Stardance Finał Gwiazd 2017

2017-05-21 Tarnów, STARDANCE - Kraków


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 08.00 - 08.45, start: 09.30

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzekotowski Mikołaj
Fasula Marzena
SzT eMiKa - Tarnów
Krzekotowski Mikołaj
Fasula Marzena
Krzekotowski MikołajFasula MarzenaSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)151
2.Kącik Kacper
Żółtek Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Żółtek Zuzanna
Kącik KacperŻółtek ZuzannaEVOLUTION - Kraków2 (+1)121
3.Sworeń Konrad
Sałata Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Sworeń Konrad
Sałata Anna
Sworeń KonradSałata AnnaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)121
4.Dul Jakub
Rawska Monika
SAMBA - Tarnobrzeg
Dul Jakub
Rawska Monika
Dul JakubRawska MonikaSAMBA - Tarnobrzeg1 12
5.Gruca Piotr
Sułkowska Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Gruca Piotr
Sułkowska Zofia
Gruca PiotrSułkowska ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg1 12
6.Hajduk Maciej
Grudnik Izabela
GALA - Mielec
Hajduk Maciej
Grudnik Izabela
Hajduk MaciejGrudnik IzabelaGALA - Mielec0 02

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krasoń Karol
Wiater Izabela
ZŁOTA PARA - Dębica
Krasoń Karol
Wiater Izabela
Krasoń KarolWiater IzabelaZŁOTA PARA - Dębica
2.Palczewski Tymoteusz
Lech Karolina
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Lech Karolina
Palczewski TymoteuszLech KarolinaGASIEK - Rzeszów

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziomek Adrian
Pszeniczny Emilia
GALA - Mielec
Ziomek Adrian
Pszeniczny Emilia
Ziomek AdrianPszeniczny EmiliaGALA - Mielec4 (+1)141
2.Gesing Bartłomiej
Rzeźnik Anita
GALA - Mielec
Gesing Bartłomiej
Rzeźnik Anita
Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaGALA - Mielec5 (+1)152
3.Proszowski Hubert
Dydo Emilia
KLASA - Tarnów
Proszowski Hubert
Dydo Emilia
Proszowski HubertDydo EmiliaKLASA - Tarnów5 (+1)152
4.Bauer Przemysław
Latawiec Katarzyna
GALA - Mielec
Bauer Przemysław
Latawiec Katarzyna
Bauer PrzemysławLatawiec KatarzynaGALA - Mielec0 03
5.Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
WIR - Mysłowice
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
Czechowski PatrykCzechowska AmeliaWIR - Mysłowice2 23

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartnik Gabriel
Bednarczyk Wiktoria
ZŁOTA PARA - Dębica
Bartnik Gabriel
Bednarczyk Wiktoria
Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA - Dębica4 (+1)141
2.Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)132
3.Lebida Oskar
Dudek Anna
GALA - Mielec
Lebida Oskar
Dudek Anna
Lebida OskarDudek AnnaGALA - Mielec1 (+1)113
4.Muras Szymon
Ogiba Martyna
GALA - Mielec
Muras Szymon
Ogiba Martyna
Muras SzymonOgiba MartynaGALA - Mielec E (+1)1E4
5.Kumor Kacper
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Kumor Kacper
Stawarz Aleksandra
Kumor KacperStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków0 05
6.Zmarzły Oskar
Więcek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Zmarzły Oskar
Więcek Kinga
Zmarzły OskarWięcek KingaSzT eMiKa - Tarnów4 46
7.Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA - Tarnów0 07
8.Schenk Filip
Nowotarska Dominika
KLASA - Tarnów
Schenk Filip
Nowotarska Dominika
Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA - Tarnów0 08

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 10.30 - 11.15, start: 12.00

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Szymon
Olejarczyk Nikola
KICK - Kielce
Nowak Szymon
Olejarczyk Nikola
Nowak SzymonOlejarczyk NikolaKICK - Kielce3 (+1)131
2.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce4 (+1)142
3.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica7 (+1)172
4.Emeto Adam
Michałek Julia
STARDANCE - Kraków
Emeto Adam
Michałek Julia
Emeto AdamMichałek JuliaSTARDANCE - Kraków4 43
5.Sala Mateusz
Lisak Katarzyna
GALA - Mielec
Sala Mateusz
Lisak Katarzyna
Sala MateuszLisak KatarzynaGALA - Mielec0 03

