XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017

2017-05-28 Rędziny, ZORBA - Mykanów


Plik z wynikami

UWAGA

SZCZEGÓŁOWY PLAN TURNIEJU

HALA otwarta od godz. 8.00
BLOK 1, rejestracja 8.30-9.30, próba parkietu 8.30-9.30, start: 10.00 - koniec BLOKU I godz. 11.30
BLOK 2, rejestracja 11.30-12.30, próba parkietu 12.00-12.45, start: 13.00 - koniec BLOKU II godz. 14.15
BLOK 3, rejestracja 15.00-16.00, próba parkietu 15.30-16.15, start: 16.30 - koniec BLOKU III godz. 19.30

usunięto kategorie: 10-11 G, 12-13 E, 12-13 D, 14-15 C

W RAZIE DODATKOWYCH ZGŁOSZEŃ PROSZĘ O KONTAKT nr tel. 604182277 Marcin Kiszteliński

BLOK 1, rejestracja 8.30-9.30, próba parkietu 8.30-9.30, start: 10.00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klar Mikołaj
Kalynowycz Daria
JEDYNKA - Łódź
Klar Mikołaj
Kalynowycz Daria
Klar MikołajKalynowycz DariaJEDYNKA - Łódź3 (+1)131
2.Marynowski Antoni
Tądel Ewelina
ZORBA - Mykanów
Marynowski Antoni
Tądel Ewelina
Marynowski AntoniTądel EwelinaZORBA - Mykanów1, 1 (+1)11, 11
3.Szaleniec Jakub
Margiel Kamila
PERFECT - Będzin
Szaleniec Jakub
Margiel Kamila
Szaleniec JakubMargiel KamilaPERFECT - Będzin3, 3 (+1)13, 31
4.Ogrodnik Szymon
Kaniak Stella
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Kaniak Stella
Ogrodnik SzymonKaniak StellaRÓŻA - Olesno0 02
5.Skuza Filip
Góra Magdalena
BALLARE - Częstochowa
Skuza Filip
Góra Magdalena
Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE - Częstochowa0, 0 0, 02
6.Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
JEDYNKA - Łódź
Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA - Łódź0 02

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)141
2.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
FALLAWAY - Opole
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY - Opole4 (+1)142
3.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
FALLAWAY - Opole
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY - Opole3 (+1)133
4.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko0 04
5.Misiak Jakub
Dobrzańska Otylia
ZORBA - Mykanów
Misiak Jakub
Dobrzańska Otylia
Misiak JakubDobrzańska OtyliaZORBA - Mykanów0 05
6.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 16

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL - Bielsko-Biała3, 3 (+1)13, 31
2.Furmańczyk Jakub
Janus Maria
ETIUDA - Radomsko
Furmańczyk Jakub
Janus Maria
Furmańczyk JakubJanus MariaETIUDA - Radomsko4, 4 (+1)14, 41
3.Góźdź Dawid
Wiącek Maria
KICK - Kielce
Góźdź Dawid
Wiącek Maria
Góźdź DawidWiącek MariaKICK - Kielce4, 4 (+1)14, 41
4.Wojciechowski Piotr
Michewicz Julia
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Wojciechowski Piotr
Michewicz Julia
Wojciechowski PiotrMichewicz JuliaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie4, 4 (+1)14, 41
5.Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO - Rybnik0, 0 0, 02
6.Gawron Łukasz
Sternik Oliwia
SZOK - Gliwice
Gawron Łukasz
Sternik Oliwia
Gawron ŁukaszSternik OliwiaSZOK - Gliwice0, 0 0, 02
7.Ćwieląg Mateusz
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Ćwieląg Mateusz
Glomb Wiktoria
Ćwieląg MateuszGlomb WiktoriaRÓŻA - Olesno0 02

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kunecki Kamil
Makuszewska Maja
DANCE TEAM - Wrocław
Kunecki Kamil
Makuszewska Maja
Kunecki KamilMakuszewska MajaDANCE TEAM - Wrocław4 (+1)141
2.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko1 12
3.Kowalczyk Kacper
Zawistowska Natalia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kowalczyk Kacper
Zawistowska Natalia
Kowalczyk KacperZawistowska NataliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 33

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)121
2.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)132
3.Schultz Michał
Skotalczyk Amanda
A+S - Częstochowa
Schultz Michał
Skotalczyk Amanda
Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S - Częstochowa3 33
4.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz0 04

