XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy

2017-06-17 Choroszcz /k.Białegostoku, KADRYL - Białystok


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA

JEST JESZCZE MOŻLIWOŚĆ REJESTRACJI NA TURNIEJ BEZ DODATKOWYCH OPŁAT
proszę o zgłoszenia na numer telefonu: 606975995, 791910029

Usunięto kategorie do 7 lat H, 10-11 E+F, 12-13 G, 14-15 G, E+F, C

BLOK 1, rejestracja 9:00 - 10:00, próba parkietu 10:00, start: 10:30

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piechowski Piotr
Popławska Julia
CENTRUM KULTURY CHOROSZCZ
Piechowski Piotr
Popławska Julia
Piechowski PiotrPopławska JuliaCENTRUM KULTURY CHOROSZCZ1, 1 (+1)11, 11
2.Szymański Jan
Olesiejuk Natalia
IMPET - Warszawa
Szymański Jan
Olesiejuk Natalia
Szymański JanOlesiejuk NataliaIMPET - Warszawa2, 2 (+1)12, 21
3.Ambroziak Kewin
Ambroziak Wiktoria
CENTRUM KULTURY CHOROSZCZ
Ambroziak Kewin
Ambroziak Wiktoria
Ambroziak KewinAmbroziak WiktoriaCENTRUM KULTURY CHOROSZCZ0, 0 0, 02
4.Świątkowski Adrian
Chańko Zuzanna Róża
CENTRUM KULTURY CHOROSZCZ
Świątkowski Adrian
Chańko Zuzanna Róża
Świątkowski AdrianChańko Zuzanna RóżaCENTRUM KULTURY CHOROSZCZ0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
STARDANCE - Gdynia
Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaSTARDANCE - Gdynia3 (+1)131
2.Zawistowski Filip
Tarasewicz Natalia
KADRYL - Białystok
Zawistowski Filip
Tarasewicz Natalia
Zawistowski FilipTarasewicz NataliaKADRYL - Białystok3 (+1)131
3.Grabiński Marcin
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Grabiński Marcin
Janczuk Julia
Grabiński MarcinJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa1 (+1)112
4.Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
KADRYL - Białystok
Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL - Białystok7 (+1)172
5.Birycki Gabriel
Giba Aleksandra Daria
KADRYL - Białystok
Birycki Gabriel
Giba Aleksandra Daria
Birycki GabrielGiba Aleksandra DariaKADRYL - Białystok0 03
6.Chudziński Jakub
Skiepko Weronika
KADRYL - Białystok
Chudziński Jakub
Skiepko Weronika
Chudziński JakubSkiepko WeronikaKADRYL - Białystok5 53
7.Gliński Adam
Stepaniuk Zofia
KADRYL - Białystok
Gliński Adam
Stepaniuk Zofia
Gliński AdamStepaniuk ZofiaKADRYL - Białystok0 03
8.Końsko Franciszek
Olesiejuk Hanna
IMPET - Warszawa
Końsko Franciszek
Olesiejuk Hanna
Końsko FranciszekOlesiejuk HannaIMPET - Warszawa0 03

 

BLOK 2, rejestracja 12:00 - 13:00, próba parkietu 13:00, start: 13:30

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janiszewicz Szymon Michał
Suprun Justyna
GCK - Grajewo
Janiszewicz Szymon Michał
Suprun Justyna
Janiszewicz Szymon MichałSuprun JustynaGCK - Grajewo0, 0 0, 01
2.Szczepankowski Karol
Karwowska Zuzanna
GCK - Grajewo
Szczepankowski Karol
Karwowska Zuzanna
Szczepankowski KarolKarwowska ZuzannaGCK - Grajewo1, 1 1, 11
3.Samełko Jakub
Rydzewska Małgorzata
GCK - Grajewo
Samełko Jakub
Rydzewska Małgorzata
Samełko JakubRydzewska MałgorzataGCK - Grajewo0, 0 0, 02

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Horosz Paweł
Zaczkowska Weronika
KADRYL - Białystok
Horosz Paweł
Zaczkowska Weronika
Horosz PawełZaczkowska WeronikaKADRYL - Białystok6 61
2.Szklarowicz Kamil
Misiewicz Emilia
KADRYL - Białystok
Szklarowicz Kamil
Misiewicz Emilia
Szklarowicz KamilMisiewicz EmiliaKADRYL - Białystok1 12
3.Lipski Michał Jerzy
Bielecka Natalia
KADRYL - Białystok
Lipski Michał Jerzy
Bielecka Natalia
Lipski Michał JerzyBielecka NataliaKADRYL - Białystok3 33

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lorenc Emil
Okoń Maja
IMPET - Warszawa
Lorenc Emil
Okoń Maja
Lorenc EmilOkoń MajaIMPET - Warszawa

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stańczuk Filip
Maj Alicja
ZAMEK - Biała Podlaska
Stańczuk Filip
Maj Alicja
Stańczuk FilipMaj AlicjaZAMEK - Biała Podlaska D (+1)1D1
2.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 (+1)172
3.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET - Warszawa
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET - Warszawa4 43
4.Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
KADRYL - Białystok
Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
Augusewicz PiotrWądołowska MonikaKADRYL - Białystok6 64
5.Okoń Filip
Nowak Zuzanna
IMPET - Warszawa
Okoń Filip
Nowak Zuzanna
Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET - Warszawa4 45

