Polish Cup PTT WDC AL

2018-03-24 Mierzyn k/Szczecina, DANCECLUB - Szczecin


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga!!
Wszystkie kategorie Open są kategoriami WDC

8-9 -u10 combination of 6 dances: Waltz, Viennese Waltz, Quickstep, ChaCha, Samba, Jive

All OPEN categories Are WDC ranking Competition.
8-9 - u10
10-11 - u12
12-13 - u14
14-15 - u16
16-18 - u19
18-20 - u21

BLOK 1

16+ (Powyżej 15 + Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hodos Yaroslav
Shevchenko Mariya
Spatkanne
(Białoruś)
Hodos Yaroslav
Shevchenko Mariya
Hodos YaroslavShevchenko MariyaSpatkanne
(Białoruś)
1
2.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)122
3.Słota Karol
Tadevosyan Michele
DANCECLUB - Szczecin
Słota Karol
Tadevosyan Michele
Słota KarolTadevosyan MicheleDANCECLUB - Szczecin0 03
4.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna3 34

16+ (Powyżej 15 + Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hodos Yaroslav
Shevchenko Mariya
Spatkanne
(Białoruś)
Hodos Yaroslav
Shevchenko Mariya
Hodos YaroslavShevchenko MariyaSpatkanne
(Białoruś)
1
2.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)122
3.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna4 43
4.Słota Karol
Tadevosyan Michele
DANCECLUB - Szczecin
Słota Karol
Tadevosyan Michele
Słota KarolTadevosyan MicheleDANCECLUB - Szczecin0 04

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piechota Konrad
Pietrzykowska Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Piechota Konrad
Pietrzykowska Natalia
Piechota KonradPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA - Stargard9 (+1)191
2.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin7 72
3.Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB - Szczecin5 53

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB - Szczecin3 (+1)131
2.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin4 (+1)142
3.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin4 43
4.Stolarczyk Szymon
Mysiorek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Szymon
Mysiorek Julia
Stolarczyk SzymonMysiorek JuliaALFA-ASTRA - Stargard7 74
5.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 55

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice A (+1)1A1
2.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132
3.Lewandowski Jakub
Kalinowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Lewandowski Jakub
Kalinowska Julia
Lewandowski JakubKalinowska JuliaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)113
4.Stolarczyk Szymon
Mysiorek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Szymon
Mysiorek Julia
Stolarczyk SzymonMysiorek JuliaALFA-ASTRA - Stargard0 04
5.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin0 05
6.Oseychuk Maksim
Shynher Anna
Prestige
(Ukraina)
Oseychuk Maksim
Shynher Anna
Oseychuk MaksimShynher AnnaPrestige
(Ukraina)
6
7.Rudyi Aleksandr
Makovskaya Valeriya
Spatkanne
(Białoruś)
Rudyi Aleksandr
Makovskaya Valeriya
Rudyi AleksandrMakovskaya ValeriyaSpatkanne
(Białoruś)

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
ROYAL DANCE - Szczecin
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE - Szczecin9 (+1)191
2.Alencynowicz Błażej
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Alencynowicz Błażej
Masłowska Klaudia
Alencynowicz BłażejMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin8 (+1)182
3.Yuriev Aleksey
Yurieva Viktoria
Image Dance Club
(Ukraina)
Yuriev Aleksey
Yurieva Viktoria
Yuriev AlekseyYurieva ViktoriaImage Dance Club
(Ukraina)
3
4.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Bociański Kacper
Kończyńska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Bociański Kacper
Kończyńska Wiktoria
Bociański KacperKończyńska WiktoriaDANCECLUB - Szczecin0 05
6.Oseychuk Maksim
Shynher Anna
Prestige
(Ukraina)
Oseychuk Maksim
Shynher Anna
Oseychuk MaksimShynher AnnaPrestige
(Ukraina)
6
7.Rudyi Aleksandr
Makovskaya Valeriya
Spatkanne
(Białoruś)
Rudyi Aleksandr
Makovskaya Valeriya
Rudyi AleksandrMakovskaya ValeriyaSpatkanne
(Białoruś)

