XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę

2017-03-26 Kraków, FANTAZJA - Kraków


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA godzin rejestracji I, II, III i IV BLOKU !!!
prosimy o zapoznanie się z nowymi godzinami.

BLOK 1, rejestracja 8.30, próba parkietu 09.00, start: 09.30

10-11 lat BRĄZ dz/ch - 27 par; dz/dz - 4 pary ; solo - 4 SREBRO ch/dz -17 par ; dz/dz - 2 pary ;solo - 4 ; ZŁOTO ch/dz - 21 par; dz/dz - 3 pary solo - 9 12-15 lat BRĄZ dz/ch - 3 pary; dz/dz - 2 pary; solo - 1 ZŁOTO ch/dz - 14 p


10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 0

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 0

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 5T 0

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 5T 0

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Socha Jan
Bednarczyk Katarzyna
KARISMA Kraków
Socha Jan
Bednarczyk Katarzyna
Socha JanBednarczyk KatarzynaKARISMA Kraków

 

BLOK 2, rejestracja 12.00, próba parkietu 12.30, start: 13.00

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec3 (+1)131
2.Schenk Filip
Nowotarska Dominika
KLASA - Tarnów
Schenk Filip
Nowotarska Dominika
Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA - Tarnów7 (+1)171
3.Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA - Tarnów F (+1)1F2
4.Madej Michał
Nędza Oliwia
PLĄS - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaPLĄS - Kraków1 (+1)112
5.Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO - Żabno2 (+1)122
6.Budzik Tomasz
Magiera Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Magiera Julia
Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa - Tarnów0 03
7.Harpula Michał
Gębala Julia
ArtDance - Kraków
Harpula Michał
Gębala Julia
Harpula MichałGębala JuliaArtDance - Kraków0 03
8.Kijania Sebastian
Długosz Hanna
FANTAZJA - Kraków
Kijania Sebastian
Długosz Hanna
Kijania SebastianDługosz HannaFANTAZJA - Kraków0 03
9.Bugno Adam
Lisowiec Julia
PODKARPACIE - Jasło
Bugno Adam
Lisowiec Julia
Bugno AdamLisowiec JuliaPODKARPACIE - Jasło0 (-1)-10

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puskarz Kamil
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Skiba Oliwia
Puskarz KamilSkiba OliwiaLATINO - Żabno5 (+1)151
2.Muras Szymon
Ogiba Martyna
GALA - Mielec
Muras Szymon
Ogiba Martyna
Muras SzymonOgiba MartynaGALA - Mielec2 (+1)122
3.Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)123
4.Kumor Kacper
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Kumor Kacper
Stawarz Aleksandra
Kumor KacperStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków0 (+1)104
5.Mika Miłosz
Pasterz Oliwia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Pasterz Oliwia
Mika MiłoszPasterz OliwiaKLASA - Tarnów0 05
6.Wątor Kamil
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Wątor Kamil
Niziurska Julia
Wątor KamilNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków3 36
7.Morawiec Michał
Pacześ Iga
EVOLUTION - Kraków
Morawiec Michał
Pacześ Iga
Morawiec MichałPacześ IgaEVOLUTION - Kraków1 17
8.Respekta Kamil
Kalinowska Dominika
ADEEM Nowy Sącz
Respekta Kamil
Kalinowska Dominika
Respekta KamilKalinowska DominikaADEEM Nowy Sącz0 08

