I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo

2017-04-08 Grajewo, KADRYL - Białystok


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !!!! Jest jeszcze możliwość zgłoszenia się na turniej.
Zapraszamy serdecznie, prosimy o kontakt na maila:
justynagracjan@poczta.onet.pl

BLOK 1, rejestracja 9.00-9.45, próba parkietu 9.30, start: 10.00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawistowski Filip
Tarasewicz Natalia
KADRYL - Białystok
Zawistowski Filip
Tarasewicz Natalia
Zawistowski FilipTarasewicz NataliaKADRYL - Białystok1 (+1)111
2.Chudziński Jakub
Skiepko Weronika
KADRYL - Białystok
Chudziński Jakub
Skiepko Weronika
Chudziński JakubSkiepko WeronikaKADRYL - Białystok4 (+1)142
3.Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
KADRYL - Białystok
Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL - Białystok6 (+1)162
4.Birycki Gabriel
Giba Aleksandra Daria
KADRYL - Białystok
Birycki Gabriel
Giba Aleksandra Daria
Birycki GabrielGiba Aleksandra DariaKADRYL - Białystok0 03
5.Gliński Adam
Stepaniuk Zofia
KADRYL - Białystok
Gliński Adam
Stepaniuk Zofia
Gliński AdamStepaniuk ZofiaKADRYL - Białystok0 03
6.Tippe Aleksander
Surus Nadia
WIKA - Olsztyn
Tippe Aleksander
Surus Nadia
Tippe AleksanderSurus NadiaWIKA - Olsztyn1 13

14-15 (Junior 2) G KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skutnik Marcel
Dąbrowska Wiktoria
PRESTIGE - Mońki
Skutnik Marcel
Dąbrowska Wiktoria
Skutnik MarcelDąbrowska WiktoriaPRESTIGE - Mońki

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
START - Płońsk
Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART - Płońsk5 (+1)151
2.Smith Oliver
Marchewka Izabela
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Smith Oliver
Marchewka Izabela
Smith OliverMarchewka IzabelaCREATIVE DANCE - Kobyłka2 (+1)122
3.Waśkowski Jan
Raplewicz Natalia
KADRYL - Białystok
Waśkowski Jan
Raplewicz Natalia
Waśkowski JanRaplewicz NataliaKADRYL - Białystok1 13
4.Zaborowski Szymon
Goryś Julia
KADRYL - Białystok
Zaborowski Szymon
Goryś Julia
Zaborowski SzymonGoryś JuliaKADRYL - Białystok1 14

 

BLOK 2, rejestracja 12.00-13.00, próba parkietu 13.00, start: 13.30

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Mońki
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Mońki2, 2 (+1)12, 21
2.Szczepankowski Karol
Karwowska Zuzanna
GCK - Grajewo
Szczepankowski Karol
Karwowska Zuzanna
Szczepankowski KarolKarwowska ZuzannaGCK - Grajewo1, 1 (+1)11, 11
3.Janiszewicz Szymon Michał
Suprun Justyna
GCK - Grajewo
Janiszewicz Szymon Michał
Suprun Justyna
Janiszewicz Szymon MichałSuprun JustynaGCK - Grajewo0, 0 0, 02
4.Samełko Jakub
Rydzewska Małgorzata
GCK - Grajewo
Samełko Jakub
Rydzewska Małgorzata
Samełko JakubRydzewska MałgorzataGCK - Grajewo0, 0 0, 02

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa D (+1)1D1
2.Horosz Paweł
Zaczkowska Weronika
KADRYL - Białystok
Horosz Paweł
Zaczkowska Weronika
Horosz PawełZaczkowska WeronikaKADRYL - Białystok6 (+1)162
3.Lipski Michał Jerzy
Bielecka Natalia
KADRYL - Białystok
Lipski Michał Jerzy
Bielecka Natalia
Lipski Michał JerzyBielecka NataliaKADRYL - Białystok3 33
4.Szklarowicz Kamil
Misiewicz Emilia
KADRYL - Białystok
Szklarowicz Kamil
Misiewicz Emilia
Szklarowicz KamilMisiewicz EmiliaKADRYL - Białystok1 14
5.Skutnik Oskar
Smaka Maja
KADRYL - Białystok
Skutnik Oskar
Smaka Maja
Skutnik OskarSmaka MajaKADRYL - Białystok0 05

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okulski Radosław
Kiryluk Julia
KADRYL - Białystok
Okulski Radosław
Kiryluk Julia
Okulski RadosławKiryluk JuliaKADRYL - Białystok1 (+1)111
2.Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
KADRYL - Białystok
Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
Augusewicz PiotrWądołowska MonikaKADRYL - Białystok6 62
3.Siedlecki Damian
Adamska Julia
START - Płońsk
Siedlecki Damian
Adamska Julia
Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART - Płońsk2 23