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)131
2.Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
KADRYL - Białystok
Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
Augusewicz PiotrWądołowska MonikaKADRYL - Białystok6 (+1)162
3.Okoń Filip
Nowak Zuzanna
IMPET - Warszawa
Okoń Filip
Nowak Zuzanna
Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET - Warszawa4 43
4.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET - Warszawa
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET - Warszawa1 14

 

BLOK 3, rejestracja 15:30 - 16:30, próba parkietu 16:30, start: 17:00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamiński Marek
Końsko Antonina
IMPET - Warszawa
Kamiński Marek
Końsko Antonina
Kamiński MarekKońsko AntoninaIMPET - Warszawa3, 3 (+1)13, 31
2.Kozłowski Szymon Piotr
Gabrylewska Amelia
KADRYL - Białystok
Kozłowski Szymon Piotr
Gabrylewska Amelia
Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska AmeliaKADRYL - Białystok3 (+1)131
3.Rogalewski Hubert
Klepacka Zuzanna
KADRYL - Białystok
Rogalewski Hubert
Klepacka Zuzanna
Rogalewski HubertKlepacka ZuzannaKADRYL - Białystok2 (+1)121
4.Sikorski Adam
Kozłowska Katarzyna
KADRYL - Białystok
Sikorski Adam
Kozłowska Katarzyna
Sikorski AdamKozłowska KatarzynaKADRYL - Białystok5 (+1)151
5.Wilford James
Pieńkowska Dorota
FAST-STEP Warszawa
Wilford James
Pieńkowska Dorota
Wilford JamesPieńkowska DorotaFAST-STEP Warszawa3, 3 (+1)13, 31
6.Zieliński Marcin
Dylewska Urszula
GCK - Grajewo
Zieliński Marcin
Dylewska Urszula
Zieliński MarcinDylewska UrszulaGCK - Grajewo2, 2 (+1)12, 21
7.Karwowski Rafał
Jabłońska Martyna
GCK - Grajewo
Karwowski Rafał
Jabłońska Martyna
Karwowski RafałJabłońska MartynaGCK - Grajewo0, 0 0, 02
8.Krutul Damian
Domitrz Aleksandra Gabriela
GCK - Grajewo
Krutul Damian
Domitrz Aleksandra Gabriela
Krutul DamianDomitrz Aleksandra GabrielaGCK - Grajewo2, 2 2, 22
9.Kutniewski Kacper
Pawełkowska Marta
GCK - Grajewo
Kutniewski Kacper
Pawełkowska Marta
Kutniewski KacperPawełkowska MartaGCK - Grajewo0, 0 0, 02
10.Maciejewski Oliwier
Kwiesielewicz Karolina
GCK - Grajewo
Maciejewski Oliwier
Kwiesielewicz Karolina
Maciejewski OliwierKwiesielewicz KarolinaGCK - Grajewo0, 0 0, 02
11.Moszczyński Mateusz
Krukowska Anna Weronika
GCK - Grajewo
Moszczyński Mateusz
Krukowska Anna Weronika
Moszczyński MateuszKrukowska Anna WeronikaGCK - Grajewo0, 0 0, 02
12.Zawistowski Patryk
Sztachelska Maja
GCK - Grajewo
Zawistowski Patryk
Sztachelska Maja
Zawistowski PatrykSztachelska MajaGCK - Grajewo0, 0 0, 02

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
STARDANCE - Gdynia
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraSTARDANCE - Gdynia C (+1)1C1
2.Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
MAKO - Sulejówek
Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
Kaniewski GrzegorzKusina NataliaMAKO - Sulejówek0 02
3.Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
KADRYL - Białystok
Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
Datczuk PiotrRyczkowska OlgaKADRYL - Białystok0 03

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 (+1)171
2.Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
MAKO - Sulejówek
Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
Kaniewski GrzegorzKusina NataliaMAKO - Sulejówek0 02
3.Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
KADRYL - Białystok
Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
Datczuk PiotrRyczkowska OlgaKADRYL - Białystok0 03

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok8 81
2.Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM - WARSZAWA1 12

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepański Mateusz
Mazurczyk Aleksandra
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Szczepański Mateusz
Mazurczyk Aleksandra
Szczepański MateuszMazurczyk AleksandraCLASSIC DANCESPORT Warszawa9 (+1)191
2.Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM - WARSZAWA4 (+1)142
3.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa9 93
4.Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
IMPET - Warszawa
Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET - Warszawa7 74
5.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET - Warszawa
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET - Warszawa0 05

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szuba Michał
Gmochowska Justyna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Gmochowska Justyna
Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA10 (+1)1101
2.Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
KADRYL - Białystok
Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL - Białystok8 (+1)182
3.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET - Warszawa
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET - Warszawa0 03
4.Filim Michał
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Topczewska Gabriela
Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok2 24

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
KADRYL - Białystok
Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL - Białystok8 81
2.Filim Michał
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Topczewska Gabriela
Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok4 42
3.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok0 03

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA5 (+1)151
2.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok7 (+1)172
3.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
IMAGE - Wyszków
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE - Wyszków0 03
4.Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
START - Płońsk
Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART - Płońsk0 04