XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka Senior

2017-03-25 Kraków, FANTAZJA - Kraków


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 15.00 - 15.30, próba parkietu 15.45 - 16.15, start: 16.30

40+ (Senior 2) F ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wieroński Cezary
Zejmowicz Izabela
RIVIERA Warszawa
Wieroński Cezary
Zejmowicz Izabela
Wieroński CezaryZejmowicz IzabelaRIVIERA Warszawa1 (+1)111
2.Ziółkowski Dariusz
Ziółkowska Agnieszka
KICK - Kielce
Ziółkowski Dariusz
Ziółkowska Agnieszka
Ziółkowski DariuszZiółkowska AgnieszkaKICK - Kielce4 (+1)142
3.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce4 43
4.Tide Leszek
Tide Dorota
RONDO - Rybnik
Tide Leszek
Tide Dorota
Tide LeszekTide DorotaRONDO - Rybnik0 04
5.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Kuźnia Tańca Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Kraków1 15

40+ (Senior 2) E ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość7 (+1)171
2.Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE - Jasło1 12
3.Bobula Konrad
Boczar Monika
PODKARPACIE - Jasło
Bobula Konrad
Boczar Monika
Bobula KonradBoczar MonikaPODKARPACIE - Jasło0 03

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 0

40+ (Senior 2) B ST PREMIUM 0

40+ (Senior 2) Open ST 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Krukar Janusz
Skiba Agata
PODKARPACIE - Jasło
Krukar Janusz
Skiba Agata
Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE - Jasło1
2.Ociepa Rajmund
Wilczyńska Anetta
FANTAZJA - Kraków
Ociepa Rajmund
Wilczyńska Anetta
Ociepa RajmundWilczyńska AnettaFANTAZJA - Kraków2
3.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Kuźnia Tańca Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaKuźnia Tańca Kraków3
4.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość4
5.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław5

50+ (Senior 3 + Senior 4) F ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kyc Andrzej
Kyc Anna
AKSEL - Rzeszów
Kyc Andrzej
Kyc Anna
Kyc AndrzejKyc AnnaAKSEL - Rzeszów2 (+1)121
2.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź2 (+1)122
3.Mrozek Marek
Mrozek Alina
PODKARPACIE - Jasło
Mrozek Marek
Mrozek Alina
Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE - Jasło1 13
4.Pawlik Marek
Pawlik Barbara
FANTAZJA - Kraków
Pawlik Marek
Pawlik Barbara
Pawlik MarekPawlik BarbaraFANTAZJA - Kraków0 04
5.Glanert Ludwik
Glanert Karolina
GOLD DANCE UTW Żory
Glanert Ludwik
Glanert Karolina
Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Żory0 05
6.Aszer Rajmund
Jóźwiak Wioletta
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Aszer Rajmund
Jóźwiak Wioletta
Aszer RajmundJóźwiak WiolettaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
7.Stanik Dominc
Bijok Annie
Dance-Abu Zabi
(Zjednoczone Emiraty Arabskie)
Stanik Dominc
Bijok Annie
Stanik DomincBijok AnnieDance-Abu Zabi
(Zjednoczone Emiraty Arabskie)

50+ (Senior 3 + Senior 4) E ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków D (+1)1D1
2.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica6 (+1)162
3.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik0 03
4.Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
ST NOVOMEX Opole
Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
Kulig AntoniSułkowska DanutaST NOVOMEX Opole2 24

50+ (Senior 3 + Senior 4) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków5 (+1)151
2.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
3.Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
AKSEL - Rzeszów
Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
4.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)114
5.Rosiek Marian
Rosiek Janina
WIR - Mysłowice
Rosiek Marian
Rosiek Janina
Rosiek MarianRosiek JaninaWIR - Mysłowice5 55
6.Mycek Krzysztof
Wełna Renata
SKT AGH - Kraków
Mycek Krzysztof
Wełna Renata
Mycek KrzysztofWełna RenataSKT AGH - Kraków0 06
7.Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataZORBA - Mykanów5 57
8.Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź0 08

