III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017

2017-06-18 Hala Sportowa ZS-G nr 4 w Radomsku, ETIUDA - Radomsko


Plik z wynikami

UWAGA

Kategoria 14-15 D ST/LA przeniesiona na BLOK II
Kategorie 12-13 H i 14-15 C ST/LA przeniesione na BLOK III

Zmiany w programie

BLOK 1, rejestracja 10.30-11.30, próba parkietu 10.30-11.30, start: 12.00
BLOK 2, rejestracja 13.00-14.00, próba parkietu 13.00-14.00, start: 14.30

usunięto kategorie: 12-13 E, pow 15 E+F, pow 15 B

W RAZIE DODATKOWYCH ZGŁOSZEŃ PROSZĘ O KONTAKT nr tel. 500185251 Dawid Fiszer

BLOK 1, rejestracja 10:30 - 11:30, próba parkietu 10:30 - 11:30, start: 12:00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kacuga Oskar
Rzepa Julia
PERFECT - Będzin
Kacuga Oskar
Rzepa Julia
Kacuga OskarRzepa JuliaPERFECT - Będzin3, 3 (+1)13, 31
2.Kugaj Zuzanna
Krygier Mikołaj
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kugaj Zuzanna
Krygier Mikołaj
Kugaj ZuzannaKrygier MikołajST DOBROWOLSCY - Częstochowa4, 4 (+1)14, 41
3.Cieciorowski Marcel
Kazur Oliwia
ESKADRA - Pabianice
Cieciorowski Marcel
Kazur Oliwia
Cieciorowski MarcelKazur OliwiaESKADRA - Pabianice2 22
4.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adrianowicz Adrian
Gawrońska Anna
A+S - Częstochowa
Adrianowicz Adrian
Gawrońska Anna
Adrianowicz AdrianGawrońska AnnaA+S - Częstochowa1, 1 (+1)11, 11
2.Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA - Radomsko Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
3.Janus Miłosz
Orządała Malwina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Janus Miłosz
Orządała Malwina
Janus MiłoszOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4, 4 (+1)14, 41
4.Klar Mikołaj
Kalynowycz Daria
JEDYNKA - Łódź
Klar Mikołaj
Kalynowycz Daria
Klar MikołajKalynowycz DariaJEDYNKA - Łódź4 (+1)141
5.Kwarta Kacper
Kopiec Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Kopiec Oliwia
Kwarta KacperKopiec OliwiaETIUDA - Radomsko1, 1 (+1)11, 11
6.Tazbir Jakub
Miśtal Julia
SUKCES - Częstochowa
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES - Częstochowa3, 4 (+1)13, 41
7.Bawor Adam
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Malasiewicz Zosia
Bawor AdamMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1, 1 1, 12
8.Chądzyński Piotr
Macoch Nadia
JEDYNKA - Łódź
Chądzyński Piotr
Macoch Nadia
Chądzyński PiotrMacoch NadiaJEDYNKA - Łódź0 02
9.Gawur Jan
Broniszewska Hanna
ETIUDA - Radomsko
Gawur Jan
Broniszewska Hanna
Gawur JanBroniszewska HannaETIUDA - Radomsko0, 0 0, 02
10.Hurko Marcel
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
Hurko Marcel
Grygiel Karolina
Hurko MarcelGrygiel KarolinaETIUDA - Radomsko0, 0 0, 02
11.Skuza Filip
Góra Magdalena
BALLARE - Częstochowa
Skuza Filip
Góra Magdalena
Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE - Częstochowa0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbański Krzysztof
Mielus Martyna
ETIUDA - Radomsko
Urbański Krzysztof
Mielus Martyna
Urbański KrzysztofMielus MartynaETIUDA - Radomsko5 (+1)151
2.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)162
3.Bochnak Stanisław
Kurda Wiktoria
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Bochnak Stanisław
Kurda Wiktoria
Bochnak StanisławKurda WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń1 13
4.Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP Warszawa5 53

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zielony Jakub
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Zielony Jakub
Kropidło Klaudia
Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM - Żory5 (+1)151
2.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko3 (+1)132
3.Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń0 03
4.Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała0 04

