Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów

2017-05-28 WARSZAWA, BLUE CLASSIC - Warszawa


Plik z wynikami

UWAGA

Usunięto kategorie: do 9 G, 8-9F, 10-11 E+F, 12-12H, 14-15D, pow 15 B
Zmiany w programie

BLOK 1, rejestracja 10.00-11.00, próba parkietu 11.00-12.00, start: 12.00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 5

WA, Q, CCC, POL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Manjak Kuba
Włodarczyk Nina
BLUE CLASSIC - Warszawa
Manjak Kuba
Włodarczyk Nina
Manjak KubaWłodarczyk NinaBLUE CLASSIC - Warszawa1, 1 (+1)11, 11
2.Szymański Jan
Olesiejuk Natalia
IMPET - Warszawa
Szymański Jan
Olesiejuk Natalia
Szymański JanOlesiejuk NataliaIMPET - Warszawa1, 1 (+1)11, 11
3.Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE - Kobyłka1, 1 (+1)11, 11
4.Krystkiewicz Szymon
Piłkowska Julia
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Krystkiewicz Szymon
Piłkowska Julia
Krystkiewicz SzymonPiłkowska JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława0 02
5.Piłkowski Stanisław
Piłkowska Natalia
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Piłkowski Stanisław
Piłkowska Natalia
Piłkowski StanisławPiłkowska NataliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława0 02

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamiński Marek
Końsko Antonina
IMPET - Warszawa
Kamiński Marek
Końsko Antonina
Kamiński MarekKońsko AntoninaIMPET - Warszawa2, 2 (+1)12, 21
2.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Kobyłka2, 2 (+1)12, 21
3.Wilford James
Pieńkowska Dorota
FAST-STEP Warszawa
Wilford James
Pieńkowska Dorota
Wilford JamesPieńkowska DorotaFAST-STEP Warszawa2, 2 (+1)12, 21
4.Dzieliński Igor
Pieróg Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Dzieliński Igor
Pieróg Marta
Dzieliński IgorPieróg MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0, 0 0, 02
5.Wojciechowski Kacper
Dmoch Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wojciechowski Kacper
Dmoch Julia
Wojciechowski KacperDmoch JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 3

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Szczepaniak Jakub
Trybuła Maja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Szczepaniak Jakub
Trybuła Maja
Szczepaniak JakubTrybuła MajaBLUE CLASSIC - Warszawa4 (+1)142
3.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 3

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC - Warszawa5 (+1)151
2.Borowski Kajetan
Bernacka Aleksandra
EGUROLLA DANCE STUDIO WARSZAWA
Borowski Kajetan
Bernacka Aleksandra
Borowski KajetanBernacka AleksandraEGUROLLA DANCE STUDIO WARSZAWA-1 (+1)1-12
3.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Mońki
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Mońki2 (+1)122

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa D (+1)1D1
2.Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Mróz Maria
Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 02
3.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria1 13

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa1 (+1)111
2.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm7 (+1)172
3.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa9 (+1)193
4.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa0 04
5.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 05
6.Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań1 16
7.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 07

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm8 (+1)181
2.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa C (+1)1C2
3.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 (+1)143
4.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa0 04
5.Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa0 05
6.Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań0 06
7.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 07

14-15 (Junior 2) G KOMB 4T PREMIUM 4

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź4 (+1)141
2.Skutnik Marcel
Dąbrowska Wiktoria
PRESTIGE - Mońki
Skutnik Marcel
Dąbrowska Wiktoria
Skutnik MarcelDąbrowska WiktoriaPRESTIGE - Mońki4 (+1)142
3.Mienkina Adam
Czajka Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mienkina Adam
Czajka Zuzanna
Mienkina AdamCzajka ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 23
4.Taborek Adam
Rączka Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Taborek Adam
Rączka Julia
Taborek AdamRączka JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 13

 

BLOK 2, rejestracja 13.00-14.00, próba parkietu 14.00-14.30, start: 14.30

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa8 (+1)181
2.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok3 32
3.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa-2 -23

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok2 (+1)122
3.Busiek Jakub
Jeżyna Oliwia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Busiek Jakub
Jeżyna Oliwia
Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA - Radom0 03
4.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa-2 -24

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA - Łódź D (+1)1D1
2.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 42
3.Pasternak Bartek
Zejmowicz Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartek
Zejmowicz Justyna
Pasternak BartekZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03
4.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET - Warszawa
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET - Warszawa4 4

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 (+1)171
2.Mirosław Michał
Jodłowska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Mirosław Michał
Jodłowska Joanna
Mirosław MichałJodłowska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)112
3.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 23
4.Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA - Łódź6 64
5.Pasternak Bartek
Zejmowicz Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartek
Zejmowicz Justyna
Pasternak BartekZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05
6.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET - Warszawa
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET - Warszawa1 1

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 (+1)121
2.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET - Warszawa
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET - Warszawa8 (+1)182
3.Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM - WARSZAWA1 13
4.Jędrzejczak Dominik
Niedziółka Wiktoria
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Dominik
Niedziółka Wiktoria
Jędrzejczak DominikNiedziółka WiktoriaELITE DANCE - Warszawa2 24

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA5 (+1)151
2.Krzemiński Michał
Staroń Weronika
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Staroń Weronika
Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE - Koluszki8 (+1)182
3.Szczepański Mateusz
Mazurczyk Aleksandra
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Szczepański Mateusz
Mazurczyk Aleksandra
Szczepański MateuszMazurczyk AleksandraCLASSIC DANCESPORT Warszawa8 83
4.Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM - WARSZAWA2 24
5.Jędrzejczak Dominik
Niedziółka Wiktoria
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Dominik
Niedziółka Wiktoria
Jędrzejczak DominikNiedziółka WiktoriaELITE DANCE - Warszawa1 15

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA B (+1)1B1
2.Szuba Michał
Gmochowska Justyna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Gmochowska Justyna
Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 (+1)172
3.Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 13
4.Szczepański Mateusz
Mazurczyk Aleksandra
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Szczepański Mateusz
Mazurczyk Aleksandra
Szczepański MateuszMazurczyk AleksandraCLASSIC DANCESPORT Warszawa7 74
5.Ślesicki Łukasz
Grzyb Julia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Ślesicki Łukasz
Grzyb Julia
Ślesicki ŁukaszGrzyb JuliaGOLD TEAM - WARSZAWA1 15

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gazda Janusz
Broniecka Natalia
LIDER - Lublin
Gazda Janusz
Broniecka Natalia
Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER - Lublin9 (+1)191
2.Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
Matykiewicz ZbyszkoAntos NataliaBRASIL - WARSZAWA9 (+1)192
3.Lankovich Vladislav
Popławska Julia
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Lankovich Vladislav
Popławska Julia
Lankovich VladislavPopławska JuliaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 03
4.Ślesicki Łukasz
Grzyb Julia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Ślesicki Łukasz
Grzyb Julia
Ślesicki ŁukaszGrzyb JuliaGOLD TEAM - WARSZAWA3 34