II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVAL

2017-06-04 WROCŁAW, IMPRESSIONANTE - Wrocław


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 11 00 - 11 30, próba parkietu 11 00 - 11 45, start: 12 00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T 16

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Błasiak Andrzej
Kurp Martyna
4STEP - Wrocław
Błasiak Andrzej
Kurp Martyna
Błasiak AndrzejKurp Martyna4STEP - Wrocław
2.Chudzikowski Mateusz
Katkowska Lena
4STEP - Wrocław
Chudzikowski Mateusz
Katkowska Lena
Chudzikowski MateuszKatkowska Lena4STEP - Wrocław
3.Jasiński Wojciech
Małecka Zuzanna
4STEP - Wrocław
Jasiński Wojciech
Małecka Zuzanna
Jasiński WojciechMałecka Zuzanna4STEP - Wrocław
4.Jóżwiak Alicja
Skiba Emilia
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Jóżwiak Alicja
Skiba Emilia
Jóżwiak AlicjaSkiba EmiliaIMPRESSIONANTE - Wrocław
5.Kopińska Lena
Głowacka Michalina
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kopińska Lena
Głowacka Michalina
Kopińska LenaGłowacka MichalinaIMPRESSIONANTE - Wrocław
6.Maciaszek Jakub
Ćwiklińska Zofia
4STEP - Wrocław
Maciaszek Jakub
Ćwiklińska Zofia
Maciaszek JakubĆwiklińska Zofia4STEP - Wrocław
7.Majda Tadeusz
Zienkiewicz Natasha
4STEP - Wrocław
Majda Tadeusz
Zienkiewicz Natasha
Majda TadeuszZienkiewicz Natasha4STEP - Wrocław
8.Mania Zofia
Pawlak Maja
INSPIRACJA - Wrocław
Mania Zofia
Pawlak Maja
Mania ZofiaPawlak MajaINSPIRACJA - Wrocław
9.Mironiuk Leon
Nawrot Barbara
4STEP - Wrocław
Mironiuk Leon
Nawrot Barbara
Mironiuk LeonNawrot Barbara4STEP - Wrocław
10.Natalia Błauciak
Zofia Trelka
4STEP - Wrocław
Natalia Błauciak
Zofia Trelka
Natalia BłauciakZofia Trelka4STEP - Wrocław
11.Nawrot Alan
Sroczyńska Antonina
4STEP - Wrocław
Nawrot Alan
Sroczyńska Antonina
Nawrot AlanSroczyńska Antonina4STEP - Wrocław
12.Nawój Karolina
Godlewska Julia
4STEP - Wrocław
Nawój Karolina
Godlewska Julia
Nawój KarolinaGodlewska Julia4STEP - Wrocław
13.Olkowski Jan
Sroczyńska Aleksandra
4STEP - Wrocław
Olkowski Jan
Sroczyńska Aleksandra
Olkowski JanSroczyńska Aleksandra4STEP - Wrocław
14.Pierzchała Helena
Tarczewska Ewa
4STEP - Wrocław
Pierzchała Helena
Tarczewska Ewa
Pierzchała HelenaTarczewska Ewa4STEP - Wrocław
15.Rzepka Sebastian
Krysztoforska Kornelia
4STEP - Wrocław
Rzepka Sebastian
Krysztoforska Kornelia
Rzepka SebastianKrysztoforska Kornelia4STEP - Wrocław
16.Woźniak Bartek
Antosik Małgorzata
4STEP - Wrocław
Woźniak Bartek
Antosik Małgorzata
Woźniak BartekAntosik Małgorzata4STEP - Wrocław