50+ (Senior 3 + Senior 4) B ST PREMIUM 0

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
FANTAZJA - Kraków
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA - Kraków1
2.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME - Kęty2
3.MIKULKA Josef
MIKULKOVA Marie
Fortuna ZLIN
(Czechy)
MIKULKA Josef
MIKULKOVA Marie
MIKULKA JosefMIKULKOVA MarieFortuna ZLIN
(Czechy)
3
4.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków4
5.Mycek Krzysztof
Wełna Renata
SKT AGH - Kraków
Mycek Krzysztof
Wełna Renata
Mycek KrzysztofWełna RenataSKT AGH - Kraków5

 

BLOK 2, rejestracja Do 18.00 - 18.30, próba parkietu 19.45 - 19.15, start: 19.30

40+ (Senior 2) F LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce5 (+1)151
2.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Kuźnia Tańca Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Kraków1 12
3.Tide Leszek
Tide Dorota
RONDO - Rybnik
Tide Leszek
Tide Dorota
Tide LeszekTide DorotaRONDO - Rybnik0 03

40+ (Senior 2) E LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE7 (+1)171
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław D (+1)1D2
3.Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE - Jasło2 23
4.Bobula Konrad
Boczar Monika
PODKARPACIE - Jasło
Bobula Konrad
Boczar Monika
Bobula KonradBoczar MonikaPODKARPACIE - Jasło0 04

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 0

40+ (Senior 2) B LA PREMIUM 0

40+ (Senior 2) Open LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tłuszcz Krzysztof
Drzymała-Tłuszcz Katarzyna
FANTAZJA - Kraków
Tłuszcz Krzysztof
Drzymała-Tłuszcz Katarzyna
Tłuszcz KrzysztofDrzymała-Tłuszcz KatarzynaFANTAZJA - Kraków1
2.Krukar Janusz
Skiba Agata
PODKARPACIE - Jasło
Krukar Janusz
Skiba Agata
Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE - Jasło2

50+ (Senior 3 + Senior 4) F LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kyc Andrzej
Kyc Anna
AKSEL - Rzeszów
Kyc Andrzej
Kyc Anna
Kyc AndrzejKyc AnnaAKSEL - Rzeszów3 (+1)131
2.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź2 (+1)122
3.Glanert Ludwik
Glanert Karolina
GOLD DANCE UTW Żory
Glanert Ludwik
Glanert Karolina
Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Żory0 03
4.Pawlik Marek
Pawlik Barbara
FANTAZJA - Kraków
Pawlik Marek
Pawlik Barbara
Pawlik MarekPawlik BarbaraFANTAZJA - Kraków0 04
5.Mrozek Marek
Mrozek Alina
PODKARPACIE - Jasło
Mrozek Marek
Mrozek Alina
Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE - Jasło0 05
6.Aszer Rajmund
Jóźwiak Wioletta
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Aszer Rajmund
Jóźwiak Wioletta
Aszer RajmundJóźwiak WiolettaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

50+ (Senior 3 + Senior 4) E LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik1 (+1)111
2.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków4 42
3.Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
ST NOVOMEX Opole
Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
Kulig AntoniSułkowska DanutaST NOVOMEX Opole1 13

50+ (Senior 3 + Senior 4) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Orzażewski Remigiusz
Zabochnicka Anita
MASTER DANCE - Gliwice
Orzażewski Remigiusz
Zabochnicka Anita
Orzażewski RemigiuszZabochnicka AnitaMASTER DANCE - Gliwice2 (+1)121
2.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)112
3.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
4.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków1 14
5.Krzywdziński Zbigniew
Krzywdzińska Bożena
ST NOVOMEX Opole
Krzywdziński Zbigniew
Krzywdzińska Bożena
Krzywdziński ZbigniewKrzywdzińska BożenaST NOVOMEX Opole0 05
6.Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataZORBA - Mykanów7 76

50+ (Senior 3 + Senior 4) B LA PREMIUM 0

50+ (Senior 3) Open LA 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
FANTAZJA - Kraków
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA - Kraków1
2.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME - Kęty2
3.Orzażewski Remigiusz
Zabochnicka Anita
MASTER DANCE - Gliwice
Orzażewski Remigiusz
Zabochnicka Anita
Orzażewski RemigiuszZabochnicka AnitaMASTER DANCE - Gliwice3
4.Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
AKSEL - Rzeszów
Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL - Rzeszów4
5.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków5
6.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
ST NOVOMEX Opole
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa WandaST NOVOMEX Opole6