14-15 (Junior 2) G KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Owczarek Krzysztof
Malej Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Krzysztof
Malej Aleksandra
Owczarek KrzysztofMalej AleksandraETIUDA - Radomsko1 (+1)111
2.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź5 (+1)152
3.Mienkina Adam
Czajka Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mienkina Adam
Czajka Zuzanna
Mienkina AdamCzajka ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 33
4.Taborek Adam
Rączka Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Taborek Adam
Rączka Julia
Taborek AdamRączka JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 13

 

BLOK 2, rejestracja 13:00 - 14:00, próba parkietu 13:00 - 14:00, start: 14:30

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa3 (+1)131
2.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko0 02
3.Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03
4.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 3

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczyk Oktawiusz
Janosz Aleksandra
SUKCES - Częstochowa
Sobczyk Oktawiusz
Janosz Aleksandra
Sobczyk OktawiuszJanosz AleksandraSUKCES - Częstochowa3 (+1)131
2.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko3 (+1)132
3.Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC - Warszawa7 (+1)172
4.Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 03
5.Piszczała Wiktor
Bekus Aleksandra
ZORBA - Mykanów
Piszczała Wiktor
Bekus Aleksandra
Piszczała WiktorBekus AleksandraZORBA - Mykanów6 63
6.Sobieraj Maciej
Kokoszczyńska Lidia
ETIUDA - Radomsko
Sobieraj Maciej
Kokoszczyńska Lidia
Sobieraj MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA - Radomsko0 03

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paterek Kacper
Wyszyńska Klaudia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Paterek Kacper
Wyszyńska Klaudia
Paterek KacperWyszyńska KlaudiaCREATIVE DANCE - Kobyłka3 (+1)131
2.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź0 02
3.Borczyk Damian
Maks Karolina
ETIUDA - Radomsko
Borczyk Damian
Maks Karolina
Borczyk DamianMaks KarolinaETIUDA - Radomsko0 03

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
FANTAZJA - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaFANTAZJA - Kraków D (+1)1D1
2.Dąbrówka Szymon
Kowalczyk Oliwia
DANCE CENTER Kluczbork
Dąbrówka Szymon
Kowalczyk Oliwia
Dąbrówka SzymonKowalczyk OliwiaDANCE CENTER Kluczbork6 (+1)162
3.Bryndza Patryk
Żarow Nadia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Bryndza Patryk
Żarow Nadia
Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 23
4.Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION - Góra Kalwaria0 04
5.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa1 15

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko6 (+1)161
2.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź1 (+1)112
3.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań4 43
4.Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO - Dąbrowa Górnicza8 84

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice C (+1)1C1
2.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź2 (+1)122
3.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 83
4.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań2 24

 

BLOK 3, rejestracja 15:30 - 16:30, próba parkietu 15:30 - 16:30, start: 17:00

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Furmańczyk Jakub
Janus Maria
ETIUDA - Radomsko
Furmańczyk Jakub
Janus Maria
Furmańczyk JakubJanus MariaETIUDA - Radomsko5, 5 (+1)15, 51
2.Hrapkowicz Szymon
Strycharska Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Hrapkowicz Szymon
Strycharska Aleksandra
Hrapkowicz SzymonStrycharska AleksandraSUKCES - Jaworzno Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
3.Jeziorny Krzysztof
Błoch Emilia
ETIUDA - Radomsko
Jeziorny Krzysztof
Błoch Emilia
Jeziorny KrzysztofBłoch EmiliaETIUDA - Radomsko1, 1 (+1)11, 11
4.Kobędza Kamil
Ałaszewska Sandra
SUKCES - Częstochowa
Kobędza Kamil
Ałaszewska Sandra
Kobędza KamilAłaszewska SandraSUKCES - Częstochowa2, 2 (+1)12, 21
5.Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
ETIUDA - Radomsko
Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA - Radomsko1, 1 (+1)11, 11
6.Wilhelm Grzegorz
Antosik Tamara
ISKRA Praszka
Wilhelm Grzegorz
Antosik Tamara
Wilhelm GrzegorzAntosik TamaraISKRA Praszka5 (+1)151
7.Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Bolero - Bolesławiec
Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero - Bolesławiec2, 2 2, 22
8.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko0, 0 0, 02
9.Kawa Kacper
Białecka Anna
ETIUDA - Radomsko
Kawa Kacper
Białecka Anna
Kawa KacperBiałecka AnnaETIUDA - Radomsko0, 0 0, 02
10.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice0 02
11.Wojciechowski Piotr
Michewicz Julia
ST Linestudio Strzelce Opolskie
Wojciechowski Piotr
Michewicz Julia
Wojciechowski PiotrMichewicz JuliaST Linestudio Strzelce Opolskie5, 5 5, 52

