Toggle navigation
LOGOWANIE
ZAWODNIK
rankingi
Sportowy 2023
Grand Prix 2023
Sportowy 2022
Grand Prix 2022
Sportowy 2021
Grand Prix 2021
Sportowy 2020
Grand Prix 2020
Sportowy 2019
Grand Prix 2019
Sportowy 2018
Grand Prix 2018
Sportowy 2017
Grand Prix 2017
Sportowy 2016
Grand Prix 2016
Grand Prix 2015
szkolenia
SĘDZIA
STRUKTURA
członkowie wspierający
administratorzy okręgowi
okręgi
składki - informacje
TURNIEJE
aktualne
archiwum/ wyniki
WŁADZE
zarząd główny
główna komisja rewizyjna
główny sąd koleżeński
władze okręgowe PTT
komisje przy zarządzie głownym
MDT Cup 2017
2017-05-20 Nowy Sącz,
Plik z wynikami
UWAGA
Blok IV zostaje połączony z blokiem III
klasa 10-11F, 12-13F, 14-15F rejestracja godz. 13:30
BLOK 1, rejestracja 08.15 - 09.00, próba parkietu 08.30 - 09.00, start: 09.15
Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T
0
Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T
0
Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T
0
BLOK 2, rejestracja 10.15 - 11.00, próba parkietu 10.45 - 11.15, start: 11.30
8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T
0
8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T
0
8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T
0
BLOK 3, rejestracja 13.30 - 14.15, próba parkietu 14.00 - 14.30, start: 14.45
10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T
0
10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T
0
10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T
0
12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 4T
0
12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 5T
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
1.
Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
2.
Wszołek Kamil
Brudzisz Sandra
Wszołek Kamil
Brudzisz Sandra
Wszołek Kamil
Brudzisz Sandra
12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
1.
Kałuski Damian
Suchan Oliwia
Kałuski Damian
Suchan Oliwia
Kałuski Damian
Suchan Oliwia
BLOK 4, rejestracja 16.30 - 17.15, próba parkietu 17.00 - 17.30, start: 17.45
8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM
0
8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM
0
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Synowski Igor
Ogonowska Zofia
Synowski Igor
Ogonowska Zofia
Synowski Igor
Ogonowska Zofia
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Respekta Kamil
Kalinowska Dominika
Respekta Kamil
Kalinowska Dominika
Respekta Kamil
Kalinowska Dominika
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
E (+1)
1
E
1
2.
Ząbkowski Filip
Kalinowska Wiktoria
Ząbkowski Filip
Kalinowska Wiktoria
Ząbkowski Filip
Kalinowska Wiktoria
0
0
2
3.
Buchowicz Michał
Bochenek Adrianna
AXIS - Nowy Sącz
Buchowicz Michał
Bochenek Adrianna
Buchowicz Michał
Bochenek Adrianna
AXIS - Nowy Sącz
0
0
3
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Zyguła Piotr
Ciukaj Karolina
LATINO - Żabno
Zyguła Piotr
Ciukaj Karolina
Zyguła Piotr
Ciukaj Karolina
LATINO - Żabno
3 (+1)
1
3
1
2.
Książkiewicz Wiktor
Bogacz Aleksandra
Książkiewicz Wiktor
Bogacz Aleksandra
Książkiewicz Wiktor
Bogacz Aleksandra
4 (+1)
1
4
2
3.
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
3
3
3
4.
Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
0
0
4
5.
Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
PLĄS - Kraków
Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
PLĄS - Kraków
0
0
5