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piętak Jakub
Chudzik Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Piętak Jakub
Chudzik Julia
Piętak JakubChudzik JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)111
2.Szczyrk Mikołaj
Kruczała Marcelina
RAGTIME - Kęty
Szczyrk Mikołaj
Kruczała Marcelina
Szczyrk MikołajKruczała MarcelinaRAGTIME - Kęty E (+1)1E2
3.Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl E (+1)1E3
4.Zielony Jakub
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Zielony Jakub
Kropidło Klaudia
Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM - Żory2 (+1)124
5.Pudełko Mikołaj
Kliś Aneta
RAGTIME - Kęty
Pudełko Mikołaj
Kliś Aneta
Pudełko MikołajKliś AnetaRAGTIME - Kęty1 (+1)115
6.Kuras Karol
Kural Amelia
THOMAS DANCE - Kraków
Kuras Karol
Kural Amelia
Kuras KarolKural AmeliaTHOMAS DANCE - Kraków2 (+1)126
7.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków0 07
8.Malec Karol
Krokosz Aleksandra
THOMAS DANCE - Kraków
Malec Karol
Krokosz Aleksandra
Malec KarolKrokosz AleksandraTHOMAS DANCE - Kraków0 07
9.Madej Mikołaj
Gądek Edyta
PLĄS - Kraków
Madej Mikołaj
Gądek Edyta
Madej MikołajGądek EdytaPLĄS - Kraków0 09
10.Korbut Oskar
Kochan Kamila
FANTAZJA - Kraków
Korbut Oskar
Kochan Kamila
Korbut OskarKochan KamilaFANTAZJA - Kraków0 010
11.Dubel Nikodem
Jakóbowska Waleria
RAGTIME - Kęty
Dubel Nikodem
Jakóbowska Waleria
Dubel NikodemJakóbowska WaleriaRAGTIME - Kęty0 011
12.Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów1 112
13.Ząbkowski Filip
Kalinowska Wiktoria
ADEEM Nowy Sącz
Ząbkowski Filip
Kalinowska Wiktoria
Ząbkowski FilipKalinowska WiktoriaADEEM Nowy Sącz0 012
14.Ślipko Michał
Obojska Julia
EVOLUTION - Kraków
Ślipko Michał
Obojska Julia
Ślipko MichałObojska JuliaEVOLUTION - Kraków0 014
15.Kucharzyk Jakub
Feliksiak Kornelia
TAKT - Kraków
Kucharzyk Jakub
Feliksiak Kornelia
Kucharzyk JakubFeliksiak KorneliaTAKT - Kraków0 015
16.Adamski Karol
Szweblik Anna
EVOLUTION - Kraków
Adamski Karol
Szweblik Anna
Adamski KarolSzweblik AnnaEVOLUTION - Kraków0 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław4 (+1)141
2.Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
GASIEK - Rzeszów
Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK - Rzeszów C (+1)1C2
3.Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 43
4.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków1 14
5.Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA - Wrocław0 05

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław3 (+1)131
2.Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
GASIEK - Rzeszów
Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK - Rzeszów C (+1)1C2
3.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków7 73
4.Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA - Wrocław0 04

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)141
2.Bryndza Patryk
Żarow Nadia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Bryndza Patryk
Żarow Nadia
Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL - Bielsko-Biała E (+1)1E2
3.Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO Krosno5 (+1)153
4.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl2 (+1)124
5.Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl2 (+1)125
6.Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY - Jaworzno2 (+1)126
7.Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
Lozinszek ArturSzewczyk JuliaWIR - Mysłowice0 07
8.Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
STTS Kraków
Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS Kraków3 38
9.Olchowy Paweł
Gałęza Martyna
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Olchowy Paweł
Gałęza Martyna
Olchowy PawełGałęza MartynaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl3 38
10.Książkiewicz Wiktor
Bogacz Aleksandra
K-STUDIO Krosno
Książkiewicz Wiktor
Bogacz Aleksandra
Książkiewicz WiktorBogacz AleksandraK-STUDIO Krosno2 210
11.Kantor Dawid
Wasylewicz Anna
LATINO - Żabno
Kantor Dawid
Wasylewicz Anna
Kantor DawidWasylewicz AnnaLATINO - Żabno2 211
12.Zyguła Piotr
Ciukaj Karolina
LATINO - Żabno
Zyguła Piotr
Ciukaj Karolina
Zyguła PiotrCiukaj KarolinaLATINO - Żabno1 111
13.Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
PLĄS - Kraków
Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
Gębuś GrzegorzWrona AnnaPLĄS - Kraków0 013
14.Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
KTT REWIA - Racibórz
Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA - Racibórz0 013
15.Gibas Dominik
Stasica Weronika
PLĄS - Kraków
Gibas Dominik
Stasica Weronika
Gibas DominikStasica WeronikaPLĄS - Kraków-1 (-1)-1-1