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 15

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bazylak Filip
Czubala Maria
AKTAN - Wrocław
Bazylak Filip
Czubala Maria
Bazylak FilipCzubala MariaAKTAN - Wrocław
2.Chabecki Jan
Kominkiewicz Natasza
TAKT - Legnica
Chabecki Jan
Kominkiewicz Natasza
Chabecki JanKominkiewicz NataszaTAKT - Legnica
3.Dąbrowski Tomasz
Baranowska Anna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Dąbrowski Tomasz
Baranowska Anna
Dąbrowski TomaszBaranowska AnnaIMPRESSIONANTE - Wrocław
4.Giszterowicz Weronika
Kucharska Anna
INSPIRACJA - Wrocław
Giszterowicz Weronika
Kucharska Anna
Giszterowicz WeronikaKucharska AnnaINSPIRACJA - Wrocław
5.Howley Kryspin
Jurkiewicz Marysia
GEMAR - Wrocław
Howley Kryspin
Jurkiewicz Marysia
Howley KryspinJurkiewicz MarysiaGEMAR - Wrocław
6.Jakała Bartosz
Ślusarczyk Zofia
4STEP - Wrocław
Jakała Bartosz
Ślusarczyk Zofia
Jakała BartoszŚlusarczyk Zofia4STEP - Wrocław
7.Klamczyński Paweł
Gołębiowska Weronika
GEMAR - Wrocław
Klamczyński Paweł
Gołębiowska Weronika
Klamczyński PawełGołębiowska WeronikaGEMAR - Wrocław
8.Kukla Patrycja
Rochnowska Oliwia
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kukla Patrycja
Rochnowska Oliwia
Kukla PatrycjaRochnowska OliwiaIMPRESSIONANTE - Wrocław
9.Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
Lewandowski IgorSadecka HannaIMPRESSIONANTE - Wrocław
10.Leśniak Hubert
Krysztoforska Karolina
4STEP - Wrocław
Leśniak Hubert
Krysztoforska Karolina
Leśniak HubertKrysztoforska Karolina4STEP - Wrocław
11.Lis Krzysztof
Paszkowska Maja
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Lis Krzysztof
Paszkowska Maja
Lis KrzysztofPaszkowska MajaIMPRESSIONANTE - Wrocław
12.Machula Amadeusz
Brzostek Julia
AKTAN - Wrocław
Machula Amadeusz
Brzostek Julia
Machula AmadeuszBrzostek JuliaAKTAN - Wrocław
13.Mech Kacper
Kwolek Antonina
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Mech Kacper
Kwolek Antonina
Mech KacperKwolek AntoninaIMPRESSIONANTE - Wrocław
14.Sobierajski Oliwier
Szkut Maja
BANS - Strzegom
Sobierajski Oliwier
Szkut Maja
Sobierajski OliwierSzkut MajaBANS - Strzegom
15.Walczak Jakub
Chmiel Julia
4STEP - Wrocław
Walczak Jakub
Chmiel Julia
Walczak JakubChmiel Julia4STEP - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 12