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Polish CUP 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 01
2.Śledź Karol
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Śledź Karol
Olbińska Maja
Śledź KarolOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 02
3.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 33
4.Baryczka Krystian
Korzycka Anna
POLISH CLUB - Warszawa
Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka KrystianKorzycka AnnaPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin0 05
6.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin0 06
7.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec0 07
8.Czachor Michał
Wieczorek Wiktoria
RYTM - Żory
Czachor Michał
Wieczorek Wiktoria
Czachor MichałWieczorek WiktoriaRYTM - Żory0 08
9.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów0 09
10.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra1 110
11.Oseychuk Maksim
Shynher Anna
Prestige
(Ukraina)
Oseychuk Maksim
Shynher Anna
Oseychuk MaksimShynher AnnaPrestige
(Ukraina)
11

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Polish CUP 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław4 41
2.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 02
3.Masłowski Mieszko
Kierasińska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Kierasińska Wiktoria
Masłowski MieszkoKierasińska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 03
4.Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom0 04
5.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra5 55
6.Wójcik Christof
Sojska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB - Szczecin0 06
7.Krentosz Aleksander
Rytkowska Wiktoria
RONDO - Rybnik
Krentosz Aleksander
Rytkowska Wiktoria
Krentosz AleksanderRytkowska WiktoriaRONDO - Rybnik0 07
8.Gaigl Oskar
Hof Sandra
Berlin
(Niemcy)
Gaigl Oskar
Hof Sandra
Gaigl OskarHof SandraBerlin
(Niemcy)
8
9.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB - Szczecin2 29
10.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice4 410
11.Oseychuk Maksim
Shynher Anna
Prestige
(Ukraina)
Oseychuk Maksim
Shynher Anna
Oseychuk MaksimShynher AnnaPrestige
(Ukraina)
11

12-13 (Junior 1) Open ST Polish CUP 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01
2.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 02
3.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów4 43
4.Sokal Artsem
Kireeva Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Sokal Artsem
Kireeva Palina
Sokal ArtsemKireeva PalinaSpatkanne
(Białoruś)
4
5.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 05
6.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław5 56
7.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin0 07
8.Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
ASTRA - Szczecin
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA - Szczecin0 08
9.Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Spatkanne
(Białoruś)
Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Tryfanenka IlliaKanonchik LyubovSpatkanne
(Białoruś)
9
10.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin0 010
11.Gaposzin Danila
Priwalowa Sofia
Imperiadance Kaliningrad
(Rosja)
Gaposzin Danila
Priwalowa Sofia
Gaposzin DanilaPriwalowa SofiaImperiadance Kaliningrad
(Rosja)

12-13 (Junior 1) Open LA Polish CUP 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01
2.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 02
3.Sokal Artsem
Kireeva Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Sokal Artsem
Kireeva Palina
Sokal ArtsemKireeva PalinaSpatkanne
(Białoruś)
3
4.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów6 64
5.Birst Mark
Uciteli Michelle
Latin Star Dance Berlin
(Niemcy)
Birst Mark
Uciteli Michelle
Birst MarkUciteli MichelleLatin Star Dance Berlin
(Niemcy)
5
6.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 06
7.Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Spatkanne
(Białoruś)
Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Tryfanenka IlliaKanonchik LyubovSpatkanne
(Białoruś)
7
8.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław5 58
9.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin1 19
10.Jaworski Adrian
Noska Zuzanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Noska Zuzanna
Jaworski AdrianNoska ZuzannaROYAL DANCE - Szczecin0 010
11.Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin3 311
12.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin7 712
13.Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
ASTRA - Szczecin
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA - Szczecin0 013
14.Gaposzin Danila
Priwalowa Sofia
Imperiadance Kaliningrad
(Rosja)
Gaposzin Danila
Priwalowa Sofia
Gaposzin DanilaPriwalowa SofiaImperiadance Kaliningrad
(Rosja)