 

BLOK 3, rejestracja 15.00, próba parkietu 15.30, start: 16.00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
RAGTIME - Kęty
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME - Kęty D (+1)1D1
2.Andruszko Marek
Kowalska Karolina
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Kowalska Karolina
Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION - Kraków7 (+1)172
3.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl6 (+1)163
4.Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków7 74
5.Kuc Dawid
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Kuc Dawid
Gawor Jowita
Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków7 75
6.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków7 76
7.Mida Dominik
Mida Paulina
THOMAS DANCE - Kraków
Mida Dominik
Mida Paulina
Mida DominikMida PaulinaTHOMAS DANCE - Kraków0 07

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Korbut Aleksander
Zgłobicka Julia
FANTAZJA - Kraków
Korbut Aleksander
Zgłobicka Julia
Korbut AleksanderZgłobicka JuliaFANTAZJA - Kraków D (+1)1D1
2.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl5 (+1)152
3.Smolarek Marcel
Łyczko Daria
RAGTIME - Kęty
Smolarek Marcel
Łyczko Daria
Smolarek MarcelŁyczko DariaRAGTIME - Kęty7 (+1)173
4.Rak Konrad
Chwierut Amelia
RAGTIME - Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME - Kęty7 (+1)174
5.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
FANTAZJA - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaFANTAZJA - Kraków0 05
6.Wieczorek Jakub
Jamborska Gabriela
FANTAZJA - Kraków
Wieczorek Jakub
Jamborska Gabriela
Wieczorek JakubJamborska GabrielaFANTAZJA - Kraków1 16
7.Fidler Jakub
Magdziarz Natalia
KICK - Kielce
Fidler Jakub
Magdziarz Natalia
Fidler JakubMagdziarz NataliaKICK - Kielce1 17
8.Łabuda Piotr
Serafin Julia
AXIS - Nowy Sącz
Łabuda Piotr
Serafin Julia
Łabuda PiotrSerafin JuliaAXIS - Nowy Sącz1 18
9.Gwara Jan
Baranowska Anna
FANTAZJA - Kraków
Gwara Jan
Baranowska Anna
Gwara JanBaranowska AnnaFANTAZJA - Kraków0 09
10.Ryz Michał
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Ryz Michał
Zaręba Kamila
Ryz MichałZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków2 210

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baron Jakub
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Baron Jakub
Roszak Julia
Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME - Kęty C (+1)1C1
2.Burnagiel Filip
Baran Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Burnagiel Filip
Baran Martyna
Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS - Nowy Sącz8 (+1)182
3.Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
RAGTIME - Kęty
Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME - Kęty C (+1)1C3
4.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów7 (+1)174
5.Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 (+1)175
6.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)156
7.Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
AXIS - Nowy Sącz
Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS - Nowy Sącz3 37
8.Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara6 68
9.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice0 09
10.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno1 110
11.Połapski Jakub
Frej Zuzanna
ArtDance - Kraków
Połapski Jakub
Frej Zuzanna
Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance - Kraków0 011
12.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków2 212
13.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin0 013
14.Gierdziewicz Krzysztof
Stefańska Emilia
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Stefańska Emilia
Gierdziewicz KrzysztofStefańska EmiliaEVOLUTION - Kraków0 014

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów9 (+1)191
2.Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza C (+1)1C2
3.Baron Jakub
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Baron Jakub
Roszak Julia
Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME - Kęty2 (+1)123
4.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno5 (+1)154
5.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin2 25
6.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice0 06
7.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów5 57
8.Połapski Jakub
Frej Zuzanna
ArtDance - Kraków
Połapski Jakub
Frej Zuzanna
Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance - Kraków1 18
9.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków2 29
10.Gierdziewicz Krzysztof
Stefańska Emilia
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Stefańska Emilia
Gierdziewicz KrzysztofStefańska EmiliaEVOLUTION - Kraków0 010