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pycio Sebastian
Zduńczyk Paulina
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Zduńczyk Paulina
Pycio SebastianZduńczyk PaulinaESKADRA - Pabianice9 (+1)191
2.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko6 (+1)162
3.Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa3 (+1)133
4.Cichoń Michał
Michalska Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Michalska Julia
Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 34
5.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz3 35
6.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 06
7.Schultz Michał
Skotalczyk Amanda
A+S - Częstochowa
Schultz Michał
Skotalczyk Amanda
Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S - Częstochowa3 37

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.30, próba parkietu 12.00-12.45, start: 13.00

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smith Oliver
Marchewka Izabela
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Smith Oliver
Marchewka Izabela
Smith OliverMarchewka IzabelaCREATIVE DANCE - Kobyłka5 (+1)151
2.Wojaczek Paweł
Łabuda Patrycja
MIX - Rybnik
Wojaczek Paweł
Łabuda Patrycja
Wojaczek PawełŁabuda PatrycjaMIX - Rybnik1 (+1)112
3.Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)153
4.Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY - Jaworzno5 (+1)154
5.Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
Lozinszek ArturSzewczyk JuliaWIR - Mysłowice0 05
6.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA - Wolsztyn0 06
7.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno0 06
8.Kraft Patryk
Kierat Sylwia
RÓŻA - Olesno
Kraft Patryk
Kierat Sylwia
Kraft PatrykKierat SylwiaRÓŻA - Olesno0 08
9.Paterek Kacper
Wyszyńska Klaudia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Paterek Kacper
Wyszyńska Klaudia
Paterek KacperWyszyńska KlaudiaCREATIVE DANCE - Kobyłka1 19

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbrówka Szymon
Kowalczyk Oliwia
DANCE CENTER - Kluczbork
Dąbrówka Szymon
Kowalczyk Oliwia
Dąbrówka SzymonKowalczyk OliwiaDANCE CENTER - Kluczbork5 (+1)151
2.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+1)122
3.Szynal Daniel
Wysocka Julia
PERFECT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT - Będzin3 33
4.Brudny Błażej
Chlebik Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Brudny Błażej
Chlebik Zofia
Brudny BłażejChlebik ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 04

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siedlecki Damian
Adamska Julia
START - Płońsk
Siedlecki Damian
Adamska Julia
Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART - Płońsk3 (+1)131
2.Pałac Jakub
Gizińska Julia
START - Płońsk
Pałac Jakub
Gizińska Julia
Pałac JakubGizińska JuliaSTART - Płońsk1 (+1)112
3.Janaszczyk Jakub
Swiniarska Weronika
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Swiniarska Weronika
Janaszczyk JakubSwiniarska WeronikaESKADRA - Pabianice5 53
4.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot Magdalena3 34

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 (+1)171
2.Janaszczyk Jakub
Swiniarska Weronika
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Swiniarska Weronika
Janaszczyk JakubSwiniarska WeronikaESKADRA - Pabianice E (+1)1E2
3.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot Magdalena3 33
4.Pałac Jakub
Gizińska Julia
START - Płońsk
Pałac Jakub
Gizińska Julia
Pałac JakubGizińska JuliaSTART - Płońsk0 04

 

BLOK 3, rejestracja 15.00-16.00, próba parkietu 15.30-16.15, start: 16.30

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Adrian
Buczyńska Weronika
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Demianiuk Adrian
Buczyńska Weronika
Demianiuk AdrianBuczyńska WeronikaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
2.Gałwa Jakub
Konieczek Maja
ZORBA - Mykanów
Gałwa Jakub
Konieczek Maja
Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA - Mykanów4, 4 (+1)14, 41
3.Kacuga Oskar
Rzepa Julia
PERFECT - Będzin
Kacuga Oskar
Rzepa Julia
Kacuga OskarRzepa JuliaPERFECT - Będzin2, 2 (+1)12, 21
4.Kisiela Tomasz
Wilk Julia
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Kisiela Tomasz
Wilk Julia
Kisiela TomaszWilk JuliaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
5.Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
JEDYNKA - Łódź
Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
Kotkowski NikodemPijet MajaJEDYNKA - Łódź2 (+1)121
6.Tarasin Juliusz
Wilkosz Julia
PERFECT - Będzin
Tarasin Juliusz
Wilkosz Julia
Tarasin JuliuszWilkosz JuliaPERFECT - Będzin2, 2 (+1)12, 21
7.Gelardi Giovanni
Sebesta Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gelardi Giovanni
Sebesta Oliwia
Gelardi GiovanniSebesta OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1, 1 1, 12
8.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria2, 2 2, 22
9.Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
ZORBA - Mykanów
Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA - Mykanów0, 0 0, 02
10.Morciniec Dorian
Szweda Maja
SZOK - Gliwice
Morciniec Dorian
Szweda Maja
Morciniec DorianSzweda MajaSZOK - Gliwice1, 1 1, 12
11.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 32