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bieńczyk Maria
Balicka Justyna
INSPIRACJA - Wrocław
Bieńczyk Maria
Balicka Justyna
Bieńczyk MariaBalicka JustynaINSPIRACJA - Wrocław
2.Blachnicka Michalina
Makowczyńska Klara
INSPIRACJA - Wrocław
Blachnicka Michalina
Makowczyńska Klara
Blachnicka MichalinaMakowczyńska KlaraINSPIRACJA - Wrocław
3.Dróżdż Wiktoria
Kowalska Gabriela
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Dróżdż Wiktoria
Kowalska Gabriela
Dróżdż WiktoriaKowalska GabrielaIMPRESSIONANTE - Wrocław
4.Dąbrowski Piotr
Moskal Oliwia
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Dąbrowski Piotr
Moskal Oliwia
Dąbrowski PiotrMoskal OliwiaIMPRESSIONANTE - Wrocław
5.Grabowski Aleksander
Rohring Nicole
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Grabowski Aleksander
Rohring Nicole
Grabowski AleksanderRohring NicoleIMPRESSIONANTE - Wrocław
6.Jankowska Karolina
Mazur Wiktoria
INSPIRACJA - Wrocław
Jankowska Karolina
Mazur Wiktoria
Jankowska KarolinaMazur WiktoriaINSPIRACJA - Wrocław
7.Kowalski Bartosz
Skowron Hanna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kowalski Bartosz
Skowron Hanna
Kowalski BartoszSkowron HannaIMPRESSIONANTE - Wrocław
8.Miciak Miłosz
Godlewska Julia
4STEP - Wrocław
Miciak Miłosz
Godlewska Julia
Miciak MiłoszGodlewska Julia4STEP - Wrocław
9.Miciak Szymon
Mucha Amelia
4STEP - Wrocław
Miciak Szymon
Mucha Amelia
Miciak SzymonMucha Amelia4STEP - Wrocław
10.Nadarzyńska Oliwia
Sulima Martyna
PRESTIGE - Wrocław
Nadarzyńska Oliwia
Sulima Martyna
Nadarzyńska OliwiaSulima MartynaPRESTIGE - Wrocław
11.Niebylski Maciej
Wilk Magdalena
PRESTIGE - Wrocław
Niebylski Maciej
Wilk Magdalena
Niebylski MaciejWilk MagdalenaPRESTIGE - Wrocław
12.Paszlińska Antonina
Leibmann Alina
INSPIRACJA - Wrocław
Paszlińska Antonina
Leibmann Alina
Paszlińska AntoninaLeibmann AlinaINSPIRACJA - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tabor Natan
Surleta Michalina
TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR - Jelenia Góra3 (+1)131
2.Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
MAESTRO Opole
Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO Opole4 (+1)142
3.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
FALLAWAY Opole
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY Opole5 (+1)153
4.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
ATHINA - Oława
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaATHINA - Oława1 14
5.Godlewski Michał
Staniewicz Maja
SKYDANCE - Wrocław
Godlewski Michał
Staniewicz Maja
Godlewski MichałStaniewicz MajaSKYDANCE - Wrocław3 35
6.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Wrocław
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Wrocław1 16

 

BLOK 2, rejestracja 13 30 - 14 00, próba parkietu 13 30 - 14 15, start: 14 30

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frydel Bartosz
Jędrzej Martyna
MAESTRO Opole
Frydel Bartosz
Jędrzej Martyna
Frydel BartoszJędrzej MartynaMAESTRO Opole2, 1 (+1)12, 11
2.Gelardi Giovanni
Sebesta Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gelardi Giovanni
Sebesta Oliwia
Gelardi GiovanniSebesta OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2, 2 (+1)12, 21
3.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki4 (+1)141
4.Ćwikliński Jakub
Margas Maria
4STEP - Wrocław
Ćwikliński Jakub
Margas Maria
Ćwikliński JakubMargas Maria4STEP - Wrocław2 (+1)121
5.Pajor Mikołaj
Pryt Maja
DANCE CENTER Kluczbork
Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Pajor MikołajPryt MajaDANCE CENTER Kluczbork0 02
6.Wira Tomasz
Jabłońska Julia
ARTS STUDIO - Oława
Wira Tomasz
Jabłońska Julia
Wira TomaszJabłońska JuliaARTS STUDIO - Oława0 02
7.Woźniak Maciej
Mastyga Julia
4STEP - Wrocław
Woźniak Maciej
Mastyga Julia
Woźniak MaciejMastyga Julia4STEP - Wrocław0 02