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca Kraków2 (+1)121
2.Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Kuźnia Tańca Kraków
Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca Kraków1 (+1)112
3.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
ArtDance - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance - Kraków1 (+1)113
4.Strózik Artur
Kuzior Wiktoria
Kuźnia Tańca Kraków
Strózik Artur
Kuzior Wiktoria
Strózik ArturKuzior WiktoriaKuźnia Tańca Kraków1 (+1)114
5.Grudzień Tomasz
Ziółkowska Zuzanna
KICK - Kielce
Grudzień Tomasz
Ziółkowska Zuzanna
Grudzień TomaszZiółkowska ZuzannaKICK - Kielce3 35
6.Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
Kamień MateuszWoźniak PatrycjaWIR - Mysłowice0 06
7.Myśliwiec Łukasz
Kizińska Ola
SKT AGH - Kraków
Myśliwiec Łukasz
Kizińska Ola
Myśliwiec ŁukaszKizińska OlaSKT AGH - Kraków0 07
8.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno0 08
9.Skoczek Mateusz
Idzik Beata
SKT AGH - Kraków
Skoczek Mateusz
Idzik Beata
Skoczek MateuszIdzik BeataSKT AGH - Kraków0 09
10.Zieliński Bartłomiej
Kuras Julia
THOMAS DANCE - Kraków
Zieliński Bartłomiej
Kuras Julia
Zieliński BartłomiejKuras JuliaTHOMAS DANCE - Kraków0 010

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Kuźnia Tańca Kraków
Majda Jakub
Jaworek Gabriela
Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca Kraków2 (+1)121
2.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca Kraków1 (+1)112
3.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
ArtDance - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance - Kraków4 (+1)143
4.Grudzień Tomasz
Ziółkowska Zuzanna
KICK - Kielce
Grudzień Tomasz
Ziółkowska Zuzanna
Grudzień TomaszZiółkowska ZuzannaKICK - Kielce3 (+1)134
5.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno1 (+1)115
6.Merchel Julian
Merchel Anna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Merchel Julian
Merchel Anna
Merchel JulianMerchel AnnaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie0 06
7.Strózik Artur
Kuzior Wiktoria
Kuźnia Tańca Kraków
Strózik Artur
Kuzior Wiktoria
Strózik ArturKuzior WiktoriaKuźnia Tańca Kraków0 07
8.Skoczek Mateusz
Idzik Beata
SKT AGH - Kraków
Skoczek Mateusz
Idzik Beata
Skoczek MateuszIdzik BeataSKT AGH - Kraków0 08
9.Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
Kamień MateuszWoźniak PatrycjaWIR - Mysłowice0 09
10.Myśliwiec Łukasz
Kizińska Ola
SKT AGH - Kraków
Myśliwiec Łukasz
Kizińska Ola
Myśliwiec ŁukaszKizińska OlaSKT AGH - Kraków0 09
11.Zieliński Bartłomiej
Kuras Julia
THOMAS DANCE - Kraków
Zieliński Bartłomiej
Kuras Julia
Zieliński BartłomiejKuras JuliaTHOMAS DANCE - Kraków0 09

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)161
2.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice3 (+1)132
3.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków6 (+1)163
4.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)154
5.Korlatowicz Piotr
Michalska Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Korlatowicz Piotr
Michalska Magdalena
Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION - Kraków3 (+1)135
6.Uthke Jan
Warchał Helena
RYTM - Kraków
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke JanWarchał HelenaRYTM - Kraków6 66
7.Gniadek-Zając Grzegorz
Falfasińska Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Falfasińska Aleksandra
Gniadek-Zając GrzegorzFalfasińska AleksandraBAWINEK - Kraków4 47
8.Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
BAWINEK - Kraków
Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK - Kraków0 08
9.Bahir Adam
Zając Oliwia
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Bahir Adam
Zając Oliwia
Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl2 29
10.Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 69
11.Bysiak Jakub
Hojka Karolina
SKT AGH - Kraków
Bysiak Jakub
Hojka Karolina
Bysiak JakubHojka KarolinaSKT AGH - Kraków4 411
12.Krużołek Michał
Boryło Aneta
Kuźnia Tańca Kraków
Krużołek Michał
Boryło Aneta
Krużołek MichałBoryło AnetaKuźnia Tańca Kraków1 112