 

BLOK 2

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin8 (+1)181
2.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin1 (+1)112
3.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin1 (+1)113
4.Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
Sierociński WojciechCupak KorneliaASTRA - Szczecin1 (+1)114
5.Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Spatkanne
(Białoruś)
Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Tryfanenka IlliaKanonchik LyubovSpatkanne
(Białoruś)
5
6.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin0 06
7.Gaposhin Daniie
Privalova Sofia
Imperia
(Rosja)
Gaposhin Daniie
Privalova Sofia
Gaposhin DaniiePrivalova SofiaImperia
(Rosja)
7
8.Hodos Yaroslav
Shevchenko Mariya
Spatkanne
(Białoruś)
Hodos Yaroslav
Shevchenko Mariya
Hodos YaroslavShevchenko MariyaSpatkanne
(Białoruś)
8

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Spatkanne
(Białoruś)
Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Tryfanenka IlliaKanonchik LyubovSpatkanne
(Białoruś)
1
2.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin2 (+1)122
3.KONDRATUK VLADISLAV
METELSKAt SOFIYIA
TROYANDA
(Ukraina)
KONDRATUK VLADISLAV
METELSKAt SOFIYIA
KONDRATUK VLADISLAVMETELSKAt SOFIYIATROYANDA
(Ukraina)
3
4.Gaposhin Daniie
Privalova Sofia
Imperia
(Rosja)
Gaposhin Daniie
Privalova Sofia
Gaposhin DaniiePrivalova SofiaImperia
(Rosja)
4
5.Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
Sierociński WojciechCupak KorneliaASTRA - Szczecin0 05
6.Hodos Yaroslav
Shevchenko Mariya
Spatkanne
(Białoruś)
Hodos Yaroslav
Shevchenko Mariya
Hodos YaroslavShevchenko MariyaSpatkanne
(Białoruś)
6

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Polish CUP 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice0 01
2.Bialko Ivan
Pozina Alisa
Spatkanne
(Białoruś)
Bialko Ivan
Pozina Alisa
Bialko IvanPozina AlisaSpatkanne
(Białoruś)
2
3.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin0 03
4.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce2 24
5.Barouski Ignat
Kopach Kira
Spatkanne
(Białoruś)
Barouski Ignat
Kopach Kira
Barouski IgnatKopach KiraSpatkanne
(Białoruś)
5
6.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno5, 5 5, 56
7.Okarski Damian
Zwierz Małgorzata
ROYAL DANCE - Szczecin
Okarski Damian
Zwierz Małgorzata
Okarski DamianZwierz MałgorzataROYAL DANCE - Szczecin2 27

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T Polish CUP 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 21
2.Hudovich Maksim
Fillipovich Yana
Spatkanne
(Białoruś)
Hudovich Maksim
Fillipovich Yana
Hudovich MaksimFillipovich YanaSpatkanne
(Białoruś)
2
3.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03
4.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn0 04
5.Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 15
6.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin1 16
7.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 27
8.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno2 27
9.CEMBALYUK DMITRO
ABRAMCHUK ANASTASIYA
TROYANDA
(Ukraina)
CEMBALYUK DMITRO
ABRAMCHUK ANASTASIYA
CEMBALYUK DMITROABRAMCHUK ANASTASIYATROYANDA
(Ukraina)
9