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
KADRYL - Białystok
Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
Augusewicz PiotrWądołowska MonikaKADRYL - Białystok5 51
2.Okulski Radosław
Kiryluk Julia
KADRYL - Białystok
Okulski Radosław
Kiryluk Julia
Okulski RadosławKiryluk JuliaKADRYL - Białystok0 02

 

BLOK 3, rejestracja 15.30-16.30, próba parkietu 16.30, start: 17.00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2, 2 (+1)12, 21
2.Kozłowski Szymon Piotr
Gabrylewska Amelia
KADRYL - Białystok
Kozłowski Szymon Piotr
Gabrylewska Amelia
Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska AmeliaKADRYL - Białystok1 (+1)111
3.Krutul Damian
Domitrz Aleksandra Gabriela
GCK - Grajewo
Krutul Damian
Domitrz Aleksandra Gabriela
Krutul DamianDomitrz Aleksandra GabrielaGCK - Grajewo1, 1 (+1)11, 11
4.Rogalewski Hubert
Klepacka Zuzanna
KADRYL - Białystok
Rogalewski Hubert
Klepacka Zuzanna
Rogalewski HubertKlepacka ZuzannaKADRYL - Białystok1 (+1)111
5.Sikorski Adam
Kozłowska Katarzyna
KADRYL - Białystok
Sikorski Adam
Kozłowska Katarzyna
Sikorski AdamKozłowska KatarzynaKADRYL - Białystok4 (+1)141
6.Zieliński Marcin
Dylewska Urszula
GCK - Grajewo
Zieliński Marcin
Dylewska Urszula
Zieliński MarcinDylewska UrszulaGCK - Grajewo1, 1 (+1)11, 11
7.Karwowski Krzysztof
Kozłowska Marta
GCK - Grajewo
Karwowski Krzysztof
Kozłowska Marta
Karwowski KrzysztofKozłowska MartaGCK - Grajewo0, 0 0, 02
8.Karwowski Rafał
Jabłońska Martyna
GCK - Grajewo
Karwowski Rafał
Jabłońska Martyna
Karwowski RafałJabłońska MartynaGCK - Grajewo0, 0 0, 02
9.Kutniewski Kacper
Pawełkowska Marta
GCK - Grajewo
Kutniewski Kacper
Pawełkowska Marta
Kutniewski KacperPawełkowska MartaGCK - Grajewo0, 0 0, 02
10.Maciejewski Oliwier
Kwiesielewicz Karolina
GCK - Grajewo
Maciejewski Oliwier
Kwiesielewicz Karolina
Maciejewski OliwierKwiesielewicz KarolinaGCK - Grajewo0, 0 0, 02
11.Moszczyński Mateusz
Krukowska Anna Weronika
GCK - Grajewo
Moszczyński Mateusz
Krukowska Anna Weronika
Moszczyński MateuszKrukowska Anna WeronikaGCK - Grajewo0, 0 0, 02
12.Zawistowski Patryk
Sztachelska Maja
GCK - Grajewo
Zawistowski Patryk
Sztachelska Maja
Zawistowski PatrykSztachelska MajaGCK - Grajewo0, 0 0, 02

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
MAKO - Sulejówek
Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
Kaniewski GrzegorzKusina NataliaMAKO - Sulejówek0 01
2.Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
KADRYL - Białystok
Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
Datczuk PiotrRyczkowska OlgaKADRYL - Białystok0 02

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
KADRYL - Białystok
Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
Datczuk PiotrRyczkowska OlgaKADRYL - Białystok0 01
2.Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
MAKO - Sulejówek
Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
Kaniewski GrzegorzKusina NataliaMAKO - Sulejówek0 02

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA10 (+1)1101
2.Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 (+1)172
3.Szuba Michał
Gmochowska Justyna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Gmochowska Justyna
Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 (+1)123
4.Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
KADRYL - Białystok
Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL - Białystok0 04
5.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok1 15
6.Filim Michał
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Topczewska Gabriela
Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok2 26
7.Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL - Białystok0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA5 (+1)151
2.Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
KADRYL - Białystok
Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL - Białystok2 (+1)122
3.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA4 (+1)143
4.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok0 04
5.Filim Michał
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Topczewska Gabriela
Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok4 45
6.Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL - Białystok0 06
7.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok5 57

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok9 (+1)191
2.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA6 (+1)162
3.Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
KADRYL - Białystok
Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
Jabłoński BartekRutkowska AnitaKADRYL - Białystok1 13
4.Grygoruk Paweł
Krot Natalia
KADRYL - Białystok
Grygoruk Paweł
Krot Natalia
Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL - Białystok0 04

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gapiński Dominik
Brodacka Ola
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Gapiński Dominik
Brodacka Ola
Gapiński DominikBrodacka OlaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA4 (+1)141
2.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA9 (+1)192
3.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok6 63
4.Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
KADRYL - Białystok
Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
Jabłoński BartekRutkowska AnitaKADRYL - Białystok1 14