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajerski Bartosz
Świędrych Anna
BANS - Strzegom
Bajerski Bartosz
Świędrych Anna
Bajerski BartoszŚwiędrych AnnaBANS - Strzegom4 (+1)141
2.Konewski Adam
Patoła Magdalena
ST Linestudio Strzelce Opolskie
Konewski Adam
Patoła Magdalena
Konewski AdamPatoła MagdalenaST Linestudio Strzelce Opolskie3, 3 (+1)13, 31
3.Rumiej Kordian
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Wrocław
Rumiej Kordian
Nadbrzeska Martyna
Rumiej KordianNadbrzeska Martyna4STEP - Wrocław2 (+1)121
4.Szwagrzyk Wojciech
Siworska Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Szwagrzyk Wojciech
Siworska Zofia
Szwagrzyk WojciechSiworska ZofiaINSPIRACJA - Wrocław1 (+1)111
5.Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 (+1)151
6.Krupa Mateusz
Wandzel Jolanta
ARTS STUDIO - Oława
Krupa Mateusz
Wandzel Jolanta
Krupa MateuszWandzel JolantaARTS STUDIO - Oława1 12
7.Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki1 12
8.Mocek Radomir
Antosik Emilia
RUDAN - Nowa Ruda
Mocek Radomir
Antosik Emilia
Mocek RadomirAntosik EmiliaRUDAN - Nowa Ruda0 02
9.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Wrocław
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Wrocław0 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
ANIMA DANZA - Głogów
Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
Gabrysz SzymonKałużna HaniaANIMA DANZA - Głogów5 (+1)151
2.Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
Okulicz-Kozaryn ArturKorszeń KarolinaIMPRESSIONANTE - Wrocław4 (+1)141
3.Urbański Krzysztof
Mielus Martyna
ETIUDA - Radomsko
Urbański Krzysztof
Mielus Martyna
Urbański KrzysztofMielus MartynaETIUDA - Radomsko3 (+1)131
4.Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
4STEP - Wrocław
Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
Banasiak JakubKrakowczyk Pola4STEP - Wrocław4 (+1)142
5.Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
FALLAWAY Opole
Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY Opole4 (+1)142
6.Wrześniewski Krzysztof Kacper
Śliwka Julia
PARADIS - Kłodzko
Wrześniewski Krzysztof Kacper
Śliwka Julia
Wrześniewski Krzysztof KacperŚliwka JuliaPARADIS - Kłodzko6 (+1)162
7.Ciesielski Bartosz
Cabaj Helena
KTT REWIA - Racibórz
Ciesielski Bartosz
Cabaj Helena
Ciesielski BartoszCabaj HelenaKTT REWIA - Racibórz4 43
8.Gońda Karol
Goraj Oliwia
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Gońda Karol
Goraj Oliwia
Gońda KarolGoraj OliwiaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ0 03
9.Grobelny Bartosz
Kwoka Zofia
SKYDANCE - Wrocław
Grobelny Bartosz
Kwoka Zofia
Grobelny BartoszKwoka ZofiaSKYDANCE - Wrocław0 03
10.Rogala Tomasz
Saj Liliana
MAESTRO Opole
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO Opole1 13

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górski Karol
Armańska Emilia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Górski Karol
Armańska Emilia
Górski KarolArmańska EmiliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice2 (+1)121
2.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
3.Sierka Filip
Palac Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Sierka Filip
Palac Wiktoria
Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN - Wrocław2 (+1)121
4.Tomaszewski Alan
Bąk Maja
BANS - Strzegom
Tomaszewski Alan
Bąk Maja
Tomaszewski AlanBąk MajaBANS - Strzegom2 (+1)121
5.Kosteczko Iga
Czechowski Michał
RONDO - Rybnik
Kosteczko Iga
Czechowski Michał
Kosteczko IgaCzechowski MichałRONDO - Rybnik0, 0 0, 02
6.Krakowski Leonard
Batóg Kaja
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Krakowski Leonard
Batóg Kaja
Krakowski LeonardBatóg KajaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 02
7.Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
ST Linestudio Strzelce Opolskie
Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio Strzelce Opolskie5, 5 5, 52
8.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław0 02