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czerny Szymon
Organiściak Karolina
ZORBA - Mykanów
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA - Mykanów F (+1)1F1
2.Cyran Juliusz Karol
Magnowska Justyna
RONDO - Rybnik
Cyran Juliusz Karol
Magnowska Justyna
Cyran Juliusz KarolMagnowska JustynaRONDO - Rybnik F (+1)1F2
3.Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
ZORBA - Mykanów
Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA - Mykanów0 03
4.Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES - Jaworzno1 13

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goły Filip
Słocińska Iga
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Słocińska Iga
Goły FilipSłocińska IgaZORBA - Częstochowa8 (+1)181
2.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko5 (+1)152
3.Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
Korzekwa JakubSusek ZuzannaIMPULS - Chorzów2 (+1)123
4.Szymański Karol
Mazurek Martyna
ZORBA - Mykanów
Szymański Karol
Mazurek Martyna
Szymański KarolMazurek MartynaZORBA - Mykanów3 34
5.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle1 15
6.Owczarek Mateusz
Andruszkiewicz Kamila
ZORBA - Mykanów
Owczarek Mateusz
Andruszkiewicz Kamila
Owczarek MateuszAndruszkiewicz KamilaZORBA - Mykanów0 06
7.Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara6 67

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goły Filip
Słocińska Iga
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Słocińska Iga
Goły FilipSłocińska IgaZORBA - Częstochowa7 (+1)171
2.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice8 (+1)182
3.Owczarek Mateusz
Andruszkiewicz Kamila
ZORBA - Mykanów
Owczarek Mateusz
Andruszkiewicz Kamila
Owczarek MateuszAndruszkiewicz KamilaZORBA - Mykanów2 23
4.Szymański Karol
Mazurek Martyna
ZORBA - Mykanów
Szymański Karol
Mazurek Martyna
Szymański KarolMazurek MartynaZORBA - Mykanów3 34
5.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle0 05

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY - Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY - Opole B (+1)1B1
2.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole8 (+1)182
3.Kotkowski Kewin
Nowak Natalia
SUKCES - Częstochowa
Kotkowski Kewin
Nowak Natalia
Kotkowski KewinNowak NataliaSUKCES - Częstochowa11 (+1)1113
4.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle3 (+1)134
5.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa2 (+1)125
6.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)146
7.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze10 107
8.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice10 108
9.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź5 59
10.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków9 910
11.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.9 910
12.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom4 412
13.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice0 013
14.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom0 014

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała B (+1)1B1
2.Bolek Marcel
Ryk Klaudia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bolek Marcel
Ryk Klaudia
Bolek MarcelRyk KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)122
3.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź10 (+1)1103
4.Kucharczyk Patryk
Miernik Natalia Wiktoria
Kucharczyk Patryk
Miernik Natalia Wiktoria
Kucharczyk PatrykMiernik Natalia Wiktoria9 (+1)194
5.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY - Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY - Opole6 (+1)165
6.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA6 (+1)166
7.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom10 (+1)1107
8.Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
BAWINEK - Kraków
Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK - Kraków8 (+1)187
9.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów7 (+1)177
10.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Mykanów
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Mykanów7 710
11.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA11 1110
12.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle6 610
13.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 013
14.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze0 013
15.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków0 015
16.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole0 016
17.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom0 017

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik4 (+1)141
2.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA12 (+1)1122
3.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze2 (+1)123
4.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)124
5.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów0 05
6.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
MIX - Rybnik
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX - Rybnik2 26
7.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 17
8.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle0 08
9.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
ZORBA - Mykanów
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA - Mykanów5 59
10.Łyczba Radosław
Lang Magdalena
SUKCES - Częstochowa
Łyczba Radosław
Lang Magdalena
Łyczba RadosławLang MagdalenaSUKCES - Częstochowa0 010

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL - WARSZAWA10 (+1)1101
2.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA A (+1)1A2
3.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA6 (+1)163
4.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 (+1)124
5.Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
DANCE CENTER - Kluczbork
Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER - Kluczbork2 25
6.Gapiński Dominik
Brodacka Ola
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Gapiński Dominik
Brodacka Ola
Gapiński DominikBrodacka OlaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA4 46
7.Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 27
8.Jadczak Jakub
Biskup Roksana
ZORBA - Mykanów
Jadczak Jakub
Biskup Roksana
Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA - Mykanów2 28
9.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
ZORBA - Mykanów
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA - Mykanów0 09
10.Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
PERFECT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT - Będzin0 09