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T Polish CUP 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01
2.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn0 02
3.Hudovich Maksim
Fillipovich Yana
Spatkanne
(Białoruś)
Hudovich Maksim
Fillipovich Yana
Hudovich MaksimFillipovich YanaSpatkanne
(Białoruś)
3
4.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 24
5.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin1 15
6.Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 16
7.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno2 27
8.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 28
9.CEMBALYUK DMITRO
ABRAMCHUK ANASTASIYA
TROYANDA
(Ukraina)
CEMBALYUK DMITRO
ABRAMCHUK ANASTASIYA
CEMBALYUK DMITROABRAMCHUK ANASTASIYATROYANDA
(Ukraina)
9

16-18 (Młodzież) Open ST Polish CUP 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
Mrozek DanielDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław4 42
3.Śledź Karol
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Śledź Karol
Olbińska Maja
Śledź KarolOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 03
4.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław0 05
6.Budzik Tomasz
Krystek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Krystek Kinga
Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa - Tarnów8 86
7.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin0 07
8.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
DUET - Warszawa
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaDUET - Warszawa0 08
9.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory0 08
10.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec0 010
11.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra1 111
12.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra11 1112
13.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin0 013
14.Sokołowski Kamil
Snopek Kaja
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Kamil
Snopek Kaja
Sokołowski KamilSnopek KajaCHAMPION TEAM - Wrocław8 814
15.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra3 315
16.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów0 016
17.Lewandowski Jakub
Kalinowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Lewandowski Jakub
Kalinowska Julia
Lewandowski JakubKalinowska JuliaDANCECLUB - Szczecin1 117
18.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów0 018
19.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin7 719
20.Rudyi Aleksandr
Makovskaya Valeriya
Spatkanne
(Białoruś)
Rudyi Aleksandr
Makovskaya Valeriya
Rudyi AleksandrMakovskaya ValeriyaSpatkanne
(Białoruś)

16-18 (Młodzież) Open LA Polish CUP 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław4 41
2.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 02
3.Pieczyrak Karol
Nowak Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Karol
Nowak Zuzanna
Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES - Jaworzno1 13
4.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
DUET - Warszawa
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaDUET - Warszawa0 04
5.Wójcik Christof
Sojska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB - Szczecin0 05
6.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Częstochowa
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Częstochowa0 06
7.Krentosz Aleksander
Rytkowska Wiktoria
RONDO - Rybnik
Krentosz Aleksander
Rytkowska Wiktoria
Krentosz AleksanderRytkowska WiktoriaRONDO - Rybnik0 07
8.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław4 48
9.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES - Częstochowa0 09
10.Budzik Tomasz
Krystek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Krystek Kinga
Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa - Tarnów6 610
11.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra1 110
12.Baron Nikita
Petrashenko Kristina
Latin Star Dance
(Niemcy)
Baron Nikita
Petrashenko Kristina
Baron NikitaPetrashenko KristinaLatin Star Dance
(Niemcy)
12
13.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań1 113
14.Maier Artur
Vasiliu Jessica
Latin Star Dance Berlin
(Niemcy)
Maier Artur
Vasiliu Jessica
Maier ArturVasiliu JessicaLatin Star Dance Berlin
(Niemcy)
14
15.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra9 915
16.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin0 016
17.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra0 017
18.Bociański Kacper
Kończyńska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Bociański Kacper
Kończyńska Wiktoria
Bociański KacperKończyńska WiktoriaDANCECLUB - Szczecin0 018
19.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory0 019
20.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 020
21.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin4 421
22.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin1 122
23.Rudyi Aleksandr
Makovskaya Valeriya
Spatkanne
(Białoruś)
Rudyi Aleksandr
Makovskaya Valeriya
Rudyi AleksandrMakovskaya ValeriyaSpatkanne
(Białoruś)