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki5 (+1)151
2.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice6 (+1)161
3.Chowaniec Bartosz
Gelczyńska Oliwia
TAKT - Legnica
Chowaniec Bartosz
Gelczyńska Oliwia
Chowaniec BartoszGelczyńska OliwiaTAKT - Legnica2 (+1)122
4.Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT - Legnica4 (+1)142
5.Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
AKTAN - Wrocław
Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
Mądry MateuszŁuczak NikolaAKTAN - Wrocław2 (+1)122
6.Bartczak Tymoteusz
Piasecka Marta
4STEP - Wrocław
Bartczak Tymoteusz
Piasecka Marta
Bartczak TymoteuszPiasecka Marta4STEP - Wrocław1 13
7.Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
KTT REWIA - Racibórz
Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
Bawoł PatrykŚciborska WiktoriaKTT REWIA - Racibórz0 03
8.Gąsiorowski Adrian
Witkowska Martyna
IMPULS - Prochowice
Gąsiorowski Adrian
Witkowska Martyna
Gąsiorowski AdrianWitkowska MartynaIMPULS - Prochowice2 23
9.Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
Raczykowski MaciejKostrzewa MagdalenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6 63

 

BLOK 3, rejestracja 16 00 - 16 30, próba parkietu 16 00 - 16 45, start: 17 00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław4 (+1)141
2.Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław4 (+1)142
3.Brzozowski Grzegorz
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Chlamtacz Zofia
Brzozowski GrzegorzChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra E (+1)1E3
4.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko2 (+1)124
5.Frydel Adam
Kwiek Paulina
MAESTRO Opole
Frydel Adam
Kwiek Paulina
Frydel AdamKwiek PaulinaMAESTRO Opole0 05
6.Wojciszewski Wiktor
Łukaszun Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Wojciszewski Wiktor
Łukaszun Julia
Wojciszewski WiktorŁukaszun JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól0 06
7.Charyszyn Kacper
Scaramozzino Victoria
AMETYST - Lubań
Charyszyn Kacper
Scaramozzino Victoria
Charyszyn KacperScaramozzino VictoriaAMETYST - Lubań3 37
8.Zdrojek Filip
Witek Małgorzata
RUDAN - Nowa Ruda
Zdrojek Filip
Witek Małgorzata
Zdrojek FilipWitek MałgorzataRUDAN - Nowa Ruda0 08
9.Borowski Fabian
Mikołajczak Wiktoria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Borowski Fabian
Mikołajczak Wiktoria
Borowski FabianMikołajczak WiktoriaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3 39

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)161
2.Oślizło Filip
Duda Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Oślizło Filip
Duda Wiktoria
Oślizło FilipDuda WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl. D (+1)1D2
3.Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
AMETYST - Lubań
Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
Piskorski PatrykDaniłów OliwiaAMETYST - Lubań3 (+1)133
4.Zarzycki Gabriel
Gierczyk Karolina
4STEP - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Gierczyk Karolina
Zarzycki GabrielGierczyk Karolina4STEP - Wrocław D (+1)1D4
5.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria2 25
6.Osadziński Michał
Staszak Nina
GRACJA - Zielona Góra
Osadziński Michał
Staszak Nina
Osadziński MichałStaszak NinaGRACJA - Zielona Góra5 56
7.Buczakowski Szymon
Zielińska Daniela
RUDAN - Nowa Ruda
Buczakowski Szymon
Zielińska Daniela
Buczakowski SzymonZielińska DanielaRUDAN - Nowa Ruda2 27
8.Dąbrówka Szymon
Kowalczyk Oliwia
DANCE CENTER Kluczbork
Dąbrówka Szymon
Kowalczyk Oliwia
Dąbrówka SzymonKowalczyk OliwiaDANCE CENTER Kluczbork5 58
9.Musioł Michael
Błach Manuela
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Błach Manuela
Musioł MichaelBłach ManuelaUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle4 49