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)141
2.Bahir Adam
Zając Oliwia
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Bahir Adam
Zając Oliwia
Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl6 (+1)162
3.Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)153
4.Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl D (+1)1D4
5.Gniadek-Zając Grzegorz
Falfasińska Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Falfasińska Aleksandra
Gniadek-Zając GrzegorzFalfasińska AleksandraBAWINEK - Kraków4 45
6.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice0 06
7.Bysiak Jakub
Hojka Karolina
SKT AGH - Kraków
Bysiak Jakub
Hojka Karolina
Bysiak JakubHojka KarolinaSKT AGH - Kraków4 47
8.Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
BAWINEK - Kraków
Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK - Kraków2 27
9.Krużołek Michał
Boryło Aneta
Kuźnia Tańca Kraków
Krużołek Michał
Boryło Aneta
Krużołek MichałBoryło AnetaKuźnia Tańca Kraków0 010

 

BLOK 4, rejestracja 18.00, próba parkietu 18.30, start: 19.15

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiercigroch Szymon
Porębska Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Wiercigroch Szymon
Porębska Julia
Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)121
2.Gałek Albert
Wcisło Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Wcisło Agnieszka
Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE - Kraków2 (+1)122
3.Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Kuźnia Tańca Kraków
Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca Kraków3 (+1)133
4.Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
ArtDance - Kraków
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance - Kraków5 (+1)154
5.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków4 45
6.Trząski Piotr
Nuckowska Dominika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Trząski Piotr
Nuckowska Dominika
Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 36
7.Fryc Maksymilian
Łukasiewicz Ewa
EVOLUTION - Kraków
Fryc Maksymilian
Łukasiewicz Ewa
Fryc MaksymilianŁukasiewicz EwaEVOLUTION - Kraków5 57
8.Chabros Mateusz
Abram Agnieszka
Chabros Mateusz
Abram Agnieszka
Chabros MateuszAbram Agnieszka5 58
9.Cybułka Grzegorz Roman
Rębisz Katarzyna
BAWINEK - Kraków
Cybułka Grzegorz Roman
Rębisz Katarzyna
Cybułka Grzegorz RomanRębisz KatarzynaBAWINEK - Kraków0 08
10.Kuźma Mateusz
Piela Katarzyna
SKT AGH - Kraków
Kuźma Mateusz
Piela Katarzyna
Kuźma MateuszPiela KatarzynaSKT AGH - Kraków7 710

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE - Kraków8 (+1)181
2.Kawecki Mariusz
Machaj Jadwiga
Kuźnia Tańca Kraków
Kawecki Mariusz
Machaj Jadwiga
Kawecki MariuszMachaj JadwigaKuźnia Tańca Kraków8 (+1)182
3.Trząski Piotr
Nuckowska Dominika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Trząski Piotr
Nuckowska Dominika
Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza C (+1)1C3
4.Grabas Patryk
Dudek Wioletta
ELIDA - Mielec
Grabas Patryk
Dudek Wioletta
Grabas PatrykDudek WiolettaELIDA - Mielec6 (+1)164
5.Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Kuźnia Tańca Kraków
Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca Kraków C (+1)1C5
6.Piątkowski Jakub
Martyna Oliwia Luiza
BAWINEK - Kraków
Piątkowski Jakub
Martyna Oliwia Luiza
Piątkowski JakubMartyna Oliwia LuizaBAWINEK - Kraków2 26
7.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza9 97
8.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków6 68
9.Uthke Jan
Warchał Helena
RYTM - Kraków
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke JanWarchał HelenaRYTM - Kraków0 09
10.Korlatowicz Piotr
Michalska Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Korlatowicz Piotr
Michalska Magdalena
Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION - Kraków0 010
11.Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
ArtDance - Kraków
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance - Kraków0 011
12.Cybułka Grzegorz Roman
Rębisz Katarzyna
BAWINEK - Kraków
Cybułka Grzegorz Roman
Rębisz Katarzyna
Cybułka Grzegorz RomanRębisz KatarzynaBAWINEK - Kraków0 012
13.Fryc Maksymilian
Łukasiewicz Ewa
EVOLUTION - Kraków
Fryc Maksymilian
Łukasiewicz Ewa
Fryc MaksymilianŁukasiewicz EwaEVOLUTION - Kraków5 513