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boda Kamil
Pańczyk Natalia
SzT eMiKa - Tarnów
Boda Kamil
Pańczyk Natalia
Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)151
2.Tomaszewski Patryk
Sułkowska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomaszewski Patryk
Sułkowska Julia
Tomaszewski PatrykSułkowska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg E (+1)1E2
3.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 43
4.Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów1 14

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyjka Igor
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Szyjka Igor
Żaba Karolina
Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno4 (+1)141
2.Dziereń Kamil
Hoppe Amelia
KIEPURA - Sosnowiec
Dziereń Kamil
Hoppe Amelia
Dziereń KamilHoppe AmeliaKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)132
3.Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)143
4.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 54
5.Andruszko Marek
Kowalska Karolina
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Kowalska Karolina
Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION - Kraków7 75
6.Mruk Arkadiusz
Szczerba Aniela
STARDANCE - Kraków
Mruk Arkadiusz
Szczerba Aniela
Mruk ArkadiuszSzczerba AnielaSTARDANCE - Kraków0 06

12-13 (Junior 1) Open ST 0

12-13 (Junior 1) Open LA 0

 

BLOK 3, rejestracja 13.30 - 14.15, start: 15.00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów1 (+1)111
2.Janus Jakub
Pielka Weronika
PERFECT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus JakubPielka WeronikaPERFECT - Będzin1 (+1)112
3.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL - Rzeszów3 (+1)133
4.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola1 14
5.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków0 05
6.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
GALA - Mielec
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaGALA - Mielec0 06
7.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków0 07

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janus Jakub
Pielka Weronika
PERFECT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus JakubPielka WeronikaPERFECT - Będzin2 (+1)121
2.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)112
3.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)113
4.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów0 04
5.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL - Rzeszów2 25
6.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
GALA - Mielec
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaGALA - Mielec0 06
7.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków0 07

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)121
2.Oślizło Filip
Duda Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Oślizło Filip
Duda Wiktoria
Oślizło FilipDuda WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)142
3.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
FANTAZJA - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaFANTAZJA - Kraków5 (+1)153
4.Krempa Paweł
Litwin Klaudia
GALA - Mielec
Krempa Paweł
Litwin Klaudia
Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA - Mielec5 (+1)154
5.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów6 65
6.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków0 06
7.Książkiewicz Wiktor
Bogacz Aleksandra
K-STUDIO Krosno
Książkiewicz Wiktor
Bogacz Aleksandra
Książkiewicz WiktorBogacz AleksandraK-STUDIO Krosno4 47
8.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów1 18
9.Piwowarczyk Tomasz
Kałucka Julia
STARDANCE - Kraków
Piwowarczyk Tomasz
Kałucka Julia
Piwowarczyk TomaszKałucka JuliaSTARDANCE - Kraków0 09
10.Jaworski Nikodem
Lisowska Oliwia
STARDANCE - Kraków
Jaworski Nikodem
Lisowska Oliwia
Jaworski NikodemLisowska OliwiaSTARDANCE - Kraków0 010

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haduch Jakub
Rytych Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Haduch Jakub
Rytych Zuzanna
Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec6 (+1)161
2.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin5 (+1)152
3.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola2 23
4.Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaGALA - Mielec0 04

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin7 (+1)171
2.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola11 (+1)1112
3.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec0 03
4.Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaGALA - Mielec1 14
5.Kuś Dawid
Terlikowska Maja
PERFECT - Będzin
Kuś Dawid
Terlikowska Maja
Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT - Będzin1 15

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Kuźnia Tańca Kraków
Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca Kraków E (+1)1E1
2.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów D (+1)1D2
3.Szyrszeń Dominik
Urbańska Natalia
SOKÓŁ - Myślenice
Szyrszeń Dominik
Urbańska Natalia
Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ - Myślenice3 (+1)133
4.Gniadek-Zając Grzegorz
Lubińska Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Lubińska Aleksandra
Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK - Kraków6 (+1)164
5.Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
BAWINEK - Kraków
Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK - Kraków1 15
6.Korlatowicz Piotr
Michalska Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Korlatowicz Piotr
Michalska Magdalena
Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION - Kraków3 36
7.Nocek Michał
Rolak Kamila
PODKARPACIE - Jasło
Nocek Michał
Rolak Kamila
Nocek MichałRolak KamilaPODKARPACIE - Jasło4 47
8.Onak Dawid
Kiełbasa Julia
STARDANCE - Kraków
Onak Dawid
Kiełbasa Julia
Onak DawidKiełbasa JuliaSTARDANCE - Kraków0 08