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE - Szczecin D (+1)1D1
2.Młynarski Maciej
Rybińska Katarzyna
IGLICA - Wrocław
Młynarski Maciej
Rybińska Katarzyna
Młynarski MaciejRybińska KatarzynaIGLICA - Wrocław7 (+1)172
3.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)163
4.Kościński Kamil
Olszewska Maria
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Kościński Kamil
Olszewska Maria
Kościński KamilOlszewska MariaSKTT ISKRA PWr- Wrocław D (+1)1D4
5.Kwarciński Sebastian
Łęcka Katarzyna
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Kwarciński Sebastian
Łęcka Katarzyna
Kwarciński SebastianŁęcka KatarzynaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław6 (+1)165
6.Studnicki Patryk
Machnik Laura
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Machnik Laura
Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice6 (+1)166
7.Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
Zborowski WiktorMuszkieta MartaMARGO - Leszno2 27
8.Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław3 38
9.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
PIETRZYK - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK - Wrocław3 39
10.Maryniak Witold
Skałuba Milena
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Maryniak Witold
Skałuba Milena
Maryniak WitoldSkałuba MilenaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 09
11.Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
FINEZJA - Poznań
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
Urbaniak MateuszNiedośpiał MonikaFINEZJA - Poznań2 29
12.Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
CT WYPYCH - Kalisz
Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH - Kalisz0 09
13.Marczak Paweł
Rolik Oliwia
AMETYST - Lubań
Marczak Paweł
Rolik Oliwia
Marczak PawełRolik OliwiaAMETYST - Lubań3 313
14.Teluk Artur
Tuziuk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Teluk Artur
Tuziuk Anna
Teluk ArturTuziuk AnnaTABOR - Jelenia Góra-1 -114
15.Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 015

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław E (+1)1E1
2.Dudziak Radosław
Falewicz Ewelina
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Dudziak Radosław
Falewicz Ewelina
Dudziak RadosławFalewicz EwelinaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań5 (+1)152
3.Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE - Szczecin D (+1)1D3
4.Politański Waldemar
Cooper Joanna
SŁOŃCE - Poznań
Politański Waldemar
Cooper Joanna
Politański WaldemarCooper JoannaSŁOŃCE - Poznań7 (+1)174
5.Młynarski Maciej
Rybińska Katarzyna
IGLICA - Wrocław
Młynarski Maciej
Rybińska Katarzyna
Młynarski MaciejRybińska KatarzynaIGLICA - Wrocław E (+1)1E5
6.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)156
7.Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
Zborowski WiktorMuszkieta MartaMARGO - Leszno4 47
8.Studnicki Patryk
Machnik Laura
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Machnik Laura
Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice5 58
9.Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
CT WYPYCH - Kalisz
Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH - Kalisz0 09
10.Teluk Artur
Tuziuk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Teluk Artur
Tuziuk Anna
Teluk ArturTuziuk AnnaTABOR - Jelenia Góra-1 -110
11.Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław3 311
12.Marczak Paweł
Rolik Oliwia
AMETYST - Lubań
Marczak Paweł
Rolik Oliwia
Marczak PawełRolik OliwiaAMETYST - Lubań3 312
13.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
PIETRZYK - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK - Wrocław2 213
14.Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
FINEZJA - Poznań
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
Urbaniak MateuszNiedośpiał MonikaFINEZJA - Poznań3 314
15.Maryniak Witold
Skałuba Milena
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Maryniak Witold
Skałuba Milena
Maryniak WitoldSkałuba MilenaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 015

40+ (Senior 2) E+F ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław2 (+1)121
2.Jaszczyński Jan
Rudnicka Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Jaszczyński Jan
Rudnicka Małgorzata
Jaszczyński JanRudnicka MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław1 (+1)112
3.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław3 33
4.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław0 04

40+ (Senior 2) E+F LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław1 (+1)111
2.Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
SŁOŃCE - Poznań
Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
Grygiel AndrzejGrygiel DorotaSŁOŃCE - Poznań7 (+1)172
3.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław0 03
4.Jaszczyński Jan
Rudnicka Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Jaszczyński Jan
Rudnicka Małgorzata
Jaszczyński JanRudnicka MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław0 04
5.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław3 35