19+ (Powyżej 18) Open ST Polish CUP 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01
2.Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL - Rzeszów1 12
3.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość0 03
4.Nagórski Maciej
Froń Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Nagórski Maciej
Froń Magdalena
Nagórski MaciejFroń MagdalenaDANCELOOK - Gliwice0 04
5.Ovchinnikov Aleksandr
Dudek Ewa
DANCELOOK - Gliwice
Ovchinnikov Aleksandr
Dudek Ewa
Ovchinnikov AleksandrDudek EwaDANCELOOK - Gliwice0 05
6.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 36
7.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 07
8.Pavlov Valeriy
Pavlova Natalia
IDF
(Włochy)
Pavlov Valeriy
Pavlova Natalia
Pavlov ValeriyPavlova NataliaIDF
(Włochy)
8
9.Furman Jakub
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Furman Jakub
Guzik Magdalena
Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA - Kraków0 09
10.Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK - Kraków0 010
11.Litewka Michał
Palak Natalia
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Palak Natalia
Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE - Stalowa Wola0 011
12.Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK - Rzeszów0 012
13.Jonsson Thorkell
Phillips India

(England)
Jonsson Thorkell
Phillips India
Jonsson ThorkellPhillips India
(England)
13
14.Baryczka Krystian
Korzycka Anna
POLISH CLUB - Warszawa
Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka KrystianKorzycka AnnaPOLISH CLUB - Warszawa0 014
15.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków0 015

19+ (Powyżej 18) Open LA Polish CUP 31

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haluzan Damir
Mashchyts Anna

(Slovenia)
Haluzan Damir
Mashchyts Anna
Haluzan DamirMashchyts Anna
(Slovenia)
1
2.Wilczyński Igor Hubert
Grishina Irina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Wilczyński Igor Hubert
Grishina Irina
Wilczyński Igor HubertGrishina IrinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk0 02
3.Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
POLISH CLUB - Warszawa
Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Gunnarsson Petur Fannar
Oddr Polina

(Iceland)
Gunnarsson Petur Fannar
Oddr Polina
Gunnarsson Petur FannarOddr Polina
(Iceland)
4
5.Kazakov Denys
Kowalczyk Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kazakov Denys
Kowalczyk Julia
Kazakov DenysKowalczyk JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 05
6.Jarosz Andrzej
Khrycheva Anna
POLISH CLUB - Warszawa
Jarosz Andrzej
Khrycheva Anna
Jarosz AndrzejKhrycheva AnnaPOLISH CLUB - Warszawa0 06
7.Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07
8.Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 08
9.Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław0 09
10.Kardasiński Damian
Syta Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Kardasiński Damian
Syta Daria
Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB - Warszawa0 010
11.Kuroczko Kamil
Janicka Sara
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kuroczko Kamil
Janicka Sara
Kuroczko KamilJanicka SaraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 011
12.Walczak Maciej
Piaseczna Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Walczak Maciej
Piaseczna Anna
Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 112
13.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 013
14.Barakowski Michał
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Faber Agata
Barakowski MichałFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry0 014
15.Dreling Mateusz
Przydział Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dreling Mateusz
Przydział Katarzyna
Dreling MateuszPrzydział KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 015
16.Główka Tomasz
Jureczko Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Główka Tomasz
Jureczko Marta
Główka TomaszJureczko MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 016
17.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 017
18.Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom0 018
19.Sar Wojciech
Pasek Monika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sar Wojciech
Pasek Monika
Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 018
20.Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
LIDER - Lublin
Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER - Lublin0 020
21.Gułaj Sebastian
Drozd Wiktoria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gułaj Sebastian
Drozd Wiktoria
Gułaj SebastianDrozd WiktoriaCHAMPION TEAM - Wrocław4 421
22.Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin1 122
23.Voronin Konstantin
Zawadzka Ewelina
DANCECLUB - Szczecin
Voronin Konstantin
Zawadzka Ewelina
Voronin KonstantinZawadzka EwelinaDANCECLUB - Szczecin0 023
24.Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
DUET - Warszawa
Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
Ivanchenko TymofiiJanson WiktoriaDUET - Warszawa0 024
25.Michalak Dawid
Kaspruk Myroslava
ZAMEK - Lublin
Michalak Dawid
Kaspruk Myroslava
Michalak DawidKaspruk MyroslavaZAMEK - Lublin0 024
26.Kosiński Albert
Ponomar Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kosiński Albert
Ponomar Anna
Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 026
27.Gaigl Oskar
Hof Sandra
Berlin
(Niemcy)
Gaigl Oskar
Hof Sandra
Gaigl OskarHof SandraBerlin
(Niemcy)
27
28.Yuriev Aleksey
Yurieva Viktoria
Image Dance Club
(Ukraina)
Yuriev Aleksey
Yurieva Viktoria
Yuriev AlekseyYurieva ViktoriaImage Dance Club
(Ukraina)
28
29.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa
30.Matecki Adam
Wołowiec Katarzyna
SŁOŃCE - Poznań
Matecki Adam
Wołowiec Katarzyna
Matecki AdamWołowiec KatarzynaSŁOŃCE - Poznań
31.Uller Mateusz
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Uller Mateusz
Gromadzka Sara
Uller MateuszGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin