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Kuźnia Tańca Kraków
Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca Kraków1 (+1)111
2.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
ArtDance - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance - Kraków2 (+1)122
3.Szyrszeń Dominik
Urbańska Natalia
SOKÓŁ - Myślenice
Szyrszeń Dominik
Urbańska Natalia
Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ - Myślenice5 (+1)153
4.Gniadek-Zając Grzegorz
Lubińska Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Lubińska Aleksandra
Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK - Kraków6 64
5.Nocek Michał
Rolak Kamila
PODKARPACIE - Jasło
Nocek Michał
Rolak Kamila
Nocek MichałRolak KamilaPODKARPACIE - Jasło4 45
6.Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
BAWINEK - Kraków
Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK - Kraków3 36
7.Onak Dawid
Kiełbasa Julia
STARDANCE - Kraków
Onak Dawid
Kiełbasa Julia
Onak DawidKiełbasa JuliaSTARDANCE - Kraków0 07

 

BLOK 4, rejestracja 16.30 - 17.15, start: 18.00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)161
2.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec8 (+1)182
3.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
SHOW DANCE - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE - Rzeszów6 (+1)163
4.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów7 74
5.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno3 35
6.Gierdziewicz Krzysztof
Stefańska Emilia
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Stefańska Emilia
Gierdziewicz KrzysztofStefańska EmiliaEVOLUTION - Kraków0 06
7.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków3 37

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów6 (+1)161
2.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków5 (+1)152
3.Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 (+1)173
4.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów7 74
5.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
SHOW DANCE - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE - Rzeszów2 25
6.Gierdziewicz Krzysztof
Stefańska Emilia
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Stefańska Emilia
Gierdziewicz KrzysztofStefańska EmiliaEVOLUTION - Kraków0 06

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+1)141
2.Otfinowski Piotr
Marzec Anna
BAWINEK - Kraków
Otfinowski Piotr
Marzec Anna
Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK - Kraków8 (+1)182
3.Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom C (+1)1C3
4.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)124
5.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 (+1)175
6.Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 66
7.Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
RYTM - Chełm
Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM - Chełm8 87
8.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec1 18
9.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków4 49
10.Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE - Kraków0 010
11.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz0 010

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salwin Michał
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kemona Eliza
Salwin MichałKemona ElizaIMPULS - Chorzów8 (+1)181
2.Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom C (+1)1C2
3.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec3 (+1)133
4.Piątkowski Jakub
Martyna Oliwia Luiza
BAWINEK - Kraków
Piątkowski Jakub
Martyna Oliwia Luiza
Piątkowski JakubMartyna Oliwia LuizaBAWINEK - Kraków7 (+1)174
5.Otfinowski Piotr
Marzec Anna
BAWINEK - Kraków
Otfinowski Piotr
Marzec Anna
Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK - Kraków1 (+1)115
6.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 06
7.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów0 07
8.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz3 38
9.Cichoń Michał
Michalska Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Michalska Julia
Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 38
10.Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 510
11.Korlatowicz Piotr
Michalska Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Korlatowicz Piotr
Michalska Magdalena
Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION - Kraków0 011
12.Szczepanik Adrian
Książek Monika
GASIEK - Rzeszów
Szczepanik Adrian
Książek Monika
Szczepanik AdrianKsiążek MonikaGASIEK - Rzeszów6 611
13.Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 313

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów8 (+1)181
2.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze10 (+1)1102
3.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków9 (+1)193
4.Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kuźnia Tańca Kraków
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaKuźnia Tańca Kraków11 114
5.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała10 105
6.Kutyła Radosław
Stępniowska Natalia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Stępniowska Natalia
Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE - Stalowa Wola8 86
7.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola1 17

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola0 01
2.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Misiak Mateusz
Lampart Sandra
GALA - Mielec
Misiak Mateusz
Lampart Sandra
Misiak MateuszLampart SandraGALA - Mielec3 (+1)132
2.Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
SKT AGH - Kraków
Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH - Kraków A (+1)1A3
3.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze1 14
4.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kuźnia Tańca Kraków
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta AnnaKuźnia Tańca Kraków4 45
5.Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE - Kraków0 06

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietryjas Daniel
Sokół Weronika
RYTM - Chełm
Pietryjas Daniel
Sokół Weronika
Pietryjas DanielSokół WeronikaRYTM - Chełm10 (+1)1101
2.Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
KLASA - Tarnów
Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA - Tarnów9 (+1)192
3.Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
PERFECT DANCE - Kraków
Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE - Kraków12 (+1)1123
4.Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
CLASSIC Tuchów
Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC Tuchów10 104
5.Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 15
6.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 06

19+ (Powyżej 18) Open ST 0

19+ (Powyżej 18) Open LA 0