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice7 (+1)171
2.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków5 (+1)152
3.Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kuźnia Tańca Kraków
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaKuźnia Tańca Kraków9 (+1)193
4.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze7 (+1)174
5.Szczepanek Aleksander
Darowska Katarzyna
FLAMENCO - Siemianowice
Szczepanek Aleksander
Darowska Katarzyna
Szczepanek AleksanderDarowska KatarzynaFLAMENCO - Siemianowice5 55
6.Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
ArtDance - Kraków
Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance - Kraków5 56
7.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 07
8.Biela Ernest
Zajda Dorota
BAWINEK - Kraków
Biela Ernest
Zajda Dorota
Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK - Kraków0 08
9.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków0 09

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała8 (+1)181
2.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)112
3.Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
Andruszko JacekMadaj KlaudiaEVOLUTION - Kraków0 03
4.Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
ArtDance - Kraków
Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance - Kraków4 44
5.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 05

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kudziełko Patryk
Nykiel Weronika
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kudziełko Patryk
Nykiel Weronika
Kudziełko PatrykNykiel WeronikaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)121
2.Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
PERFECT DANCE - Kraków
Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)142
3.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
SzT eMiKa - Tarnów
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa KlaudiaSzT eMiKa - Tarnów12 (+1)1123
4.Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
SKT AGH - Kraków
Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH - Kraków11 (+1)1114
5.Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków0 05
6.Mandla Piotr
Mandla Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mandla Piotr
Mandla Klaudia
Mandla PiotrMandla KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 46
7.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 07
8.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kuźnia Tańca Kraków
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta AnnaKuźnia Tańca Kraków4 48
9.Będkowski Dawid
Łopata Anna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Będkowski Dawid
Łopata Anna
Będkowski DawidŁopata AnnaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 09
10.Seweryn Daniel
Lorencik Katarzyna Maria
BAWINEK - Kraków
Seweryn Daniel
Lorencik Katarzyna Maria
Seweryn DanielLorencik Katarzyna MariaBAWINEK - Kraków0 010

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza A (+1)1A1
2.Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
PERFECT DANCE - Kraków
Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE - Kraków8 (+1)182
3.Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków1 13
4.Ortyl Damian
Łukaszek Izabela
GALA - Mielec
Ortyl Damian
Łukaszek Izabela
Ortyl DamianŁukaszek IzabelaGALA - Mielec4 44
5.Będkowski Dawid
Łopata Anna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Będkowski Dawid
Łopata Anna
Będkowski DawidŁopata AnnaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05

19+ (Powyżej 18) Open ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Baran Kamil
Częczek Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Baran Kamil
Częczek Julia
Baran KamilCzęczek JuliaPERFECT DANCE - Kraków1
2.Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg2
3.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków3

19+ (Powyżej 18) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Duda Robert
Gąsior Natalia
IDEA - Kraków
Duda Robert
Gąsior Natalia
Duda RobertGąsior NataliaIDEA - Kraków1
2.Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA - Kraków2
3.Kmita Sebastian
Chwastowska Joanna
STYL - Kraków
Kmita Sebastian
Chwastowska Joanna
Kmita SebastianChwastowska JoannaSTYL - Kraków3
4.Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg4