTSC
(Niemcy)
Radu Ionut-Daniel
Babaeva Elena
Radu Ionut-DanielBabaeva ElenaBTSC
(Niemcy)

19+ (Powyżej 18) Open LA 29

Rising Stars, ADULT, Eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
Gatnar JiriMycek Aleksandra1
2.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław2
3.Barakowski Michał
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Faber Agata
Barakowski MichałFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry3
4.Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
Konopiński DawidSzyc KlaudiaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk4
5.Masłowski Mieszko
Kierasińska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Kierasińska Wiktoria
Masłowski MieszkoKierasińska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry5
6.Kotov Viacheslav
Jedwabna Weronika
MASTER DANCE - Gliwice
Kotov Viacheslav
Jedwabna Weronika
Kotov ViacheslavJedwabna WeronikaMASTER DANCE - Gliwice6
7.Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaDANCELOOK - Gliwice7
8.Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa8
9.Gułaj Sebastian
Drozd Wiktoria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gułaj Sebastian
Drozd Wiktoria
Gułaj SebastianDrozd WiktoriaCHAMPION TEAM - Wrocław9
10.Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin10
11.Martoń Bartosz
Widz Marcelina
CHAMPION TEAM - Wrocław
Martoń Bartosz
Widz Marcelina
Martoń BartoszWidz MarcelinaCHAMPION TEAM - Wrocław11
12.Gavva Luka
Wrótniak Anna
MASTER DANCE - Gliwice
Gavva Luka
Wrótniak Anna
Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE - Gliwice12
13.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice13
14.Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
SUKCES - Jaworzno
Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES - Jaworzno14
15.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław15
16.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom15
17.Brzeziński Przemysław
Krzysztofczyk Karolina
RONDO - Rybnik
Brzeziński Przemysław
Krzysztofczyk Karolina
Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk KarolinaRONDO - Rybnik17
18.Więckowski Rafał
Stępień Katarzyna
Więckowski Rafał
Stępień Katarzyna
Więckowski RafałStępień Katarzyna18
19.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin19
20.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin20
21.Bednarczuk Mateusz
Kimliczko Marta
Bednarczuk Mateusz
Kimliczko Marta
Bednarczuk MateuszKimliczko Marta21
22.Chrzan Adrian
Toczek Paulina
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Toczek Paulina
Chrzan AdrianToczek PaulinaIGLICA - Wrocław21
23.Zdziech Przemysław
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Woźniak Kamila
Zdziech PrzemysławWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom21
24.Karczewicz Adrian
Rubik Iga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Rubik Iga
Karczewicz AdrianRubik IgaST DOBROWOLSCY - Częstochowa24
25.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice25
26.Trytko Michał
Woźniak Ewelina
DANCELOOK - Gliwice
Trytko Michał
Woźniak Ewelina
Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK - Gliwice26
27.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra27
28.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno28
29.Konarzewski Jakub
Kot Nikola
ASTRA - Szczecin
Konarzewski Jakub
Kot Nikola
Konarzewski JakubKot NikolaASTRA - Szczecin28

 

BLOK 3, rejestracja dla par SENIOR 18 oo - 19 oo, start: 20 oo

GALA FINAŁOWA


50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 31
2.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław8 82
3.Suszczewski Adam
Król Elżbieta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Suszczewski Adam
Król Elżbieta
Suszczewski AdamKról ElżbietaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 43
4.Ponto Włodzimierz
Ponto Monika
ASTRA - Szczecin
Ponto Włodzimierz
Ponto Monika
Ponto WłodzimierzPonto MonikaASTRA - Szczecin1 14
5.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław7 75
6.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 06
7.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów2 27
8.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz6 68
9.Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK - Nowa Sól5 59
10.Oruba Andrzej
Bujnicka Magdalena
CLASSIC - Warszawa
Oruba Andrzej
Bujnicka Magdalena
Oruba AndrzejBujnicka MagdalenaCLASSIC - Warszawa8 810
11.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice1 110
12.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław1 112
13.Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
DIAMENT - Wrocław
Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT - Wrocław0 013
14.Szlendak Robert
Szlendak Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Szlendak Robert
Szlendak Katarzyna
Szlendak RobertSzlendak KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 31
2.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz4 42
3.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03
4.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra7 74
5.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice2 25
6.Kukulka Henryk
Kukulka Margaret
Just Rhythms Dance
(Australia)
Kukulka Henryk
Kukulka Margaret
Kukulka HenrykKukulka MargaretJust Rhythms Dance
(Australia)
6
7.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 27
8.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław0 08