 

BLOK 3

14-15 (Junior 2) Open ST Polish CUP 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin0 02
3.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 03
4.Sobala Marek
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Marek
Wierciszewska Laura
Sobala MarekWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ESTYMA - Częstochowa
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaESTYMA - Częstochowa2 25
6.Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 06
7.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin0 07
8.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów0 08
9.Sokal Artsem
Kireeva Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Sokal Artsem
Kireeva Palina
Sokal ArtsemKireeva PalinaSpatkanne
(Białoruś)
9
10.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów4 410
11.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów0 011
12.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 712
13.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin8 813
14.KONDRATUK VLADISLAV
METELSKAt SOFIYIA
TROYANDA
(Ukraina)
KONDRATUK VLADISLAV
METELSKAt SOFIYIA
KONDRATUK VLADISLAVMETELSKAt SOFIYIATROYANDA
(Ukraina)
14
15.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin0 015
16.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 016
17.Gaposhin Daniie
Privalova Sofia
Imperia
(Rosja)
Gaposhin Daniie
Privalova Sofia
Gaposhin DaniiePrivalova SofiaImperia
(Rosja)

14-15 (Junior 2) Open LA Polish CUP 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobala Marek
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Marek
Wierciszewska Laura
Sobala MarekWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa4 41
2.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 02
3.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES - Częstochowa0 03
4.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 04
5.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 05
6.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów0 06
7.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 07
8.Sopoćko Dominik
Kowal Małgorzata
POLISH CLUB - Warszawa
Sopoćko Dominik
Kowal Małgorzata
Sopoćko DominikKowal MałgorzataPOLISH CLUB - Warszawa0 08
9.Sokal Artsem
Kireeva Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Sokal Artsem
Kireeva Palina
Sokal ArtsemKireeva PalinaSpatkanne
(Białoruś)
9
10.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów6 610
11.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin0 010
12.Birst Mark
Uciteli Michelle
Latin Star Dance Berlin
(Niemcy)
Birst Mark
Uciteli Michelle
Birst MarkUciteli MichelleLatin Star Dance Berlin
(Niemcy)
12
13.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 013
14.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin0 014
15.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 715
16.Maier Artur
Vasiliu Jessica
Latin Star Dance Berlin
(Niemcy)
Maier Artur
Vasiliu Jessica
Maier ArturVasiliu JessicaLatin Star Dance Berlin
(Niemcy)
16
17.Baron Nikita
Petrashenko Kristina
Latin Star Dance
(Niemcy)
Baron Nikita
Petrashenko Kristina
Baron NikitaPetrashenko KristinaLatin Star Dance
(Niemcy)
17
18.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin2 218
19.Gaposhin Daniie
Privalova Sofia
Imperia
(Rosja)
Gaposhin Daniie
Privalova Sofia
Gaposhin DaniiePrivalova SofiaImperia
(Rosja)