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa B (+1)1B1
2.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko1 (+1)112
3.Skórka Jakub
Domagała Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Skórka Jakub
Domagała Oliwia
Skórka JakubDomagała OliwiaSUKCES - Jaworzno4 43
4.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko0 04

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko2 (+1)121
2.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa8 (+1)182
3.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko4 43
4.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko1 14

14-15 (Junior 2) Open ST 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Mohana Adam
Siwko Marcelina
ETIUDA - Radomsko
Mohana Adam
Siwko Marcelina
Mohana AdamSiwko MarcelinaETIUDA - Radomsko

14-15 (Junior 2) Open LA 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Mohana Adam
Siwko Marcelina
ETIUDA - Radomsko
Mohana Adam
Siwko Marcelina
Mohana AdamSiwko MarcelinaETIUDA - Radomsko

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice C (+1)1C1
2.Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)142
3.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra C (+1)1C3
4.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko1 (+1)114
5.Galik Przemysław
Orzech Weronika
AKTAN - Wrocław
Galik Przemysław
Orzech Weronika
Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN - Wrocław9 95
6.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko1 16
7.Schultz Michał
Skotalczyk Amanda
A+S - Częstochowa
Schultz Michał
Skotalczyk Amanda
Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S - Częstochowa3 37
8.Michalew Igor
Gębołyś Zuzanna
ETIUDA - Radomsko
Michalew Igor
Gębołyś Zuzanna
Michalew IgorGębołyś ZuzannaETIUDA - Radomsko0 08

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko7 (+1)171
2.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko3 (+1)132
3.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra9 (+1)193
4.Galik Przemysław
Orzech Weronika
AKTAN - Wrocław
Galik Przemysław
Orzech Weronika
Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN - Wrocław9 (+1)194
5.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA6 65
6.Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
IMPET - Warszawa
Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET - Warszawa7 76
7.Michalew Igor
Gębołyś Zuzanna
ETIUDA - Radomsko
Michalew Igor
Gębołyś Zuzanna
Michalew IgorGębołyś ZuzannaETIUDA - Radomsko1 17
8.Schultz Michał
Skotalczyk Amanda
A+S - Częstochowa
Schultz Michał
Skotalczyk Amanda
Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S - Częstochowa3 38
9.Salwin Michał
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kemona Eliza
Salwin MichałKemona ElizaIMPULS - Chorzów-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 (+1)171
2.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa6 (+1)162
3.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź6 (+1)163
4.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY Opole11 114
5.Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA Praszka
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA Praszka0 05
6.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Mykanów
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Mykanów6 66
7.Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź11 (+1)1111
2.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa4 (+1)142
3.Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
Matykiewicz ZbyszkoAntos NataliaBRASIL - WARSZAWA B (+1)1B3
4.Sygitowicz Mikołaj
Misztela Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sygitowicz Mikołaj
Misztela Wiktoria
Sygitowicz MikołajMisztela WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.8 (+1)184
5.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 15
6.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Mykanów
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Mykanów7 76
7.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY Opole0 07
8.Jendrusiak Andrzej
Sadziak Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Jendrusiak Andrzej
Sadziak Wiktoria
Jendrusiak AndrzejSadziak WiktoriaZORBA - Mykanów6 68